Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Haider - homoseksualec,pedofil

Gvido
05.12.2007, 09:52
Avstrijo pretresa nov škandal, saj so Haiderja fotografirali v položaju s fanti, ki ni nikakor njemu v čast. Tudi mediji pišejo, da to ni prvič in da ima Haider spolne odnose z mlajšimi fanti, pod 18 let. Zato velikokrat potuje v Slovaško, kjer je meja za privolitev v spolne odnose 15 let.

http://www.index.hr/images2/haiderr-derstandard.jpg

Gvido
05.12.2007, 10:04
A je mejbi tudi Mladina vedela, da je peder, saj so tole slikco objavili že pred časom. Za Haiderjem stoji fant.

http://www.mladina.si/projekti/duplerice/img/480x360/jorg-haider.jpg

Barak
05.12.2007, 11:24
Tole slikco Gvidu ni najbolj ratalo nalimat,

http://images.derstandard.at/20071201/haider1.jpg

19.11.2007 06:42

Haider zu Gast bei Alkoholparty in Disko
Landeshauptmann bei 99-Cent-Party in Großdiskothek auf feucht-fröhlichen Bildern zu sehen.
Aufregung um Bilder, die Landeshauptmann Jörg Haider in einer Großdiskothek in Spittal in feucht-fröhlicher Stimmung zeigen.

Die Aufnahmen sind auf der offiziellen Homepage des Lokals für jedermann zu sehen. Übertitel der Fotostrecke: "99-Cent-Party mit Dr. Jörg Haider." Aufgenommen wurden die Bilder in der Nacht auf Sonntag. Zum näheren Verständnis: Eine 99-Cent-Party ist eine Veranstaltung, bei der Jugendliche um 99 Cent Alkoholika angeboten bekommen! Gegen solche Veranstaltungen - bei denen Jugendliche zum Alkoholgenuss verführt werden - treten sämtliche Experten, aber auch Politiker, inklusive Jörg Haider, stets vehement auf.

Stefan Petzner, Sprecher des Landeshauptmannes, wurde am Sonntag von der Kleinen Zeitung auf die Bilder im Internet aufmerksam gemacht. "Der Landeshauptmann war dort nicht eingeladen, und dieser Termin war auch offiziell nicht eingeplant. Solche Besuche ergeben sich oft kurzfristig", heißt es.

"Erschüttert". Petzner zeigt sich erschüttert darüber, dass der Homepage-Betreiber offenbar die 99-Cent-Party mit Haider bewirbt. "Man bekommt so den Eindruck, dass der Landeshauptmann Veranstalter der Party ist. Das ist er aber ganz und gar nicht. Er war nur Gast", sagt er. "Er ist auch nicht für die Kontrolle des Jugendschutzes dort zuständig. Das ist eine Angelegenheit des Lokals. Man kann Haider deshalb nicht dafür verantwortlich machen."

"Offener Umgang mit Jugendlichen". Er betont deshalb nochmals, dass es unzulässig ist, "Haider mit einer solchen Party in Verbindung zu bringen". Über die auf den Bildern vermittelte Stimmung sagt Haiders Pressesprecher nur knapp: "Der Landeshauptmann ist für seinen offenen Umgang mit Jugendlichen bekannt." Noch am Sonntagabend hat man beim Betreiber der Homepage schriftlich gegen die Form der Darstellung des Landeshauptmannes protestiert und die sofortige Entfernung der Bilder verlangt . . .
vir: K. Zeitung

Jah kaj naj rečem,..ne glede na vse to bi bila dobra priložnost, da se Hiderja enkrat za vselej politično uniči!! Je pa spreten lisjak in se ne bo kar tako dal,..glede na to da so njegovi politični nasprotniki te informacije imeli že dalj časa bi ga zlaha uničili vendarle verjatno imajo tudi sami pikantne skrivnosti za katere pa ve on. In tako drug drugega držijo za ja*ca, raja pa naseda.

D' Andre
05.12.2007, 15:59
Nič nenavadnega, geji to vedo že leta. Poznam enega geja, ki dosti hodi v Avstrijo in je še pred škandalom povedal, da ima Haider veliko lulo. Kako to ve, ga nisem vprašal... :rolling:

kinsley
06.12.2007, 21:52
...tale haider,pišem z malimi črkami,ker si ta človek velikih ne zasluži...se mi je vedno zdel sumljiv...

kokos
23.12.2007, 16:43
...tale haider,pišem z malimi črkami,ker si ta človek velikih ne zasluži...se mi je vedno zdel sumljiv...

upam, da njegova seksualnost nima veze s tem kar si napisal...

yamamoto
24.12.2007, 14:19
Kakorkoli, ostaja dejstvo, da je Haider evropski politični klovn št. 2 :clown:
Prvo mesto je dosmrtno rezervirano za Berlusconija. :clown: :clown:

bico
27.12.2007, 13:05
Svinjarija.

Aleksander Vidmar
27.12.2007, 19:03
Gej bi bil ce ne bi bil Naci.

adoree
28.12.2007, 17:23
Da je Haider en navaden Turčin, sem že vedel, da pa je še pedofil in peder ... ROFL!!!

pestilence
04.01.2008, 09:14
Seveda pa ni dvoma da bi to lahko bila montaža...:d

(sarkazem.)

kinsley
11.10.2008, 10:02
no pa je šel....v večna lovišča.....

Spyder
11.10.2008, 11:27
Res sem vesel, da je partil. :)

Irina
11.10.2008, 11:36
Sožalje družini, njim je bil oče, mož, sin in ne politik.

Tudi kot politiku, ki ni bil naklonjen, da ne rečem kar sovražen do Slovencev na Koroškem, ne bi želela smrti. To je vendar necivilizirano, nekomu želeti smrt in se ob tem veseliti.

Spyder
11.10.2008, 12:27
Sožalje družini, njim je bil oče, mož, sin in ne politik.

Tudi kot politiku, ki ni bil naklonjen, da ne rečem kar sovražen do Slovencev na Koroškem, ne bi želela smrti. To je vendar necivilizirano, nekomu želeti smrt in se ob tem veseliti.

Kaj češ, sem na istem nivoju kot je bil on.
P.s.: Tudi do Slovencev v Sloveniji ni bil boljši.

Rojen v 20. stol.
11.10.2008, 15:25
Sve se vrati, sve se plati.

yamamoto
11.10.2008, 15:47
Zgodila se je Božja volja. Vzel ga je Hudič. :veryevil:

kokos
03.11.2008, 08:47
V katero tablo se je že zaletel?
črnohumorno

NyT
13.11.2008, 20:26
sam me pa res zanima, če je vse to res s homoseksualnostjo, pa to,...

kinsley
13.11.2008, 21:20
pa kje ti živiš?

h3x0r
14.11.2008, 14:56
Jaz tudi samo takih je res vedno več.

KissMe
14.11.2008, 17:17
Jaz tudi samo takih je res vedno več.

Takih?

kopriva007
30.11.2008, 19:51