Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : amon.sys napaka

_lunca_
09.12.2007, 19:13
Živijo!
Prej sem zagnala laptop, pa se mi je pojavil moder ekran z neko napako, ki naj bi bila povezana z datoteko amon.sys, pač uporabljam nod32 antivirusni program, trenutek zatem mi pa spet resetira računalnik in tako naprej. Mogoče kdo ve kako bi to odpravila? je potrebno antivirusni program le odstraniti in je potem vse v redu??
Najlepša hvala :) lp

amadej
09.12.2007, 19:18
Naj uganem:2thumbs:uporabljaš Visto?
V bistvu izbriši NOD32 ter ga ponovno naloži, na žalost so še vedno problemi pri programih, ki radi šarijo po Windows jedru, še posebej pri Visti in pri vseh 64 bitnih opeacijskih sisemih. Antivirusni programi ponavadi delujejo tako, da se integrirajo v Windows jedro, da lahko potem kontrolirajo celoten runtime environment.

Slowhand
09.12.2007, 21:12
if you are having SP2-related problems with it then you may have a very old version of the program on your computer

pa še skrekan po možnosti...:approve::veryevil:

amadej
09.12.2007, 22:07
ah po mojem je driska ups pardon Vista...ker mene se to tudi zgodilo nekaj krat:p

pteichme
10.12.2007, 08:04
Na novo inštaliran System Mechanic 7 (legalno snet iz njihove spletne strani in na uporabi še 26 dni) mi je pred nekaj dnevi naredil tako zbrko v Visti premiumu, ki jo imam prednaloženo na novem prenosniku, da sem ga moral nesti na servis. Ni se več mogel zagnati, niti v mode načinu ne, saj ni našel več nekega driverja v system32.
Torej, verjamem, da je Vista precej nezanesljiva, nestabilna ... Vendar - iti nazaj na XP je drugi nesmisel, saj je treba iti naprej z razvojem.
Zanima me, če ima kdo podobne izkušnje?!

amadej
10.12.2007, 10:03
Po mojem ti nesti prenosnika na servis nebi trebalo...po mojem bi zadostovalo system recovery se pravi obnovitev sistema....meni je v večih primerih že delovalo...po pravici povedano imam Visto naloženo na prenosniku in na novem računalniku...na ta starem pa uporabljam XP...in nebi rad blatil viste saj mi deluje super le ene igre ne grejo preko interneta igrat in tudi nekateri driveri naprimer za mobi ne delujejo...:nonono:

pteichme
10.12.2007, 10:27
Da, z veseljem bi opravil system recovery, če bi le mogel. Računalnik se sploh ni hotel zagnati in je ekran ostal temen in prazen! Tako pač ni bilo v moji moči ničesar storiti, a ne?

amadej
10.12.2007, 13:00
kaj ne:approve: kaj pa safe mode?

Slowhand
10.12.2007, 17:11
prej zagon s cd-ja,ker je sistem mehanik počedil,kar ne bi smel....
raje uporabi jv16 power tools...bo manj traparij....:approve:

pteichme
10.12.2007, 18:31
Amadeju odgovarjam, da nisem mogel do safe mode, ker je računalnik popolnoma zamrznil.
Slowhandu pa: nikjer nisem našel, da bi Vista podpirala jv16 power tool, zato si ne upam tvegati:nonono:

Slowhand
10.12.2007, 19:07
System requirements
Any computer running Windows 98, 98 SE, ME, NT, 2000, XP or Vista operating system (only the normal 32b versions, not the x64 ones)