Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ema 2008

Matea
11.12.2007, 17:12
Pa se je začelo... tole je iz RTVja priromalo na moj mail:

PREDIZBORNA KOMISIJA JE IZBRALA NASTOPAJOČE NA EMI 08

Ljubljana, 11. december 2007 – Predizborna komisija, ki so jo sestavljali tekstopistka Elza Budau, glasbenika Andrej Šifrer in Vojko Sfiligoj, predstavnik javnosti Samo Koler ter predstavnik RTV Slovenija Igor Pirkovič, je danes, 11. decembra 2007, izbrala 20 izvajalcev, ki bodo nastopili na izborih EMA 08.

Komisija je skladbe razdelila v dve skupini, ki hkrati pomenita tudi nastop v dveh predizborih. Katera skupina bo tekmovala v prvem in katera v drugem ter vrstni red v posameznem predizboru, pa bodo izžrebali izvajalci sami.

NASLOV SKLADBE IZVAJALEC
NOMADI HALGATO BAND
POVEJ! TIANA
SPAM MALE MALICE
DJ 4PLAY
DOVOLJ EVA ČERNE
VRAG NAJ VZAME REBEKA DREMELJ
PRAV TI NEŽA TROBEC
NARAVNOST V SRCE STEREOTIPI
EO EO SKUPINA ZAKA’ PA NE
PETI ELEMENT IRIS

ZA SVOBODO DIVJEGA SRCA SKUPINA LANGA
CORPOMORTO (JUTRI JADRAM SAM) ANDRAŽ HRIBAR
NAŠEL SI ME YLENIA
KAKO JE NE BI IMEL EVROMIŠN
NI ME SRAM DENNIS
ŠE VEDNO NEKAJ ČUTIM MANCA ŠPIK
LEPI FANTJE MIRNA REYNOLDS
BUTN ..., BUTN!!! JOHNNY BRAVO
ZABAVA TURBO ANGELS
EXTREM PETRA

Predizborna komisija je izbrala tudi dve rezervni skladbi:

NASLOV SKLADBE IZVAJALEC
1 SAMARA BRIGITA ŠULER
2 DOBER PLANET COLE IN PREDSEDNIK

Komentarji?

"Kvaliteta" očitno ostaja na istem nivoju... :nonono:

banAna_
11.12.2007, 22:38
res je da nekaterih ne poznam, ne vem kasno zvrst glasbe majo...sam kar pa poznam :nonono::nonono:

mogoce pa bo kej...pustmo se presenetit ;)

stLARA
12.12.2007, 10:12
krasno :d :veryevil:

kje so pa Pidžame? :d

misswho
24.12.2007, 09:36
A bodo letos zmagovalca odločili spet samo gledalci?

Kvadogaja
28.12.2007, 13:12
EMA 2008 = katastrofa!

Na netu pa je baje zmagala Alenka Gotar za 2007 od vseh drzav... (20.000 jih je glasovalo).

bico
28.12.2007, 19:01
Ja zmagal bo Galuničev prijatelj ali prijateljica. :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

fazan
28.12.2007, 20:32
Ja zmagal bo Galuničev prijatelj ali prijateljica. :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:

tOČNO TAKO SAM MARIO SE POSLAVLJA IZ EKRANOV V ZAČETKU NOVEGA LETA.
Mislim pa da tist ki si bi zaslužil oziroma lahko nekaj dosegel ziher ne more zmagat vendar zakaj je vse kuhinja?

bico
02.01.2008, 22:14
Kuhinja pa zato, ker je tukaj tudi korupcija. Če ne pristaviš par oirov te enostavno ni.

Smaug
02.01.2008, 23:58
NI ME SRAM DENNIS

Srce se mi trga za fanta...

mala*
16.01.2008, 18:02
dennis in turbo angels majo naj naj naj pesmcoooo:2thumbs::2thumbs::rolling::rolling:

zmagala bo verjetno eva černe....;)

ovcainkrava
28.01.2008, 01:02
Nekateri pravite, da ne poznate vseh izvajalcev. Tudi jaz kakšnega nepoznam. EMA mi je kul samo zato, ker lahko pridejo do priložnosti neznani avtorji, da se predstavijo. Itak, se pa precej strinjam z nekaterimi komentarji. Mogoče vam predstavim eno izmed takih, katero še ne poznate. Tina Gačnik - TIANA (http://tinagacnik.blogspot.com/). Mogoče pa punca obeta. Bomo vidl ane. Tle sem dal link do njenga bloga, da lahko kej več se pozanimate. Men je dost kul, sploh ker ni ena pocukrana in prodana barbika. Glas se mi zdi pa tudi nadpovprečno dober. A ni nekaj na to vižo veljalo tudi za Alenko Gotar? Bejba nepoznana, pa je čist razturala. Pometla s konkurenco. Res Alenka je ruls. Kaj mislite, kdo bo letos?

maasiika
28.01.2008, 15:03
Jaz pa navijam za Stereotipe,mislim da imajo zelo dobro pesem.Ni počasna ne hitra,taka enakomerna in še besedilo je tako lahko,da si ga zapomniš vsaj delček,če samo enkrat poslušaš pesem.Mislim,da bi ta pesem bila za Evrosong,ker druge se mi zdi da so preveč dolgočasne.

LunaRayna
28.01.2008, 18:04
O, pesem od Stereotipov - Naravnost v srce - je pa tudi meni všeč, lep komad, bolj na rock. :) Bomo poslali kakšen SMS.

Drugače je pa izbor pesmi kar raznovrsten. Tudi meni je všeč, da dobijo možnost manj znana imena.
Letos baje ne bo komisije, samo telefonsko glasovanje.

Katrin
28.01.2008, 22:25
Mislim, da ni debate - drugi večer ponuja nekaj "zabavnih" imen, zaradi katerih se ga bo pač splačalo ogledati...

mačka
30.01.2008, 12:30
Men slovenske melodije, vsaj te na emi niso všeč. Pa če se slučajno najde kakšna dobra itak, da ne gre naprej. Brezveze, da tud mi sodelujemo na eurosongu! :(

LunaRayna
30.01.2008, 23:26
Meni se pa zdi vredno podpret pevca ali skupino, ki mi je všeč, ne glede na pričakovanja. Torej bom podarila nekaj denarja telefonski družbam in tv...za Stereotipe.:love:

fazan
31.01.2008, 09:25
Pa se je začelo... tole je iz RTVja priromalo na moj mail:

PREDIZBORNA KOMISIJA JE IZBRALA NASTOPAJOČE NA EMI 08

Ljubljana, 11. december 2007 – Predizborna komisija, ki so jo sestavljali tekstopistka Elza Budau, glasbenika Andrej Šifrer in Vojko Sfiligoj, predstavnik javnosti Samo Koler ter predstavnik RTV Slovenija Igor Pirkovič, je danes, 11. decembra 2007, izbrala 20 izvajalcev, ki bodo nastopili na izborih EMA 08.

Komisija je skladbe razdelila v dve skupini, ki hkrati pomenita tudi nastop v dveh predizborih. Katera skupina bo tekmovala v prvem in katera v drugem ter vrstni red v posameznem predizboru, pa bodo izžrebali izvajalci sami.

NASLOV SKLADBE IZVAJALEC
NOMADI HALGATO BAND
POVEJ! TIANA
SPAM MALE MALICE
DJ 4PLAY
DOVOLJ EVA ČERNE
VRAG NAJ VZAME REBEKA DREMELJ
PRAV TI NEŽA TROBEC
NARAVNOST V SRCE STEREOTIPI
EO EO SKUPINA ZAKA’ PA NE
PETI ELEMENT IRIS

ZA SVOBODO DIVJEGA SRCA SKUPINA LANGA
CORPOMORTO (JUTRI JADRAM SAM) ANDRAŽ HRIBAR
NAŠEL SI ME YLENIA
KAKO JE NE BI IMEL EVROMIŠN
NI ME SRAM DENNIS
ŠE VEDNO NEKAJ ČUTIM MANCA ŠPIK
LEPI FANTJE MIRNA REYNOLDS
BUTN ..., BUTN!!! JOHNNY BRAVO
ZABAVA TURBO ANGELS
EXTREM PETRA

Predizborna komisija je izbrala tudi dve rezervni skladbi:

NASLOV SKLADBE IZVAJALEC
1 SAMARA BRIGITA ŠULER
2 DOBER PLANET COLE IN PREDSEDNIK

Komentarji?

"Kvaliteta" očitno ostaja na istem nivoju... :nonono:

Obsodiš predno je sploh potekala ema kar ni pravilno.Kvaliteta kot kvliteta o tem naj debatira sazas saj oni prvi komad dobijo in ga zaščitijo kot avtorski komad in če se jim zdi kvlitetno kar je je pač kvlitetno vendar avtorske pravice je treba plačevati potem sazasu vemo pa kakšna kvaliteta je danes.
Zmagal bo pa tisti ,ki bo dobro podkupil komisijo kajti glas ljudstva je pesek v oči.

LunaRayna
31.01.2008, 11:49
Letos je samo televoting :)

prekmurec
01.02.2008, 19:11
Langa bo zmagala:clapping::clapping::disco:
Kaki komad sta naredili moja soseda,vsaka čast
Peški v Beograd

magnolia
01.02.2008, 19:48
Kdaj bodo naši "muskonterji" končno nehal uporabljat tist predpotopen tuc-tuc ritem (ala zakonca Vlašič)???? :sleepy:

Katrin
01.02.2008, 20:55
Prvi večer je presegel vsa moja pričakovanja in bil še bolj bizaren kot sem pričakovala.

freya
01.02.2008, 21:48
Ni nihče izstopal iz povprečja?
Sinetu je bila baje všeč Ylenija

mala*
02.02.2008, 10:18
turbo angels so me pozitivno presenetli ...svaka čast:2thumbs::2thumbs:

magnolia
02.02.2008, 20:28
Dans je pa vse skupej še najbolj spominjalo na pogrebno slovesnost. Tjaša Hrobat je pa uspela bit še bolj zoprna kot Lorella Flego.

Katrin
02.02.2008, 22:04
Ni nihče izstopal iz povprečja?
Sinetu je bila baje všeč Ylenija

Yilenia je bila kar znosna, pet zna pa komad ni bil za bruhat. Iz taistih razlogov se verjetno ni uvrstila naprej.

Danes nisem gledala, ampak je bila Brigita Šular baje svojevrstna naravna katastrofa :)

fazan
03.02.2008, 12:27
prepričan sem da je že odločeno kdo bo zmagal in to bo eva černe pa magari bres glasa ljudstva.Ona je bila pri mario lansko leto na tistih karaokah in lani ni mogla iti zaradi govoric bo pa zato letos lahko šla čeprav pesem ni nič posebnega.Turboangels bo visoko vendar zmagat ne more pa čeprav bi vsi glasovali za njih.
Kje so časi ko smo imeli slovenci kaj pokazati in kje so dobri pevci ter skupine?
Verjetno se jim ne da blamirati in z dobrim komadom se slabo uvrstiti kajti trenutno je najboljši šuder glasba pri nas kar pa na veliko tv slovenija podpira z nedeljskimi večeri kamor menda lahko pride vsaka skupina ki podkupi maria in pa nedeljska popoldneva kjer gostijo pretežni del eno in iste obraze.

monster
03.02.2008, 12:32
kar groza ja :o

Vrstni red izvajalcev v finalu:
1. Manca Špik - Še vedno nekaj čutim
2. Eva Černe - Dovolj
3. Skupina Langa in Civili - Za svobodo divjega srca
4. 4play - DJ
5. Johnny Bravo - Butn ..., butn!!!
6. Tina Gačnik - Tiana - Povej!
7. Cole in predsednik - Dober planet
8. Rebeka Dremelj - Vrag naj vzame
9. Turbo Angels - Zabava
10. Brigita Šuler - Samara

Sirko
03.02.2008, 12:38
jst temu pravm čisti obup
že v komisijskem delu so za***al, k so ta dobre komade in izvajalce vn vrgel

magnolia
03.02.2008, 13:15
Heh, mene pa zanima, kakšnih je ostalih 100 komadov, ki se ne uspejo uvrstit v zaključno prireditev, če je že teh 20 tolk katastrofalnih.

monster
03.02.2008, 13:25
Maja slatinšek ni prišla med 20. Ženska je mal popyzdila in poslala komad na več evropskih naslovov:

izbrali so jo romuni in celo Irci :o ... pela bo v irskem finalu skupaj s 5imi Irci ;)

Mogoče vse le niso bile taka katastrofa. Bolj gre za lobi rtvjevskega sranja, mariotovih talentov in drugih pretty boyev in gerl :veryevil:

solsikke
03.02.2008, 13:48
Itak.
Samo tole je bilo pa res poden od podna.

In držimo pesti za Majo :)

monster
03.02.2008, 13:49
zelo. in da pride v BG ter naturi evo černe al pa manco špik, ki bosta itaq danes ena ali druga zmagali :o

solsikke
03.02.2008, 13:53
Jaaaaaaaaaaa!
Sem pa vesela, da sem gledla oba večera, ker prej pojma nisem imela, kdo so sploh ti izvajalci (blažena jst).
Zdej mi je pa zelo jasno kje je slo popularna glasba.
Mislim, Manca Špik???? Adijo pamet.
Tale Eva pa tudi. Mogoče sem prebutasta, sam njene koreografije pa tudi K od k.... nisem poštekala.
Pa kaj je še una, k je podobna prometni nesreči? Ena bejba od Wernerja. :o
Skupine pa sploh... 4play. WTF!!!!!!!! Mal napalma, pa bi blo takoj boljše ;)

monster
03.02.2008, 13:56
bejba od wernija je šugava brigita šuler. Po poplavah v železnikih druga največja slovenska naravna nesreča.

solsikke
03.02.2008, 13:57
Sam res. Pa kolk je sploh stara? Na trenutke se mi je zdelo, da bi lahko bla ene 26,
sam pol je pa razum prevladal in ciljam bolj na 38.

monster
03.02.2008, 14:02
verjetno je že zadnjih 6 let 29 let stara ;)

solsikke
03.02.2008, 14:09
Heh :)
Vsekakor danes ne bomo gledali finala, ker ne bi mogla še enkrat teh grozot poslušat.
BG pa absolutno, en velik Eurosong žur z mesom na žaru, kajmakom in pljeskami :d

monster
03.02.2008, 14:10
jep :approve:

mogoče bom poslušal finale po radiu, samo zato, da bo ozadje pri pospravljanju in da se bom prepričal, da je vse skupaj zanič :)

mal mazo pristop ;)

solsikke
03.02.2008, 14:13
Zlo mazo :)
Jst bom raje gledla No country for old men ;)

monster
03.02.2008, 14:13
a je to TV? ne gledam TV-ja :approve:

p.s. da ne bo pomote, doma ne gledam TV-ja, v službi ob splošnem dolgčasu gledam škatlo s sličicami ja ... :)

monster
03.02.2008, 14:14
včeraj sem skoraj bruhal ob šunki Myrni :o ... ne samo, da nima pojma o petju, izgleda kot reklama za boj proti anoreksiji :o

solsikke
03.02.2008, 14:19
Ti si TV :p
Eden od nominirancev za oskarje ;)

Pri nas imamo tu mač škatlic s slučicami v službi.
Zato raje ostajam doma ;)

monster
03.02.2008, 14:21
aja ... ok torej gusarstvo na pohodu :veryevil:

solsikke
03.02.2008, 14:22
Ko že lih Mirno omenjaš.
Men se je zdelo besedilo bolj pisano za geje, kot pa za punce, če se ne motim.
"Lepi fantje ljubijo barabe,
pridne punce jih ne mikajo ..."
WTF!!

solsikke
03.02.2008, 14:22
aja ... ok torej gusarstvo na pohodu :veryevil:

Nevah!!!!!!! :shy:

monster
03.02.2008, 14:27
njeno besedilo je eden izmed viškov debilizma. na splošno je šla seveda kreativnost letos na počitnice na bahame, ko so klepali te verze ...

medtem ko te Mirnine ideje spominjajo na Lepe ženske ljubijo barabe, je hit Coleta Planet za živet mal preveč podoben (besedilno) Neishi ... Planet za zadet, za umret, za živet, kt en skret ...

solsikke
03.02.2008, 14:31
Ne bi mogla komentirat tega, ker priznam, da nimam osnovnega pojma o besedilih slovenskih popevk na splošno. Glede debilizma slišanih se pa seveda popolnoma strinjam.

monster
03.02.2008, 14:33
no, sigurno si slišala od Neishe komad Planet za zadet (mobitelova reklama), Coletov štiklc je Planet za živet :o

solsikke
03.02.2008, 14:45
Ermmmmm ...
Sliši se zelo podobno, ja. Sploh je pa slovenska kreativa itak že pregovorno odlična.

monster
03.02.2008, 14:47
berem neumnosti iz ozadja ... :o

to je res otroški vrtec na obisku :veryevil: vse z napalmom požgat!

amaze646
03.02.2008, 21:03
Še eno leto, še ena katastrofa, še ena stopnja okvare sluha višje, še eni brezvezni stroški, ki bodo plod Rebekinega obiska eurovizije ... Vsako leto si rečem, da zdej pa res ne bom gledu več eme in vsako leto se grdo pregrešim in potem močno obžalujem ogled.

kinsley
03.02.2008, 21:12
...kaj ko bi naredili referendum?...evrovizija da ali ne?:rolling:

magnolia
03.02.2008, 21:24
berem neumnosti iz ozadja ... :o

to je res otroški vrtec na obisku :veryevil: vse z napalmom požgat!

Hehe, to pa mene tud zanima. Kje pa bereš?

Jaz dans sicer nisem gledala cele prireditve, sem pa ujela Helenco in une tri kure. Se ne morem odločit, a je bolj ogabno zgledala Helenca a Derenda.

Katrin
03.02.2008, 21:33
Une tri bejbe znajo vsaj pet kot se šika. Iz tele današnje mazohistične Eme bi težko izbrala koga, ki bi ga prostovoljno še enkrat poslušala... Res ne vem, a se jim ne da? A napišejo en, dva verza, pol si pa rečejo, sej je okej, dejmo tole kar zašpilat, pa si bomo še kasnej kako vrstico zmislili, pa potem ta 'kasnej' nikoli ne pride? Brigiti Šular in Coletu je recimo manjkalo skoraj celo besedilo!

kinsley
03.02.2008, 21:36
Une tri bejbe znajo vsaj pet kot se šika. Iz tele današnje mazohistične Eme bi težko izbrala koga, ki bi ga prostovoljno še enkrat poslušala... Res ne vem, a se jim ne da? A napišejo en, dva verza, pol si pa rečejo, sej je okej, dejmo tole kar zašpilat, pa si bomo še kasnej kako vrstico zmislili, pa potem ta 'kasnej' nikoli ne pride? Brigiti Šular in Coletu je recimo manjkalo skoraj celo besedilo!

...meni ble une tri bejbe tut zelo všeč.

magnolia
03.02.2008, 22:32

Ja ja, glede petja se strinjam. Vizualno sta bli pa tko Helena kot Derenda odbijajoči. Prva z dekoltejem do Fužin, druga pa z nekim čudnim odtenkom rumene/rjave na obrazu.

KissMe
03.02.2008, 22:53
Js sm razočarana nad zmagovalno pesmijo... no itak so ble pa vse bl za en drek

freya
04.02.2008, 05:58
Sam res. Pa kolk je sploh stara? Na trenutke se mi je zdelo, da bi lahko bla ene 26,
sam pol je pa razum prevladal in ciljam bolj na 38.

mislim, da je bližje prejšnji številki ;)
sicer je pa zelo simpatična tršica

Uspelo mi je napovedat prve tri, le s to razliko, da sem stavila na Lango. Ampak nisem upoštevala Rebekinih dveh atributov.

monster
04.02.2008, 09:30
Airbags united :)

Smaug
04.02.2008, 09:34
Ne se ***at, Rebeka je zmagala :d:d:d

Kaksni so bili sele ostali :d:d:d

henry_
04.02.2008, 09:50
namesto da v ciganijo pošlemo cigane pa da je usaj fešta

pa pošiljamo lovačo z vedno pripravljeno fračo eh :nonono:

ko že mislim, da vse skup ne more bit še slabše

pa vsako leto znova preseneti

vse razen Lange, ki tudi glih niso nekaj pa katastrofa za katrastrofo

summer
04.02.2008, 10:36
Ne se ***at, Rebeka je zmagala :d:d:d

Kaksni so bili sele ostali :d:d:d
sem zdajle zvedela:d:sleepy::nonono:

se podpišem pod tole:approve:

cefizelj
05.02.2008, 02:18
lol to use skupi je kr neki. Sploh da ti u življenju uspe klub temu da si vsestransko nesposoben. Rebeka ne zna ničesar, ne vodit oddaj ne dizajnerat cunj ne peti. Pa še reality show se pripravla o gradnji njene hiše?

ERČIKA
05.02.2008, 10:57
ma ja pa naj gre rebeka če že mora tk bit. jst sama sem bla za lango,bi po moje dle prišli,kot z rebeko.

Katrin
05.02.2008, 19:47
Zjutraj sem na pol pri sebi poslušala Rebeko, ki Slavcu razlaga, da bi moral Predin že mal odnehat, ker njegovih besedil itak več kot pol Slovenije sploh ne razume. Da je zato Plestenjak taka zvezda in razproda vse koncerte.
Somebody is in need of a good old fashion lobotomija...

Neuromancer
10.02.2008, 19:44
A ni Sešek podoben Shreku?

http://shrani.si/f/x/M7/2l4xbQZt/sesek-shrek.jpg

Smaug
10.02.2008, 20:45
Folk; 14 (!!!) let nazaj, je nekdo (http://www.youtube.com/watch?v=w518rGXG0IQ) zadel tole v nulo.

Car...

Kal-El
10.02.2008, 21:19
najhujše pri teh izborih je ravno dejstvo, da našim izvajalcem kronično primanjkuje samokritičnosti in izvirnosti pri ustvarjanju glasbe... eni večno ''kradejo'' tuje komade, jih malce predelajo in dodajo nekaj prepotrebnih OuOu Jei Jei HAaaaAAAaaa ...
spet drugi napišejo besedilo, po vsej verjetnosti enkrat ob 2h ponoči po pol platoja popitega pira in zraven še kakšne črtice beuga... pol pa mislijo, da so najhujši in prijavijo to skropucalo na razpis za emo...
in tako naprej in tako naprej...

Tisti slovenski glasbeni izvajalci, ki pa imajo kanček pameti in samokritičnosti, se pa raje izogibajo EME in si mislijo svoje...

Moje skromno mnenje je pač tako, da velik delež slovenske glasbene scene totalno smrdi... na žalost ni druge besede in tako aplaudiram spoštovanemu Ali Enu, ki ga je kolega Smaug izbrskal na jutubi... :2thumbs::clapping::clapping::clapping:

...

kinsley
11.02.2008, 17:20
sem nekje prebral,da je blo finale zelo gledano...zdaj ne vem a so si to zmislil ali pa je res...se nekak da preživet ene dve uri gledat emo,ampak da jo raztegnejo na tri dni!.
največjo korist od vsega ima rumeni tisk,kateri ima sedaj materijala do finala...

meadow sun
12.02.2008, 14:43
Ema=katastrofa!!! Pa naj zmaga kdorkoli,se itak vedno najde kak band ali pa posameznik ki misli,da je oh in sploh.....pa je vse skupi en s.it! Pa nej gre Rebeka,k je moji mami tko všeč!! Itak so :clown:!!

cefizelj
20.02.2008, 18:32
hihihi klele se pa skriva neki resnice

http://kokodajs.blog.siol.net/files/2008/02/ema_pokazi_oprsje_plakat2.jpg

nattka
20.02.2008, 19:50
priznajte ... rebekina pesem je preroška ... ne samo evrosonga ... celo državo gostiteljico je vrag vzel ...

HOLLAND
19.03.2008, 09:12
Rebeka bo na polfinalu predstavljala Vrag naj vzame v hrvaščini.:nonono::nonono::nonono: Katastrofa! Mislim, da se vsi strinjamo, da bi blo prav, da bi zapela v slovenščini ozioma, če se že odloči, da ne naj bo v angleščini, toda HRVAŠČINA!?!?

summer
19.03.2008, 09:26
ne, ne bo.....tega pa skor ne morem verjet,.....kje to piše?

stLARA
19.03.2008, 09:30
ah, kje si pa to pobral? :nonono:
Rebeka po pela v slovenščini, naj pa bi na koncu - zadnji refren - zapela tudi v angleščini.

HOLLAND
19.03.2008, 09:33
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/glasba/20080319_3120201_60109692.php#video_60109692

summer
19.03.2008, 09:35
pa kaj je s to Slovenijo in temi retardiranci.....to je pa podn od podna...hujšega od tega ne more nardit...
predstavlja Slovenijo...NAJ edn to tejle tupi misici "wannabe dragqueen" razloži....da predstavlja Slovenijo....in da v Sloveniji govorimo in pojemo slovenski jezik

mrjerry
19.03.2008, 09:50
Jaz nisem pretirano ponosen da nas predstavlja in mi je povsem vseeno, ce poje v marsovscini. :approve:

stLARA
19.03.2008, 10:04
eh. v slovenščini bo pela. :clown:
Za tole na na 24ur.com prvič slišim. Znano je, da bo pesem zapeta v slovenščini, posnete pa so tudi verzije v angleščini in hrvaščini v promocijske namene.

Takšnega škandala si RTV ne more privoščti in tudi dvomim, da bi Rebeka pristala na to. Taka kura tudi ni. :veryevil: :dontknow:

HOLLAND
19.03.2008, 12:19
Zgleda da smo si vsi z mano vred tole malo narobe razložili. Tuki so pomoje hotli povedat da predstavlja pesem še v hrvaščini ne pa da se bo predstavila z njo na evrosongu. Sam malo čudno je napisano.

summer
19.03.2008, 12:40
To da taka kura ni:d...pustmo..ker je...:approve:....
to, pa da bo pela v hrvaškem jeziku, bi bil pa več kot škandal...pesem je slaba, poje jo z groznim glasom, da bi še pa pela v drugem jeziku......skratka....brezveze

Mowgli
19.03.2008, 12:44
Odnia đavo pismu jš davno al baluni nisu šporki...