Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Local Area Connection

vasq
18.12.2007, 13:20
torej imam zelo velik problem glede interneta imam kabelsko prek triere in sem trenutno na tem racunalniu ki na xp ne dela internet v visti mi dela use. torej installiram xp sp2 pridem not v namizje pol nadzorna plosca , omrežne povezave in local area connection ikone ni vse sem probaval ze z novo povezavo pa to ampak tam ni local area connection nikjer samo za internet prek phona pol wireless pa to kaj bi mi lahko prosim pomagal v visti dela internet cist normalno v xp pa ne hvala. v xpju se mi ni nikoli lucka svetla zadaj na pcju za internet

LP vasq

Gonzo
18.12.2007, 14:17
Tak kot si tole zgoraj napisal, ne bo noben skapiral kaj sploh sprašuješ (hint : uporabljaj ločila).
Kolk sem lahko dekodiral iz tvojega posta, ti mogoče falijo gonilniki za mrežno kartico (desni klik na moj računalnik -> lastnosti -> strojna oprema -> upravljalec naprav (nekaj takega) ... ne sme bit rumenih vprašajev - če so, ti manjkajo gonilniki).
Prečekiraj.

amadej
18.12.2007, 18:47
če si sformatiral ziher nimaš naloženih gonilnikov za mrežno kartico...pojdi v nadzorno ploščo pa tam klikni ddoajanje strojne opreme pa najdi PCI 10/100Mb fast ethernet adapter pa ga dodaj pa bo ziher delovalo