Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : slušalke za radio

alfonz
20.12.2007, 18:58
Zamislite si situacijo, da ste v bolnici, ne veste ali boste živeli še teden, mogoče dva...nič ni sigurno in vse kaj bi radi je da poslušate svoj mali radio - kaka poročila ali kaj podobnega, še mogoče zadnjič :( . Aja..na eno uho več ne slišite, zato ne uporabljate slušalke ki se da direktno v uho, se vam začne vrtet v glavi če si jih direktno v uho potisnete ...Ne sme biti preglasno, da ne motite ostale.....
Potem pa se najde en kanon, ki si prinese svoj radio, dj za celo sobo je..Itak ne morete razločno slišati kaj on vrti, moti pa preveč tisti vaš radio. Ne želite se pritoževati...

Se mi zdi da preostane samo še da si najdete kake dobre slušalke, take udobne, mogoče kake specialne,....mogoče pa mi lahko kdo svetuje kakšne znamke bi bile te dobre, udobne nemoteče slušalke? Pa da jaz to skočim nabavit dokler je še čas, zmanjkuje ga namreč, da bi sam testiral katere naj bi bile le te. Hvala za pomoč.

Slowhand
21.12.2007, 06:11
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=98946683-C67E-1D38-2671-34530141A777&linkid=15
mogoče kaj takega.....
če je konektor prevelik (6.3mm),se da kupit adapter za 3.5mm...

sicer je to kar malo težko vprašanje - izbrati bi bilo treba model,ki ne utruja ob daljšem poslušanju (torej mehka obloga),pa tudi prileganje na glavo je zlo individualna izbira,še posebej,če se uporabljajo v ležečem položaju....
osebno imam Philipsove studijske slušalke,ki kljub čudovitemu zvoku in dobremu prileganju niso primerne za ležanje - žal....
kakšen Senheiser pa najbrž ne pride v poštev (enostavno so za v bolnico predrage).....

alfonz
21.12.2007, 15:40
Hvala Slowhand za tvoj odgovor in nasvet iz Maribora. Ne bom pozabil. Tiste iz bofa so mi všeč, ampak...a praviš Senheiser :)...sem malo pobrskal in glej ga zlomka v Mb je trgovina s temi zadevami, tak da letim to malo pogledat....nič ni predrago, samo običajno je tak, da jaz kupim el comandante pa me nahruli - s tem mislimo mojega ateja...v glavnem, če se zgodba ponovi ti jih pošljem na tvoj naslov :D - pa saj je novo leto.
Hvala še enkrat in Vesel Božič in Srečno Novo Leto!!!