Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vista Inspirat pack 2 na samo 1 uporabniku

pok
22.12.2007, 09:24
Težava je naslednja imam računalnik z dvema uporabnikoma (administrator in omejen račun) na ta omejen račun bi rad namestil Vista Inspiration pack 2 ampak mi ne uspe.ker moram namestiti preko administratorja se mi namesti samo na administratorju in ne na omejenem računu

Hvala že vnaprej

LP

joe
22.12.2007, 09:46
Težava je naslednja imam računalnik z dvema uporabnikoma (administrator in omejen račun) na ta omejen račun bi rad namestil Vista Inspiration pack 2 ampak mi ne uspe.ker moram namestiti preko administratorja se mi namesti samo na administratorju in ne na omejenem računu

Hvala že vnaprej

LP

Logiraj se kot administrator, potem skopiraj bližnjico od programa v mapo c,document and settings,all users, desktop.

restart računalnika in se logiraj kot običajen uporabnik. Zdaj bi morala biti bližnjica programa na tvojem namizju.

Če pa ni bližnjice za program, šele zdaj sem videl, da gre za preobleko Windowsov, potem lahko poskusiš zagnati namestitvenio program tako, da v tem omejenem računu štartaš program tako, da klikneš na njega z desno tipko in izberi možnost ZAŽENI KOT (RUN AS) in potem izberi uporabnika administrator in vpiši geslo, če je potrebno.

pok
22.12.2007, 09:47
hvala.Bom probal:)

joe
22.12.2007, 09:51
hvala.Bom probal:)

Je pa še ena trotel ziher varianta. ZAčasno dodeli omejenemu računu administratorske pravice, po namestitvi pa zopet spremeni na omejen račun in to bo delovalo 100%.

pok
22.12.2007, 10:44
:dJUPI:d dela. je že prva varijanta delala

HVALA Joe