Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Brezžični hišni kino

albrehti
25.12.2007, 10:01
Kakšne so vaše izkušnje z brezžičnim domačim kinom. Na živce mi gre cel kup žic, ki jih nimaš kam pošteno skriti. Sem pa malo zaskrbljen, ker je v hiši že toliko "brezžičnih" aparatov, da me je strah, da se bom enkrat kar skuhal, kot v mikrovalovki (hec!). Res pa me zanima, ali lahko pride do medsebojnega motenja. Vem, da morajo proizvodi zadovoljiti cel kup predpisov, da do tega ne bi prihajalo. Kaj pa v praksi? Pa še kakšen namig za dobro izbiro.

Hvala

shower
28.12.2007, 15:47
Če misliš na brezžične zvočnike, naj te opozorim... vštekat jih bo še vedno potrebno v omrežje. Kar se tiče motenj je pa težava v drugih napravah in ne v zvočnikih. Ti so lahko izdelani po vseh standardih pa če sosedov mešalec ni, ti to čisto nič ne pomaga. Upam da razumeš kaj mislim.

Slowhand
28.12.2007, 23:01
se da kable lično skriti v kanalčke,tko da ni problema...pa še mal veselja maš ob polaganju in dober občutek po končanem delu...:approve:
sicer pa kvalitetne brezžične povezave delujejo večinoma brez motenj,le kakšen mobitel zna delati motnje...

Guliwer
25.02.2008, 16:02
imam pac hisni kino in me tud motjo kabli..a se da kje kupt kaksne "konektorčke" da nareis kino brezžičen