Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : sedanja ali bivsa??.

samarjan
01.01.2008, 19:09
Spet se mal oglasam.

Zadeva je v tem, imam dekle toda okrog mene se vrti bivsa simpatija in je zgleda sedaj bolj zagrizla zame.
Sam ne vem kaj naj naredim? Tudi bivsa mi je vsec. Sedanja in bivsa imata take karakteristike ki so mi vsec, ampak ne vem kako se odlocit. Tezko mi je sedanjo pustit
Ali se po vasih izkusnjah obnese prijateljevanje z bivso(pogostejsa snidenja), tako da vsaj ugotovim koliko je zenska resna?
Jst bi se rad cez kako leto ali dve porocil, pa si druzino ustvaril.
Mika me tale bivsa. Navezan sem se nanjo, k velik o njej razmisljam, ampak ji ne upam tega povedat.:blush:
Mnenja?

temp64
01.01.2008, 19:10
kocko vrž.....

samarjan
01.01.2008, 19:12
mislim resno, kocke ne bom metal.

Sam z bivso simpatijo nisem hodil, tako da ne vem koliko huda(dobra) je. :dontknow:

PeTe
01.01.2008, 19:31
Kako globoko zvezo pa imaš s sedanjo punco ? Dolgo skupaj? Najbolje sam ti veš, kako se odločit. Najslabši možen scenarij je,da tukej sprejemaš odločitve. Ker nobeden tu, ki ti svetuje ni takšen kot ti. Če ti je bila bivša simpatija včasih res fuuuul všeč, potem tako sam veš,da na nekakšen način boš moral si razjasniti pojme z njo, ker pomoje ti ta stvar ne bo dala spati. Na žalost so to kočljive situacije, ki si jih je pa vsekakor treba razjasniti. Jst ti svetujem,da se dobiš z bivšo simpatijo na pjači, eno, dve...potem pa če se je ona zagledala vate bi se tako moralo pokazati..ampak ko boš vedel odgovor bo pa na tebi, da to tudi končaš. S tem mislim,da pač se odločiš s katero boš in nehaš vleči obe dve " za nos " . To je samo moje mnenje in tako gledam na te stvari. LP &good luck .

souL
01.01.2008, 19:32
Prav ne morem verjet da obstajajo taki problemi. Rešitev se mi pa zdi da pač sam ugotoviš katera ti več pomeni, s katero se bolš razumeš... :)

Lencka
01.01.2008, 20:06
Saj sem hotela tole kar spregledat, samo če si že napisal na forum, zakaj pa bi...

ZABOGAMILEGA, ti na forumu sprašuješ, s katero naj boš? In se ti zdi to ok???
No, meni se ne.

1. Tu nihče ne pozna ne tebe ne njiju - kako naj potem kdo ve, s katero bi ti bilo bolje? Saj je čisto ok, če človek sprašuje za mnenja, ko opiše situacijo in debatira o njej... ali pa ga zanimajo mnenja o določeni zadevi in podobnem... morda se mu tako odprejo novi vidiki ali kaj podobnega. Ampak da greš in vprašaš: "imam dve punci, s katero naj bom?" Jezus no! :nonono:

2. Kakorkoli se boš odločil, ne bi hotela biti na mestu tvoje sedanje punce. Z njo si, čeprav ne veš, ali bi raje bil z drugo? Mah, v bistvu ne bi bila na mestu katerekoli od njiju. Vsekakor se ne bi šla poročit in detal frocev z nekom, ki niti ne ve, ali želi biti z mano, ampak za to vpraša folk na forumu!

3. Poročil bi se in imel otroke, pa niti ne veš, s kom??? Oziroma se ne moreš odločit... ker mogoče je tadruga boljš... ker je tvoja bivša simpatija, ki si ji zdaj všeč... morda... ali pa tudi ne... saj ne veš... ja bogobogibogi no...

Pa oprosti, če moj zapis zveni nesramno. Ampak tako se mi pač zdi...

samarjan
01.01.2008, 20:17
Lencka, ni se potrebno delat norca iz mene - lepo prosim.
Nisem prisel vprasat katero naj izberem. Ampak me bolj zanimajo izkusnje, ce je bil kdo v podobni situaciji..na kaj naj bom pozoren, da se ne prenaglim ali pa ranim dekle...
Morda se marsikateri decko, ki ima resno punco obraca za vsako po cesti, jst pa nisem te sorte tip. Obracam se nazaj za bivso in ne za vsako ki pride mimo.
Res je da ne vem kaj bi se odlocil, ker s simpatijo nisem hodil in jo tezko ocenim z vidika partnerstva, takrat je bila prepocasna zame ali pa bolj mlacna. Sem pa si jo zelel.
Samo z obema ne morem...
Najbrz bom vec prijateljeval z bivso, da vidim kako in kaj ima namen-dolgorocno gledano.

Lencka
01.01.2008, 20:21
samarjan, ne delam se norca. Samo nekoliko neolepšano sem izrazila svoje razmišljanje ob tvojem vprašanju - če postaviš vprašanje na forum, lahko pričakuješ, da bo kdo izrazil mnenje, ki ti ne bo všeč. In jaz svojega sem, za tem stojim, nikjer pa ne piše, da moraš ti tudi o tem, kar sem napisala jaz, karkoli razmisliti. Bom pa toliko prijazna (ali pa pač brezbrižna... zdaj ko sem napisala svoje), da ne bom več odgovarjala. Pa veliko sreče v življenju ti želim...

monster
01.01.2008, 20:48
pof00kaj obe, pa se odloči ;)

temp64
01.01.2008, 21:07
tvoj odgovor je popolnoma neprimeren

monster
01.01.2008, 21:08
kakor za koga ;)

Irina
01.01.2008, 21:33
Lencka, ni se potrebno delat norca iz mene - lepo prosim.
Nisem prisel vprasat katero naj izberem. Ampak me bolj zanimajo izkusnje, ce je bil kdo v podobni situaciji..na kaj naj bom pozoren, da se ne prenaglim ali pa ranim dekle...
Morda se marsikateri decko, ki ima resno punco obraca za vsako po cesti, jst pa nisem te sorte tip. Obracam se nazaj za bivso in ne za vsako ki pride mimo.
Res je da ne vem kaj bi se odlocil, ker s simpatijo nisem hodil in jo tezko ocenim z vidika partnerstva, takrat je bila prepocasna zame ali pa bolj mlacna. Sem pa si jo zelel.
Samo z obema ne morem...
Najbrz bom vec prijateljeval z bivso, da vidim kako in kaj ima namen-dolgorocno gledano.

Očitno se ti sedanje dekle ne zdi dovolj "prepričljivo" za skupno zvezo, sicer se ne bi oziral za nekdanjo. Ampak tudi za nekdanjo ne veš kako bi se "obnesla" saj je nisi "izprobal."
Izkušnje kažejo, da kdor sedi na dveh, se znajde z nago ritjo na asfaltu, kar je za vse sodelujoče zelo dobro.

andreaaaaa
01.01.2008, 21:49
Spet se mal oglasam.

Zadeva je v tem, imam dekle toda okrog mene se vrti bivsa simpatija in je zgleda sedaj bolj zagrizla zame.
Sam ne vem kaj naj naredim? Tudi bivsa mi je vsec. Sedanja in bivsa imata take karakteristike ki so mi vsec, ampak ne vem kako se odlocit. Tezko mi je sedanjo pustit
Ali se po vasih izkusnjah obnese prijateljevanje z bivso(pogostejsa snidenja), tako da vsaj ugotovim koliko je zenska resna?
Mika me tale bivsa. Navezan sem se nanjo, k velik o njej razmisljam, ampak ji ne upam tega povedat.:blush:
Mnenja?

ojej fant, kaj imaš zane probleme!?:sleepy:
ne govori bivša, če nista bila skupaj!:nonono:

raje pretuhtaj , kakšne karakteristike hočeš imeti od punce, katera ti bi "pristajala" še več let, katera je zate nekakao "idealna", katera te ima zares rada, ...
veš kaj vse moraš pretuhtat preden se sploh kaj odločiš narediti....
jaz na tvojem mestu bi še dobro premislila glede poroke pa otrok in tako dalje, če imaš punco pa te KR NEKA punca kao bivša mika oz neeš kaj bi storil, niti slučajno ne sili v neko zakonsko zvezo, ker jo boš s takim oklevanjem lahko sam ukinil čez teden, dva... verjemi da si raje vzem čas, premisli vse stvari in to zeloooo dobrooo!!

ne pozabi da se ni lepo igrati s tem!!:mad:

drgač pa se boš moral sam odločit, pa vseeno kako težka odločitev bo!
veliko sreče:sleepy::sleepy::):2thumbs:;)

pk
01.01.2008, 22:56
ja, kako to že gre? ljudje da smo v osnovi poligamna bitja? ampak meni tole smrdi bolj po tem, da nimaš zares rad ne ene ne druge. torej naredi uslugo obema in čim dalj stran. ko bo prišla prava, te dileme garantirano ne bo. lp

Lilly the Bear
01.01.2008, 23:51
Spet se mal oglasam.

Mnenja?

V principu je vseeno kiro izbereš, če boš dovolj pameten in boš počakal še naslednjih 5 let pred poroko in družino. Če se za žensko odločaš na osnovi tega, kolk je huda (v postelji?), pol definitivno nisi zrel za vzgojo otroka.

Pršpari sodiščem še eno nepotrebno ločitev pa se najprej zresni.

Babi2
02.01.2008, 08:50
Tvoja dilema kaže, da nobena od njiju ni tista, s katero naj bi se nekje v prihodnosti poročil in imel otroke. Torej je trenutno vseeno, s katero hodiš, kot kaže, te bolj mika tista, ki je trenutno "nimaš" (tipično ...:().
Ko boš dovolj zrel in boš srečal pravo, takihle dilem ne bo.

samarjan
02.01.2008, 08:51
Joj pa jst sploh ne vem zakaj pisem tako resno ko pa dobim tolk neresne odgovore.
Sedanje se nisem speljal v postlo, kje bom sele simpatijo
Huda.. misljen karakter!
Pa dajte prebrat kar pisem, ne pa mimo kr neki ustrelt!

pinky
02.01.2008, 08:57
ja, smo prebrali kaj pišeš ... pišeš ravno tako, ko da se odločaš, a boš kupil novo kravo za razplod al boš obdržal to ... ne pa, ko da gre o ljudeh. Načrtuješ kmalu poroko ... poroka naj bi bila iz ljubezni ... a si sploh v katero od njih zaljubljen - ali samo iščeš karakteristike pridne žene in dobre mama?

zamisli se ... opaziš da se nekdo vrti okol tvoje sedanje ... postane malo odsotna in razmišljujoča ... začne se družit z njim, hodit z njim na kavo - kako bi se počutil?
No, točno to zdaj ti njej počneš!

Glede na tvoje objave obem ženskam želim, da bi te sedanja zarad tega pustila, drugi pa potem ne bi bil več zanimiv, ker nisi zaseden.

PeTe
02.01.2008, 11:03
Hm, zanimivo samarjan,da te samo zenske napadajo :D zdle bo pa se vecji bum :D

samarjan
02.01.2008, 11:31
Hm, zanimivo samarjan,da te samo zenske napadajo
najbrz imajo slabe izkusnje ali pa so pesimisticne.;)

monster
02.01.2008, 11:33
itaq, to bo :) važno, da je ego nedotaknjen kajneda?

nattka
02.01.2008, 11:37
a ni to tisti isti samarjan, ki nas je pred mesecem dni gnjavil, kako je eni simpatičen in kaj to pomeni ???

potem je to isto, 15 let mlajšo punco, na finto povabil ven ( če se ne motim, mu ni hotela dati telefonske, pa jo je izbskal drugje) in ko se ga končno usmilila za drink ... je gnjavil, dokler ni začel hoditi z njo ...

a zdej se je pa bivša ta huda pojavila ... pa ne ve, kaj bi ...

tip, star si 40 let ... nedorasel in otročji ... misliš, da se vse svet vrti okoli tebe in da se partnerje izbira kot čevlje ... raje dva para, kot nobenga ...

že takrat sem napisala, da si čudaški ... kar se je potrdilo ... si navaden star prdec, ki ni vreden ne sedanje ne bivše ...

in ponavljam svoj odgovor iz tvoje prejšnje teme ... hvalabogu, da si šel v lajfu mimo mene ...

amaze646
02.01.2008, 11:51
:kisses:

Irina
02.01.2008, 12:00
nisem pritiskal nanjo in ni zaradi tega popustila.
imava lep odnos --> prijateljstvo+romantika
mislim da sva si usojena! :)

Samarjan tvoj zapis o danes bivši.

andreaaaaa
02.01.2008, 12:15
najbrz imajo slabe izkusnje ali pa so pesimisticne.;)

nismo pesimistične, cijeeeeh

je pa res da ste tipi egoistični... kolko se res vidi!

sam da bo tvoji riti prav...

jooooo:nonono:

samarjan
02.01.2008, 12:18
nisem egoist.
tut prvi bi rad dal moznost.
saj sta to le dve( in ne 100 )zenski do mojega 40.leta ki mi veliko pomenita!
Izbira je tezka :dontknow:

andreaaaaa
02.01.2008, 12:32
nisem egoist.

ok !!!!
naj ti bo težka, ker si neem, nebom rekla da si neumen , ker nerada žalim ljudi, ampak, če ne misliš živet kot monogamist, pol lahk pozabiš poroko pa neem kaj, mislim pa da si itak že mal pozn s tem, k pa si že itak tolk star, menda maš dovolj zmožnosti, neem izkušenj da se lahko odločiš sam, ne bomo pa ti mi tukaj neem kaj določli!
itak pa se sam odloči, sploh neem zakaj nas sprašuješ, če ti itak ti odgovori niso všeč!!!!!!:nonono:

ČE PA TI JE TOK HUDO SE ODLOČIT
VRŽI KOCKO!!!!:mad:

nattka
02.01.2008, 12:36
nisem egoist.tut prvi bi rad dal moznost.

:rolling::rolling:

Mirko1
02.01.2008, 12:45
Smarjan moje mnenje, da pustiš bivšo simpatijo pri miru in se prepustiš sedanji. Prvo spoznaj sedanjo, saj jo komaj poznaš. Iz izkušenj ti lahko povem, da to kar ti počneš se po vsej verjetnosti na dolgi rok ne obnese, saj boš še lahko na koncu ostal sam(to kar seješ-žanješ). Včasih je tisto kar je nedosegljivo najslajše. Koliko bo še punc v tvojem življenju, ki jih boš srečal pa ti bojo všeč na tvoji ravni karakteristike in ti ne boš vedel kaj sedaj?(sedanja ali bivša). Če se s to sedanjo punco dobro razumeš in imata dobro komunikacijo, jaz ne vidim nobenega problema ali težave. Sicer pa ti svetujem, da se drži svoje sedanje punce za krilo, sploh če uživaš z njo. Saj nekateri verjamemo v človeško preobrazbo, ampak če si uspel prepričati do štiridesetega leta to sedanjo punco, da se ti odpre in zaživi s teboj…. Poleg tega pa kdaj misliš, da bo želja po raziskovanju prešla? Po bivši, drugi, morda tretji…? Pa srečno.

Pozzo
02.01.2008, 13:53
Najbol da nardiš spisek plusov in minusov, potem pa vprašaš kakega osnovnošolca, če si dobr naredu.
Mater ne morm vrjet, da ma kdo take probleme.
Ti se boš poroču ... to veš... ne veš pa s kom???

sori sam si nisem mogu pomagat

Zdej pa en resen nasvet: ženske kateri nisi bil zanimiv ko si se vrtel okoli nje in ji postaneš zanimiv ko si v vezi se ogibaj v velikem krogu, ker je očitno, da nima pojma kaj hoče. Prbližn tko kt ti ne, po mojem skromnem mnenju.

Lilly the Bear
02.01.2008, 13:59
Hm, zanimivo samarjan,da te samo zenske napadajo :D zdle bo pa se vecji bum :D

Mej ti otroka z nekom k ne ve čist točn, kira pheechcka mu bolj diši.

samarjan
02.01.2008, 14:18
Odgovor mi je bil vsec od: Mirko1, PeTe. andreaaaaa se je dokaj potrudila.
Ostali ste resno napadljivi, sploh custev ne uporabljate....vsaj zame primernih

binamina
02.01.2008, 14:35
Izberi obe, pa boste vsi trije zadovoljni. :rolling:
Potem pa delaj selekcijo.
Na koncu boš lahko ostal celo sam. :veryevil:

Snif
02.01.2008, 15:13
Živijo,
Sem nov na forumu - rabim pomoč:
Nekaj let nisem imel dekleta, torej imel sem pavzo. Potoval in študiral sem v
tujini, čas pa je samo tekel in nisem iskal priložnosti da bi katero spoznal,
osvojil.
Toda to soboto ko sem po dolgem času šel ven s kolegi povabil eno luštno na
drink.
Pogovor je stekel,ampak ustavilo se mi je ko nisem vedel kaj vse skupaj pomeni.
Dekle je mlajša od mene – to je razvidno tudi iz načina pogovora, obnašanja.
Samo na koncu mi je preden je odšla domov rekla, da sem simpatičen,prijeten
fant…jaz pa nisem vedel kaj naj ji rečem nazaj na vse to. Nasmehnil sem se.
Tuhtam že dva dni kaj to pomeni - simpatičen...???
Očitno da sem malo staromoden(hehee 40 let)…ali sem ji všeč ali se me je hotela
na lep način spokat. Mi je pa vzela cifro…
:dontknow:

Rad menjaš?

Snif
02.01.2008, 15:18
Odgovor mi je bil vsec od: Mirko1, PeTe. andreaaaaa se je dokaj potrudila.
Ostali ste resno napadljivi, sploh custev ne uporabljate....vsaj zame primernih

Si na forumu - nihče te ne pozna. Resno pričakuješ čustva? Še v resničnem svetu jih boš težko našel. Praviš, da si potoval nisi ničesar opazil na potovanjih? Svet je krut navadi se...

snežko
02.01.2008, 16:13
....vsaj zame primernih

:) zate primernih??? dej potem napiši katera to so da se bomo vedli obnašat in pisat tako kot tebi paše....hecko...

izberi tisto ki ima lepšo mamo...

Luka2k
02.01.2008, 16:15
pa ne se je... ker folk :veryfunny:
Piš kozmotu! Al pa anteninim zaupnim besedam.

samarjan
02.01.2008, 17:07
Snežko preberi si kaj vse sem pisal pod temo sedanja-bivša simpatija.
Pa kak pameten nasvet dej ...

snežko
02.01.2008, 17:22
:) sej sem ga bučko....z leti mlade punce ponavadi postanejo take kot so mame...in če hočeš da ti bo všeč na stara leta..poglej kakšna je mama... približno taka bo tvoja izbranka čez 30 let...

binamina
02.01.2008, 17:39
:) sej sem ga bučko....z leti mlade punce ponavadi postanejo take kot so mame...in če hočeš da ti bo všeč na stara leta..poglej kakšna je mama... približno taka bo tvoja izbranka čez 30 let...
pa sej to nima veze.
Kaj pa če je bolj fotru podobna?
Al pa če bo lepša, grša kot mama, jah sej ne more zdej vedet.

snežko
02.01.2008, 17:47
:) normalno da to ni 100%, saj je veliko variabilnih dejavnikov okolja...ampak geni pa niso kar tako...in kolikor jaz gledam malo naokoli, se da kar lepo okvirno določit...

Lilly the Bear
02.01.2008, 18:55
Svet je krut navadi se...

Res je, polno renčečih čeljusti, ostrih čekanov in nemilostnih krvosesov...

Reši se kdor se more :veryevil:

pk
02.01.2008, 19:36
se ne splača... če do 40 nisi dozorel ne umsko ne čustveno, tudi nikoli ne boš. in kaj misliš, katera si sploh želi za življenskega partnerja večnega pubertetnika? če boš imel srečo, boš dobil za sopotnico izrazito materinsko žensko...

nattka
02.01.2008, 19:38
[.
Pa kak pameten nasvet dej ...

terapevt ...:approve:

nattka
02.01.2008, 19:39
se ne splača... če do 40 nisi dozorel ne umsko ne čustveno, tudi nikoli ne boš. in kaj misliš, katera si sploh želi za življenskega partnerja večnega pubertetnika? če boš imel srečo, boš dobil za sopotnico izrazito materinsko žensko...

moja stara mati so večkrat ponovili ... od moškega, ki je pri 40-tih sam, beži daleč, daleč stran ...
so že vedeli, kaj govorijo ...

popka
02.01.2008, 21:25
ajej...

Irina
02.01.2008, 21:45
nisem egoist.

Hočeš povedati, da bi malo probal še s "ta prvo" in jo nato primerjal "s ta drugo". Oprosti ampak ženske nismo avto (kar velja tudi za moške), da bi jih malo izprobaval in prebiral, pa malo primerjali. Včasih so rekli: "Kdor predolgo zbira, izbirek dobi."

V tvoji prvi temi sem se spraševala, ali je običajno, da moški do štiridesetega leta še ni imel spolnega odnosa z žensko, pa sem si mislila je pač študiral, priden fant. Danes si mislim, da hodiš po svetu z idejo o idealni življenski sopotnici. Mogoče bi pa pogledal, kaj ji ti lahko nudiš. Nisem imela v mislih materialne dobrine.

Aldebaran
03.01.2008, 15:47
Osel gre samo enkrat na led, pravi lep slovenski pregovor, ane... in kje je zdej finta: če si se že toliko trudil okoli te zdajšnje, potem se je drži in jo imej rad in jo spoštuj...
V kolikor pa ti je zdej malo greben zrasel in bi malo letal iz cveta na cvet, potem se pa bojim, da se bo na koncu zgodilo tako, da boš ostal brez obeh!!! Tako da premisli, v kaj se spuščaš....Moj nasvet je pa med vrsticami: imej rad to, ki jo imaš sedaj in se ne obremenjuj s bivšo simpatijo...
pa srečno!!!

souL
03.01.2008, 16:51
Men še v bistvu zdej ni jasno da obstajajo taki primeri oz. da majo nekateri ljudje take probleme. :nonono: Na srečo še nisem mela kakih takih izkušenj...

Eno vprašanje.. Kaj si pa punci mislita? Ali sploh vesta druga za drugo? :o

Irina
03.01.2008, 20:20
Eno vprašanje.. Kaj si pa punci mislita? Ali sploh vesta druga za drugo? :o

Verjeto, da še ne. Pričakuje se, da bo Samrjan čez mesec dni odpiral svojo tretjo temo z naslovom: Pomagajte, obe dekleti sta me dali na čevelj.

souL
03.01.2008, 20:50
Verjeto, da še ne. Pričakuje se, da bo Samrjan čez mesec dni odpiral svojo tretjo temo z naslovom: Pomagajte, obe dekleti sta me dali na čevelj.

:nonono: Sam res. Če gledaš tko pa prebereš še enkrat kašne probleme ma tip se točno vidi da ni zreu pa da se ne zna sam pravilno odločit. Za to rabi nekaj nasvetov od forumašev ki nobenega od njih ne poznajo ampak vseeno ''več'' vejo in se lahk odločajo namest njega. :rolling:Pametno ni kej.

Irina
03.01.2008, 22:15
Ne vem, če je pametno, zapleten primer.

Živijo,
Sem nov na forumu - rabim pomoč:
Nekaj let nisem imel dekleta, torej imel sem pavzo. Potoval in študiral sem v
tujini, čas pa je samo tekel in nisem iskal priložnosti da bi katero spoznal,
osvojil.
Toda to soboto ko sem po dolgem času šel ven s kolegi povabil eno luštno na
drink.
Pogovor je stekel,ampak ustavilo se mi je ko nisem vedel kaj vse skupaj pomeni.
Dekle je mlajša od mene – to je razvidno tudi iz načina pogovora, obnašanja.
Samo na koncu mi je preden je odšla domov rekla, da sem simpatičen,prijeten
fant…jaz pa nisem vedel kaj naj ji rečem nazaj na vse to. Nasmehnil sem se.
Tuhtam že dva dni kaj to pomeni - simpatičen...???
Očitno da sem malo staromoden(hehee 40 let)…ali sem ji všeč ali se me je hotela
na lep način spokat. Mi je pa vzela cifro…

Spet se mal oglasam.
Mnenja?

spartan
04.01.2008, 08:30
Spet se mal oglasam.

Mnenja?

Jaz se pa na tvojem mestu ne bi vprašal, katera je bolj resna (ker so takšne kot otroci, ko se obnašajo kot samice in nič ni bolj pomembnega na svetu bolj kot one) ampak katera je manj muhasta in manj trmasta in ki je bolj psihično stabilna.

Babi2
04.01.2008, 10:20
Jaz se pa na tvojem mestu ne bi vprašal, katera je bolj resna (ker so takšne kot otroci, ko se obnašajo kot samice in nič ni bolj pomembnega na svetu bolj kot one) ampak katera je manj muhasta in manj trmasta in ki je bolj psihično stabilna.

Zelo dober nasvet, glede na to, da bi bilo dobro, da vsaj eden v paru ne bi imel vseh tehle zgoraj naštetih pomanjkljivosti. :veryevil: Moški del bodočega para (ne glede na to, katera bo izžrebana), se namreč očitno kiti z vsemi.:(

Luccka
05.01.2008, 16:19
Jah, če je bivša pustila tebe, pol čez njo čim prej naredi križ, saj ji je najbrš kul razdirat zveze!!! če je blo kontra, pol nisi vreden ne nje, ne sedanje punce!!

andreaaaaa
05.01.2008, 17:16

omg ne nori d apostanem kot moja mati, nikdar ne bi tega storila, pa če se morem v jezik vgriznittt!!
ni šans!

andreaaaaa
05.01.2008, 17:18
samarjan kaj se še ti blede, da poslušaš kaj vse ti govorijo, z mano na vrhu, posluš kaj ti pravi srce, katero vidiš na mestu mame tvojih otrok, razmisli dobro preden sploh kej narediš!
;)

samarjan
05.01.2008, 17:28
posluš kaj ti pravi srce, katero vidiš na mestu mame tvojih otrok
;)

vidim bivso simpatijo, ker je bolj nezna, prijazna....
Tako da sem se odlocil. govoril z obema in je reseno, ceprav bolece za sedanjo, ampak posteni racuni.

andreaaaaa
05.01.2008, 17:30
ql. lepo da si končno uredil, no upam da si se prav in dobro odločil

veliko sreče še naprej samarjan ;) :*

samarjan
05.01.2008, 17:43
andreaaaaa HVALA.
se kaj oglasim, upam da ne s problemi, ampak s kako dobro novico.

nattka
05.01.2008, 20:21
andreaaaaa HVALA.
se kaj oglasim, upam da ne s problemi, ampak s kako dobro novico.

poštedi nas, molim te ...

tvoje dobre novice so kot povodenj ...:mad:

KissMe
05.01.2008, 21:12
poštedi nas, molim te ...

tvoje dobre novice so kot povodenj ...:mad:

:veryfunny:

Joj, škoda, k si se že odloču, sm ti mislila še js pomagat ;)

Dej mi sam povej, kero si zbrau, a tisto, k smo ti jo mi pomagal osvojit? Ker tistga, kar smo skupi osvojil, ne morš kr samovoljno pustit! :nonono:

binamina
06.01.2008, 13:05
samarjan, jst bi tut bivšega mela, sam ga ni... :dontknow:
Upam da ti bo uspelo!

andreaaaaa
06.01.2008, 14:43
hahaha.... samarjan, jst bi tut bivšega mela, sam ga ni...
hudo ;)

binamina
06.01.2008, 16:51
hahaha....
hudo ;)
pogrešam ga...

KissMe
06.01.2008, 17:24
pogrešam ga...

Z bivšimi je pač tko... da je njihova glavna lastnost da so bivši in se je s tem treba sprijaznt, vsaj po moje. Sej je res fuuuul težko včasih, ampak vse se da, če se hoče:) kjer je volja, tam je pot:)

nattka
06.01.2008, 17:43
nekaj je moralo iti narobe, če je bivši ...

D' Andre
08.01.2008, 14:05
Heh, bivši, bivše... Me prov zanima, kok (novih) vez trpi, statistično gledano, ker ne znate odsekati vezi s čustveno preteklostjo. Beseda 'bivša' zame pomeni mrtvo ljubezen - naklonjenost še lahko obstaja, se razvije prijateljstvo, ljubezen pa ne več. In kar je mrtvo, ne more več oživeti. Baje. Men je, kar se bivših tiče, fajn seks - isto je s sequeli oz. filmskimi nadaljevanji - likov ni potrebno predstavljati, zato lahko skočiš direkt k akciji, in ko vlečeš gor gate, ni potrebno nič pojasnjevati. Poleg tega veš, kaj ji paše, ona ve, kaj teb paše, zato ni nobenega raziskovanja, mencanja, zavlačevanja, nesigurnosti - pure lust - čisti užitek dveh zrelih oseb, ki se znata zmeniti brez poseganja v preteklost. Ob predpostavki, da sta oba samska seveda, torej da ne hodita v zelje novih partnerjem. ;) Z bivšo se občasno dobim - to traja od konca veze, torej leto in pol - oba sva imela eno kratko zvezico vmes, takrat seveda nisva imela nič - in morm reč, da mi je kul se z njo tu pa tam dobit, ker so vsi ljubezenski občutki mrtvi, vseeno pa s pridom izkoriščava pohoto in medsebojne izkušnje. :p

andreaaaaa
09.01.2008, 06:23
hahahha
fino, samo ne kateri pač ne morejo kr tako prekiniti nekih čustev, tudi z bivšimi, sploh če so se zelo navezali :)

KissMe
10.01.2008, 12:23
D'Andre, res di ceu frajer k znaš tko dobr opravt s čustvi...

mraviana
19.02.2008, 13:44
Bivša simpatija ti zdaj verjetno ne da mira,ker je pač pokazala več zanimanja zate,kot ga je prej.Vprašaj se,če se tega ne sprašuješ samo zaradi tega,ker njeno zanimanje zate pač godi tvojemu egu.Nikoli nisi ugotovil,kako bi bilo biti z njo,zato pa veš,kako ti je s punco.Če je ne ljubiš dovolj,da bi 100% hotel biti z njo,potem je verjetno najbolj pošteno,da prekineš z njo.Vendar vedi,da potem ,če boš ugotovil,da je bila ona boljša od une,ki si jo hotel sprobat,potem ne boš več imel možnosti,da bi bil z njo.

Šmek
20.02.2008, 07:55
Bi se strinjal z ženskim delom foruma tule. 40. letnega freaka, ki pri svojih letih ne ve, kaj bi rad mel, bi blo treba zapret v kako ustanovo, ker postajajo potencialno nevarni za okolico.
Se strinjam z nekaterimi, ki so dejali, da pusti obe. Resnično - ko bo prišla mimo prava, se takih debilnih vprašanj, kot se jih sprašuješ danes, ne boš spraševal.

Po drugi strani pa se vprašaj, zakaj ta, 'bivša simpatija' nikoli ni postala najboljša ljubezenska zgodba po Titanicu ali vsaj bivša ljubezen... Sorry, ku.rac je narejen, da štrli naprej, ne da se vleče nazaj...;)