Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ginekolog/-inja

Lencka
02.01.2008, 20:02
Prosim za nasvete in izkušnje: iščem kakega res dobrega ginekologa/-injo. Lahko tudi privat, po možnosti na Dolenjskem ali LJ.

Irina
02.01.2008, 21:35
Lenčka, posredujem ti dva naslova. Oba ti lahko priporočim, mislim, da te ne bosta razočarala. V kolikor potrebuješ dodatne, bolj natančne informacije mi piši na ZS.

CENTER ZA GINEKOLOŠKO IN PERINATALNO DIAGNOSTIKO d.o.o.
Priporočam: doc.dr. Borut Kobal, dr.med. (dela ob petkih)
Drugače dela na KC Ginekološka klinika Ljubljana, ker je tudi kirurg
Naslov: Celovška 93a, Ljubljana
Tel: 01/5195-214
Internet: center-gin-pd.si

------------------------------
KALLISTE - Ksenija Šelih Martelanc, dr.med. gin.in porod.
Naslov Slamnikarska 3 b, 1230 Domžale, Slovenija
Telefon 01/ 72 44 300
Internet: kalliste.ordinacija.net

Lencka
03.01.2008, 20:18
Irina, hvala. Sem šla pogledat tudi spletne strani, pa pokličem lahko, tako da bom že našla nekaj.

Ali imaš morda s kom osebne izkušnje? Da lahko priporočiš? (Ali katera druga - ali pa kateri drug :d ?) Mislim, da sem tega dr. Kobala že spoznala, če se ne motim, ravno na KC... moja izkušnja sicer ni ravno najboljša, ampak ok.

Tudi za Bežigrajski dvor (ali nekaj takega) sem slišala, da so zelo ok - je to res?

souL
03.01.2008, 20:54
KALLISTE - Ksenija Šelih Martelanc, dr.med. gin.in porod.
Naslov Slamnikarska 3 b, 1230 Domžale, Slovenija
Telefon 01/ 72 44 300
Internet: kalliste.ordinacija.net

Pri tejle je bla moja prijatlca pa čez njo ni dala nobene negativne kritike. :angel: Sama je ne poznam tko da ne morem rečt..

Irina
03.01.2008, 22:54
Lenčka, oba dva poznam in imam res samo dobre izkušnje. Sta strokovnjaka na svojem področju. Tudi drugi so, da ne bo pomote, ker z drugimi nisem imela osebnih izkušenj, jih nisem navedla.

Mogoče se Andreja Štolfa Gruntar, dr.med.(http://nnn.kclj.si/index.php?m=5&s=1&odd=0&id=47&o=2), ki ravno tako dela v Ginekoliški ambulanti in za katero so mi kolegice povedale, da je zelo dobra ginekologinja-kirurginja. Ona naj bi se nekako "specializirala" za mlajša dekleta in žene

banAna_
04.01.2008, 18:47
LENA ŽIGON, dr.med.spec.
Dejavnost: DISPANZER ZA ŽENSKE
Telefon: (01) 3003-360

Men je ful uredu...nežna, use ti lepo razloži...tak res topel odnos ma. Ne vem pa kok je čakalna doba, ker je kr zasedena.

silence
04.01.2008, 18:57
LENA ŽIGON, dr.med.spec.
Dejavnost: DISPANZER ZA ŽENSKE
Telefon: (01) 3003-360

Men je ful uredu...nežna, use ti lepo razloži...tak res topel odnos ma. Ne vem pa kok je čakalna doba, ker je kr zasedena.
Ja, tocno njo sem hotla napisat.:2thumbs: Samo je tezko zraven pridt, po mojih izkusnjah. :shy: Res je fajna...se vedno je moja, tud ce sem se izselila in mamo tle najbolj priznanega ginekologa u SLO.:)

Lencka
04.01.2008, 19:00
Hvala vsem za priporočila ;) ni vraga, da ne bi bil kdo fraj :d

banAna_
04.01.2008, 20:51
Pomoje da če rabiš kej nujnega te bo kšn sprejel...drgač pa mislm da je priblžn 3mesce za čakat - tok so men usi rekl da majo čakalno dobo (dobr let nazaj, možno da se je kej spremenil).

Velik sreče! :2thumbs:

banAna_
09.01.2008, 21:22
Prosim za nasvete in izkušnje: iščem kakega res dobrega ginekologa/-injo. Lahko tudi privat, po možnosti na Dolenjskem ali LJ.

si že kam klicala? Sam za info.... js sm bla učer pr Žigonovi in je ena punca pršla da bi se na novo "vpisala" in so jo naročil maja.

pupa
10.01.2008, 20:53
Iščem ginekologa, KI SE SPOZNA NA GINEKOLOŠKE TEŽAVE ZARADI HORMONSKEGA ZDRAVLJENJA PO RAKU DOJKE.

Osebni ginekolog, pri katerem sem bila na pregledu, se na nolvadex (tamoxifen) ne spozna. Ali kdo ve, kateri zdravnik se na to spozna? Ali je res potrebno čiščenje, če imaš malo krvavkast izcedek?

Lepo prosim za odgovor!

Irina
10.01.2008, 21:15
Pupa, kaj pa tvoj ginekolog/ginekologinja z Onkološkega inštituta? Ali si se tam obrnila na koga za pomoč? Si se včanila v društvo Onkoloških bolnikov Slovenije? Poznaš revijo onko bolnikov Okno, brezplačno jo dobiš na društvu ali IO.

Če ne veš kam, se oglasi na OI nova stavba H in vprašaj receptorja kje je triaža. Med. sestra ti bo svetovala s katerim zdravnikom se lahko pogovoriš, oziroma naročiš na pregled. Tudi ordinacija doc.dr.Kobala bi bila pravšenj naslov, če si doma na tem koncu Slovenije.
Pogum in vso srečo.

freya
11.01.2008, 10:50
Dr. Uršič Vrščaj Marjetka, sicer zaposlena na Onkološkem inštitutu, ima pa tudi zasebno ordinacijo.

pupa
26.01.2008, 14:29
Hvala za odgovore.