Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : DH iz PC na TV LCD Sony

hyper x
03.01.2008, 19:21
Mene zanima naslednje:
imam LCD TV Sony bravia KDL46x3000 (46 inčni), in ma grafično gartico geforce 6600gt agp8x.Na kakšen način bi bilo najbolje povezati pc z tv-jem da bi bila slika najkvalitetnejša!Nor sm na HD filme in bi želel jih gledat tudi prek LCD tv-ja.TV zmore prikazati sliko z ločljivostjo 1920x1080.S kolikšno ločljivotjo zmore prikazati moja grafična kartica?
Prosim za nasvet!
HVALA

rock
03.01.2008, 19:34
DVI-HDMI tle sploh ni debate, pa en dost kvaliteten kabel vzem. Nekaj kar ima že na pogled dobro zaščito.
Pol pa mal igračkanja v nastavitvah. pri frekvencah v 1080p boš pa vidu, kaj bo najbolje. Na mojem je 50 hz bolje kot 60. Najlažje je kar "monitor" izklopit in le TV priklopit, da ga obravnava kot primarnega in i problemov z nastavitvami. Gre pa tudi če ga s čarovnikom dodaš a pri zadnji verziji gonilnikov mi je mal sive lase delal čeprav je bila vaja že v tretje ponovljena.
Je pa mal težav z celozaslonskim načinom na Nvidei imam pa navano 6600. Meni se dobro obnaša le openGL. DirectX ga kar dobro špiči pri 2 ekranih. Nikol mi ni jasno kaj bo ratalo pa še vsaka nadgradnja drajverjev ga kot rečeno mal drugač svira. Furam na primarno 46W3000 drugi ekran pa vklapljam le občasno.