Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Psiha In Seks?!

CrysisX
05.01.2008, 07:24
Lep Pozdrav!

Imam zelo velik problem čeprav mogoče ne izgleda tako velik.S punco imava spolne odnose in vse lepo in prav. Ko se začneva lizat pa vzburjat je vse vredu..bolje nebi moglo bit..jaz sem vzburjen ona je čisto mokra. Ima uno veliko potrebo po seksu. Vendar zalomi se ko začneva seksat, namreč nekaj časa seksava in kar naenkrat jo to mine oz. ko ji prihaja do orgazma jo ubistvu kar "zablokira" in sex se ji ubistvu takorekoč odvrne in je treba seveda končati..

Drugi problem pa je, da zelo težko doživi orgazem..
Jaz osebno mislim da tukaj dela svoje psiha.Kako naprej če je to res? Ker ko sva bila enkrat sama na počitnicah je takrat doživela orgazem in to je bilo prvič in dosedaj zadnjič. Kako bi lahko glede orgazma mi znali svetovati? Obstaja kaj kar bi lahko popravilo to težavo..

Kaki nasveti, mogoče kdo ve kaj je narobe. Kdorkoli bi znal kaj pomagat, ker jaz imam to osebo zelo zelo rad in včasih se zaradi tega tudi skregava, ker tako to ne more iti naprej..

Hvala vsem za odgovore

CrysisX

lady_lucifer
05.01.2008, 12:40
naj ona zacne mal sama sebe raziskovat...pogruntat, kaj ji pase. vsaka zase najbolj ve. sama se lahko spravi do vrhunca, mogoce bo od zacetka mal tezko, ampak vztrajat je treba, tako kot povsod. kmal ji bo slo kot po maslu :cool: pol pa sam komunikacija - da tebi pove, kako in kaj ji je vsec, se pomenta, sprobata.

treba se sprostit in razbit te blokade, pa bo.

Lencka
05.01.2008, 15:13
Mislim, da bo še pred raziskovanjem svojega telesa morala raziskati svojo psiho, kot si, Krajsis, sam ugotovil. Ker nekaj očitno jo "bremza". Osebno mislim, da potrebuje predvsem pogovor. Morda ima kako slabo izkušnjo, kake ukoreninjene predstave (recimo o "napačnosti" užitka) ali podobno.

Pa še nekaj... ker si napisal, da ko sta bila sama na počitnicah, je bilo v redu - morda gre predvsem za sproščenost oziroma motnje v okolju. Jo moti, kje in kdaj seksata? (Če karikiram - ali nekdo "posluša" v sosednji sobi?)

CrysisX
05.01.2008, 15:37
ja bila sva na počitnicah vendar je bilo vse vredu...res da sva veliko časa potrebovala da je prišla do orgazma vendar se je to zgodilo. Nisva bila pa prav sama vendar tudi še en par istih let..ma to sploh ni nobenega motilo ker sta bila na istem tudi onadva. Pač tudi onadva sta sexala....

Slabih izkušenj nima, vsaj kar mi ona pravi...ubistvi kar se tiče poslušanja ni takih problemov..vendar seveda so tudi ljudje v hiši. Zelo možno je da je tudi to narobe..vendar po navadi se vsak briga zase in noben ne prisluškuje..

kar je pa lady lucifer rekla..všeč ji je že kar delava.jo vzburja..vse je vredu..vendar kar naenkrat dobi tisti odpor to sexa...in to sredi le-tega..

in tudi ona je taka da bi rada rešla probleme.. zelo razmišlja kaj bi lahko bilo narobe vendar neve..zelo jo jezi ker neve kaj bi lahko bilo narobe..

joj joj :(

andreaaaaa
05.01.2008, 15:42
in tudi ona je taka da bi rada rešla probleme.. zelo razmišlja kaj bi lahko bilo narobe vendar neve..zelo jo jezi ker neve kaj bi lahko bilo narobe..

joj joj :(

pomoje so problemi nekje bolj globoko, mogoče bi morala k psihologu, saj to ni tolko problematično če gre na obisk, včasih se lahko vse tako reši

poskusi ji sex narediti čim bolj prijeten, ne pusti je sploh, da pomisli na to oz. da dobi ta upor do njega...

veliko sreče:sleepy::2thumbs:

lady_lucifer
05.01.2008, 15:46
kolk sta pa stara, ce smem uprasat?
kolk tipov je pa ze mela pred tabo?
je tisti orgazem z morja en in edini v njenem lajfu al en in edini v vajinem razmerju?

:dontknow:

CrysisX
05.01.2008, 17:39
andreaaaaa..pomoje res tičijo problemi zelo globoko..vendar kje. res pa sem ji že svetoval naj gre do ginekologinje, psihiatra...in upam da me bo poslušala vendar kot zadnjo rešitev sem se obrnil na ta forum ker vem da je veliko ljudi z izkušnjami in morda bi lahko kdo imel celo isto izkušnjo kot jaz. :(

Lady_lucifer sedaj si me pa dobila. Misliš da je narobe kaj z mano. to sm jo tudi sam vprašal in je trdila da ni. Res da je imela enega tipa pred mano. Imela ga je več kakor leto in je imela spolne odnose z njim in bilo je vredu. Kakor mora bit. Vendar sem tudi jaz imel punco ki sem imel z njo spolne odnose in tudi z njo je bilo vse vredu. Sem jo znal zadovoljit. torej spolne odnose sva mela oba po 1X z drugimi partnerji in bilo je vse normalno.

jaz pa sem star 18 ona pa 17...

andreaaaaa
05.01.2008, 17:42
jaz pa sem star 18 ona pa 17...

mlada sta še, saj bo... sam trudit se je treba, nč obupat, veš kaj še je časa... oz probajta zmanjšat to število sexa. manjkrat, mogoče bo potem lahk bolj uživala, če 1-2 tedna ne bosta nič ;)

CrysisX
05.01.2008, 17:52
ja ubistvi imaš prav. Sedaj nisva od ponedeljka in sva mela 4dni pavze..do včeraj in fora je bila v tem k je sama hotla sex..bila je bolj mokra kakor voda :) in potem na sred seksa se je vse ustavlo..

hvala res vsem k mi pomagate..:)

lady_lucifer
05.01.2008, 17:56
Lady_lucifer sedaj si me pa dobila. Misliš da je narobe kaj z mano. to sm jo tudi sam vprašal in je trdila da ni. Res da je imela enega tipa pred mano. Imela ga je več kakor leto in je imela spolne odnose z njim in bilo je vredu. Kakor mora bit. Vendar sem tudi jaz imel punco ki sem imel z njo spolne odnose in tudi z njo je bilo vse vredu. Sem jo znal zadovoljit. torej spolne odnose sva mela oba po 1X z drugimi partnerji in bilo je vse normalno.

vsak je pr sexu navajen enih svojih for - ce si ti bivso lahko zadovoljil na tebi poznan nacin, to se ne pomeni, da bo tudi to zadovoljil na ta nacin. zato se je treba pac malo prilagajat, pogovarjat itd. u bistvu ne zastopim najbolj tega, da je pr predigri cist zagreta pol pa konc....mislm, to bi ji moglo bit visek vsega, ce to pocneta na nacin, ki obema ustreza! lahko pa da uno zagretost tud igra in hoce sama sebe prepricat, da je vse ok.... konc koncev pa naj ti ona lepo nazorno razlozi, na kerih mestih se jo da najbl stimulirat in ti to tud pokaze, kaj pa je to kej tazga :d pa naj sama trenira na seb...k ji prsti enkrat ne bojo vec dovolj, te bo pa naskocla:veryevil:

CrysisX
05.01.2008, 18:12
aha ok bomo probali...aja pa še neki..sama se ni še NIKOLI samozadovoljevala.

lady_lucifer
05.01.2008, 18:14

haha, se mi je zdelo:d

NAPAKA!!! sploh ce ma kake predsodke do tega..

CrysisX
05.01.2008, 19:15
obstaja možnost da je mogoče problem v tem ??

andreaaaaa
05.01.2008, 19:47

naj poskusi, bo že ugotovila kako je prav...

poskusit ni greh ;)

KissMe
05.01.2008, 20:56

Ja, men se dozdeva, da je mogoče problem v tem oz. v vzroku, zaradi katerega se ni samozadovoljevala. Ker kolikor jaz vem, to počnemo vsi, zlasti v puberteti. Mogoče se ni samozadovoljevala zarad kakšnih vcepljenih predsodkov, da je to "grdo" in mogoče tudi v seksu zato ne more uživati. Samo ugibam :dontknow: Ker kr ne morem vrjet, da se nekdo pri 17-letih ne bi samozadovoljeval, ker mu ne bi pasalo...:dontknow:

lady_lucifer
05.01.2008, 22:15

orgazmi so tko, kot recimo tek - ne mors ti privc, ko gres tect, pricakovat super rezulat. tud kle je treba trening in trening in se enkrat trening ;) pa sej ves, nic ne pride samo od sebe ;)

Babi2
06.01.2008, 08:30
sama se ni še NIKOLI samozadovoljevala.
Kako pa ti to veš? Ker ti je sama povedala? ... he, he, he ...:):veryevil:

norman
06.01.2008, 12:06
"Ko se začneva lizat pa vzburjat je vse vredu..bolje nebi moglo bit..jaz sem vzburjen ona je čisto mokra. Ima uno veliko potrebo po seksu."
Če praviš, da je do tu vse v redu, potem poskusi "pozabit" na sebe in nadaljuj s predigro do njenega vrhunca.
Drugače je pa verjetno res problem v psihi, ker si oba o tem razbijata glavo v čemu je problem in ga hočeta čim hitreje rešiti in se ženeta za nekim usiljenim orgazmom. Z vsakim neuspehom, pa je negotovost in strah še večji. Zato res poskusita pozabiti na "višek" in poskusita samo z malo več nežnosti in pogovora (pa ne o vajinem problemu) in če vas med tem "prime" in "sedaj pa sigurno bo" ne nasedita, ker tako hitro pa ne gre. Mogoče bo potrebna res kakšna spolna vzdržnost (kot je že nekdo predlagal) vendar ne v osebnih stikih.
To je sicer le moje nestrokovno mnenje in nekaj malega izkušenj iz mlajših let. Sicer pa tudi pogovor s kakšnim strokovnjakom danes ni več problem. Oba sta še mlada in verjemita - tudi neizkušena (mišljeno samo dobronamerno) in vajini problemi se bodo sigurno rešili.
LP

KissMe
06.01.2008, 12:14
Pa še neki... orgazem je samo višek, ne bistvo seksa!

CrysisX
06.01.2008, 13:33
Kako pa ti to veš? Ker ti je sama povedala? ... he, he, he ...:):veryevil:

ubistvi mi je sama povedala, pa tudi toliko jo poznam da mi ne laže :rolling:

ubistvu kakor zgleda bo res se treba mal pogovorit, pa mal časa zdržat brez seksa pa bo :)
aja pa še nekaj..: kolikokrat na dan lahko punce to delajo tako da je normalno in da še uživajo v tem :D ?

andreaaaaa
06.01.2008, 14:41
kolkokrat je možno ... hehe
sj ko ji bo pasal, naj to dela, ne pa kr tko... polagoma ;)

KissMe
06.01.2008, 15:46
[QUOTE=andreaaaaa;1307116]kolkokrat je možno ... hehe

:2thumbs: Mislm, da se v tem čist nč ne razlikujemo od tipov... vseen pa po mojem ostaja pri enomestni številki na dan ;)

CrysisX
06.01.2008, 21:24
aha dobro, ker tipi bi tud po cel dan :D

monster
06.01.2008, 23:08
vsem v dvomim od srca svetujem buklici Dejva se dol I. in takisto II. del.

najlepše prebirati v dvoje v postelji in še smejali se boste zraven :)

andreaaaaa
11.01.2008, 18:29

pomoje pa je boljše ustvarit svojo tehniko/metodo "polaganja", "užitkov", kaj ti koristi bukvica, delaj pos voji glavi in uživaaaaaaj
sam relax ;)

KissMe
11.01.2008, 20:10

Sam sta res ful dobri knjigi! :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: