Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Formula 1 - sezona 2008

stLARA
06.01.2008, 14:30
Tri mesece pred začetkom sezone so se začele predstavitve letošnjih dirkalnikov ...
Pohiteli so pri Ferrariju: F2008 (http://www.revijasport.com/motosport/formula/ferrari_f2008_predstavljen_javnosti.html)

Danes so s predstavitvijo bolida nadaljevali pri McLarnu (http://www.revijasport.com/motosport/formula/z_dirkalnikom_mp4-23_na_vrh.html), malo pozornosti pa so jih vspet vzeli pri ferrariju, kjer so svojega aduta danes predstavili še na stezi ...

Sash
16.01.2008, 08:39
Lepo izgleda novi Ferrari 2008

stLARA
11.03.2008, 09:42
Uf, še nekaj dni. Komaj čakam ... na prebujanje sredi noči. :o:nonono::d
Ampak se splača portpet. :d

Mimogrede, Sato in Davidson s Super Agurijem začenjajo sezono brez enega testnega dneva (http://www.revijasport.com/motosport/formula/super_aguri_resen_sato_in_davidson_potrjena.html). .. In glede na to, da od letos znova dirkajo brez sistema proti zdrsu koles, bo tole sila zanimivo. :d

Slowhand
11.03.2008, 15:09
upam,da smo spet uspešno podtaknili načrte kaki ekipi,ki bi nas utegnila ogrožat...:approve:

kinsley
11.03.2008, 18:40
letos bo ferrari brez jeana todta

stLARA
11.03.2008, 19:22
Slowhand :d :d

letos bo ferrari brez jeana todta

no, ja, Todt ostaja pri Ferrariju..., vendar ne v moštvu, sedaj je višje, je neke vrste finančni direktor. Bodo pa že drugo leto brez Ross-a Brawn-a (http://www.revijasport.com/motosport/formula/ross_brawn_odhaja_k_hondi.html), ki je postal novi šef moštva Hooondaaaa :d

Sicer pa naj bi tudi Dennis demantiral govorice o svojem odhodu ... vir (http://www.revijasport.com/motosport/formula/se_dennis_le_ne_bo_poslovil.html)

Aldebaran
11.03.2008, 22:52
Kdaj se začne tale cirkus???

kinsley
12.03.2008, 05:39
Kdaj se začne tale cirkus???

ta vikend...Melburne

kinsley
12.03.2008, 05:44
no, ja, Todt ostaja pri Ferrariju...

jaz sem nekje prebral,da ga ni več pri Ferrariju.Jih bom tožil zaradi širjenja dezinformacij:dontknow:
letos se zopet obeta dvoboj med scuderio in mclarnom...z to razliko da bo tamali...hamilton prvi voznik,kajti drugi voznik je novinec kovalainen...
da se razumemo...jaz sem za ferrari...še vedno

mrjerry
12.03.2008, 07:28
Zdaj ko je Alonso tam, kot pase, ne bo tezko navijati :approve:

Aldebaran
12.03.2008, 11:45
u hvala.. sepravi se bomo spet brez budilke zbujali ob nemogočih urah, hihi...
pa seveda, forza ferrari!!!
hihi
me prav zanima, kako bo letos tole zgledalo...

Sirko
12.03.2008, 12:09
zna bit zanimiu
js ostajam privrženc Honde

kinsley
12.03.2008, 16:12
Upajmo da bo zanimivo,da se bo dogajalo...letos sta na programu dve novi prizorišči,Valencia in Singapur,na obeh se se vozi po mestnih ulicah...prvič v zgodovini pa bo v Singapurju potekala nočna dirka,pod žarometi.
Kar pa se tiče pravil,je najpomebnejša enotna elektronika pri vseh moštvih,sistem za nadzor zdrsa pogonskih koles,kar naj bi pomenilo,da bo vloga dirkača večja kot dosedaj...še posebej v dežju:rolling:

snežko
16.03.2008, 21:02
:) full zobe - slaba vožnja polna nervoznih napak, pa še kišta traktorska je vsem crknila...bo pa zanimivo res ker ne bo toliko kontrole nad vozilom...mal več bodo ven letel...bo pa letos srebrno leto...

stLARA
17.03.2008, 09:34
:) full zobe - slaba vožnja polna nervoznih napak, pa še kišta traktorska je vsem crknila...bo pa zanimivo res ker ne bo toliko kontrole nad vozilom...mal več bodo ven letel...bo pa letos srebrno leto...

prva dirka je bila samo krinka :veryevil:
V Sepangu bo vse na svojem mestu. :approve:

Upam. :censored:
Če se jim misli letos spet vse kvarit, kot lani, potem jim hitrost, ki jo nedvomno imajo, nič ne pomaga.

snežko
17.03.2008, 19:11
:) pa kimi in massa se bosta morala mal skulirat in nehat delat napake. italijanski novinarji že hočejo alonsa v ferrari. samo še tega se nam manjka. hamiltona in rosberga hočmo!

stLARA
18.03.2008, 09:00
:) pa kimi in massa se bosta morala mal skulirat in nehat delat napake. italijanski novinarji že hočejo alonsa v ferrari. samo še tega se nam manjka. hamiltona in rosberga hočmo!

jah... Alonso tako ali tako sam rine v Ferrari.

mrjerry
18.03.2008, 09:52
Dokler ima Ferrari Kimija in neprimerno boljsi avto od Renaulta niti pod razno ne bo Alonsu ponudil toliko kot Renault.

Kimi je imel nekaj smole z varnostnimi avtomobili, potem se je pa se pustil rojaku vrzt na finto. Kovalainen bi bil lahko pred Alonsom. BMW je strupen, pa tudi Williams preseneca. Se kaksen tri do stiri dirke, pa se bodo izostrile smernice.

Skromno bi pripomnil, da je zvok novega varnostnega avtomobila se boljsi od prejsnjega :p :p :p .

kinsley
19.03.2008, 11:22

...če pride alonso v ferrari,bom nehal gledat formulo,ker si tega enostavno ne zasluži!

stLARA
21.03.2008, 17:46
Ogrevanje (http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/formula_1/2008/03/massa_pokazal_zobe.aspx) pred VN Malezije zopet pripadlo McLarnu in Ferrariju. Slednji naj bi "odpravili napako" na motorjih, ki naj bi bila posledica avstralske vročine. :d

snežko
23.03.2008, 09:52
:) yeeee - raikonen prišel do cilja celo prvi...felipe kekec zletel s ceste...mclaren slabše, bmw odlično...toyota presenetljivo dobro...krasen napovednik za ostali del sezone.

najbolj mi je bil všeč stavek kimija na tiskovki..."da je zadovoljen z rezultatom, da bi bilo pa še boljše če bi bil felipe drugi..."... kaj ga je določu! da se ve kdo je numero uno pri ferrariju...

stLARA
23.03.2008, 09:55
:najbolj mi je bil všeč stavek kimija na tiskovki..."da je zadovoljen z rezultatom, da bi bilo pa še boljše če bi bil felipe drugi..."... kaj ga je določu! da se ve kdo je numero uno pri ferrariju...

Sam naj Massa še kdaj kaj jamra. :d
Sicer pa - ven bi letel tudi, če bi bil dež. :sleepy:

Slowhand
23.03.2008, 10:28
Felipe sa mal heca...al mu mal elektronke manjka...

snežko
23.03.2008, 21:09
:) komej čakam da bo prvič res dež na tekmi, ker to bo pa res zanimivo....me zanima koliko avtov bo končalo dirko...

stLARA
23.03.2008, 21:15
dirke v dežnih razmerah so vedno zabavne, ja :d. Takrat celo gledam in poslušam na Pop TV-ju. :rolling:

Je pa zanimivo, da dirkači nekih večjih težav zaradi odsotnosti TC sistema niti nimajo. Razen Massa. :o:censored::censored::censored::censored:

:censored::sleepy:

markomark
25.03.2008, 17:08
...če pride alonso v ferrari,bom nehal gledat formulo,ker si tega enostavno ne zasluži!

Jaz bi prej rekel ravno obratno....
Mislim da si Ferrari ne zasluži Alonsa...

Dvakrat jim je takšno lekcijo odčital, da so se nekateri rajši v penzijo spravili, kot pa da bi se še naslednja leta blamirali...:2thumbs:

kinsley
25.03.2008, 17:40
dej nehaj no...je imel alonso to srečo da je bil v dobrem moštvu.zdaj ima možnost da pokaže kaj zna

kinsley
25.03.2008, 17:42
z besedo nekateri,ciljas na schumacherja...

markomark
25.03.2008, 18:53
dej nehaj no...je imel alonso to srečo da je bil v dobrem moštvu.zdaj ima možnost da pokaže kaj zna

S čim naj pokaže kaj zna?
Z nekonkurenčnim Renaultom?
Bodi no malo realen prosim.
Ga ni takega junaka, ki bi zmagoval z drugorazrednim dirkalnikom.

snežko
25.03.2008, 20:45
:) in kaj poj piskaš??? alonso je imel boljš dirkalnik in je zmagal zdej ma pa slabšga in cvili... in nej cvili..v ferrari ga nočmo važiča nadutega!

briatore ga je hotel..ga dobil..sedaj pa ga hvali na vsa usta in ga hoče porint v ferrari...basa basa

kinsley
26.03.2008, 10:00

ne mislim se tukaj nažigat preko neta,zato lahko najdeš druge forume.Formulo spremljam že dolgo časa,sem prepričan da dalj od tebe.
so bili junaki ki so zmagovali z nekonkurenčnim dirkalnikom...schum.z benettonom...pa spomnim se senne kot novinca,mislim da je bilo v m.carlu v dežju...ko se je dobesedno poigral z konkurenco,so dirko prekinili zaradi dežja,kao,vendar niso hoteli da bi osramotil stare mačke.
vendar to so bili pravi šampioni,kar pa alonso ni in nikoli ne bo.Bil je obetaven voznik,postal svetovni prvak...potem pa je dvignil nos.zakaj misliš da so se ga pri mclarenu z tako lahko odrekli? in vzeli novinca?...

stLARA
26.03.2008, 11:24
Alonso sam podžiga govorce o njegovem prihodu v Ferrari že naslednjo sezono.

Ne vem ... načeloma mi gre na živce, saj so ga mediji uspeli prikazati kot aroganteža in naduteža.
Toda - letos mi je všeč da sedi v nekonkurenčnem bolidu, saj se lahko tokrat res izkaže. Tisto sezono ali dve na začetku kariere pri Minardiju, ga ni nihče spremljal s pretirano pozornostjo, tako da nismo dobili občutka, kaj lahko zmore. V Renaultu in McLarnu je imel načeloma odlične pogoje in hiter avto, tako da so nam njegove zmage bile nekaj čisto samoumnevnega.
Letos ma zopet priliko, da pokaže in dokaže, zakaj si je zaslužil oba naslova, na obeh dosedanjih dirkah se je dobro boril in tudi njegove izjave so letos hvalabogu zopet skromno na realnih tleh, zato bom bila v tej sezoni raje tiho kar se tiče kritiziranja in z zanimanjem spremljala, kaj lahko z Renaultom sploh naredi. :d Mislim, da že dolgo nismo imeli priložnosti spremljati dobrega dirkača v povsem nekonkurenčnem avtomobilu. Mogoče je bil na podobnem mestu nazadnje prav Schumacher (Ferrari, 1996), nekaj podobnega morda tudi D. Hill (Jordan), čeprav njega dajem v isti koš kot Montoyo in Villeneuva.

Ne vem, skoraj verjamem, da če se Alonsu pokaže prilika, že prihodnjo sezono sedeti v Ferrariju, da jo bo sprejel, kljub temu, da bo to pomenilo, da bo pač moral eno sezono dirkati s Kimijem, ki baje za 2010 že napoveduje konec kariere. Vprašanje je le, ali se bodo pri Ferrariju oločili za ta korak, da bodo hkrati imeli dva tako enakovredna dirkača, saj niso ravno znani po taki taktiki.

markomark
26.03.2008, 17:38
:) in kaj poj piskaš??? alonso je imel boljš dirkalnik in je zmagal zdej ma pa slabšga in cvili... in nej cvili..v ferrari ga nočmo važiča nadutega!

briatore ga je hotel..ga dobil..sedaj pa ga hvali na vsa usta in ga hoče porint v ferrari...basa basa

Cvili? :rolling::rolling:

Ti pa res poznaš situacijo.
Alonso je že na začetku sezone povedal, da ne pričakuje vidnejših rezultatov, ker dirkalnik še ni na poti stare slave in je zaenkrat še nekonkurenčen, tako da čisto nič ne cvili, ampak je pošteno argumentiral dejansko stanje.
Sicer pa nebi škodilo, da bi zamenjal Masso, kajti ta pa res cvili. Pred vsako sezono napoveduje kako bo postal svetovni prvak in pred vsako dirko napoveduje zmago, po katastrofi pa sami izgovori in jokanje. :nonono:

markomark
26.03.2008, 17:45
ne mislim se tukaj nažigat preko neta,zato lahko najdeš druge forume.Formulo spremljam že dolgo časa,sem prepričan da dalj od tebe.
so bili junaki ki so zmagovali z nekonkurenčnim dirkalnikom...schum.z benettonom...pa spomnim se senne kot novinca,mislim da je bilo v m.carlu v dežju...ko se je dobesedno poigral z konkurenco,so dirko prekinili zaradi dežja,kao,vendar niso hoteli da bi osramotil stare mačke.
vendar to so bili pravi šampioni,kar pa alonso ni in nikoli ne bo.Bil je obetaven voznik,postal svetovni prvak...potem pa je dvignil nos.zakaj misliš da so se ga pri mclarenu z tako lahko odrekli? in vzeli novinca?...

Oh, se opravičujem vaša visokost, ker že tako dolgo spremljate F1, celo dalj od mene...
Tudi jaz se ne mislim prepirat, ampak samo podati svoje mnenje, ki je različno od tvojega, kar pa ne pomeni da je napačno.
Se pravi ker je Alonso dvignil nos, ne bo nikoli pravi šampion?
Potem tudi Šumi nikoli ni bil pravi šampion, kajti tudi on je imel zadnja leta precej dvignjen nos in navsezadnje jih je po nosu tudi dobil in to od mlajšega smrkavca, ki ga je dvakrat pošteno peljal scat.
Če je zmagoval z nekonkurenčnim Bennettonom, zakaj ni potem zmagal z konkurenčnim Ferraijem zadnji dve sezoni?
Sicer pa ni težko zmagat, če dva vozita za enega.

V nečem se pa le strinjava...
Pravi in edini junak le bil Senna.

snežko
26.03.2008, 19:37
Ne vem, skoraj verjamem, da če se Alonsu pokaže prilika, že prihodnjo sezono sedeti v Ferrariju, da jo bo sprejel, kljub temu, da bo to pomenilo, da bo pač moral eno sezono dirkati s Kimijem, ki baje za 2010 že napoveduje konec kariere. .

:) vsakemu, ki se prikaže prilika da bi sedel v ferrariju jo z vsemi tremi rokami sprejme

massa - zelo verjetno bo res zgubil sedež naslenje leto ampak - upam da bodo vzeli kakega mladinca, če že lewisa ne bodo mogli dobit.

stLARA
26.03.2008, 20:12
massa - zelo verjetno bo res zgubil sedež naslenje leto ampak - upam da bodo vzeli kakega mladinca, če že lewisa ne bodo mogli dobit.

Lewis? v sanjah, oz. Dennisovi nočni mori :d

opcija je tudi "kleine Schumi" Vettel :shy:

snežko
27.03.2008, 15:56
:) neeeiiin - kein vogel bitte...boli me za dennisssa kakšne more bo imel...

MaZUrKo
29.03.2008, 16:38
Mal prebiram tuje novice in lewis mislim da ni šansi da pride u ferrari...saj kokr se "govori" Vettel in Nando sta opciji.

stLARA
31.03.2008, 10:22
Max :o :o :o

nekdo je pa poreden, a?:shy: :d:angel:

mrjerry
31.03.2008, 12:55
Potem tudi Šumi nikoli ni bil pravi šampion, kajti tudi on je imel zadnja leta precej dvignjen nos in navsezadnje jih je po nosu tudi dobil in to od mlajšega smrkavca, ki ga je dvakrat pošteno peljal scat.

Posteno ga je peljal scat enkrat, drugic je bilo precej na knap.

Dokler pa nimas podatka o tem, kako bi se top 6 vozniki odrezali, ce bi vozili (na primer) obstojeci Super Aguri in kaj bi pocel Davidson z McLarenom, BMWjem ali Ferrarijem, je pa vse ostalo zgolj stvar ugibanj.

Dejstvo je, da sta lani oba McLarrena zasrala naslov. Alonso s svojim dolgim nosom v sredini sezone, Hamiltona je pa na zadnjih nekaj dirkah prav tako spodnesel pohlep. Na koncu je bilo kar nekaj napak in izgub tock po nepotrebnem. Nic cudnega, da je na koncu vse skupaj dobil Raikonnen, ceprav je bil do dirke pred koncem povsem out. Na podlagi tega pac tezko trdis, kdo je legenda in kdo ni - stvari se vedno ostajajo na osebnih preferencah. Meni osebno sta legendi zadnjih casov tako Schumacher kot Senna, ceprav so razlogi za to razlicni. Schumacher predvsem zato, ker je iz dirkalnika, ki mu je prinesel prva dva naslova, sel v takrat zelo podrto ekipo in kar nekaj let delal trdo na tem, da je potem nacepal se preostalih pet naslovov. Alonso ima sedaj pri Renaultu podobno moznost. Glede na ponudbo, ki jo je dobil, Francozom denar ni tak blazen problem. Meni kot gledalcu je bolj zanimivo, ce se za prvo mesto realno poteguje cim vec ekip, kot pa to, da imas na vsaki tekmi realnih zelo blizu 25% zanesljivosti napovedati zmagovalca.

mrjerry
31.03.2008, 12:56
Lewis? v sanjah, oz. Dennisovi nočni mori :d

opcija je tudi "kleine Schumi" Vettel :shy:

A ni Hamilton podpisal se 5 let z McLarrenom? Se mi zdi da sem to nekje zasledil...

MaZUrKo
31.03.2008, 18:43
Max :o :o :o

nekdo je pa poreden, a?:shy: :d:angel:

iber poreden....:rolling::rolling:

stLARA
31.03.2008, 19:06
A ni Hamilton podpisal se 5 let z McLarrenom? Se mi zdi da sem to nekje zasledil...

ja ;)
Hamilton je podpisal novo pogodbo do leta 2012, za okrog 100 milijonov evrov
"Zdi se mi, da bi lahko tukaj ostal do konca svoje kariere." :d

snežko
07.04.2008, 14:34
:) massa je zmagal in dokazal da vseeno zna biti hiter, samo malo koncentracije je potrebno pa gre...bmw s prvim pole positionom vse bolj resno kaže zobe in najavlja troboj za prva mesta. dizaster za lewisa...ni bil to njegov vikend...toyota pokazala da prejšnja dirka ni bila naključje in da gredo v pravo smer...isto renault, samo s to razliko da so čisto v riti.

mrjerry
07.04.2008, 15:26
BMW je blizu. Upam da se to sezono vidimo na vrhu Kubico ali Heidfelda. Hehe, Kubica bi bil zabaven, slisati nemsko in poljsko himno bi bila cista zmaga. Mosely bi sigurno umrl od orgazmov :veryevil:

Ce pomislim se na zadnjih nekaj dirk lanske sezone - Hamilton je postal izredno nepreviden in se pusti metati na res poceni finte. Ce bo tako nadaljeval in ce ne bo od kovalainena kaj vec, bomo se toliko prej videli zgoraj opisani scenarij.

markomark
10.04.2008, 20:23
BMW je blizu. Upam da se to sezono vidimo na vrhu Kubico ali Heidfelda. Hehe, Kubica bi bil zabaven, slisati nemsko in poljsko himno bi bila cista zmaga. Mosely bi sigurno umrl od orgazmov :veryevil:

In Hitler bi se v grobu obračal...:rolling:

kinsley
22.04.2008, 17:51
šef ferrarija je zanikal vedno glasnejše novice,da se bo naslednje leto scuderiji pridružil f.alonso....
fino...

stLARA
26.04.2008, 14:45
Uf, pri Renaultu so očitno kar dosti delali in vsaj za to dirko spravili Alonsa kar na drugo mesto na kvalifikacijah. In to pred McLarnom in BMW-jem. :d

snežko
02.05.2008, 18:35
:) so ga marketinško zgurali na 2 mesto...ferrari bo letos zgleda pometel s konkurenco...so me pa malo zmedel govorive da se bo ferrari finec po letošnji sezoni upokojil??

stLARA
05.05.2008, 22:31
ja, nekaj so res na začetku sezone govorili, da misli kariero končati po poteku te pogodbe z Ferrarijem, ampak zadnje dni pri Ferrariju to na ves glas zanikajo.

Pih, ene štiri naslove še naj osvoji. Pol pa lahko gre. :d

edit: Super Aguri :(:(

snežko
12.05.2008, 18:07
:) massa rutinirano do prvega mesta...mclaren poiskušal mešati štrene s tremi postanki pa ni šlo...monako bo zanimiv

markomark
14.05.2008, 18:51
:) massa rutinirano do prvega mesta...mclaren poiskušal mešati štrene s tremi postanki pa ni šlo...monako bo zanimiv

Pa še kako je šlo...:2thumbs:

stLARA
24.05.2008, 12:08
v Monaku bo dež :p

snežko
24.05.2008, 19:19
:) brez protizdrsevalne tehnike bodo malo obunkali ograde pa bo...masssaaa

ježek
25.05.2008, 15:18
kašni kreteni so pri ferrariju....
zakaj niso masse en krog po kubici poklical v boxe... če bi ga bi ostal pred njim...
mislm ni mi jasno kak so lahk tak pr***neni...

raikonen pa tut... eh sj ni vredno...

stLARA
25.05.2008, 15:24
Pri Ferrariju so tokrat res sami krivi ... :nonono:
BTW - me pa vsaj veseli, da je Massi tokrat uspelo brez nesreče. :d

Ampak Sutil :o - fant je dokazano vedno hiter na mokrih stezah, ponavadi za odstope na mokrih dirkah ni kriv sam, danes je spet odlično vozil ... kljub vsemu pa verjetno če dolgo ne bo tako blizu vrhu. Škoda za tisti Kimijev manever ... :shy:

zeriX
03.06.2008, 12:08

Zmagoval konstantno sicer ne, zmagal ene parkrat pa ja.
Senna (Lotus)
Pa tudi Schimacher ko je prišel leta '96 k ferrariju jih je peljal parkat scat, posebaj v španiji.

markomark
05.06.2008, 22:03
Zmagoval konstantno sicer ne, zmagal ene parkrat pa ja.
Senna (Lotus)
Pa tudi Schimacher ko je prišel leta '96 k ferrariju jih je peljal parkat scat, posebaj v španiji.

Že, že...
Ampak primerjati F1 takrat in danes ni realno.
Če samo pogledaš kako minimalne razlike so med dirkalniki, in vendarle kako ogromne razlike to prinese na koncu.
Spomnem se, kako je Hill v Arrowsu prehitel Ferrarija kot za šalo, pa zaradi tega nikoli ne bim trdil, da je bil Hill odličen dirkač.

MiranTepes
13.06.2008, 10:26
BMW je blizu. Upam da se to sezono vidimo na vrhu Kubico ali Heidfelda. Hehe, Kubica bi bil zabaven, slisati nemsko in poljsko himno bi bila cista zmaga.
Se strinjam

monster
06.07.2008, 13:09
gremo Heiki :approve:

snežko
07.07.2008, 17:44
:) jao massa...po moje se mu še danes vrti od tistih piruet,,,,a kdo ve kako je kubica padel ven??? mi je nekako ušlo??

lewis rutinirano...prehitro vsi na intermediate tko da je baričelo prifural do sanjskega uspeha honde,,,je ekipa kr ograjo podrla...

bo pa še zanimiva saezona zgleda do konca...

monster
07.07.2008, 20:53
kubica je zapeljal na pesek, ker ga je odneslo na ovinku vun ...kolkor se spomnim, ker je bilo teh peskov in piruet mnogo ;)

massa je naredil tečaj salse

monster
20.07.2008, 11:28
danes Njemačka :p ... rad bi vedel Heikota visoko :)

monster
20.07.2008, 14:15
ah preklet mclaren, vse za angleškega dečka ...:( ..heiko je spustil lewisa

snežko
20.07.2008, 21:21
:)jasno da ga je...pa massa tud...kekec ferrarijev...kot da bi kandidiral za sedež...vsa čast lewisu za današnjo dirko...kljub temu da so mu zafurali taktiko in niso poklicali v boxe, ko se je toyota razpočila, je bil danes najmočnejši.

sem pa spet po dolgem času moral malo poslušati našega ališiča, ker sem bil pri kolegu in sem spet pike dobival. koko ta kr nekej tuli neke neumnosti...zmagovalna je pa bila kovalainen prehiteva kovalainena...

monster
20.07.2008, 21:25
v celi zmedi bi privoščil zmago nelsonitu, vendar je bil lewis danes res močen ...

kinsley
24.08.2008, 11:31
danes pričakujem zanimivo dirko na novem prizorišču formule v valenciji...je proga nekaj posebnega...svežega

snežko
24.08.2008, 14:55
:) sem videl samo zadnje 3 kroge...zgledal je fino..sploh k je ferrari zmagal...škoda za pešto, ker bi bil sedaj massa že zelo blizu hamiju...

ježek
07.09.2008, 18:29
no massa je spet zmagal :)
kaj je sploh hamilton naredu narobe?
očitno je formula 1 res en babji šport...
no sej se ne prtožujem, važn da je moj zmagu :P

snežko
09.09.2008, 17:51
:) hamiltona je prehitu čez šikano. sicer ga je potem spustil nazaj ampak res samo toliko, da je bil za njim - imel boljši vhod na ravnino, kjer ga je spet prehitel nazaj.

fora je v drobnem tisku....če piše da ga mora spustit nazaj - potem je to storil in so ga kaznovali neprimerno (by Lauda), če pa piše da ne sme profitirati iz vožnje čez šikano, je kazen upravičena, ker kimi ni imel šanse da ostane spredaj.

ker je bilo dirke konec čez 2 kroga ga niso mogli poklicat na drive through bokse mapk po pravilih dobi pribitek 25 sek na koncu dirke.

v glavnem politika

snežko
14.09.2008, 19:14
:) prva zmaga za vettla oziroma baby šumija...res je odpeljal dirko brez napak in zasluženo zmagal...hamilton dobro dirkal in če ne bi za***al z gumami bi resno ogrozil vettla na prvem mestu, tako pa se je moral zadovoljit s 7...ferrari slabo...massa komaj ostal 6 in zamudil šanso, da ujame lewisa. kimi je bil zadaj nekje nemočen.,...konec koncev zanimiva dirka z veliko dogajanja...in malo odstopi...(hmm -a je sploh kateri bil??)

stLARA
15.09.2008, 09:40
Odstopil je Fisichella. :)

Včeraj sem ugotovila, da je nemška+italjanska himna najboljša kombinacija. :approve:

kinsley
15.09.2008, 22:42
bi blo dobro,da šel zdaj v ferrari....vettel,namreč

morisson
26.09.2008, 15:25
bi blo dobro,da šel zdaj v ferrari....vettel,namreč

ena lastovka Še ne pomeni, da je pomlad tu!

mrjerry
29.09.2008, 11:42
Singapur mi je bil všeč. Need for Speed Underground scenografija, zanimiva dirka.

Očitno pa postaja Formula 1 bolj nevarna za mehanike kot za dirkače...

Čestitke tako Alonsu kot Rosbergu.

Smaug
29.09.2008, 13:43
Realno gledano si Ferrari po vcerajsnjem debaklu niti podrazno ne zasluzi novega naslova.

mrjerry
29.09.2008, 15:18
Ne samo po včerajšnjem - zadnjih nekaj dirk ga lomijo po dolgem in počez. Na isto finto ja lani Hamilton izgubil naslov. Do zadnjih 4 dirk je bilo vse super, potem pa par blesavih napak in Kimi iz drugega plana.

ježek
12.10.2008, 10:33
hamilton je spet dokazu kako budalo je, sloh ko gre zares...
škoda ko massa ni dobil kake točke več... si bolj zasluži naslov, sploh ker je v tak gnili ekipi kot je ferrari, kjer se prou trudjo da bi zgubil pomoje...
itak bo hamilton težko prvak, če bi mel 15 točk prednosti bi blo težko, ko jih ma pa sam 5 pa sploh...

snežko
20.10.2008, 19:07
:) sedaj jih ima 7 in bo prvak...čeprav sem za ferrari...ampak žal tako je...preveč napak rdečih, sploh nepotrebnih, v zadnjem delu sezone.

monster
20.10.2008, 19:50
ja, očitno je prišel čas tudi za hamiltona ...škoda, lani bi mu z veseljem privoščil naslov, letos pač felipetu ..očitno sem vedno en let v zamiku al kaj :(

snežko
21.10.2008, 18:59
:) sva že 2

ježek
21.10.2008, 19:00
no če si, pol bo pa felipe nasledn let prvak :P

monster
21.10.2008, 19:03
sem takoj za! :)

snežko
01.11.2008, 17:05
:) yeeeeee . massa ma pole position, truli zraven njega - potem 2 vrsti kimi in lewis....se pravi mamo super štart jutri...massa potegne in zmaga - kimi zbije lewisa v prvem ovinku in to je to... ita mafia dejmo....

temp64
01.11.2008, 17:06
dajmo, Massa

monster
01.11.2008, 17:10
enako, go Massa!

kinsley
01.11.2008, 19:48
jest tut za ferrarija:approve:

stLARA
01.11.2008, 22:33
moram sploh kaj dodat? :d

Samo da ne bo spet kakih poplesavam napak med dirko ... :o:nonono:

ježek
02.11.2008, 18:51
eh... pa se mu je usralo...

Inox
02.11.2008, 18:52
Neeeeee, ni mogoče, ne sme bit, ne more nigr zmagat :mad:
***emti Glocka :censored:

snežko
02.11.2008, 18:55
:) ma ne me fakat - zadnji krog smo bli prvaki.....kakšen napet konc - ferrari garaža je mislila da so prvaki, mclaren pa da so zgubl...in poj ...hallo kje je glock??? tut hičkok ne bi mogu hujš narest...

a je ališiča kap?? a je kdo ga poslušal??

rock
02.11.2008, 18:57
ja seveda Glock je kriv:rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:: rolling::rolling::rolling:

rock
02.11.2008, 18:59
Ališič je preživu:2thumbs:
Se pa bojim, da mi ne bomo, ko bo tole dogajanje do penzije venomer ponavljal.

stLARA
02.11.2008, 18:59
še dobro, da nimamo sosedov ...
:censored::nonono:

Inox
02.11.2008, 19:01
še dobro, da nimamo sosedov ...
:censored::nonono:

Moji sosedi so trpel zdele preklinjanje....matr mu hamiltonovo! S penzionističnim pristopom osvoji naslov, pajade!

kinsley
02.11.2008, 19:22
za eno točko?...:nonono:Hamilton si ni zaslužil naslova:mad:

rock
02.11.2008, 19:24
Če nebi rdeči slončka izumljali in podobnih traparij počeli bi blo pa drugače...

monster
03.11.2008, 07:22
o damn :( ... koje sreče

mrjerry
03.11.2008, 07:32
Glock se je skupaj s starimi zavezniki Japonci končno maščeval Italijanom za to, kar so jim naredili leta 43.

:( :( :(

Abronsius
03.11.2008, 10:37
Medtem ko je Ališič, tako kot običajno, ob vsem svojem uuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuu dretju spregledal, kako je Hamilton tik pred zadnjim zavojem prehitel Glocka, ki je se je z gumami za suho stezo komajda privlekel na cilj, sta odlična komentatorja RTL-a to seveda opazila.

gSAXu1cRlKo

Aldebaran
03.11.2008, 14:07
no tudi mene je skoraj kap... ma konec koncev je ferrari konstruktorski prvak, kar mi je čisto všeč... Naslednje leto pa vrnemo vsem po spisku za tole letošnjo 1 točko... bojo že videli ježa, mark my word:)

snežko
03.11.2008, 17:49
:) posnetek iz rtl tv je že posnetek in ne direkt prenos! a si gledal, da veš da sta vedela že ko je šlo v živo. Jaz sem gledal na orf in niso (nismo) opazli, dokler na zaslonu niso pokazal vrstnega reda in smo skupaj s ferrarijevo garažo opazili nekaj groznega...

če smo pošteni - lani so ga zgubl za eno piko - letos dobl za eno piko.

monster
03.11.2008, 17:53
sam sem poslušal ra slo in miheliča, ki je sproti povsem točno povzemal stanje - massa čez črto, hamilton prehiteva glocka itd itd :)

men je niko še vedno car :)

kinsley
03.11.2008, 18:34
Mihelic je vedno bil car in vedno bo...ima pač M.Ališič ekluzivno pravico za prenose F1 na področju Slovenije:nonono:

monster
03.11.2008, 18:37
žal ja :(

ker ne gledam tv-ja večino prenosov ujamem na radiu in sem vedno zadovoljen :)

mrjerry
04.11.2008, 08:18
Jaz gledam na HTV in sta komentatorja zelo dobra.

Abronsius
04.11.2008, 10:35
:) posnetek iz rtl tv je že posnetek in ne direkt prenos! a si gledal, da veš da sta vedela že ko je šlo v živo. Jaz sem gledal na orf in niso (nismo) opazli, dokler na zaslonu niso pokazal vrstnega reda in smo skupaj s ferrarijevo garažo opazili nekaj groznega...

A si prepričan... glede na to, da si dirko gledal na ORF-u. Jaz sem jo tako kot vedno spremljal na RTL-u in ti lahko zagotovim, da je bilo v živo.

Še en daljši posnetek, samo zate, da boš 100% prepričan, da je blo tole v živo.

jesNr5r_-RU

snežko
05.11.2008, 19:27
:) hvala...jest tut poj gledam rtl in lauda komentarje, vmes pa še hrt kjer so edini ki ne prevajajo simultano konference.

nejce
30.11.2008, 15:09
Škoda, da ni zmagal massa...navijal sem namreč za njega! No sj hamilton si je tud zaslužu zmago!

Nani32
01.12.2008, 14:51
Zdaj pa mislijo bit spet neka nova pravila, ali kako je s tem sedaj?