Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Union Olimpija z novim trenerjem

dadod
07.01.2008, 15:45
http://www.siol.net/sportal/kosarka/2008/01/dzikic_se_predstavi.aspx

monster
07.01.2008, 17:57
Zanimiv zec iz klobuka :) vsekakor drzna poteza, ki je zihr boljša kot poljski Urlep. Dejmo človeku cajt, da zadiha :)

Saša, dobrodošel ;)

Nincha II.
07.01.2008, 19:49
Vsaka resitev je boljsa kot Urlep ... :shy:

Poskusam ostat optimisticna, ampak ker ze predolgo spremljam Olimpijo, se bojim, da bo po dolocenem casu spet ista zgodba, samo drug trener ...

Klub rabi nujno financno injekcijo in prevetritev kadra na vseh pozicijah ( z nekaj svetlimi izjemami) :(

SuperPig
07.01.2008, 20:33
opa Đikić..to pa je presenečenje..kolikor je meni znano, naj bi šlo za dobrega trenerja

Nincha II.
07.01.2008, 21:02
opa Đikić..to pa je presenečenje..kolikor je meni znano, naj bi šlo za dobrega trenerja

To sem tut jaz slisala, glede na "zivljenjepis" pa v to niti ne dvomim .... me prav zanima, kaj bo lahko naredil iz trenutnega olimpijinega kadra...
Drzim pesti :approve:

Hrushka
10.01.2008, 18:02
končno prava odločitev uprave uo! vsi vemo, kaj pomeni srbija v košarki. njihov zmagovalni način razmišljanja. je mlad trener, pozna razmere v eu košarki in kar je najpomebneje za uo - je neobremenjen s "kuhinjo". upam samo, da je to vsaj srednjeročna rešitev, ker teka na 100 m je hitro konec. veliko košarkarskih užitkov želim vsem skupaj. zdaj pa na priprave za nocojšnjo tekmo - držimo pesti! :2thumbs: