Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Problem s presuhostjo

smrtnik
14.01.2008, 21:29
Zdravo. Malce mi je nerodno da to pisem, ampak moram koncno najti resitev za ta moj problem. Imam premalo kilogramov glede na visino. Jem razlicno hrano (meso, zelenjavo,...),vsake tolko tudi kaj cvrtega, ampak se vedno ne pridobim kilogramov. Se posebaj v roke. Od komolca pa do dlani je v bistvu skoraj samo kost in koza. Pa tudi na hrbtu pri lopaticah imam....emm...kako bi reku...."izbuljeno" ven, kot kasna frnikola.
Pac...jem tolko kot lahko. Zdej se itak ne bom neki dodatno silu, kljub temu da sem ze poln. Aja...pa tudi vsake tolko prizgem cigaret. A je mozno, da prav zaradi tega ne pridobim nic kilogramov?
Pa zadnjic mi je frend reku, da naj si vsako jutro zmiksam 3-5 jajc, pa da se sladkor dam not, pa potem da vse to popijem...Zdej ne vem, ali je on to mislil resno, ali je kr neki ustrelu....??
No, uglavnem, vsak nasvet je dobrodosel ;)
LP, Luka

zverina
15.01.2008, 08:31
Zdravo. Malce mi je nerodno da to pisem, ampak moram koncno najti resitev za ta moj problem. Imam premalo kilogramov glede na visino. Jem razlicno hrano (meso, zelenjavo,...),vsake tolko tudi kaj cvrtega, ampak se vedno ne pridobim kilogramov. Se posebaj v roke. Od komolca pa do dlani je v bistvu skoraj samo kost in koza. Pa tudi na hrbtu pri lopaticah imam....emm...kako bi reku...."izbuljeno" ven, kot kasna frnikola.
Pac...jem tolko kot lahko. Zdej se itak ne bom neki dodatno silu, kljub temu da sem ze poln. Aja...pa tudi vsake tolko prizgem cigaret. A je mozno, da prav zaradi tega ne pridobim nic kilogramov?
Pa zadnjic mi je frend reku, da naj si vsako jutro zmiksam 3-5 jajc, pa da se sladkor dam not, pa potem da vse to popijem...Zdej ne vem, ali je on to mislil resno, ali je kr neki ustrelu....??
LP, Luka

sicer jaz nisem bil tak ekstrem....so mi pa pomagali proteini, beljakovinski napitki al pa gainerji. V pol leta sem pridobu 8kg.:approve:

zverina
15.01.2008, 08:47
aja, pa obvezno morš zvečer jest.

Smaug
15.01.2008, 08:55
Eh, jazst sem se ze zdavnaj sprijaznil, da je pac fora v presnovi posameznika (in sodelavcih, ki bi jim 80% casa genitalije trgal).
Look it on the bright side; koliko ljudi si lahko privosci, da ob 2h zjutraj poje 10 jajc pecenih na pol kile slanine? :d

Prej ali slej se bo pa tudi nasa presnova postarala, pa bomo fasal birbauch, ki se ga ne bomo mogli znebiti. Meni bo pa itak vseeno...

Ce se pa ze odlocis filati s proteini&hemeroidi pa prej razmisli, ce si si pripravljen vzeti cas, da se to enakomerno razporedi po telesu. Ker v nasprotnem primeru bos izgledal kot stara mama na upokojenskih OI.

KissMe
15.01.2008, 10:12
LP, Luka

Kolk let pa maš? Ker tipom se ponavad zgodi da so ful koščeni, potem se pa začnejo redit (okol 30ega leta). Tko da... če si zdej koščen boš pol glih kul. Pa sej če nisi tolk presuh, da bi to škodovalo tvojemu zdravju, ni panike (po moje :dontknow: ). Mislm da cigareti nimajo veze, mogoče če bi res ful kadil, ampak ma Smaug čist prou, ful je odvisn od presnove, eni ne pojejo velik pa so debeli in obratno...
Marsikdo bi po mojem rad bil na tvojem mestu, če ti je to kaj v tolažbo ;)

smrtnik
15.01.2008, 11:28
Zdej cez par dni bom imel 19 let.
Ja zdej ne vem. Zelo rad bi pridobil vsaj par kil, vsaj do poletja...ker od zdej sem se vec ali maj izogibal plaži....da me folk neki tam ne gleda, pa da si pol misli: fak...a tega sploh hranijo?...razumete?

Aldebaran
15.01.2008, 11:30
razumemo... pol bi ti preostalo samo to, da se vpišeš v nek fitnes center in začneš na polno trenirat... trenerju poveš, kaj te muči, da bi pač rad prišel do nekaj konkretnih kilogramov, pa ti bo tudi on potem naprej svetoval...

smrtnik
15.01.2008, 11:38
aja..pa visok sm 185 cm, tezek pa 64kg. Index telesne mase pa je 18.7, kar je obupno......fak...

zverina
15.01.2008, 12:25
aja..pa visok sm 185 cm, tezek pa 64kg. Index telesne mase pa je 18.7, kar je obupno......fak...

fak, jaz sem 185cm in sem z 74kg imel komplekse.

zverina
15.01.2008, 12:27
kreatin+gainerji+ bench v fitnesu, po treh mecih te bo razgnalo.

Polona84
15.01.2008, 12:36
jz sm bla tut včas presuha....pol sm pa začela mal bolj jest, tko kake makarone, pica.....mogoče tist s proteini niti ni tolk slaba ideja, mogoče bi blo dobr če bi kaj delal na mišični masi, pa šel mal v fitnes.....pa najbolj da tam povprašaš kakega trenerja kako bi se lahko zredil....
mogoče pa rabiš eno dobro kuharco da ti kuha.....;)

KissMe
15.01.2008, 12:42
mogoče pa rabiš eno dobro kuharco da ti kuha.....;)

Tud to ni slaba ideja :2thumbs:

Neuromancer
16.01.2008, 00:51
Pri tvojih letih sem imel 192 cm in 67 kg. Deset let kasneje na isto višino 20 kg več pri bolj ali manj nespremenjenih prehranjevalnih in športnih navadah (pa se je tudi deset let nazaj našla kaka, ki je hotela pobližje potipat moja rebra :) ) Pusti času čas in skrbno preštudiraj zadeve, če se boš lotil intenzivnega športanja in jemanja prehranskih dodatkov! Zdravje je zelo lahko zapravit in če si zdaj v svojem suhem telesu zdrav, moraš na to gledati kot darilo in vrednost.

KissMe
16.01.2008, 10:43
Zdravje je zelo lahko zapravit in če si zdaj v svojem suhem telesu zdrav, moraš na to gledati kot darilo in vrednost.

:2thumbs:

nattka
16.01.2008, 11:41
Pri tvojih letih sem imel 192 cm in 67 kg. Deset let kasneje na isto višino 20 kg več pri bolj ali manj nespremenjenih prehranjevalnih in športnih navadah (pa se je tudi deset let nazaj našla kaka, ki je hotela pobližje potipat moja rebra :) ) Pusti času čas in skrbno preštudiraj zadeve, če se boš lotil intenzivnega športanja in jemanja prehranskih dodatkov! Zdravje je zelo lahko zapravit in če si zdaj v svojem suhem telesu zdrav, moraš na to gledati kot darilo in vrednost.

:approve:

to je to ... zdravje prvo, potem izgled ...

ne glede na to, ali hujšamo ali se redimo, za vse je potreben čas ... loti se dodajanja mase na dolgi rok ... saj si še mlad ... v letu, dveh zmernosti dosežeš več kot v pol leta kemije ...
nikar si ne pokvari metabolizma ... to so delali z menoj in sestro, ker sva bili obe presuhi kot deklici ... zdaj pa imava nasprotne težave ... celo življenje paziva na hrano, da postane človek počasi obseden s tem ...

mrjerry
16.01.2008, 12:05
luuuuuuckyyyy baaaaastaaaaaaaaaaard

:clown:

freya
16.01.2008, 12:33
Verjemi, da se kilaža z leti sama "popravi", brez truda in prehranskih dodatkov. Čez leta boš z nostalgijo gledal slike s tako postavo.

Luka2k
16.01.2008, 14:47
Pred petimi leti so mi rekli 'čak da boš trideset'.
Am... Ja?
Več džank fuda ne vem če kedo poje, pa se mi buši kvečjemu manjša... Sumim trakuljo ali dve...

UrbyBiser
16.01.2008, 18:32
Jaz predlagam da pač ješ normalno vsaj 4 obroke na dan pa 3x na teden fitnes al pa kaj...pa malo bolj sistematsko delo na fitnesu pa bi skoraj moglo bit.

Jaz sem sicer bil tudi ful suh, ampak sem se pol v dobrem mescu mogoče v slabeih dveh mesecih zredil za 10kg..... sicer mi je blo to kul, po drugi strani pa mi je blo malo prehitro.... zakaj sem se zredil nevem, sem pa se zredil takoj potem ko sem se vrnil iz tajske..... povečal se je predvsem trebušček, kar sem povezal z tem da sem tam jedel bolj kvalitetno hrano pol pa nazaj na slovensko mastno hrano.... kakorkoli, to da sem se redil sem ustavil z rednim plezanjem in občasnim fitnesom in sem iz trebuščka ki se je naredil razporedil maso po celem telesu.

kaj želim povedat je to, da poskušaj športat, mogoče malo bolj na masi, ampak dokler športaš je vseeno kolko kil maš, telo pa se bo že prilagodilo naporom(povečalo mišice).

blustar
16.01.2008, 22:51
Si si ščitnico kaj preveril? Lahko so hormonski problemi.

Sicer pa kot pravijo vsi, če se počutiš zdrav in ok, potem res ni važn.

smrtnik
17.01.2008, 12:15
ne..sej jst se pocutim vredu....pac..ko sm lacen, grem jest, itd.

Tanatie
19.01.2008, 11:26
presnova je ful...jst jem skos priblizno enako hrano v enakih kolicinah...eno leto nazaj sem mel 175 in 53 kg...pol sem pa zbolu in par dni nisem jedel prakticno nic, tko da sem se spraznu do konca...ko sem se pozdravu, sem spet zacel normalno jest in sem se zrdeil na 65 kg v enmu mescu zdej se mi je pa na tej kilazi spet ustavil...jem pa skos enako...

Romul
05.02.2008, 17:26
ce vsaj 5x na dan jes,pa visoko energijske obroke bos zihr dubu.Pa odvisn od posameznika kaj ga najbolj redi,enim so to ogl.hidrati-kruh,enim beljakovine enim mascobe.tko da pogrunti kaj tebe najbl,pol pa tist jej.najbolj pa vse skupi...:)

Tanatie
16.02.2008, 22:48
hmm...a si ze probu hujsat? se stradat par dni, da spucas telo? ker dejansko se da hujsat na dva nacina, al s hitro presnovo al pa z blazno pocasno...ce mas ful pocasno presnovo ne pojes tok kot bi lahko ker si skos poln, ampak ce se stradas par dni, se spraznis in pol pridobis ponavadi vec nazaj kot si zgubil...zato tut tipicne shujsevalne kure delujejo samo dokler si dejansko na njih...pol se pa zredis...