Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : rabim nasvet

kabala
14.01.2008, 22:57
Kje ste, modne svetovalke? Rabim vašo pomoč: v omari imam bermuda hlače, ki so se nosile lani pozimi. Ali se letos še nosijo? Ali jih je "dovoljeno" nositi s škornji, ki se nosijo letos, torej s hlačami na korenček? Ali bi to hecno zgledalo? Ajde, svetujte. :p

Irina
14.01.2008, 23:07
Poglej okoli sebe in videla boš, da se marsikaj nosi kar po modnih zapovedih ni "in". Treba je znati suvereno nositi.

nattka
15.01.2008, 05:56
pojma nimam ... oblačim se po trenutnem navdihu ...
vedno za ščepec ekstravagance zraven ...

KissMe
15.01.2008, 10:15
Js opažam da je vedno bolj moderno kar vse, tko da mislm, da je na tebi, da ugotoviš kaj ti je všeč in v čem se dobr počutiš.

Js na primer se nekaterih stvari ki so najbolj "in" ne bi oblekla za nobeno ceno, ker mi preprosto ni všeč.

Irina
15.01.2008, 22:40
pojma nimam ... oblačim se po trenutnem navdihu ...
vedno za ščepec ekstravagance zraven ...

So to letos klobučki?

nattka
16.01.2008, 05:35
So to letos klobučki?

nop... utrgane torbice ...:d s kakšnim posebnim primerkom zgledam kot da bi se selila iz hiše ... s potovalko najdeno na podstrešju ...

drugač pa kak ljubek klobuček res popestri dolgčas od vremena ...:approve:

Irina
27.01.2008, 22:05
Potem boš to pomlad sploh "in". Velike torbice, ki se nosijo v roki, ne preko ramena. Nekako zavidam ženskam, ki si upajo, jaz sem taka klasika.

nattka
28.01.2008, 14:32
Potem boš to pomlad sploh "in". Velike torbice, ki se nosijo v roki, ne preko ramena. Nekako zavidam ženskam, ki si upajo, jaz sem taka klasika.

lakasta, veeeeliiiikaaaa, z velikimi zlatimi šnalami ... rdeča s komaj opaznimi črnimi zaplatami ... dva ljubka kratka ročajčka ...:p:p
sem zaljubljena vanjo ...

lady_lucifer
31.01.2008, 15:01
Kje ste, modne svetovalke? Rabim vašo pomoč: v omari imam bermuda hlače, ki so se nosile lani pozimi. Ali se letos še nosijo? Ali jih je "dovoljeno" nositi s škornji, ki se nosijo letos, torej s hlačami na korenček? Ali bi to hecno zgledalo? Ajde, svetujte. :p

nema veze, ce je in ali ne....obleci si kar ces, izobljikuj svoj stil. vazno je samo, da dobro nosis:approve:;)