Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Spletnik-težave z urejanjem različnih poddirektorijev

gklinc
20.01.2008, 16:17
Imam prijavljen račun v spletniku (obsežno) ter prostor na strežniku registriran pod svojo domeno.
Pri ustvarjanju spletne strani sem si zamislil Slovensko in Angleško verzijo, na centru za tehnično pomoč so mi svetovali naj najprej naredim slovensko stran jo nato še enkrat skopiram na strežnik v drugo mapo in jo prevedem v angleško ter obe strani linkam med sabo. Tako sem tudi naredil in do tu vse OK.
Ustvaril sem mapo English ter na strani za prijavo v spletnik pod poddirektorij vpisal le /ime mape z angleško različico
Angleško stran sem brez težav uredil in dodal linkanje na slovensko verzijo, težava pa je nastala ker kljub spremembi poddirektorija nazaj, spletnik za urejanje še vedno odpira angleško verzijo. Se pravi da Slo verzije ne morem urejati.

Imam občutek kot da si spletnik zapomni stvar ki je bila nazadnje delana in ne prebere dejanskih podatkov iz strežnika do katerih ima na strani za prijavo vpisano pot.

Kaj naj naredim??