Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kako preživeti popoldan pri kajzerci

dcotic
21.01.2008, 18:17
mene zanima če mi lahko kdo pomaga...kajti nevem kako bi uspešno preživel popoldan pri kajzerici...pomagajte mi nujno je!!!!p.s spahrola

Lencka
21.01.2008, 18:25
:o hm... ni te razumeti.

Aldebaran
21.01.2008, 21:21
dcotic: če imaš v mislih kakšno hudo shujševalno kuro, ki zajema samo eno kajzerico na popoldne ... potem ti lahko kar takoj povem, da to ni hujšanje ampak stradanje...in to ni dobro, kaj šele zdravo...
če bi želel shujšati in potem tudi obdržati težo, ja potem se bojim ,da pot ne bo lahka in bo zahtevala ogromno volje, psihične moči in pa tudi pripravljenosti za miganje...
priporočal bi ti obisk kakšnega fitnesa oziroma še boljše skupinskih vadb.. če te zanima kaj več, mi pošlji zasebno sporočilo in ti bom povedal, kako se da z rednimi treningi v pol leta oklestiti 12 kil odvečne teže...
kar se pa prehrane tiče, pa upam, da ti spodnjih nekaj linkov pomaga:
klik (http://www.google.si/search?q=izguba+odve%C4%8Dne+te%C5%BEe+s+prehrano&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a)
pa srečno!

Matilda
28.01.2008, 17:18
Kajzerico si postavi na mizo in jo glej. Ob gledanju pa pojej en lep zrezek na žaru ali ribico + kuhana zelenjava ali pa skleda solate. Priporočam en kup začimb, ker naredijo okus in lepo dišijo. Seveda pa vse to lep zaranžiraj na barven velik krožnik in vsi čuti bodo zadovoljeni. In jej pooooočasiiii. Dober tek.