Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : suzuki swift

pika3
25.01.2008, 09:36
Lep pozdrav,
odločam se za nakup novega avtomobila. Ali kdo pozna novega Suzuki swifta in ali mi ga priporoča ?? Zakaj da/ ne? Po zunanjem dizajnu mi je namreč zelo všeč, ker zgleda mal športen, sam sem skeptična, ker jih pri nas ni videti ravno veliko na cestah...?:)

leprotto
31.01.2008, 08:49
Moj znanec ga ima in je z avtom max zadovoljen.
Sicer ga ima komaj eno leto, vendar je človek izredno natančen, tako da bi že opazil, če bi se na avtu pojavila kakršnakoli najmanjša sprememba.
Ima motorček 1.5 105 KM s katerim je zelo zadovoljen. V avtu je bilo še polno opreme (ima nekje 8 airbagov, zaves itd, gretje sedežev...), v glavnem eno leto nazaj je bil njegov avto best buy. Če se ne motim je takrat dal zanj 2,8 mio bivših SIT, kar je v primerjavi s konkurenco več kot ugodno, še posebej, če primerjamo moč motorja in opremo.
Kar se vožnje tiče pa - enim je všeč, meni pač ne. Vsak ima svoj način vožnje in meni je avto malo premehak (pedala), ti pa ga kar sprobaj.

pika3
31.01.2008, 13:36
:)hvala za odgovor, pa lep dan!!

prelude
03.02.2008, 21:51
Sam sem ga peljal in moram reč da sem bil prijetno presenečen.Enostavno nisem dobil občutka da je majhen avto in ima dobre zavore ter je zelo stabilen,sicer cena tudi nekaj pove da je dober avto.Vsekakor z starim sviftom ima samo skupno ime.Odličen avto.:)

mrjerry
04.02.2008, 09:54
Se strinjam. Sicer nisem peljal, ampak avto je lustkan. Po mojem sodi med top izbire med majhnimi avtomobili ta hip.