Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zvestoba v glavi - ženske

maya26
27.01.2008, 20:11
Zanima me LE MENJE DEKLET. Ste v dolgotrajnem razmerju, se pravi v ljubeči zvezi že nekaj let. Vse štima, vse super, seks božanski. Vendar kakorkoli močno ljubimo, se kdaj zgodi, da nas kdo tako zrajca, da smo vse mokre. Ne varamo, saj imamo rade svoje ljubčke. Vendar gremo s kolegicami na pijačo, morda plesat v klub, tam se nas dotakne lep neznanec, in v trebuhu nas stisne.
Katera lahko iskreno zatrdi, da se ji niti enkrat v večih letih ni to nikoli zgodilo? Kolikokrat pa se vam je /anketa je anonima?
lp

Katrin
27.01.2008, 23:00
Ja itak, sej smo samo ljudje. Ljubezen ni samo v "trebuhu" ampak tudi v glavi. Mal neškodljivega flirtanja je dobro za zdravje. Pomembno je, da zadeva ne gre naprej.

lady_lucifer
28.01.2008, 06:59
za to, da te nekdo tkole "zrajca, da smo vse mokre", je potreben vec kot en pogled in en dotik na plesicu....pa brad pitt gor al pa dol.

Lencka
28.01.2008, 15:33
Se strinjam z Lejdi... :dontknow:
Torej lahko iskreno zatrdim - kaj takega se mi ni zgodilo. Je kdo zbudil moje zanimanje, to vsekakor. Zrajcal pa me samo s tem, da je prošetal mimo, noben.

nattka
28.01.2008, 16:42
moški sicer lahko vzbudi moje zanimanje, pa moje simpatije ... lahko mi je v njegovi družbi čisto prijetno ...
da pa bi od dotika padla vznak ... se mi pa ni zgodilo ...

sploh pa sem z leti ugotovila, da me bolj pritegnejo male sive celice ... kot pa lep obraz, ki skriva vakuum ...

orhi
01.02.2008, 19:23
takšne malenkosti delujejo le na tiste kateri so brez ljubezenskih izkušenj!

mraviana
19.02.2008, 13:23
Ko sem bila v zvezi z mojim dragim,ga ni blo tipa,ki bi me lahko zrajcal.Pa tud zdaj,ko na žalost nisem več z njim(že 5 let),samo misli na njega tako delujejo name.Saj ne rečem,da nikogar ne opazim,ampak noben ne deluje name tako močno.Da sem pa do bivšega tako začutila,je pa najprej moral dokazat,da je vreden ljubezni in zaupanja.(In ne,ni lepotec z manekensko postavo,je le en povprečnež).