Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nekaj narobe s TV komunikatorjem

kloner
04.02.2008, 08:13
Imam paket trio. Včeraj zvečer sem izklopil TV komunikator iz električnega omrežja (saj se močno segreva in rabi energijo) in ga danes ponovno vklopil. Zadeva ni delovala. Prižgala se je najprej oranžna lučka potem pa je začela svetit rdeča. Ura se sploh ni prikazala. Če resetiran modem ali komunikator nič ne pomaga.
ALI je še kaj za narediti?!

Hvala

MODRI_ZOB
04.02.2008, 08:45
Imam paket trio. Včeraj zvečer sem izklopil TV komunikator iz električnega omrežja (saj se močno segreva in rabi energijo) in ga danes ponovno vklopil. Zadeva ni delovala. Prižgala se je najprej oranžna lučka potem pa je začela svetit rdeča. Ura se sploh ni prikazala. Če resetiran modem ali komunikator nič ne pomaga.
ALI je še kaj za narediti?!

Hvala

Si siguren, da si mrežni kabel vključil do konca, če si tudi tega odklopil.. (nardit mora klik...)?

kloner
04.02.2008, 08:57
Sem vse še enkrat prekontroleru in s kabli vse štima.
Na komunikatorju pa sveti rdeča luč in ga sploh ni mogoče prižgat.

madmitch
04.02.2008, 09:16
Tole (http://www.siol.net/storitve.aspx/) bi morda lahko bil vzrok za tvoje današnje težave.

kloner
05.02.2008, 13:05
Lahko si samo želim, da bi bilo samo tole narobe.

Naj začnem tole siolovo burlesko. Na tehnični pomoči so me napotili na Pražakovo v teletrgovino, da bi sprobali moj TV komunikator. Vse se je končalo že pred vrati, ker je trgovina ZAPRTA. Vse teletrgovine se namreč selijo v mobitelove centre. Kot vidimo so siolovci zelo dobro obveščeni!!!!!
Z občutkom, da se bo tole zakompriciralo se napotim do mobitel centra na Ajdovščini. Seveda tam popolna zmeda. Ker sploh ne vedo kam s komunikatorjem se odločim, da ga sam nesem v RAM2, kjer imajo servis.
In danes pa je moj nesrečni komunikator odpotoval v Francijo na popravilo!?!(baje tok huda napaka). Da je vse popolno, pa nimajo nobenega nadomestnega komunikatorja na zalogi! SUPER!!! Sedaj sem za nedoločen čas brez TV-ja. Siol pa sigurno ne bo pozabil računat.

Naj prodajo že enkrat tole državno "bogastvo".

No pa hvala vsem za pomoč.

MODRI_ZOB
05.02.2008, 17:06
Katastrofa!! :oKako niso mogl vedet, da so se TT zaprle?!?