Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Čistilci Zraka

bolha
11.02.2008, 08:46
Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje s čistilci zraka?:dontknow::dontknow:

leja12
19.04.2008, 14:44
Eni jih priporočajo, drugi odsvetujejo. Najboljši čistilec je zračenje, čisto bivališče, zelene lončnice, ki izboljšujejo zrak v prostoru. Omisli si kakšen mini vodnjaček za doma - sedaj dobiš tudi kristale z lučko v obliki fontane, kar odlično vpliva na atmosfero v prostoru. Po mojem mnenju se je bolje izogibati kemičnim pripravkom

nattka
19.04.2008, 14:48
še ena tukaj, ki je nikoli niso uspeli prepričati ... da čistilci zraka res delujejo ...
pa še potrebno jih je ves čas dobro čistiti, sicer nazaj v zrak spuščajo umazanijo ...

veliko jih poznam, ki so kupili ionizatorje, pa kristalčke ali kaj drugega ... pa jim sedaj to stoji v kotu, ker nimajo volje te cele reči pošteno spucati ...

vsekakr vredno dobrega razmisleka pred nakupom ...

Restraint
19.04.2008, 19:02
Te poceni zadeve zraka ne čistijo!

Ste kdaj razmišljali kaj se zgodi ko posprejate po stanovanju dišavo? Ali mislite da kemikalije v spreju uničijo smrad?
Nikakor ne, samo vam v nosu onesposobijo vonj...

clashofopposites
20.04.2008, 09:03
jz sm za čim manj kemikalij...

te scene kot so spreji pa sam prekrijejo neprijetne vonjave.. (bei prejšnji post)
najboljše je enkrat na teden nardit mal generalke po staovanju, jz to prakticiram vsako soboto dopoldne, obrnem vse okoli, odprem soraj vsa okna, zaklenem glavni vhod in grem na en dolg sprehod...

leja12
25.04.2008, 05:27
Po mojem mnenju ima veliko vlogo urejenost bivališča in da so v prostoru pravi dodatki, kot sem že napisala tudi lončnice, da se ustvari dobra klima.