Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Obiski v bolnišnicah

Charmy
15.02.2008, 09:02
V meni se bijeta dve ideji...:rolling:.naj grem ali naj ne grem. Očeta so pravkar operirali na srcu in še vedno leži na intenzivni negi...pa vendar bi ga zelo želela obiskati. Do tle vse lepo in prav....zdej pa negativni del..:o..Cel teden sem preživela doma v družbi ospena 1500 in bolečega grla, ker sem imela angino...antibiotike končam jemat šele v nedeljo. In.....to je moja druga angina v zadnjem mesecu. Nekako vem, da nisem glih najbolj zaželen obisk, :nonono:zaradi te moje nagnjenosti k angini...samo čustva je težko premagat in vem kako bedno je po bolnicah:(....
Vaša mnjenja?...Vv meni se borita čustvena stran , ki pravi, da bo oče obiska zelo vesel...in modrost, ki mi pravi...ne sili z glavo skozi zid...samo še slabše bo :dontknow:

Babi2
15.02.2008, 09:16
Včasih mora glava prevladat nad čustvi. Jaz ne bi šla. Bi pa dala komu sporočilo, ki mu ga lahko pove, ko ga obišče - da mislim nanj in zakaj me ni naokrog.

Charmy
15.02.2008, 09:21
hmm....ideja je dobra...tnx, če bi ga le kdo obiskal. Glede na to, da je bil operiran na celini (beri v Ljubljani)....bi danes od mene dobil prvi obisk...mislim, da mu je že pošteno dolgčas...in bi rad v množici modro belih nians...:angel:.videl znan obraz... :2thumbs:

Neuromancer
15.02.2008, 10:02
Edini pravi naslov za to vprašanje so očetovi zdravniki. Poleg njega so v sobi za intenzivno nego tudi drugi bolniki v različnih stanjih, ki so potencialno ogroženi (ali pa tudi ne, to vedo zdravniki).
Če ti bodo dovolili obisk, si obvezno temeljito umij roke z razkužilom, ki je na steni pred sobo. Če kašljaš, prosi za masko. Better safe than sorry.

Charmy
15.02.2008, 10:24
Da...glede maske in umivanja rok...ni panike...to sem itak nameravala ( vseeno tnx za opozorilo neuro...). Kar se pa zdravnikov tiče...prideš do njih samo če težiš...pa še malo težiš....pa še malo....

mrjerry
15.02.2008, 13:45
Bolj kot ti je do obiska, manjsi problem je teziti.

freya
15.02.2008, 14:06
V nekaterih bolnišnicah so trenutno zaradi gripe obiski v celoti prepovedani. Pokliči v bolnišnico in se pogovori z zdravnikom. Tudi v očetom lahko govoriš vsaj po telefonu, če ne boš mogla na obisk.
:)