Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : terminator: the sarah connor chronicles...

Tanatie
20.02.2008, 22:33
new series everybody...

zacne se tam kjer se je terminator 2 nehal...nisem se ziher, ce je dobra serija v primerjavi z lostom pa heroesi ampak ocene so dost dobre, pa prvi del, ki sem ga pogledu dost obeta...john connor je isti tip, ki je v house-u igral tistga verskega healerja mislim da v drugi sezoni...pa zacha v heoresih...

Aldebaran
20.02.2008, 22:56
po prvih 6ih pogledanih delih je serija več kot odlična, hihi... pa terminatorka ( Cameron Phillips aka Summer Glau) je čist huda... hihi... tko hudo špila hladnokrvno mašino, da je kar joj... Tole res obeta, ...

castor
21.02.2008, 17:25
e, tole mam namen pogledati, pa zaenkrat ni časa, niti volje.

gledam slike, pa lahko rečem, da so vse dobre. :blush: sej veš, milf pa to. :d:d:approve:

Aldebaran
25.02.2008, 09:14
jutri bo že 7mi del na razpolago, komi čakam:P
drugače pa po dosedaj videnem lahko rečem, da je to spet ena boljših serij, ki so ugledale luč TVja:p
meni je pa terminatorka totalno všeč, hehe... tako nedolžno zgleda...hihi

rocko
28.02.2008, 16:43
nadaljevanka je ful dobra in terminatorka tud sam kaj ko sta do konca sam se dva dela. sam upam da bo tudi 2 sez

Tanatie
29.02.2008, 11:57
itak da bo...verjetn se bo koncal nekje pred tretjim delom...do takrat je pa se kak let...

Aldebaran
05.03.2008, 19:01
SPOILER!!!!

no zadnja dva dela sta naravnost fenomenalna... grimaldi razturi celo enoto FBI specialcev, prizor je super ku, ker pokaže najprej enega, ki prileti ustreljen v bazen, potem pa kamera ostane v bazenu in notri letijo drugi agenti... Na koncu ko vse pospravi pusti pri življenju agenta Jamesa.
Derek pa pelje Johna za rojstni dan v nek park, kjer John sreča svojega očeta, ko je bil ta še komaj 5 letni mulc...
Noro, hehe...

Aja na koncu Cameron razgoni avto bomba, ampak ker je itak mašina, anede, vemo, da bo prišla samo malo osmojena iz avta...
... in tako se je začelo odštevanje do druge sezone, ki upam, da bo čimprej, hihi...