Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Forumski zimsko- športni klan

freya
21.02.2008, 19:25
Za kolesarjenje in tek je še nekoliko prehladno, sigurno pa skočite v takem čudovitem vremenu kdaj pa kdaj na alpske ali tekaške smučke, drsalke, sanke......
Moje koleno me že opozarja, da je bilo za to sezono skorajda dovolj smučanja, drsalk pa še nisem vrgla v shrambo sezonsko neuporabnih rekvizitov.
Očitno bo treba čez poletje še več kolesariti, se mi zdi, da mojemu kolenu to zelo godi.
Sigurno se bo našel še kak forumaš, ki uživa na snegu.
Teo?

Cifra
22.02.2008, 09:45
Jest moram rečt, da me zimski športi ne pritegnejo. Že od nekdaj imam slabo prekrvavitev in me pri smučanju, drsanju in ostalih zimskih aktivnostih svinjsko zebe v prste na nogah. Zato nikoli nisem marala športnih dnevov smučanja.

Se pa rada sprehajam v naravi pozimi, tudi po snegu, ker me pri hoji ne zebe :d

freya
22.02.2008, 10:21
Tudi mene je včasih zeblo in to hudo zeblo v noge pri smučanju. Verjetno so bili temu krivi slabi čevlji, slabi kombinezoni, ker danes teh problemov nimam več. Aja, na sidre in krogce niti pomislit nočem več.

mrjerry
22.02.2008, 12:19
fitnes :approve:

snežko
22.02.2008, 12:41
:) zima je fajn...lahk bi kak reunion na snegu naredili...mal posmučkat, pa pobordat, pa posankat, poj pa v kočo na 5 kuhancev, 3 šnopčke in 7 medic...

Teo
22.02.2008, 16:56
zima je fajn. klobase, zrezki, krompir, gretje ob radjatorju... :D

freya
22.02.2008, 20:36
sem mi je zdelo, da si ti nek zapečkar ratal
:d

Cifra
25.02.2008, 12:27
Glede na koledar je še vedno zima, čeprav so temperature že pomladne... torej, testirala sem stare rolerje in ugotavljam, da potrebujem nove :D

dvojčica
27.02.2008, 15:57
Taka švoh zima, da se je skoz dalo fajn tečt:approve:

Ampak smučarija pa obvezno zraven paše:)

freya
27.02.2008, 18:54
@cifra: temperature bodo do koledarske pomladi še zimske, brez skrbi ;)

@dvojčica..aktivna kot vedno :)

@snežko..ideja je vabljiva, mogoče se vas pa le zbere nekaj :2thumbs:

spartan
28.02.2008, 06:46
Za kolesarjenje in tek je še nekoliko prehladno, sigurno pa skočite v takem čudovitem vremenu kdaj pa kdaj na alpske ali tekaške smučke, drsalke, sanke......
Moje koleno me že opozarja, da je bilo za to sezono skorajda dovolj smučanja, drsalk pa še nisem vrgla v shrambo sezonsko neuporabnih rekvizitov.
Očitno bo treba čez poletje še več kolesariti, se mi zdi, da mojemu kolenu to zelo godi.
Sigurno se bo našel še kak forumaš, ki uživa na snegu.
Teo?

ja....smučanje in drsanje sta moja športa. Pa kakšen obisk savne pozimi (to pa ni šport, ampak razvajanje:blush::clown:

Drugače sem po duši smučar....in najraje vržem palice vstran ter vijugam in vijugam ter vijugam:)

snežko
28.02.2008, 19:05
[QUOTE=freya;1329355
@snežko..ideja je vabljiva, mogoče se vas pa le zbere nekaj :2thumbs:[/QUOTE]

:) kok to misliš vas ??? mogla bi napisat nas!!!!

snežko
04.05.2008, 18:49
:) zime je konec - vsaj na tej polobli....upam, da neslednje leto res organiziramo kak zimski reunion...