Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Problem z VLC

dasenka
25.02.2008, 09:24
Doma imam povezan siol TV preko razunalnika in komunikatorja. Problem se pojavi, da vsake toliko časa mi noče delovatti program VLC (ko ga ponovno resetiram je v redu) ampak zadnje čase mi ob uporavi gledanja TV na računalniku javi komunikator na televiziji napako, da naj izklopim oz. resetiram komunikator. Kje je problem? Če ne uporabljam gledanja TV preko računalnika je vse v redu. torej mmora biti napaka nekje v povezavi z računalnkom oz. v programu VLC ali morda v katerem drugem oz. nastavitvah. Ostaja kateri drugi boljši program oz. zaneslivejši?

Hvala

rock
25.02.2008, 12:32
FripTV!

Je kaj z linijo narobe? Padec sinhronizacije modema?

nmbskobe
25.02.2008, 22:08
Doma imam povezan siol TV preko razunalnika in komunikatorja. Problem se pojavi, da vsake toliko časa mi noče delovatti program VLC (ko ga ponovno resetiram je v redu) ampak zadnje čase mi ob uporavi gledanja TV na računalniku javi komunikator na televiziji napako, da naj izklopim oz. resetiram komunikator. Kje je problem? Če ne uporabljam gledanja TV preko računalnika je vse v redu. torej mmora biti napaka nekje v povezavi z računalnkom oz. v programu VLC ali morda v katerem drugem oz. nastavitvah. Ostaja kateri drugi boljši program oz. zaneslivejši?

Hvala

Ali imaš hitrost dvignjeno za 2TV-ja?

Če nimaš, lahko uporabljaš samo eno napravo istočasno, druga pa mora biti izključena.

Lp,

dasenka
26.02.2008, 21:11
Na routerju imam oba porta nastavljerna oz. odprta za TV, tako da enega uporabljam za Tv komunikator drugega pa za prenosni računalnik na katerem imam brezžično povezavo. Problem s ene pojavi vedno ampak takrat ko nekaj časa ne uporabljam TV-ja preko računalnika. Mislim da je to povzano z VLC saj ga moram ponovno namestiti oz. resetirati -- potem pa dela vse ok. Je torej napaka v VLc-ju ali kje drugje. Moja internetna povezava je 1024/256. Zkaj torej zmrzne tv komunikator in sočasno ne dela Tv na računalniku (to se seveda pojavi ko priklopim kabel v računalnik).
Hvala