Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Odpoved-izklop ADSL priključka

bluemax
26.02.2008, 10:34
Nikakor mi ne uspe odpovedat ADSL priključka! (Ni pogodbeno vezan!)
Razlog: prehod na VDSL na drugi tel.št. v istem prostoru! Že 2 meseca torej plačujem oba priključka!

Kar nekajkrat sem poslal odpoved po fax-u. Navkljub obljubi raznih referentov (080 8000 in 080 1000), da bo stvar zaključena v nekaj dneh se zadeva vleče že več kot mesec dni! Vežejo me v Kranj iz Kranja v Lj in spet nazaj v Kranj...Vse kar sem uspel zvedt je par fax številk, na katere sem vztrajno pošiljal dopis o odpovedi...
Sprašujem znalce, referente in moderatorje na tem forumu kako odpovedat ADSL priključek!?
Lp B

dal
26.02.2008, 10:56
Pogodba za uporabo storitev SiOL

7. člen
Odpoved naročniškega razmerja mora biti v pisni obliki posredovana s priporočeno pošto in opremljena s podpisom oziroma žigom pogodbene stranke, ki jo podaja. Na osnovi odpovedi izvede Telekom Slovenije izključitev v največ 5 delovnih dneh. Naročnik je dolžan poravnati vse obveznosti do dneva izključitve.

madmitch
26.02.2008, 14:37
Nikakor mi ne uspe odpovedat ADSL priključka! (Ni pogodbeno vezan!)
Razlog: prehod na VDSL na drugi tel.št. v istem prostoru! Že 2 meseca torej plačujem oba priključka!

Kar nekajkrat sem poslal odpoved po fax-u. Navkljub obljubi raznih referentov (080 8000 in 080 1000), da bo stvar zaključena v nekaj dneh se zadeva vleče že več kot mesec dni! Vežejo me v Kranj iz Kranja v Lj in spet nazaj v Kranj...Vse kar sem uspel zvedt je par fax številk, na katere sem vztrajno pošiljal dopis o odpovedi...
Sprašujem znalce, referente in moderatorje na tem forumu kako odpovedat ADSL priključek!?
Lp B

En dan se vsedi in pošiljaj faxe na vse številke, ki jih imaš, enega za drugim, dokler jim ne kapne.

marhyo
27.02.2008, 08:56
Al pa nehi plačevat. Boš vidu kak hitr se bojo odzval.