Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kotlicek za wc

jaja3
27.02.2008, 07:05
Se eno vprasanje imam: v novem stanovanju sta v obeh kopalnicah vgrajena podometna kotlicka za wc. Po prvem splakovanju mine nekaj minut, potem pa voda se enkrat stece, tokrat manj. Je to kaksen poseben stos takih kotlickov ali je kaj pokvarjeno ? Cudno se mi zdi, ker se dogaja isto pri obeh. :dontknow:

mrjerry
27.02.2008, 07:59
Koliko vode stece tadrugic? Vec kot liter ali manj kot liter?

jaja3
27.02.2008, 08:01
hm, tezko recem, ampak najbrz manj kot liter. je je pa toliko, da se slisi, tudi ce si v drugem prostoru.

mrjerry
27.02.2008, 08:29
Mozno je, da se polnjenje kotlicka malenkost prepozno izkljuci, zaradi cesar ti visek vode iztece skozi varnostni sifon. Naslednjic bodi pozorna, ali iztekanje sovpade s koncanjem polnjenja (ce je polnjenje slisno, to ni tezko).

U glavnem, ce je to, potem bi se jaz pritozil izvajalcu, da je vgradil zaen drek kotlicke.

jaja3
27.02.2008, 09:00
bom preverila. se pravi, v bistvu lahko to reklamiram ?
zdaj pa drugo vprasanje: a se pri teh podometnih kotlickih res da vse popravit skozi tisto linico, ali je treba kdaj tudi razbijat ploscice ?? :nonono:

mrjerry
27.02.2008, 09:12
Ne vem, v bistvu se mi zdi ze pojav sam po sebi zanimiv. Ce je res to, kar sem rekel da je, potem bi v bistvu moral videti celoten proces polnjenja kotlicka. Mehanizem delovanja je sicer izredno preprost, po drugi strani imas pa redko moznost kaj dosti popravljati.

Se posebej, ker omenjas, da se ti to dogaja pri dveh, novih. Da bi imela vgrajena dva z napako (ki naj bi se pojavljale redko in nakljucno), je zelo malo verjetno.

summer
27.02.2008, 09:22
ne rabiš razbijat ploščic....samo snameš ploščico in lahko zamenjaš stvari.....

Gostoljub
04.03.2008, 20:02
v skrajnem primeru bi morali razbijati ploščice, če bi kotliček puščal... Tole pa se sliši bolj kot mehanska napaka, ki se da popravit skozi lino.