Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pokvarjenost

Taranna
28.02.2008, 13:40
Kaj je za vas pokvarjeno, res nagnusno, disgusting?

Meni to, da se tip onegavi z drugimi, jaz pa sanjarim o njem, kako me bo usodno.... in to med nama, da je ful nekaj posebnega... On pa kot vsak p* ga dr* ob sisuljah in znankah oz. na vse kar vidi.

to je najhujša bolečina v ljubezni, ki spoloh ne obstaja. Torej je boljše biti Paris Hilton razvajena... ki se razmetava s tipi in ne čuti kaj dosti.

:nonono::nonono::nonono:

CeausescuFan
28.02.2008, 16:38

Meni to, da se tip onegavi z drugimi, jaz pa sanjarim o njem, kako me bo usodno.... in to med nama, da je ful nekaj posebnega... On pa kot vsak p* ga dr* ob sisuljah in znankah oz. na vse kar vidi.

to je najhujša bolečina v ljubezni, ki spoloh ne obstaja. Torej je boljše biti Paris Hilton razvajena... ki se razmetava s tipi in ne čuti kaj dosti.

:nonono::nonono::nonono:

To je zate bolečina? A v obratni smeri pa misliš, da ne gre?
Da je tipu všeč punca, ki se veselo k*rbari naokoli z vsemi drugimi, samo z njim ne?

Razlika je le v tem, da vsakega normalnega dedca, ki je lahko v tistem trenutku še tako zatreskan vanjo, hitro sreča pamet in obrne taki punci hrbet, medtem ko predstavlja za punce taki tip samo še večji izziv. Sploh ne krivijo njega zaradi tega, kar počne, kvečejmu vse tiste prasice, ki so na njenem mestu z njim namesto nje same. Na koncu, ko pride streznitev, pa take kot si ti, jokajo vsem ostalim, kakšni prasci smo tipi - jasno, ker samo na take vrste tipov palite ti in tebi podobne. Normalne tipe (karkoli že naj to pomeni poleg tega, da ne gre za jeebača svetovnega formata), kakršnega bi rada tudi ti napravila iz tistega, ki polaga vsepovprek, pa v hipu odpikate.

A se ti zdi bolje biti nekaj v stilu Paris Hilton? Prav, bodi, kdo ti brani? Če misliš, da te bo tisti tip in ostali "prasci" zaradi tega opazili prej...

Res pa je, da to zate pomeni, da sploh nisi zaljubljena v tipa, ki se daje dol z drugimi, pomeni le, da si zaljubljena v neko predstavo, ki si si jo ustvarila na podlagi njegovega izgleda in površnega poznavanja njegove osebnosti, dopolnila pa s svojimi fantazijami in izkušnjami od preteklih tipov.

Dobro jutro, welcome to the real world!

Pancho
29.02.2008, 11:52
Nič.

V ljubezni ni bolečin...

Cifra
29.02.2008, 12:37
Nič.

V ljubezni ni bolečin...

Pa si bil že kdaj zaljubljen? :d

Pancho
29.02.2008, 12:42
Pa si bil že kdaj zaljubljen? :d
Ja. :d

Ampak ne vidim pa nobene bistvene povezave med ljubeznijo in zaljubljenostjo...

Cifra
29.02.2008, 12:44
Ja. :d

Ampak ne vidim pa nobene bistvene povezave med ljubeznijo in zaljubljenostjo...
No, saj veš, kaj sem mislila. ;)

Človek, ki je dejansko kdaj ljubil, lahko potrdi, da ni ljubezni brez bolečine ;):) Ali se jaz motim? :d

Pancho
29.02.2008, 13:21
Al se ti motiš al ne, bi jaz bolj težko govoril... predvsem pa to sploh ni važno. 1000 izkušenj in 1000 perspektiv daje različne poglede (ki se skozi čas nadalje spreminjajo in razvijajo). Če ti tvoj pogled vzbuja konstantno ugodje in dobro počutje, je to vse, kar je važno.

In moj pogled je; da ljubezen nima blage veze z bolečinami, ampak kvečjemu s svobodo. :)

silence
29.02.2008, 13:32
Al se ti motiš al ne, bi jaz bolj težko govoril... predvsem pa to sploh ni važno. 1000 izkušenj in 1000 perspektiv daje različne poglede (ki se skozi čas nadalje spreminjajo in razvijajo). Če ti tvoj pogled vzbuja konstantno ugodje in dobro počutje, je to vse, kar je važno.

In moj pogled je; da ljubezen nima blage veze z bolečinami, ampak kvečjemu s svobodo. :):approve:

PeTe
29.02.2008, 18:57
CeausescuFan .... zelo dobro povedano!

nattka
01.03.2008, 05:10
Res pa je, da to zate pomeni, da sploh nisi zaljubljena v tipa, ki se daje dol z drugimi, pomeni le, da si zaljubljena v neko predstavo, ki si si jo ustvarila na podlagi njegovega izgleda in površnega poznavanja njegove osebnosti, dopolnila pa s svojimi fantazijami in izkušnjami od preteklih tipov.

Dobro jutro, welcome to the real world!

:approve:

KissMe
06.03.2008, 07:06
Pokvarjeno je zame tisto, čemur je pretekel rok uporabe :approve:

mrjerry
06.03.2008, 07:37
Hm... Vceraj jedel jogurt z za dober teden pretecenim rokom uporabe, pa ni bil prav nic pokvarjen :approve:

TuNina
06.03.2008, 13:02
Hm... Vceraj jedel jogurt z za dober teden pretecenim rokom uporabe, pa ni bil prav nic pokvarjen :approve:

jaz pa danes zlate kroglice:approve:

Romul
08.03.2008, 22:01
V največji ljubezni so največje bolečine,ljubezen ni utopija samih pozitivnih čustev,ampak je potenciranje vseh...

...v ljubezni ni bolečin?ja,in potem svizec zavije čokolado.

KissMe
09.03.2008, 14:53
V največji ljubezni so največje bolečine,ljubezen ni utopija samih pozitivnih čustev,ampak je potenciranje vseh...

Se strinjam... ko se toliko odpreš, da res ljubiš, si ranljiv.

Pancho
09.03.2008, 17:40
Svizec je zavijal čokolado v folijo, ker so ga tako naučili drugi svizci... nekega dne je ugotovil, da lahko s svojimi rokami počne še kaj drugega. Začel je raziskovati, medtem, ko so ostali svizci še naprej zavijali čokolado.
Se strinjam... ko se toliko odpreš, da res ljubiš, si ranljiv.
Ranljiv si, ko se navezuješ na druge(ga), ker postajaš od njega/njih odvisen.

Odpreš se lahko ne da bi bil ranljiv.

Kdaj pa ljubiš?

tistiglih
10.03.2008, 09:47
Ljudje m/ž so kruti v vseh pogledih,ko misliš da si našel tisto kar si iskal sledi še en krut udarec,in spet si na zaćetku....vsaka taka izkušnja pa te vodi v to da ne zaupaš osebi niti tisti ki je mogoče poštena maš iste pomisleke...da je spet ista fora isti nateg.... o ljubezni....

Pancho
10.03.2008, 10:11
Ljudje m/ž so kruti v vseh pogledih,ko misliš da si našel tisto kar si iskal sledi še en krut udarec,in spet si na zaćetku....vsaka taka izkušnja pa te vodi v to da ne zaupaš osebi niti tisti ki je mogoče poštena maš iste pomisleke...da je spet ista fora isti nateg.... o ljubezni....
V naravi in med živalskimi odnosi kar mrgoli jasnih odrazov ljubezni...

Ljudje so zakomplicirali, ker so hoteli uvest lastnino še v čem drugem kot le v življenskem prostoru.

Gradit lastno zaupanje na primarno zaupanju drugi osebi je kot bi nekdo na začetku zgrešil pot. Enako velja za ljubezen.

Se mi zdi...

:d

Canto
13.03.2008, 22:35
Znanec mi je rekel, da sem za v vitrino in na ogled, ker ne izkoriščam deklet.

Trillian
14.03.2008, 07:57
Ljubezen je dvorezen meč.

Največja svinjarija (po mojem) je pa manipulacija partnerja (al pa kogar kol če smo že pri tem).

KissMe
15.03.2008, 16:14
Znanec mi je rekel, da sem za v vitrino in na ogled, ker ne izkoriščam deklet.

Lepo :) Kdaj se dobiva? ;) :rolling:

freya
15.03.2008, 18:28
Ljudje so zakomplicirali

pancho zna to še posebi dobro
:d

js1234
15.03.2008, 20:59
Lepo :) Kdaj se dobiva? ;) :rolling:

KissMe ... matr si pokvarjena! :veryevil:

Alias
15.03.2008, 21:46
Odpreš se lahko ne da bi bil ranljiv.

To pa ne vem, če bo držalo. Kot da bi lahko čutil skozi oklep. Četudi je le iz misli.

Pancho
16.03.2008, 15:00
To pa ne vem, če bo držalo. Kot da bi lahko čutil skozi oklep. Četudi je le iz misli.
Če je oklep nasprotje za čutiti skozi ego, potem se strinjam s tabo.

Če drži, bodo pa oči malarja povedale...

Alias
16.03.2008, 21:09
Če je oklep nasprotje za čutiti skozi ego, potem se strinjam s tabo.
...

Emmmmm....:think:..emmm....pišuka :d

Skozi marsikaj sem že čutla, ampak kaj bi naj blo pa čutenje skoz ego...???

No, mogoče znaš pa tko povedat, da bomo tud z navadno kmečko pametjo zastopli...? :cool:

Pancho
16.03.2008, 22:33
Morda bi moral samo vprašat, zakaj nekdo postane ranljiv, če se odpre? Kaj je tu sploh ranljivega?

Alias
16.03.2008, 23:30
Ko boš dovolil, da se te nekaj ali nekdo resnično dotakne, boš vedel.

mrjerry
17.03.2008, 07:47
Us engineers call it `operational risk' :angel:

Pancho
17.03.2008, 08:35
Ko boš dovolil, da se te nekaj ali nekdo resnično dotakne, boš vedel.
Mislim, da to že vem. Kdaj se te resnično nekdo dotakne in zakaj sem (bil) ranljiv, pa tudi, zakaj zaradi svojega odpiranja nimam bit za kaj več.

Stvari najprej izkusimo, preden jo lahko prepoznamo in nadalje razvijamo (mogoče nadgrajujemo). Z vidika nekoga bo mogoče videti kot da si dela oklep, z vidika drugega pa spet malo drugače. Kako to je (zame), sem pa v tej temi že izrazil.

snežko
17.03.2008, 19:14
Pokvarjeno je zame tisto, čemur je pretekel rok uporabe :approve:

:) a dej nehi no...kje si že vidla 20 let staro meso, da ni bilo pokvarjeno???

sicer pa če si predolgo v vitrini, se ponavadi nabere prah, nate se pozabi in greš ponavadi v staro šaro...tko da vitrina ni dobra...

KissMe
17.03.2008, 20:12
:) a dej nehi no...kje si že vidla 20 let staro meso, da ni bilo pokvarjeno???

Snežko... ne delaj mi skomin:veryevil:

Alias
17.03.2008, 22:41
Stvari najprej izkusimo, preden jo lahko prepoznamo in nadalje razvijamo (mogoče nadgrajujemo). Z vidika nekoga bo mogoče videti kot da si dela oklep, z vidika drugega pa spet malo drugače. Kako to je (zame), sem pa v tej temi že izrazil.

No, kakorkol. Ti po pravic povem, tole j eprekunštno za mojo pamet. Mam rada stvari prsprosti povedane, tako da jih vsak otrok zastopi.
JAz v glavnem verjamem, da si takrat, kosi odprt ranljiv, enako kot si ranljiv takrat, ko si slečen in nag. Kar seveda ne pomeni, da boš ranjen. Si pa ranljiv. In seveda občutjiv. In to je nekaj zalo lepega. Ker se te vse dotakne močneje. In nima veze z navezanostjo. Ko si navezan nisi nič bolj ranljiv, ampak si recimo temu ohromljen.

mrjerry
18.03.2008, 08:24
Ne vem ce se splaca odtujevati od sveta samo zaradi nekaterih razocaranj. Se posebej custvenih...

Pancho
18.03.2008, 08:46
No, kakorkol. Ti po pravic povem, tole j eprekunštno za mojo pamet. Mam rada stvari prsprosti povedane, tako da jih vsak otrok zastopi.
JAz v glavnem verjamem, da si takrat, kosi odprt ranljiv, enako kot si ranljiv takrat, ko si slečen in nag. Kar seveda ne pomeni, da boš ranjen. Si pa ranljiv. In seveda občutjiv. In to je nekaj zalo lepega. Ker se te vse dotakne močneje. In nima veze z navezanostjo. Ko si navezan nisi nič bolj ranljiv, ampak si recimo temu ohromljen.
Če nekaj verjameš, potem tako je. In bolj ko to verjameš, bolj krepiš svoje prepričanje; tudi to, da si ranljiv, ko si slečen in nag.

Po mojem mnenju - preprosto povedano; je navezanost kot odnos strahu in vzorcev. Bolj kot si navezan, bolj deluješ iz ljubosumja, posesivnosti ipd. (bolj si odvisen). Manj kot imaš vzorcev, bolj se lahko odpreš, več lahko daš svobode sebi in posledično drugemu. Odpiranje se mi zdi kot balzam za dušo, seveda pa sam odločaš, komu se boš odprl. Če se odpreš nisi ranljiv, ker si se odprl, ampak si ranljiv iz čisto drugih razlogov, ki jih mirne duše lahko začneš iskat v sebi, če se tako odločiš. Natančneje v svojem egu.

mrjerry
18.03.2008, 10:07
Če nekaj verjameš, potem tako je. In bolj ko to verjameš, bolj krepiš svoje prepričanje; tudi to, da si ranljiv, ko si slečen in nag.

Ce nekaj verjames to NE pomeni nujno, da tako tudi je. Stare bajke o ravnemu planetu kazejo na to. Morda se tako zdi zato, ker se clovek odloca na podlagi stvari, ki jim verjame, ne pa na podlagi objektivnejsih resnic. Zato lahko tisto, kar verjames, postane tvoja resnica. To lahko boli, se posebej ce se vsaj vsake toliko ne postavis malo pod vprasaj (ekstremni telesni napori ali pa steklenica kaksnega perverzno dragega zametno rdecega sta fantasticen trigger za to :clown: ).

Po mojem mnenju - preprosto povedano; je navezanost kot odnos strahu in vzorcev. Bolj kot si navezan, bolj deluješ iz ljubosumja, posesivnosti ipd. (bolj si odvisen). Manj kot imaš vzorcev, bolj se lahko odpreš, več lahko daš svobode sebi in posledično drugemu. Odpiranje se mi zdi kot balzam za dušo, seveda pa sam odločaš, komu se boš odprl. Če se odpreš nisi ranljiv, ker si se odprl, ampak si ranljiv iz čisto drugih razlogov, ki jih mirne duše lahko začneš iskat v sebi, če se tako odločiš. Natančneje v svojem egu.
Ce govoris iz izkustev ali iz opazanja druzbe, ti podpisem. V praksi se pogosto izkaze, da so medcloveski odnosi parazitski, kjer eden daje in drugi jemlje. Ni pa to pravilo. Odpreti se nekomu, ki nima izkoriscevalskih interesov, je balzam. Ce pa nekdo to izkoristi, se moras pa sam pri sebi odlociti - se bos pustil primitivcem, da ti pozrejo samozavest in te spravijo v situacijo, kjer bos vedno na plan pomolil samo tretjino smrcka?

Mimogrede, enkrat sem bral eno razpravo o tem, da povsem samozadosten ne mores biti. Najmanj kar rabis je seks, ki se mu nima smisla prekomerno upirati, ker je to dokazano dolgorocno skodljivo. Tako kot samozadosten moski lahko izgledas kot odlicna persona, vredna da se druzba po tebi zgleduje, a kaj ko se v odnosu do soljudi prelevis v ***fehtarja, ne dosti drugacnega od srednjesolca na maturantskem izletu.

Pancho
18.03.2008, 10:53
Ce nekaj verjames to NE pomeni nujno, da tako tudi je. Stare bajke o ravnemu planetu kazejo na to. Morda se tako zdi zato, ker se clovek odloca na podlagi stvari, ki jim verjame, ne pa na podlagi objektivnejsih resnic. Zato lahko tisto, kar verjames, postane tvoja resnica. To lahko boli, se posebej ce se vsaj vsake toliko ne postavis malo pod vprasaj (ekstremni telesni napori ali pa steklenica kaksnega perverzno dragega zametno rdecega sta fantasticen trigger za to :clown: )..
Exactly my point!

Odločamo se na podlagi izkušenj. Dobro pa je, da se zavedaš, da vse, kar se zgodi, se ti zgodi z dobrim razlogom - četudi je manj prijetno ali bolj prijetno. Na tebi pa je ali se smiliš sam sebi ali pa v manj prijetni stvari nemudoma iščeš dobro. Ima pa vsak pravico, da se zavija v negativo, češ kako slabo se mu godi... in s tem samo krepi membrano tega zavoja.
Ce govoris iz izkustev ali iz opazanja druzbe, ti podpisem. V praksi se pogosto izkaze, da so medcloveski odnosi parazitski, kjer eden daje in drugi jemlje. Ni pa to pravilo. Odpreti se nekomu, ki nima izkoriscevalskih interesov, je balzam. Ce pa nekdo to izkoristi, se moras pa sam pri sebi odlociti - se bos pustil primitivcem, da ti pozrejo samozavest in te spravijo v situacijo, kjer bos vedno na plan pomolil samo tretjino smrcka?

Mimogrede, enkrat sem bral eno razpravo o tem, da povsem samozadosten ne mores biti. Najmanj kar rabis je seks, ki se mu nima smisla prekomerno upirati, ker je to dokazano dolgorocno skodljivo. Tako kot samozadosten moski lahko izgledas kot odlicna persona, vredna da se druzba po tebi zgleduje, a kaj ko se v odnosu do soljudi prelevis v ***fehtarja, ne dosti drugacnega od srednjesolca na maturantskem izletu
Ja, v bistvu so izkušnje.

Gre za soodvisnost. Težko me bo kdo prepričal v to, da je absolutno samozavesten ali pa samozadosten. Še pred biološkimi potrebami bi se vprašal, če ni pomembnejše še nekaj drugega - sočlovek. Odstrani mu samo vse ljudi, ki ga obdajajo in ga postavi na samotni otok z vsem ostalim v izobilju. Rad bi videl, koliko bo samozadosten...
Pa samozavest? Odpreti se, je izbira, ne pa nuja. Na posamezniku je, da se odloči, komu se bo in komu ne. Lahko si celo odprt za vsakogar (izhajaš iz nevtralnosti). In lahko ostaneš samozavesten tudi, če je ta oseba, ki si se ji odprl to izkoristila. Razumeš, da je to napravil ego te osebe, ji odpustiš in živiš dlje. Ego je tisti, ki je v tem primeru zavrl tudi tebe in ki te zavira na vsakem koraku, če pustiš. Če ga utišaš, najdeš svoj mir, iz katerega lahko neomejeno črpaš samozavest. Meje si postaviš sam.

Seveda pa tako kot rasteš in se razvijaš po korakih, tako se tudi odpiraš po korakih. Vsaj smotrno je. Valovanje dela nemir. Konstanta v rasti pa mir.

mrjerry
18.03.2008, 12:08
cool :)

snežko
18.03.2008, 20:25
Snežko... ne delaj mi skomin:veryevil:

:) ja pa ti jih bom...

Alias
19.03.2008, 19:25
Mater, to je že za v enciklopedijo :d
Čudi me smao to, da pri taki količini argumentov ni še nihče pomislil na to, da pojmi "odpreti se", "biti ranljiv", pa da ne nakladam dalje...mogoče ne pomenijo dvema enako.

No, meni ranljivost pomeni to, da odprto sprejemaš izkušnje, ki ti jih življenje prinaša ali pa ponuja. Da jih ne odrivaš, s ejih ne bojiš, jih ne označuješ kot slabe, dobre, boleče, .... temveč da preprosto čutiš, kar je.

A je še kdo ranljivost razumel tako ?
Ali morda bolj kot ranjen ponos (ego) ?

Alias
19.03.2008, 19:33
Odločamo se na podlagi izkušenj. Dobro pa je, da se zavedaš, da vse, kar se zgodi, se ti zgodi z dobrim razlogom - četudi je manj prijetno ali bolj prijetno. Na tebi pa je ali se smiliš sam sebi ali pa v manj prijetni stvari nemudoma iščeš dobro. Ima pa vsak pravico, da se zavija v negativo, češ kako slabo se mu godi... in s tem samo krepi membrano tega zavoja.

:approve:
[QUOTE=Pancho;1336450]
Pa samozavest? Odpreti se, je izbira, ne pa nuja. Na posamezniku je, da se odloči, komu se bo in komu ne. Lahko si celo odprt za vsakogar (izhajaš iz nevtralnosti). In lahko ostaneš samozavesten tudi, če je ta oseba, ki si se ji odprl to izkoristila. Razumeš, da je to napravil ego te osebe, ji odpustiš in živiš dlje. Ego je tisti, ki je v tem primeru zavrl tudi tebe in ki te zavira na vsakem koraku, če pustiš. Če ga utišaš, najdeš svoj mir, iz katerega lahko neomejeno črpaš samozavest. Meje si postaviš sam.

No, moram ti priznat, da me je že zdavnaj minilo, da bi o tem razmišljala, pisala, sploh spravljala v besede...Je pa lepo tako živet.
Bi ti dodala, čeprav obstaja možnost, da ne bova govorila istega jezika, da si na tak način vedno ganjen, pa nikdar ranjen.

PS. Ti quoti me očitno zezajo, pa upam, da mi bo odpuščeno, jih nimam cajta rihtat, ker si morm še plenice do konca speglat :d

Pancho
19.03.2008, 23:03
Mater, to je že za v enciklopedijo :d
Čudi me smao to, da pri taki količini argumentov ni še nihče pomislil na to, da pojmi "odpreti se", "biti ranljiv", pa da ne nakladam dalje...mogoče ne pomenijo dvema enako.
Slednje imam nonstop v glavi, pa mi je že tako samoumevno, da se mi ne zdi niti vredno poudarjat. :d ;)
No, meni ranljivost pomeni to, da odprto sprejemaš izkušnje, ki ti jih življenje prinaša ali pa ponuja. Da jih ne odrivaš, s ejih ne bojiš, jih ne označuješ kot slabe, dobre, boleče, .... temveč da preprosto čutiš, kar je.
No, temu bi jaz rekel odprtost in zavedanje ali ipak, beseda in tolmačenje sta tvoja... in to se spoštuje. :2thumbs:

Tvojo ranljivost bi si pa razlagal podobno kot - vsi smo pod kožo krvavi. Kako se boš s tem spoprijel, pa kaže tvoj odnos do tega.
Kombinacija obojega in še česa.
No, moram ti priznat, da me je že zdavnaj minilo, da bi o tem razmišljala, pisala, sploh spravljala v besede...Je pa lepo tako živet.
Bi ti dodala, čeprav obstaja možnost, da ne bova govorila istega jezika, da si na tak način vedno ganjen, pa nikdar ranjen.
:approve::)
PS. Ti quoti me očitno zezajo, pa upam, da mi bo odpuščeno, jih nimam cajta rihtat, ker si morm še plenice do konca speglat :d
No, to pa mogoče bo posledica katere izmed tistih (saj veš katerih) stvari :d

Alias
20.03.2008, 11:12
No, to pa mogoče bo posledica katere izmed tistih (saj veš katerih) stvari :d

Emmmmm :clown:?

A ni lepo, ko se mamo radi :d

Pancho
21.03.2008, 07:29
Staranje :d
Tega nisem jaz napisal :clown:

Lepo je k se lahk smejemo :d

KissMe
21.03.2008, 11:55

Ja, tud jaz tko razumem ranljivost. Nisem nikoli pomislila da ma to kej zveze z egom. Ko se "odpreš", se pravi, stopiš iz lupinice, logično da si bolj ranljiv oz. bolj dovzeten za pozitivne in negativne vplive. Je pa res, da večina ljudi najbrž besedo "ranljivost" označuje kot negativno in najbrž je zaradi tega prišlo do raznih nestrinjanj.

Alias
21.03.2008, 21:35
Staranje :d
Tega nisem jaz napisal :clown:

Lepo je k se lahk smejemo :d

Kako staranje...jaz bom 23.ga 23 :approve: Tako kot vedno :approve: :d

Alias
21.03.2008, 21:44
Je pa res, da večina ljudi najbrž besedo "ranljivost" označuje kot negativno in najbrž je zaradi tega prišlo do raznih nestrinjanj.

Najbrž res.

Pancho
22.03.2008, 19:54
Kako staranje...jaz bom 23.ga 23 :approve: Tako kot vedno :approve: :d
Gospa 23? A te niso naučil štet? :clown:

Alias
23.03.2008, 20:07
Gospa 23? A te niso naučil štet? :clown:

Sem se naučila štet (pa računat v plus pa minus, pa brat pa pisat pa tko naprej) leta '82 :approve:
Matematika vedno briljantno :approve: In danes praznujem 23 let :approve:

snežko
23.03.2008, 21:11
:) vsa najboljše, pa koš lupčkov...

Alias
24.03.2008, 10:54
:) vsa najboljše, pa koš lupčkov...

Hvala :kisses::shy: