Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Telefon ne dela ze cel dan!!

lutkica4u
01.03.2008, 19:12
Zakaj moj telefon ze cel dan ne dela, in jaz o tem nisem nic obvescena? Ce je tezava samo z mojo telefonsko stevilko, potem razumem da ne morem biti obvescena...ampak ce celotno tel. omrezje ne dela, potem mislim da ste dolzni vsaj na vasi strani objaviti da je nekaj narobe. Poklicat vas tudi ne morem, ker telefon ne dela. Se da to nekako preverit??? :mad:

MODRI_ZOB
01.03.2008, 19:53
Zakaj moj telefon ze cel dan ne dela, in jaz o tem nisem nic obvescena? Ce je tezava samo z mojo telefonsko stevilko, potem razumem da ne morem biti obvescena...ampak ce celotno tel. omrezje ne dela, potem mislim da ste dolzni vsaj na vasi strani objaviti da je nekaj narobe. Poklicat vas tudi ne morem, ker telefon ne dela. Se da to nekako preverit??? :mad:
Mobitel ti tudi ne dela? Se da poklicat tudi iz mobilca... pa še free je:rolling:

lutkica4u
01.03.2008, 21:18
Mobitel ti tudi ne dela? Se da poklicat tudi iz mobilca... pa še free je:rolling:

Sem probala, pa ni hotlo klicat. Nism pa tok glupa da ne znam z mobilnega poklicat. :dontknow:

sojus
01.03.2008, 21:40
Poizkusi malo kasneje, lahko da je prišlo do izpada, drugače pa če so razna dela na centralah...to obvestijo na njihovih straneh, semizdi da na prvi strani.

lp

Dunja
01.03.2008, 21:58
če ti ne dela telefonija preko siola, poskusi resetirati modem (kabl za elektriko vn za okoli 20sek) potem počakaš da se lučka wan(ali adsl) umiri, ker po resetu najprej utripa. če ne dela, poskusi še enkrat 0801000

madmitch
01.03.2008, 23:39

Nisi edina, nekaj ga je biksalo, pri moji mami že od včeraj, najprej SiOL telefonija (prenešena številka) danes pa še komunikator, okoli 8h zvečer je spet vse delalo.

lutkica4u
03.03.2008, 10:32
Nisi edina, nekaj ga je biksalo, pri moji mami že od včeraj, najprej SiOL telefonija (prenešena številka) danes pa še komunikator, okoli 8h zvečer je spet vse delalo.

men se danes ciiist nc ne dela. sej ko poskusim poklicat na svojo hisno stevilko, telefon zvoni, ko se pa oglasim...je pa sam tiho. Medtem pa na mobitelu pise, da se zmeraj klice in da se sploh se nism oglasila na hisnem. mislim kr neki!!! bom poskusila na siol poklicat...:mad:

stalin29
03.03.2008, 13:43
Če imaš modem Sinope568 imaš verjetno podobne težave kot jaz in verjeto večina ali vsi lastniki tega modema.To je preveliko segrevanje te naprave.Poizkusi jo izključiti iz omrežne napetosti(daj kabel od adapterja proč za nekaj minut ali še boljše za 15 minut nakar poizkusi ali telefon deluje.Pri meni pomaga.

bejli
03.03.2008, 15:31
Če imaš modem Sinope568 imaš verjetno podobne težave kot jaz in verjeto večina ali vsi lastniki tega modema.To je preveliko segrevanje te naprave.Poizkusi jo izključiti iz omrežne napetosti(daj kabel od adapterja proč za nekaj minut ali še boljše za 15 minut nakar poizkusi ali telefon deluje.Pri meni pomaga.

jaz imam ta modem v omari brez hrbtišča, pa čisto lepo dela. Za omaro je pa še radiatorska cev :)