Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Poroka v ZDA

lady_lucifer
03.03.2008, 07:02
recimo da gres u Ameriko in te tam u eni cerkvici poroci Elvis:d:d kako je potem s tem, ko prides nazaj v Slovenijo? Kolk ene birokracije je treba, da ti to poroko priznajo v Sloveniji? A kdo pozna te zadeve:dontknow:

Sam firbec me daje, kako to poteka, nic drugega:shy::approve:

summer
03.03.2008, 07:08
kaj se greš poročit v Vegas:d

summer
03.03.2008, 07:13
ok.....pol pa se morš pri nas še ziher na matičnem uradu poštemplat...drgač ne vela

spartan
03.03.2008, 09:28
recimo da gres u Ameriko in te tam u eni cerkvici poroci Elvis:d:d kako je potem s tem, ko prides nazaj v Slovenijo? Kolk ene birokracije je treba, da ti to poroko priznajo v Sloveniji? A kdo pozna te zadeve:dontknow:

po dveh letih skupnega življenja je tak in tak isto....seveda se pa šteje, koliko kateri partner prinese v zvezo. Če se poročiš v ZDA, imaš potem pravico zahtevati polovico (tu je Kalifornija znana), mislim pa da ima NY isto pogrutavščino kot Slovenija:clown:

summer
03.03.2008, 09:38
evo Lucy:d

http://evropa.gov.si/evropomocnik/question/403-98/

freya
03.03.2008, 10:24

zaradi Elvisa pa res ne rabiš hodit v ameriko..jih je tle na dovolj
:d

lady_lucifer
03.03.2008, 11:08
hvala summer :kisses:;)

Kaja
03.03.2008, 11:16
Pa pazi, če bo poroka v Las Vegasu, moraš zadevo najprej pri njih registrirati uradno (ker drugače je tisto samo pildek za kaj obrisati), potem mora biti izpisek overjen z APOSTILLOM, nato daš vse skupaj prevesti potem pa na svoji (ali njegovi) upravni enoti zadevo registriraš. Posebne birokracije ni (pri nas), tam pa kar nekaj.

summer
03.03.2008, 11:17
pa dajte no:d.....če se nea gre poročit:d