Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zanič ping

XxSystemxX
12.03.2008, 16:40
Ker je druga tema izginila (mislim da nisem naredil nič narobe in se je kakšen moderator zmotil (oz. vsaj upam da se je)), bom naredil še eno.

Na območju Kočevja ping na igralnih strežnikih niha od 80-100, in to tudi na slovenskih serverjih. To ne dela samo meni ampak kar petim ljudem. Vsi smo poskusili skorajda vse. Anti-virus scani ne pomagajo, reseterianje modema takisto ne. Jaz sem celo ponovno namestil Windows, ampak brez uspeha.

Slaba odzivnost ADSL povezave se kaže tudi pri odpiranju spletnih strani, saj se včasih strani sploh ne odprejo (nekajkrat sem celo moral zaprti brskalnik da se je stran do konca naložila), razni IM programi kot so MSN / X-fire itd. imajo probleme z vpisovanjem.

Upam da tokrat topic ne bo kar izpuhtel, in nam bo nekdo dejansko odgovoril.

Edit: In ja, poklicali smo 0801000 vendar nam nihče ni znal dejansko pomagat (prišli so do zaključka da se bo problem uredil sam in da naj malo potrpimo - seveda se problem ni uredil (dogaja se že od 8.3.2008)).

Pa še en edit: Aja, jaz sem sicer zdaj siol TV dobil, in od takrat imam še malo večji ping kot sosedi, ki jim tudi nagaja (nimajo SiOL TV-ja).

Hvala. :approve:

080 Urban
12.03.2008, 19:35
Pingaj www.siol.net. Koliko je vrednost?

lp

XxSystemxX
12.03.2008, 19:43
Average: 44ms.

Čudno, ane? tracert se prav tako zdi normalen.

edit: tracert v bistvu niha, od 30ms pa tja do 190ms.

Hvala za hitro posredovanje, btw.

080 Urban
12.03.2008, 19:46
Ko si že ravno online :) Pošlji mi username na ZS.

lp

080 Rok
13.03.2008, 10:00
Ker je druga tema izginila (mislim da nisem naredil nič narobe in se je kakšen moderator zmotil (oz. vsaj upam da se je)), bom naredil še eno.

Ce pogledas nekaj tem nizje imas temo z naslovom: Zanic ping in nasplosno zanic odzivnost? (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=31262)

link: http://forumi.siol.net/showthread.php?t=31262

Teh tem pa je ze premnogo na forumu, tako da bi bilo fajn kdaj pa kdaj uporabit search.
Moderator se ni zmotil ;)