Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Viktorji

Knez
15.03.2008, 21:27
A bomo kaj rekli o tem.:d

Sej ne vem, kje naj začnem..."slavna" rdeča preproga, kjer novinarka POP TV intervjuva nominirano novinarko POP TV in družno svoji televiziji pojeta hvalo...kvazi-smešna (butasta) Slon In Sadež (še posebaj ljubim tega z očali, ne vem, ali je Slon ali Sadež, ki je Mariborčan in kot kaže hudo zakompleksan zaradi tega in se pači v ljubljanščini, ter skoz nekaj zabavlja čez Štajerce)...ali pa mogoče rubrike nominacij, kjer včasih po 3 (to je-vsi) nominiranci prihajajo iz iste hiše?:d

Ma ne vem, meni je zelo smešno, ko hoče biti ta slovenski kvazi-glamur pompozen in potem mi vse izpade malo bedasto.

Ker imajo Ameri Oskarje, imamo pa mi Viktorje, da ne zaostajamo.Za, ne vem,...najboljšo informativno TV oddajo, kjer vsako leto tekmujeta natanko dve televiziji.:d

TuNina
15.03.2008, 21:45
imajo kategorijo življensko delo.

Irina
15.03.2008, 21:47
Če je nocojšnja podelitev Viktorjev višek slovenskega glamurja, potem bom jaz naslednje leto v naši vasi pripravila podelitev Viktorij. Zadeva ne bi smela biti preveč zahtevna. Gasilci, aktiv kmečkih žena in Laško bi pripravili pogostitev, vaščani poskrbeli za kulturni del, namesto rdeče preproge nov asfalt, Viktorije pa bi se imele možnost same nominirati.

temp64
15.03.2008, 22:03
hvala za slona in sadež

iri
15.03.2008, 22:10
slon in sadež sta kul, samo resno ne bi rabili s skečem napovedovati vsakega podeljevalca posebej...

par for je bilo dobrih, zrneca sta enkrat luštno zabila nazaj z njegovim subtilnim pod***avanjem, sicer je bila pa zadeva tako ali tako spet hudo preveč razvlečena, da bi lahko bila res zabavna.

Marduk1
16.03.2008, 04:40
slon in sadež ma vas rad

monster
16.03.2008, 12:07
Jara gospoda se je sprehodila po rdeči preprogi, se naphala lososa in nažlampala penine in si med seboj podelila kipce. Podn!

Z vsem dolžnim spoštovanjem do res talentov, so nekateri dobili tele zlate dečke preko palca :rolling:

freya
16.03.2008, 14:37
Slakonja bi ga moral dobit!!

Drugič želim organizatojem več sreče s podeljevalci. Domicelja ne bom pogrešala pa če ga nikol v življenju ne vidim več. Voditeljski par je pokazal svojevrsten smisel za humor, ki ga nekateri že poznamo..tko da meni sta bila všeč.

monster
16.03.2008, 14:39
važn, da imamo nov medijski par Lili in Markec, ki sta res pokazala veliko v minulem letu

kaj šele Racman :o ...

Knez
16.03.2008, 18:27
imajo kategorijo življensko delo.

Ajd, recimo, da je to ena svetla točka, omenjeno nagrado je namreč dobil New Swing Quartet; za njih se lahko reče, da so nekaj naredili.

solsikke
16.03.2008, 19:07
Če že kopirajo oskarje, bi lahko imeli vsaj fillerje za tisto množico praznih sedežev.
Bi nekak boljš zgledalo, kot pa napol prazna dvorana, ki sem jo na kratko uzrla.

:nono:

monster
16.03.2008, 19:42
do tam še niso prišli ;)

TuNina
16.03.2008, 19:49
Ajd, recimo, da je to ena svetla točka, omenjeno nagrado je namreč dobil New Swing Quartet; za njih se lahko reče, da so nekaj naredili.

point je v tem, da se ne napiše življensko, ampak življenjsko.

Knez
16.03.2008, 20:00
point je v tem, da se ne napiše življensko, ampak življenjsko.

***emumiša pa res.:d

Alias
16.03.2008, 21:38
važn, da imamo nov medijski par Lili in Markec, ki sta res pokazala veliko v minulem letu

Sploh Lili je včeraj res pokazala veliko :angel:

Katrin
16.03.2008, 22:36
A Sidarta je šla pa kar praznik rok domov? Je to mogoče?

iri
16.03.2008, 23:51
ni rečeno, da so sploh bili tam :)

smešno se mi zdi, da je bila afterparty zakuska na gospodarcu.

mrjerry
17.03.2008, 08:27
Viktorje se gleda tako da gledas voditelja, med podeljevanjem nagrad pa presaltas. Ve se, da imajo vsako leto dobre govore samo trije: Zrnes, Jonas in Hribar, kar se da naslednji dan v miru ogledati na spletni strani 24ur.

Voditeljski par na nivoju, vecina podeljevalcev povsem pod kritiko (na celu z Domiceljem in unim revsetom ki ga je podelil Zrnecu) dobrodosla popestritev je bi Mitja Mersol - dokler imamo v tej mali drzavici Matjaza Tanka, moras biti resnicno neozdravljiv romantik, da poudarjas krepost voditeljev informativnih oddaj :clown: . Mersola je (se mi zdi ze v naprej) potolkla ona zajklja s POP TVja, ki se je zahvalila vsem partnericam in partnerkam, brez da bi to kdorkoli sploh opazil (ce so na poptvju slucajno vsi zaposleni zgolj voditelji ali lezbe, se ji vljudno opravicujem :clown:). Lepo je videti, da nagrada nekaterim celo nekaj pomeni, pa ceprav so to povecini neizobrazene bjondine s povprecnim izgledom in najnovejsim kreditom za obleko. Se posebej kinky je izpadla ena, ki si je na poti po kipec stiri do petkrat potegnila rob obleke preko oprsja, kar je gledalcu z domisljijo ljubko izpadlo, kot da se je tam nekje v enaintrideseti vrsti Gallusove zabavala s priloznostnim seksom s so-voditeljem (ki je bil v korist trenutku ravno prav rdec). Reziserju Petelinjega zajtrka sporocam, da sem ob njegovem pateticnem izpadu, naj filmov ne downloadamo, z mule zacel vleci vse tri verzije njegovega triumfa in se odlocil, da bo ob naslednjem Djurovem filmu celo sel v kino.

iri, Viktorji bi bili krajsi, ce ne bi cakali na celo redakcijo radia Hit in ce bi koncno nehali vabiti Domicelja na javne prireditve (ja, tok je bil beden da ga moram omeniti dvakrat).

Naslednje leto bosta tako ali tako vodila Jurij in Lado :clown: .

Branetu Kastelicu pa vsaka cast - dejansko je edini, ki ga lahko vec kot 20 sekund poslusam opravljati zvezde in `zvezde' brez da bi bruhal kri. Enako oni z modne jane z rozo okrog pasu - ob njej sem se izlil se preden je odprla usta, grozneje od nje pa je bila oblecena zgolj Alya. In morda Neisha (sej je bila ona v mrezcah Neisha, ne?)

Godlerja nisem nikjer zapazil...

summer
17.03.2008, 09:09
mene res zanima, kod je v tej takoimenovani "Akademiji".....sej je res, da nimajo velik za izbirat sam, kdo za božjo voljo je sploh dal Osenarco med nominirance.....
in zaradi česa je Potrč dobil Viktorja...???

Sicer pa....ne priznavam Viktorjev...beda od bede skratka

mrjerry
17.03.2008, 09:17
Pustimo izrazoslovje :d

Meni se zdi v redu, da Viktorje imamo. Nekateri izmed njih so celo zelo v redu. Ko se ga daje za zivljenjsko delo, se ves glamur, obleke, vprasanja katera ima fejk zize in kdo ima nov nos, takoj razblinijo. Dejansko se (zdaj ze kar redno) pricara obcutek, da to nekaj je. In jasno da je taksen viktor cisto nekaj drugega kot oni, ki ga je recimo dobila MTV Adria (hah... viktorja za najboljso lokalno TV prevzamejo modeli, ki (pustmo v katerem jeziku) razlagajo, kako voditelj ni dobil vize iz Srbije :d :d :d :d :d ). Da pa ga za posebne dosezke dobis ze samo s tem, da za kak mesec nafilas kinodvorane (pri cemer film objektivno gledano ni nic posebnega... ampak povprecen janez pac ne spremlja evroazijske B produkcije in mu je to vseeno), samo kaze na zalostno sceno, ki jo furamo. Kaj ces, smo pac majhni. Mene veseli, da premoremo nekaj kaliborv, ki a ma nikoli ne razocarajo in da imamo enkrat letno priloznost jih videti skupaj na malih ekranih, kjer nas zabavajo. Ce je slucajno na odru Plestenjak, pa za minuto ali dve priskoci na pomoc preverjena resitev v obliki daljinca.

Oja
17.03.2008, 09:40
Nisem gledala, sem tačas hvalabogu počela dosti bolj zabavne reči. Žal mi je kvečjemu zaradi Slona in sadeža, ampak si bom že sestavila kolaž na Youtube. Izbor nagrajencev pa smrdi do neba - dejstvo, da viktorja ni dobil Klemen Slakonja, je po mojem razložljivo samo s tem, da žirija (ki jo skrivajo kot prisluškovalne dosjeje v totalitarnih sistemih - že vejo, zakaj) ni videla nobenega od nominirancev, potem so pa vlekli slamice ali kaj. Adijo pamet. :eek:

mrjerry
17.03.2008, 09:55
Obicajno smrdi ze izbor nominirancev...

Je pa ena huda razlika v konceptu Viktorjev in Oskarjev... Oskarji se podeljujejo za filme, torej za unikatne projekte. Vecina Viktorjev pa se podlejuje za redne sluzbe. Najbrz, ce si dober voditelj informativne oddaje danes - bos tudi cez tri leta. Dober voditelj danes - dober tudi v prihodnje (redki se pokvarijo in sem in tja se kdo izboljsa). Ze zato je pac jasno, da se jih 3/4 raztala vedno istim.

freya
17.03.2008, 09:59
Nisem gledala, sem tačas hvalabogu počela dosti bolj zabavne reči. Žal mi je kvečjemu zaradi Slona in sadeža, ampak si bom že sestavila kolaž na Youtube. Izbor nagrajencev pa smrdi do neba - dejstvo, da viktorja ni dobil Klemen Slakonja, je po mojem razložljivo samo s tem, da žirija (ki jo skrivajo kot prisluškovalne dosjeje v totalitarnih sistemih - že vejo, zakaj) ni videla nobenega od nominirancev, potem so pa vlekli slamice ali kaj. Adijo pamet. :eek:

ah, če bi gledala Lili na podelitvi, ne bi bilo te dileme

summer
17.03.2008, 10:00
Pustimo izrazoslovje :d

Meni se zdi v redu, da Viktorje imamo. Nekateri izmed njih so celo zelo v redu. Ko se ga daje za zivljenjsko delo, se ves glamur, obleke, vprasanja katera ima fejk zize in kdo ima nov nos, takoj razblinijo. Dejansko se (zdaj ze kar redno) pricara obcutek, da to nekaj je. In jasno da je taksen viktor cisto nekaj drugega kot oni, ki ga je recimo dobila MTV Adria (hah... viktorja za najboljso lokalno TV prevzamejo modeli, ki (pustmo v katerem jeziku) razlagajo, kako voditelj ni dobil vize iz Srbije :d :d :d :d :d ). Da pa ga za posebne dosezke dobis ze samo s tem, da za kak mesec nafilas kinodvorane (pri cemer film objektivno gledano ni nic posebnega... ampak povprecen janez pac ne spremlja evroazijske B produkcije in mu je to vseeno), samo kaze na zalostno sceno, ki jo furamo. Kaj ces, smo pac majhni. Mene veseli, da premoremo nekaj kaliborv, ki a ma nikoli ne razocarajo in da imamo enkrat letno priloznost jih videti skupaj na malih ekranih, kjer nas zabavajo. Ce je slucajno na odru Plestenjak, pa za minuto ali dve priskoci na pomoc preverjena resitev v obliki daljinca.
glamurja pri nas ni...:nonono:
kar se tiče Martine in Ivana:d....no comment:nonono:mal je spominjala na Marge iz simpsonov:d....
pika na i je bil pa nastop Plestenjaka, kot si rekel....da se o debilih, ki so dajali ton e na odru sploh ne pogovarjam....:nonono:

mrjerry
17.03.2008, 10:20
Ton E je bil pa ja kul, no :d

Ehja, humor voditeljev je izredno specificen, lahko ti je vsec lahko ti ni. U globalu so mi bolj vsec Zrnecevi stosi, ampak SS definitivno ne zaostajata.

mrjerry
17.03.2008, 10:22
ah, če bi gledala Lili na podelitvi, ne bi bilo te dileme

A je lili tista, ki si je vlekla obleko cez tisti del telesa, kjer imajo zenske obicajno joske? :shy:

summer
17.03.2008, 10:27
A je lili tista, ki si je vlekla obleko cez tisti del telesa, kjer imajo zenske obicajno joske? :shy:
Lili ma ful velke joške:d

summer
17.03.2008, 10:29
Ton E je bil pa ja kul, no :d

Ehja, humor voditeljev je izredno specificen, lahko ti je vsec lahko ti ni. U globalu so mi bolj vsec Zrnecevi stosi, ampak SS definitivno ne zaostajata.
je3em ti E ton:d:rolling:čist v rangu Plastičnega Jakeca

drugače pa sta SS super...na kakšni predstvai še boljša...se mi zdi pa, da sta bila zelo zelo nervozna...ampak kljub temu...:approve:

Kaja
17.03.2008, 10:30
mene res zanima, kod je v tej takoimenovani "Akademiji".....sej je res, da nimajo velik za izbirat sam, kdo za božjo voljo je sploh dal Osenarco med nominirance.....
in zaradi česa je Potrč dobil Viktorja...???

Sicer pa....ne priznavam Viktorjev...beda od bede skratka

V Stopu so bili predstavljeni vsi člani akademije....samo kupiti ga je treba

freya
17.03.2008, 10:31
Vseeno je bilo bolj simpatično, da se je sezula ( tista od Adrie), ko je poletela na oder, medtem ko smo za blond gospo v srebrnih čeveljcih vsi stiskali pesti, da ne bi odletela po tleh na poti na oder.

Pika na i je bil Domicelj, vsaj zame.
Vsakemu nekaj pomeni, laže, kdor trdi drugače. odlaganje čigumija na kipec, kar si je dovolil Zrnec, je žaljivo, žaljivo je tudi, da nekdo za nekaj oddaj v lanskem letu dobi 2 viktorja, mu pa štejem v plus, da je počakal do konca prireditve. V bodoče bi bilo očitno res treba, da stoji voditelj ali voditelja ves čas na odru in rešuje situacije, ki jim podeljevalci niso kos...O izboru ne bi...kup nominirancev nisem poznala, očitno premalo gledam TV. Resnično pa mi je žal, da viktorja ni dobil Slakonja, ker bi ga resnično zaslužil. Amapk fant ima še dovolj časa.

summer
17.03.2008, 10:31
V Stopu so bili predstavljeni vsi člani akademije....samo kupiti ga je treba
zato vprašam...ker ga ne bom kupila...verjetno , da zarad tega ne..
ne kupujem revij...razen kakšno Mladino in Nation geographic

TuNina
17.03.2008, 10:37

to je bila ena blond nevemkdo, ki s taijijem vodi neko obskurno oddajo, za katero mi še zdaj ni jasno, kako je dobila viktorja popularnosti.

summer
17.03.2008, 10:52
tole je Lili na podelitvi

zpsVTwqcoaU

mrjerry
17.03.2008, 12:06
Vseeno je bilo bolj simpatično, da se je sezula ( tista od Adrie), ko je poletela na oder, medtem ko smo za blond gospo v srebrnih čeveljcih vsi stiskali pesti, da ne bi odletela po tleh na poti na oder.

Pika na i je bil Domicelj, vsaj zame.
Vsakemu nekaj pomeni, laže, kdor trdi drugače. odlaganje čigumija na kipec, kar si je dovolil Zrnec, je žaljivo, žaljivo je tudi, da nekdo za nekaj oddaj v lanskem letu dobi 2 viktorja, mu pa štejem v plus, da je počakal do konca prireditve. V bodoče bi bilo očitno res treba, da stoji voditelj ali voditelja ves čas na odru in rešuje situacije, ki jim podeljevalci niso kos...O izboru ne bi...kup nominirancev nisem poznala, očitno premalo gledam TV. Resnično pa mi je žal, da viktorja ni dobil Slakonja, ker bi ga resnično zaslužil. Amapk fant ima še dovolj časa.

Ce smo ze pri zaljivosti, zaljivo je predvsem to da podeljevalci nimajo pojma, kaj naj recejo in potem svojih nekaj besed izjecljajo na temo `pa se navezimo na voditelje/prejsnje podeljevalce/nagrajence' in poskusimo biti duhoviti. Tudi enemu ni uspelo.

Uh... Jonas je bil fantasticen. :p

Zrnecev govor je bila pa v bistvu ultimativno karikiranje `kritikov' umetnosti z nacionalke. Na netu je mozno najti kar nekaj epizod Kinotozja, kjer je tovrstna umetnost izpiljena do zadnjega detajla. Brez poznavanja Kinotozja v Zrnecevem govoru ni bilo mogoce povsem uzivati.

mrjerry
17.03.2008, 12:08

Aaaa :blush:

Eh ja... Skoda da je odprla usta. Mislim da Tunina tocno ve, o kateri sem govoril.

freya
17.03.2008, 12:43
http://www.avantura.tv/slike/viki.jpg

adoree
17.03.2008, 17:38
Ta podelitev je sama sebi v namen, da se tisti, katerih produktivna vrednost druzbi je NIC, lahko malo potolazijo med sabo in si izmenjajo neke "nagrade", ki jih v realnosti lahko uporabljajo kot dildote ali pa pojedo, ko bodo lacni. Ze zaradi tega, kdo si izmenjuje to sranje, osebno nobenemu talentu, kot je recimo Lojze Slak, ne bi privoscil, da ga tako degradirajo s takimi maliki. Zivljenjsko delo talentov je razpoznavno samo po sebi in ne rabi javneka priznanja oz. odobravanja sisega kroga prasicev, ki bisere potacajo.

S parimi besedami bi to oznacil kot eno navadno qurb4arijo in orgijo samovsecnosti. Ce bi imel na razpolago samomorilskega napadalca, bi ga takoj tja poslal. Veliko nekoristne golazni pomeckane na enem kraju.

Nisem gledal, skoda cajta. :d:2thumbs:

monster
17.03.2008, 18:31
o madona, hvala za link do glupe Lili :o ...sem skočil na wc že v prvem trenutku, ko je odprla usta in izbljuval povsem znosen sirov sendvič :(

Obeta mogoče horizontalno, drugače pač ne ... :veryevil:

monster
17.03.2008, 18:33
Glede na to, da takale prireditev ni ravno poceni in da gre Stopu obupno slabo in še na slabše ..me zanima, kdo je še primaknil kak tisočak evrov, da se je vse skupaj sploh izvedlo v CD-ju ...hmmmmm ;)

Če ni mogoče kaj kapnilo iz pro plusove vreče, pa so potem morali kasirati tudi presežek impotentnih kipuljev ...sploh za Svet je vsaka nagrada norčevanje iz novinarstva ...kaj šele dve :o

snežko
17.03.2008, 19:29

:) blondinka (nataša bešter) in japonec ( taiji "takemamuši" al nekej podobnega)

iri
17.03.2008, 22:38
Taiji :approve:

monster
17.03.2008, 22:41
iri :o :(

Alias
17.03.2008, 22:49
o madona, hvala za link do glupe Lili :o ...sem skočil na wc že v prvem trenutku, ko je odprla usta in izbljuval povsem znosen sirov sendvič :(

Lili je dobila viktorja zato, ker je imela dekolte IN izrez na hrbtu. Pa še Potrča za povrh :d

Mighty
17.03.2008, 23:32
Glede na to, da takale prireditev ni ravno poceni in da gre Stopu obupno slabo in še na slabše ..me zanima, kdo je še primaknil kak tisočak evrov, da se je vse skupaj sploh izvedlo v CD-ju ...hmmmmm ;)

Če ni mogoče kaj kapnilo iz pro plusove vreče, pa so potem morali kasirati tudi presežek impotentnih kipuljev ...sploh za Svet je vsaka nagrada norčevanje iz novinarstva ...kaj šele dve :o

se strinjam. pa še škoda dobrega sendviča....:mad:

pa nekateri dobijo za par oddaj viktorja? smešno...

še dobr, da sm gledal le posnetek celih 5 minut glede na vaše komentarje.

summer
18.03.2008, 07:13

:dni kaj....lahk bi bila namest tablet za hujšanje torej:d

summer
18.03.2008, 07:14

ja....tole je ta blontna...in un glup Tađi:sleepy:

mrjerry
18.03.2008, 08:18

Zelo verjetno da je, glede na to da je vsa finta v pravicah do prenosa. To pa se potem naknadno pokrije z reklamami, te pa z nasim polnjenjem srajc s svicom, odvajanjem piva v zadnjem moemntu, se prekomernem valjanju v blatu, krvi, jajcih in cesnjah ter ne-uporabo teflonske posode :(

mrjerry
18.03.2008, 08:20
:dni kaj....lahk bi bila namest tablet za hujšanje torej:d

Joske ma dobre :approve::approve:
Tko.

Mowgli
18.03.2008, 08:28

zpsVTwqcoaU

Brez pripombe na styling in simpatično podobo; edina šibka točka je oni nosonja na začetku. :veryevil:

iri
18.03.2008, 10:59
iri :o :(

what, če ma usta zaprta mu nič ne manjka :d

lady_lucifer
18.03.2008, 12:09
sam slak je pa car :cool:

The Devil
21.03.2008, 18:18
Domicelj na podelitvi (http://www.youtube.com/watch?v=b7lffJ6bLao) :)

Katrin
21.03.2008, 23:15
Jezus.

Knez
22.03.2008, 11:16
Mislim, da je bil rahlo vinjen.

monster
22.03.2008, 11:46
pijana pegasta jajčka :rolling:

monster
22.03.2008, 11:50
..aja, pa še vrstni red je sfalil :d ...pozabil na nominacije ... hoho