Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : težave

Jagoda*
18.03.2008, 16:23
Ojla

Nikjer na forumu nism zasledila teme o težavah pr sexu.
Ker mam js eno težavo pa ne vem kaj naj nardim, sm se odločila d bom vprašala vs tuki. No js mam fanta že kr doug in sva začela sexat že nekj časa nazaj ampak mene po nekaj časa začne bolet in ne morm več, al pa sploh nč ne čutm oz. mi ne paše...ugotovila sm tud da če me zadovoljuje z jezikom al pa s prsti mi nekj časa paše potem pa ne več...tudi če se dražim sama je isto...po nekaj časa me preprosto začne motit in ne morm se sploh več dotikat ščegetavčka...nikoli še nism doživela orgazma in bi ga rada....
tud na internetu sm iskala podatke ampak nisem nč našla in zdj res ne vem več kaj nj nardim.

upam da mi bo znal kdo pomagat
hvala že vnaprej:)

Jakec
19.03.2008, 20:09
koliko si pa ti stara?

Goody
20.03.2008, 13:24
če ne znate odgovoriti na vprašanja, prosim ne spemajte in ...

Aleksander Vidmar
22.03.2008, 17:45
Well.. fantic te je zacel dolgocasit - mogoce si spoznala kaksno njegovo osebnostno lastnost ki te odbija, podzavestno, seveda.

V bistvu se sprosti, mogoče malo o tem predebatiraj z tipckom, in tako naprej.

KissMe
22.03.2008, 18:01
Aleksander, po mojem pa ni tko, če je napisala, da ji ne paše, tudi če se sama. Očitno je nekaj drugega.

snežko
23.03.2008, 09:38
:) preden bi šli bolj globoko, definitivno bi moral vedt starost...

Dancefreak
24.03.2008, 05:31
tako kot je snežkoslav rekel ;)

Sicer sva imela pa z mojo bivšo podobne probleme oz je ona imela, je pa bila pa samo njena glava kriva, mislia je da je sex nekaj bljeh fuj, ker je imela v preteklosti podobno izkušnjo kot ti, ker ni bila nikoli 100% sproščena in tako tega ni nikoli porihtala v glavi dokler nisem jaz prišel ;) . Tako da punca samo sprosti se, ne razmišljaj preveč ko ...saj veš..nekaj delaš ;), bodi v tem trenutku v tem momentu pa bo zalaufalo.

Aja veliko pomaga veliko pogovorov med partnerjem nonstop ;) pa še vaja dela mojstra :P

PoisonIvy
01.04.2008, 21:14
Ojla

Ker mam js eno težavo pa ne vem kaj naj nardim, sm se odločila d bom vprašala vs tuki. No js mam fanta že kr doug in sva začela sexat že nekj časa nazaj ampak mene po nekaj časa začne bolet in ne morm več, al pa sploh nč ne čutm oz. mi ne paše...ugotovila sm tud da če me zadovoljuje z jezikom al pa s prsti mi nekj časa paše potem pa ne več...tudi če se dražim sama je isto...po nekaj časa me preprosto začne motit in ne morm se sploh več dotikat ščegetavčka...nikoli še nism doživela orgazma in bi ga rada....
tud na internetu sm iskala podatke ampak nisem nč našla in zdj res ne vem več kaj nj nardim.

frigidne ženske ne obstajajo...obstajajo samo nesposobni moški.. zatorej baterijo v roke in poišči sposobnega! :approve: gudlak!

snežko
02.04.2008, 16:58
:) baterije pa res ne rabi...nas je polno naokoli....

Žeruh
09.04.2008, 05:48
Ojla

Nekaj časa nazaj sem gledal neko dokumentarno odajo o ženskah, ki ne doživljajo orgazma, oziroma imajo neznosne bolečine med spolnimi odnosi. Zaradi teh težav je večina tah žensk živelo v prepričanju, da ženske sploh ne morejo doživeti orgazma... da je orgazem privilegij moških.
No, ker je to vedno manj tabu, vedno več jih spregovori o tem, so se strokovnjaki poizvedovali glede tega in so odkrili kar precej. Tej težavi so celo dali ime (pozabil sem katero).
Sedaj obstajajo mazila za vagino, ki omili bolčine ali pa jih izniči. Pozanimaj se pri svojem zdravniku. Pa srečno.:blush:

dina
09.04.2008, 16:49
Od svojega ginekologa dobiš na recept kremo za vaginalno uporabo katera je proti bolečinah pri seksu! Tisto kremo lahko kupiš v lekarni tudi brez recepta! Orgazem lahko doživi vsaka zdrava ženska.Razlika je v tem da ene hitrejše,v krajšem času,ene pa potrebujejo mala več časa.Ti verjetno potrebuješ mala več časa,se pravi da tvoj partner mora počakati da prva ti doživiš orgazem,potem on,ker ne gre istočasno. Za moškega ni to prav enostavno in lahko,mora imeti le izkušnje,da te lahko počaka! Poskusi še pozo pri seksu-da si ti zgoraj!