Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Boleče prsi?

ursa25
19.03.2008, 13:36
Mene pa zanima s čim si blažite bolečine v prsih pred menstruacijo:dontknow:

Ali samo mene to boli??

LP

silence
19.03.2008, 13:59
Pa sej mine! Lohk pa hormone zacnes jemati... Samo uno; "pocaki, da mine" se mi zdi bl pametna resitev :dontknow:

Sicer ne vem kolk te boli, ma pri menstruaciji je meni osebno tole se najmanjsi problem. :d:d

ursa25
19.03.2008, 14:04
A sam hormoni za to pomagajo?? pol je pa res bolje potrpet!
Čeprav mene to tko en teden prej začne bolet. Pa če kej skačem al pa laufam
kr fajn boli!
Kakšni domači zvarki mogoče??
lp

silence
19.03.2008, 14:10
No evo, in pol dedcem razloz, da so majhne bolj prakticne! :approve:

Fak, en teden :o Jest ne vem za noben domac zvarek, ki bi pomagal... pa mam prakticno Pehto za sosedo. :angel: Resno, poznam ful zelisc in zdravilnih ucintov, za tole pa ne vem - mogoce ker nikol nisem mela ornk problemov...

ursa25
19.03.2008, 14:15
Sej ne boli tolk da nebi mogla živet. Sam rekreacija pa odpade!
Sem se pomnla ko si omenla Pehto. Grem Ašiča mal prebrat.;)

lp

Alias
19.03.2008, 19:10
Ufffff...boli, ja...Men je pomagalo ponavad tisto, kar na sploh pomaga proti (prehudemu, en mal ga mora bit, da maš razlog da tečnariš pa čokolado požiraš :angel:) PMSu - šport, tople kopeli, pomirjujoči zeliščni čajčki, tud topli obkladki, B-vitaminska hrana (polnozrnata žita, banane, oreški, suho sadje...), topli obkladki, seks (dobri hormoni pač)..

dina
19.03.2008, 21:32
Jaz si blažim bolečine z obkladki iz domačega jabolčnega kisa! Imam doma narejen kis iz ta drobnih in kislih jabolk!

freya
07.04.2008, 18:40
pomaga topli obkladki in topel tuš

clashofopposites
08.04.2008, 08:14
savna, pa že prej omenjeni topli obkladki...

mojo bejbo tud bolijo, sej se da žvet... pred "teto s krvavca" nosi bolj raztegljive modrčke, brez kosti, pravi da je boljše.. probej...

pesikane
12.04.2008, 15:46
Za vse ženske težave predlagam, da si prebereš knjigo Nega ženske spolne energije avtorja Mantak in Maneewan Chia, ki jo dobiš v knjižnici. Meni je zelo pomagala in verjamem vanjo. :2thumbs: