Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Trebušnjaki -za črvrst trebušček

anit
22.03.2008, 18:58
Lp vsem skupaj. ! Zanima me, ali kdo dela trebušnjake?
Koliko na dan jih naredite?
Koliko jih naredite v eni minuti?:blush:
Imate lepši trebušček odkar jih delate? ... :rolling: Jaz sem jih začela delati včeraj. V eni minuti jih naredim 50. Ali je to v mejah normale / preveč / premalo. ? Koliko na dan jih je potrebno naredit?
Na dan jih naredim 300. Ali je to preveč? :shy:

Pridružite se mi.! :rolling:
Uživajte. bay:d

Katrin
22.03.2008, 20:48
Mislim da to, koliko jih narediš v minuti ni ravno merilo uspeha. Trebušnjake je bolje delati počasi, bolj bolijo.
Od 300 trebušnjakov na dan ne boš imela nič lepšega trebuha, če imaš čez plast špeha. Pojdi ven tečt za pol ure in naredi doma 50 trebušnjakov, garantiram boljši učinek.

KissMe
22.03.2008, 21:27
No, js pa pravim, da boš mela lepši trebuh, tud če imaš plast špeha čez. Samo malo dlje bo trajalo. Če pa rada tečeš pa kar... ampak js sm opazila, da se od trebušnjakov res ful lepo postava oblikuje, tko da se splača. Kolk jih pa na minutno nardiš, pa res ni merilo. 300 je ok, sam je dobr tud stranske delat.

anit
23.03.2008, 19:21
Hvala za odgovore. No, toliko da veste, saj sploh nimam špeha. Visoka sem 167 in imam 56 kg. Samo takrat, ko se zelo najem mam napet trebušček. Oziroma malce špeha. Rada bi pa imela čisto ravnega. Tako da bo res zelo lep. Ja, to je res da 50 na minuto ni merilo . Ampak a se spomnite osnovnih šol? Vedno ko te proti koncu šolskega leta testirajo moraš delat trebušnjake! in sicer v eni minuti , koliko jih narediš. Vedno sem jih naredila samo 40 ali pa še manj! - vsaj koliko se spomnim. Kaj pa ve ?
Tako, da mislim da bi moglo bit nekaj učinka... uživajte. ;)
lp

KissMe
23.03.2008, 20:13
No sej, tud če bi ga mela, mene to nč ne moti ;) js tega rajš ne bi komentirala, kolk sm jih nardila v minuti v osnovni šoli, jih pa zdej nardim (trenutno) 320 na dan, tko da... eh, osnovna šola :rolling:

Teo
23.03.2008, 21:59
http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

s tako vadbo se zelo daleč pride. bolj kot število ponovitev, je pomembna pravilna izvedba.

Smaug
23.03.2008, 22:24
S takimi gej videi se pride kvecjemu do zasmehovanja...

Katrin
23.03.2008, 22:28
Anit, napet trebušček imaš, ker je hrana not. Zato pa je najbolje, da ješ 6x na dan majhne količine in ne 2x absurdno veliko.

Smaug, ne bodi taka netolerantna opica :)

Smaug
23.03.2008, 22:31
Zdej bos rekla, da opica nima res!?

anit
23.03.2008, 22:38
ja no saj ta video ni tako slab , sam to je zame prepočasi.. če delaš hitro dobiš polek še malo kondicije ;)

ne se kregaaat. :shy: (s)MEJTE se! lp

Smaug
23.03.2008, 22:43
Anit, mi se ne kregamo, ker vsi jasno vemo, da je Teo pussy :approve:

Smejemo se pak. Njegovemu videu.

Katrin
24.03.2008, 00:16
Teo je kerlc, njegovi videoti niso odraz njegove moškosti :d

Dancefreak
24.03.2008, 05:43
Imate lepši trebušček odkar jih delate? ... :rolling: Jaz sem jih začela delati včeraj. V eni minuti jih naredim 50. Ali je to v mejah normale / preveč / premalo. ? Koliko na dan jih je potrebno naredit?

najboljša vadba je, gibanje outisde
tako kot so povedali, tek je luštna zadeva za oblikovanje postave take kot si želiš, seveda so tudi druge alternative, kot npr PLES:p( ja rad plešem...no schit) ;)

pa Tudi če jih boš počasi delala boš dobila veliko kondicije, saj jih tako pravilno delaš.
Glede hrane, pa jej 5krat na dan in zmerno, ne se napokat tako da ti bo trebuh poču, jaz že prakticiram 5 let da ko čutim da sem že sit preneham jest, ne rabiš se nekaj pokat dokler ne počiš, posledica mojega prehranjevanja je da res ne zdržiš več kot 3 ure potem brez hrane ;) kar je tudi pravilno.

Burja
24.03.2008, 16:27
Ples je res zelo dobra vadba, pa še zabaven je, v nasprotju s trebušnjaki ... Za splošno telesno kondicijo pa je vsaj meni najbolj pripomorel vsakodnevni tek.

Teo
25.03.2008, 17:27
s tekom ne boš dobila trebušnjakov in z hitrim delanjem trebušnjakov ne boš dobila kondicije. s prehitevanjem stvari ne narediš prav nič.

smaug, tvoj gayness je še vedno benchmark za vse štajerske bojbende

KissMe
25.03.2008, 21:44
S takimi gej videi se pride kvecjemu do zasmehovanja...

Hm... no ja, ne vem od kdaj videi, ki prikazujejo telesno vadbo, kakorkoli nakazujejo na spolno umerjenost... Smaug, če si pa ti opazu, da je gej video, je pa to najbrž s kakšnim razlogom :veryevil:

leja12
06.04.2008, 10:19
Ne delam trebušnjakov ampak ene druge vaje in moj trebušček ni čisto raven :blush:... Kakšne vaje pa delate, da se znebite odvečnega špehka po trebuhu?

Dancefreak
06.04.2008, 12:18
veliko gibanja, tudi 1h na dan sprehoda pomaga, pa malo manj sladkarij pa junk fooda ;)

Katrin
06.04.2008, 22:42
Tečt ven vsak dan za pol ure, jest male porcije v pogostih in rednih intervalih in bo šel špehek dol. Kakovostna hrana je samoumevna seveda.

clashofopposites
07.04.2008, 08:14
Najboljša rekreacija je plavanje, največ kalorij pokuriš...

pivo
08.04.2008, 07:10
Najboljša rekreacija je plavanje, največ kalorij pokuriš...

skor tko dobra k sex ;)

clashofopposites
08.04.2008, 08:04
ma seksa ne moreš uvrščat pod kategorijo rekreacija...
res pa je da je to za nekatere edina "rekreacija".... no, vsaj neki...

Aldebaran
08.04.2008, 10:09
za izboljšat postavo kot tako je dokazano najboljša skupinska vadba z utežmi (http://www.lesmills.com/global/en/members/bodypump/bodypump-group-fitness-program.aspx),... 3x na teden po eno uro in rezultati so kaj kmalu vidni...
sam sem na ta način izgubil 12 kilogramov v nekaj mesecih, s tem da sem si prav lepo izoblikoval telo...Za zadnji šlaufek na trebuhu pa je potem več faktorjev:
- trebušnjaki
- zdrava prehrana (več obrokov na dan v manjših porcijah)
- odpoved pivu, alkoholu nasplošno, sladkarijam, gaziranimin dodatno sladkanim pijačam!!!
- večji vnos sadja in zelenjave v obroke in tako v želodček
- po 19 uri ni več hrane no matter what!!!
- in še bi lahko naštevali.

Tako da bi lahko rekli, da je borba za čvrst trebušček in tisti six pack ne boj, ampak mesarsko klanje...
Sam proces zahteva veliko volje in veliko potrpežljivosti.

pa srečno!

leja12
08.04.2008, 10:25
:):2thumbs: Hvala hvala za nasvete, grem v akcijo

keyCaSh
08.04.2008, 11:03
za izboljšat postavo kot tako je dokazano najboljša skupinska vadba z utežmi (http://www.lesmills.com/global/en/members/bodypump/bodypump-group-fitness-program.aspx),... 3x na teden po eno uro in rezultati so kaj kmalu vidni...
sam sem na ta način izgubil 12 kilogramov v nekaj mesecih, s tem da sem si prav lepo izoblikoval telo...Za zadnji šlaufek na trebuhu pa je potem več faktorjev:
- trebušnjaki
- zdrava prehrana (več obrokov na dan v manjših porcijah)
- odpoved pivu, alkoholu nasplošno, sladkarijam, gaziranimin dodatno sladkanim pijačam!!!
- večji vnos sadja in zelenjave v obroke in tako v želodček
- po 19 uri ni več hrane no matter what!!!
- in še bi lahko naštevali.

Tako da bi lahko rekli, da je borba za čvrst trebušček in tisti six pack ne boj, ampak mesarsko klanje...
Sam proces zahteva veliko volje in veliko potrpežljivosti.

pa srečno!
Se strinjam s tabo, nekateri mislijo da je to čist lahko doseči...sam ko probaš...oz. če si v tem športu, pol veš kolk je treba "pretrpet" ...da do tega prideš. Potem pa še treba to ohranjat drugače spet hitro lahko zgubiš za kar si trdo delal.;)

Katrin
08.04.2008, 17:55
Osebno mislim, da je tole o 19. uri in hranjenju nepotrebno, ampak ne bomo se kregal... ;)
Pa sadje ima tudi veliko sladkorja, je boljše pojačat na zelenjavi.

KissMe
08.04.2008, 18:04
No, vsak ma svojo taktiko, sicer pa ni nobene potrebe da bi vsi s 6packi okrog hodil :rolling: mam rajš enega v torbi :2thumbs:

keyCaSh
08.04.2008, 18:30
Osebno mislim, da je tole o 19. uri in hranjenju nepotrebno, ampak ne bomo se kregal... ;)
Pa sadje ima tudi veliko sladkorja, je boljše pojačat na zelenjavi.
Ja to sm spregledu to se tud men zdi nepotrebno js jemm velik velik..pa ni važn a je ura devet zjutri al zvečer..al je 11 zvečer...čim več jest bolš je:2thumbs::approve:

clashofopposites
08.04.2008, 19:59

ni potrebe po kreganju....
zlo je odvisno kaj po 19 delaš... jz sm poleti še zihr v vodi do mraka...

če ti je do zdrave kože pol ne ješ po 18 uri zvečer... ker ko telo prebavi večerjo izloča nekatere snovi, (sam res ne me prašat kire) ki služijo bolj zdravi in lepi koži in nobena krema se ne more temu kosat...

spartan
08.04.2008, 20:01

včasih sem jih delal več...sedaj pa jih delam manj:blush:

keyCaSh
08.04.2008, 20:13
ni potrebe po kreganju....
zlo je odvisno kaj po 19 delaš... jz sm poleti še zihr v vodi do mraka...

če ti je do zdrave kože pol ne ješ po 18 uri zvečer... ker ko telo prebavi večerjo izloča nekatere snovi, (sam res ne me prašat kire) ki služijo bolj zdravi in lepi koži in nobena krema se ne more temu kosat...
Mah ...veš kaj..če se dost čez dan gibaš...hodiš najbolš v hrib...sploh ni problema pa lahko poješ tok da si še predstavlate ne pomoje...če se pa z avtom okol voziš pol itak..da nebo fajn..

nattka
11.04.2008, 15:37
ma seksa ne moreš uvrščat pod kategorijo rekreacija...
res pa je da je to za nekatere edina "rekreacija".... no, vsaj neki...

wrong ...

če lih ne seksaš samo 2x na mesec v misijonarcu ... potem menda sexercize sodi med ( nanovo) odkrito odlično metodo čvrstih mišic in lepega telesa ...

pa še srečen je človek po dobrem seksu ...:approve:

KissMe
11.04.2008, 17:18
Super, nattka:) si me pa prav razveselila :rolling: pa še en "izgovor" več za sex :veryevil:

clashofopposites
11.04.2008, 18:16
wrong ...

če lih ne seksaš samo 2x na mesec v misijonarcu ... potem menda sexercize sodi med ( nanovo) odkrito odlično metodo čvrstih mišic in lepega telesa ...

pa še srečen je človek po dobrem seksu ...:approve:

ja kul če seksaš za rekreacijo..
meni sex ni nobena rekreacija tud če se potim pod rjuhami.. imam pač drugačno mišljenje.. sex mi pomeni neki globjega...

KissMe
11.04.2008, 18:32
Pa sej ne gre za to, da bi seks reducirali na telovadbo, ampak poleg vsega ostalega je tud gibanje, a ne? Mislm, da temu ne more nihče oporekati:)

nattka
12.04.2008, 10:56
Super, nattka:) si me pa prav razveselila :rolling: pa še en "izgovor" več za sex :veryevil:

eko ... :approve:

me veseli, da še obstaja nekdo, ki pri vsaki omembi seksa ne pada na rit od razprave, kok globok je pa zdej nattka mislila s tem ...

pač ... poleg vsega ostalega ( to je globjega pomena) ... sex pripomore še k lepi postavi ...

clashofopposites
14.04.2008, 07:55
in zato je moja soseta tko debela

keyCaSh
14.04.2008, 13:39
hahaha:rolling::rolling::rolling: ..ma ja valda seks tud pomaga pri postavi:approve::2thumbs: ...zato pa ČIM VEČ SEKSAT:veryevil: