Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : discworld

Tanatie
26.03.2008, 09:17
nisem vedu al bi dal med filme, literaturo al medije...v glavnem, sky se je odlocu zgleda da bojo izdal en discworld film na leto...lani so dal vn the hogfather (priporocam), dva dni nazaj je bil the colour of magic & the light fantastic (slabsi od knjige ampak se vedno v redu), drugo leto nej bi izsel going postal...prva dva sta bla dvodelna, dolga po uro in pol, kazal so ju pa v dveh dneh...

mrjerry
26.03.2008, 09:36
Super informacija!!!

discworld je ena od stvari ki se jo ze 10 let spravljam brat in kot kaze se bo to vleklo se naprej :(

Smaug
26.03.2008, 13:05
Jazst sem bil v enem dnevu "primoran" prebrati tri knjige, tako da me na Discworld vezejo grenki spomini. Je pa ful fajn stvar :approve:

...ce imas prevec casa :shy:

Tanatie
26.03.2008, 13:28
a si vsaj dobre tri zbral? prve tri so namrec najslabse v seriji...verjetno je tut letosnji film zato slabsi...

mrjerry
26.03.2008, 14:15
Jaz sem bral Pyramids in pa potem eno kasnejso, kjer se je iz vode dvignil Wheathercock. Te zadnje nisem prebral do konca, piramide so bile pa odlom.

Tanatie
26.03.2008, 22:21
ta ta druga je...sej se bom med pisanjem verjetn spomnu naslov...v glavnem najslabsa iz city watch serije...sploh ce prej ne poznas likov...se pa lepo razvije pa ful kul konc ma...so pa zgodbe po serijah in tut ce nasploh vrstnega reda ne upostevas je te serije fajn po vrsti brat (sploh death, witches pa city watch) ker se liki (sicer pocasi ampak ful) spreminjajo...

Tanatie
26.03.2008, 22:24
Super informacija!!!

discworld je ena od stvari ki se jo ze 10 let spravljam brat in kot kaze se bo to vleklo se naprej :(

aja pa terry v eni knjigi prav da so trije klicaji znak ocitne blaznosti:)

naslov knjige je pa jingo...

mrjerry
27.03.2008, 07:18
lol !!! :d

Tanatie
29.03.2008, 10:26
grem nadaljevat temo v literarni koticek...sporoci ce ti bo kul film:)