Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Big Brother S02 T02

Strani : [1] 2 3 4 5

Aldebaran
01.04.2008, 14:24
ekola :) hihi...
no kaj je potem še novega???

TuNina
01.04.2008, 15:08
a zdaj se že po 30 straneh teme zaklepajo?

Aldebaran
01.04.2008, 15:16
a zdaj se že po 30 straneh teme zaklepajo?

ne po 60ih... :angel:

Aldebaran
01.04.2008, 15:24
No drugače se pa sara sonči... ja apRila smo pa vendar... Damjana jih je zjutraj vse na foro, da si je porezala roko in je potem ko so vsi naredili začudene obraze jim je rekla: prvi april, hihi...

Marčelo si je očistil umazanijo iza nohtev na nogi in pote to pomalcal... hehe ujel so ga na video, :veryevil: hihi

BigMac
01.04.2008, 15:34
niso ga ujeli oz. BB misle da so ga ujeli
dobr se vidi da tisti vijak obriše v travo in nato ga dvigne vendar ravno takrat ko naj bi dal tisto sranje v usta ga kamera snema v noge:nonono:.. nato pa se kamera dvigne in vidimo marcelina kako nekaj žveči(imho kak čigum)
bedarije s strani BB-ja... tak bebec pa ja marčelino ni da bi jedel lastno umazanijo izpod noht:nonono:

Aldebaran
01.04.2008, 15:37
niso ga ujeli oz. BB misle da so ga ujeli
dobr se vidi da tisti vijak obriše v travo in nato ga dvigne vendar ravno takrat ko naj bi dal tisto sranje v usta ga kamera snema v noge:nonono:.. nato pa se kamera dvigne in vidimo marcelina kako nekaj žveči(imho kak čigum)
bedarije s strani BB-ja... tak bebec pa ja marčelino ni da bi jedel lastno umazanijo izpod noht:nonono:

haha no kul, ker sem se že resno zbal za njegovo mentalno zdravje, hihi...

ponga
01.04.2008, 16:45
Ampak sončijo se pa res kot sredi poletja... :nonono:

Katrin
01.04.2008, 17:05
Marčelo si je očistil umazanijo iza nohtev na nogi in pote to pomalcal... hehe ujel so ga na video, :veryevil: hihi

Bruh.

KissMe
01.04.2008, 17:07
Ampak sončijo se pa res kot sredi poletja... :nonono:

Če je pa res že vroče :)

ponga
01.04.2008, 17:57
Če je pa res že vroče :)

Ma saj je fino na sončku, ampak lih v kopalke se pa le še ne bi dala. :shy:
Ampak glavno da uživajo v brezdelju.
Upam, da jih drug teden čaka kaka bolj konkretna naloga v stilu lanskega vojaškega tedna. :veryevil:

nemehecat
01.04.2008, 18:07
Meni pa je trnutno najbolj moteča oseba notri dada - ženska je prišla v hišo hujšat (danes zjutraj je norela od sreče, ker je po sranju tehtala 4 kile manj, kot ko je prišla noter), se sončit (sari je na vrtu razlagala, kako bo zdaj se slekla v kopalke, ma kaj kopalke, v gate, ker so ožje in bo bolj prijelo - pa da ne rečem, da je že zdaj vsa rdeča, da bo še kakšnega raka fasala), spat lepotni spanec in razen prekladanja po kavču, kajenja in žvečenja čigumija, bi težko našla še kaj, kar bi se ji zgodilo v zadnjih 14 dneh...
Prej je mrtvo hladno naredila pa pridigo sandiju, da se je zelo navezala nanj - prijateljsko seveda (aha najbrž...) in da jo moti, ker ji ne pove, kaj mu ni prav. Ker ona ima prijatelja 100%, ali pa ga sploh nima in njen prijatelj mora njej vse povedat, kdaj in zakaj mu ni prav in kaj razmišlja. Čene ona raje nima prijatelja, ker ona ga ne rabi, ker zna sama živet. In on je za***al, ker je bil slabe volje in si še drznil, da ji ni povedal zakaj. Ker potem ona razmišlja kaj je in to jo moti, verjetno zato potem ne more v miru poležavati, se sončiti in nič delati... Tip v glavnem ni prišel do besede, razen da je rekel, "potem sem jaz za***al, ker ti nisem povedal" in je ona rekla "ja" in da ne misliti govoriti z njim, ker ji on ni povedal... torej če ni komunikacije je ni in ona ne bo vlagala svojega napora v to...
O moj bog, kdo jo bo hotel:clown:

ponga
01.04.2008, 18:29
In zdaj sedi z dolgo faco zraven sandija in se muli... :d

banAna_
01.04.2008, 20:08
Lol današnja oddaja..

Ob koncu oddaje spet Damjanin histerični jok (vzrok zelo verjetno Seba, izvedeli bomo jutri; kartice nimam, tako da v živo ne gledam).

Da ne boš do jutri čakal ;)...njen histerični jok je bil šala za 1. april....nategnila jih je da gre vn, ker je neki zbolela al si poškodovala roko, ne vem točno.

ponga
01.04.2008, 20:09
Ob koncu oddaje spet Damjanin histerični jok (vzrok zelo verjetno Seba, izvedeli bomo jutri; kartice nimam, tako da v živo ne gledam).

Tisto ob koncu oddaje je bila 1.aprilska šala, Damjana je odigrala svoj prostovoln odhod iz hiše.
Nasedli so ji vsi! :d

Katrin
01.04.2008, 20:24
Men je pa Damjana vedno bolj simpatična :)

nemehecat
01.04.2008, 20:48
Joj, kaj pa vem, ta ženska skoz drgne in drgne.... včasih imam občutek, da je 11 let stara.

PoisonIvy
01.04.2008, 20:49
cipresa in samuraj imata izreden čut za gledalcu zanimivo komunikacijo.... on njo žali in napeezdi pred vsemi da je glupača... ona se zjoka in ga zatoži BBju.... pol ga pa pa lepo pomirjena pokliče u sobo in ga ošola ko ta zadnga smrkuca... tko kot si zasluži, ker se točn tko tut obnaša.... zakluček prepira je bil pa sploh svetski:
samuraj "jest lahku grem zdele ven, men je vseenu"
cipresa " ....ja pa pejt ven če ti je vseen... "
samuraj "ja sej bi lohku šu..."
cipresa "ja pa pejt pol.."
samuraj ". ja sej men je useenu jest lohku grem kadarkol.."
cipresa "ja pa pejt pol če ti je vseen, men ni."
sauraj "ja sej jest bi lohku šu ni panike"

ampak kr nekak ni šu ane?:veryevil:

v glavnem, cipresa rulz :2thumbs:

PoisonIvy
01.04.2008, 21:02
Meni pa je trnutno najbolj moteča oseba notri dada - ženska je prišla v hišo hujšat (danes zjutraj je norela od sreče, ker je po sranju tehtala 4 kile manj, kot ko je prišla noter), se sončit (sari je na vrtu razlagala, kako bo zdaj se slekla v kopalke, ma kaj kopalke, v gate, ker so ožje in bo bolj prijelo - pa da ne rečem, da je že zdaj vsa rdeča, da bo še kakšnega raka fasala), spat lepotni spanec in razen prekladanja po kavču, kajenja in žvečenja čigumija, bi težko našla še kaj, kar bi se ji zgodilo v zadnjih 14 dneh...
Prej je mrtvo hladno naredila pa pridigo sandiju, da se je zelo navezala nanj - prijateljsko seveda (aha najbrž...) in da jo moti, ker ji ne pove, kaj mu ni prav. Ker ona ima prijatelja 100%, ali pa ga sploh nima in njen prijatelj mora njej vse povedat, kdaj in zakaj mu ni prav in kaj razmišlja. Čene ona raje nima prijatelja, ker ona ga ne rabi, ker zna sama živet. In on je za***al, ker je bil slabe volje in si še drznil, da ji ni povedal zakaj. Ker potem ona razmišlja kaj je in to jo moti, verjetno zato potem ne more v miru poležavati, se sončiti in nič delati... Tip v glavnem ni prišel do besede, razen da je rekel, "potem sem jaz za***al, ker ti nisem povedal" in je ona rekla "ja" in da ne misliti govoriti z njim, ker ji on ni povedal... torej če ni komunikacije je ni in ona ne bo vlagala svojega napora v to...
O moj bog, kdo jo bo hotel:clown:

sandijeva mama :veryevil:

sploh pa, kaj si pričakvala.... se je vendar iz Kopra.... ring a bell? :veryevil:

me je pa dejan pozitivno presenetil...sloh ni tko slab kot je zgledalo na začetku....

nemehecat
01.04.2008, 21:44
sandijeva mama :veryevil:

sploh pa, kaj si pričakvala.... se je vendar iz Kopra.... ring a bell? :veryevil:

me je pa dejan pozitivno presenetil...sloh ni tko slab kot je zgledalo na začetku....

Res je, izpadla je kot njegova mama. Mi je kar malček žal sandija, ki je zaradi nje fasal nominacijo - on povsod lazi za njo, ko gre na 5 čikov na vrt, ji obvezno dela družbo, ko se maže v kopalnii, je skoz zraven, ko se preklada na kavču, ji prav tako dela družbo. V soboto je šla že ob 21 uri spat, on pa sevede takoj za njo. V postli jo je objel, očitno tudi šlatal (govoril ji je poglej, saj te nikjer nič ni, nič trebuha nimaš), povprašal jo je celo o najljubšem položaju (očitno, da ji takoj ustreže), ženska pa je nakladala o tem, kako je zaspana, koliko je popila, kako se je sončila....Tipček je parkrat utekel ven k ostalim, ko pa se je vrnil k njej pa spet ista pesem - alkohol, utrujena... Ne vem, kako se ne naveliča nje in njenega dolgočasnega življenja v hiši bb, da ji še kar sledi. :sleepy:
Sicer pa se tudi ostalima gospodaricama ne dogaja kaj dosti, razen občasnega cviljenja, preoblačenja, ležanja ob ograji, vmes pa se še mal pobožata, ker se pač radi cartata... Ne vem, ampak mogoče ta kao luksuz že malo slabo vpliva na njune možgane.

Dejan je res trenutno najbolj svetla točka v hiši bb. Trudi se biti pozitiven, njegove debate so zanimive, se ne razburja in kar dobro uspeva v špartanskih pogojih. V bistvu pravo nasprotje tega, kar nam je hotel proplus vsiliti v prvi oddaji - karakter razvajenega maminega sinčka.

Jaz bi ta teden rada videla zamenjavo gospodarjev in podložnikov, verjetno bi bil kar hud šok za že razvajene gospodarje.

PoisonIvy
01.04.2008, 21:47
Res je, izpadla je kot njegova mama. .

ma ne...hočem rečt da bi jo vzela njegova mama...za snaho :d

drugač se pa strinjam s tabo glede dade...čas za njen odstrel....

ponga
01.04.2008, 21:51
Tudi jaz upam, da se ta teden zgodi revolucija in da malo zamenjajo stanovanji. Prav z veseljem bom gledala razvajene zdajšnje gospodarje v bednih razmerah. :veryevil:

Pa tudi podložnikom že privoščim malo izobilja.

Kar se tiče Dejana, pa se strinjam. Že dva tedna ugotavljam, da je med najbolj normalnimi v hiši. :2thumbs:

nemehecat
01.04.2008, 21:52
v bistvu sta mi dada in sandi zelo podbna tini in stanetu iz prve sezone:)

Katrin
01.04.2008, 22:59
Sej Stane je bil tud bolj gasilec in kmet.

nemehecat
02.04.2008, 07:15
V hiši bb še smrčijo, dada in sandi sta obrnjena drug proti drugemu z obrazom, dada ima roko na njegovem obrazu. Čisto očitno je, da tip ne spi, ker se sliši dihanje 100 na uro. Pa jo je začel še on božati, da bi ji premaknil fris. Ženska se pa še kar dela da spi, niti ne premakne se, tam leži v postelji kot eno truplo.
joj, joj, je pa vztrajen ta gasilec...

nemehecat
02.04.2008, 07:19
ma ne...hočem rečt da bi jo vzela njegova mama...za snaho :d

drugač se pa strinjam s tabo glede dade...čas za njen odstrel....

Hehe, se mi je zdela malo čudna primerjava, ampak v bistvu ga je res nascala kot mama 5 letnega sinčka...
Bi jo prav rada videla na kmetiji ja....:)

nemehecat
02.04.2008, 07:32
gasilec je obupal in se obrnil, takoj zatem pa so jih zbudili s komadom I fall in love :veryevil:

stLARA
02.04.2008, 09:39
v bistvu sta mi dada in sandi zelo podbna tini in stanetu iz prve sezone:)

:approve: ja, še res je...
Ko poslušam Dado, se mi zdi, da slišim Tino :veryevil:

Se strinjam glede Dejana. Za enkrat se je izkazalo, da so z njegovo uvodno predstavitvijo močno pretiravali. :)
Fant ima dober občutek za druge - njegove "analize" so ponavadi kar točne.

Nordung
02.04.2008, 10:46
No, pa imamo okvirno tekmeca. Ali bo zmagal bogati Dejan ali revni Marko?

nemehecat
02.04.2008, 13:17
Gospodarji in podložniki so se ravnokar fajn skregali. Gospodarji so dobili nalogo, da mrajo sodelovati pri nalogi podložnikov, zato sara in marcelo zahtevata od podložnikov, da jim preberejo navodila. Podložniki - predvsem dejan, pa vztraja pri tem, da oni njim ne bojo prebrali navodil. Kričijo eden na drugega. Sara je celo odločila, da jim ne dajo nič več... opa, začelo se je mesarsko klanje:p

stLARA
02.04.2008, 14:39
Morebitna revolucija v petek in reakcija po njej bo prav zabavna.
So pa podložniki bolj "sposobna" ekipa kot gospodarji ... :dontknow:

Damjani je ful narastla prljubjenost, očitno Sandi tokrat mojega glasu ne bo "potreboval". Pa drugič - za Dado :approve:
Damjana zna letos prilesti najdlje od žensk, če bo seveda zdržala ob Sebastjanu in če bo hkrati tud sama malo brzdala. :d
Imam pa občutek, da POPtv favorizira Marka ... :nonono:

nemehecat
02.04.2008, 14:43
Nova naloga za gospodarje. V parih - dada/sandi, sara/eltyeb, marcelo/janine morajo na olupljene banane natikati kondome. Imajo zavezane oči, en odpre kondom in ga položi na banano, drugi ga mora z usti odrolati po banani. Dejan je sodnik. Zmaga tisti par, ki odrola največ kondomov.

Aldebaran
02.04.2008, 15:50
Nova naloga za gospodarje. V parih - dada/sandi, sara/eltyeb, marcelo/janine morajo na olupljene banane natikati kondome. Imajo zavezane oči, en odpre kondom in ga položi na banano, drugi ga mora z usti odrolati po banani. Dejan je sodnik. Zmaga tisti par, ki odrola največ kondomov.

joj boge banane...no za samo gledanost bi bilo bolje uporabiti kaj drugega, ...:veryevil::veryevil: hihih

prej sem si ogledal fotostrip, ki mi je res všeč:P hihi... lepo so ga sestavili, ni kaj...

am pa še vedno navijam za to, da Sandi zapusti hišo v petek...

soncnica
02.04.2008, 16:50
...in Sandi je Dado vklenil in odnesel v spalnico....

cute poison
02.04.2008, 16:56
...in Sandi je Dado vklenil in odnesel v spalnico....

.....in zdej pa tko fajn kadita, kot bi se ravnokar dol dala :rolling:....

se mi zdi pa dobro, da so podložnike malo spustil h gospodarjem, da so malo okolje zamenjal :2thumbs:

KissMe
02.04.2008, 18:12
Hm.... js sm še od včeri... no u bistvu od pondelka, sm gledala včerajšnjo oddajo.
Res mi je blo všeč, ker je Damjana pokazala da se zna tud resno pogovarjat, ne samo za***avat in tud Sebastjan je "lepo" pokazal, kako je nezrel in nepripravljen na kakršen koli konstruktiven pogovor. Vedno goni svojo in tisto kar je njemu neumno je absolutno in v vseh pogledih neumno. Jooooj, pri takih ljudeh pa res kar pike dobim :mad::censored:

Naloga mi je pa ta teden kul in upam da ne bo kakšne v stilu vojaškega tedna, ker se folku čist strga in se samo kregajo, to mi pa res ni za gledat. Brezveze, kreganja je že tko povsod dost.

Tanatie
02.04.2008, 21:29
a sem jst edini ki mi cipresa ni smesna sploh?

nemehecat
03.04.2008, 07:26
a sem jst edini ki mi cipresa ni smesna sploh?

ne, tudi meni ni. Ko je bila nominirana, je rekla da se bo maksimalno potrudila, da bo naredila vse, da ostane notri. Cel teden se že truditi in govori gluposti, ljudem se pa še fajn zdi...:nonono:

Tramp
03.04.2008, 07:29
Lej, fajn se nam zdi ne zato, ker bi nam prirasla k srcu, ampak zarad zanimivosti dogajanja. Ne vem kako zabavno bi blo spremljat ene šest takih dolgočasnic kot je Žanin recimo... Al pa Tjaša zdej ko se nima več s kom kregat.

nemehecat
03.04.2008, 08:41
Pa ne vem, no. Veliko gledam v živo in moram rečt, da imam mnenje o določenih osebkih čisto drugačno kot prej, ko sem gledala oddaje.

Katrin
03.04.2008, 16:30
Men tud cipresa ni smešna, ampak mi je všeč kako skače v Sebastjana :)

henry_
03.04.2008, 18:06
Men tud cipresa ni smešna, ampak mi je všeč kako skače v Sebastjana :)

OK nisen ravno prepričan kdo je cipresa, bi me pa useeno zanimalo katere pa je tebi smešno ozirome tistim, ki jim cipresa ni?

Tanatie
03.04.2008, 18:29
cipresa ja una z bifejem, umetnimi joski in podocnjaki...pozabu sem ime...smesna mi pa ni ker samo potrjuje mojo teorijo da v je sloveniji humor ce nekdo govori neki brezveze z a.) naglasom ali b.) zelo naglas brez potrebe...ce ma umetni nos/zobe/glupo obleko se tok boljs...

henry_
03.04.2008, 19:29
Aha sem prav mislil ...
ampak kdo tam not pa je smešen?

Tanatie
03.04.2008, 19:54
sicer stekam tvoj point, sam me moti to da se ona dela da je...ne vem no spominja me na slabse trenutke nase male klinike (ki dobrih itak skor ni mela)...

Katrin
03.04.2008, 21:36
Men je smešen Seba, še posebno v trenutkih, ko ga cipresa spravi ob živce. Tega še ne znate cenit, ampak boste videli na koncu, to bo še zlata vredno :)

Nordung
04.04.2008, 10:11
Kakorkoli že, jutri bo ena epizoda končana:ali Sandijevo in Dadino kvazi-flirtanje, ali pa vzajemno pod***avanje Sebe in Damjane.
Mater, prav nič se ne dogaja. Lani smo veliko več komentirali. Tudi pri sebi opažam, da sem lani več spremljal v živo skoraj vsak dan, zdaj pa le oddaje ob petkih.
Ta petek upam, da bo šel ven Sandi, ker ni nek karakter, ona tetka pa zna še kaj ušpičit.

ponga
04.04.2008, 14:03
Pa je res letos dolgčas... Vsaj tele naloge so čist preveč dolgočasne. :nonono:

Upam, da se danes zgodi revolucija. :veryevil:

orchid
04.04.2008, 17:24
hm....sej sem tud jest letos kar mal zaspala pri tem BB.......:d
čeprav so se tudi meni na začetku zdeli tile osebki bolj normalni in gledljivi kot lanski, je potek življenja v BB hiši pokazal, da je pravo nasprotje od lanskega......Očitno "normalnost" še ne pomeni večjo zanimivost in gledanost, saj so očitno lanski odštekani ego modeli bili kljub vsemu bolj zanimivi in se je veliko več dogajalo kot letos.
Lani se je ves čas zadeva močno stopnjevala in nas držala ves čas v neki napetosti. Predvsem pa se pozna, da so letošnji frajerji to igro mnogo bolj naštudirali in zares igrajo.
Lanski modeli, z izjemo Alena, ki je imel vseh sedem italijanskih BB v malem prstu, nekako niso čisto dojeli vse te igre in jih je zadeva sama prehitevala.....veliko več je bilo samoizpovedi osebnih dram in hvalisanja kot letos....Sej se še vsi spomnimo Veronikinih okostnjakov, pa Nininih ljubimcev, pa Jasminine zaljubljenosti, pa Robijeve samovšečnosti, da o Alenovi narcisoidnosti sploh ne govorimo.....itd......pa tam se je v prvem tednu zgodilo več, kot pa letos v treh tednih! Vsak je bili nek poseben individum, ki je čutil potrebo po dokazovanju pred publiko in sostanovalci in ne toliko po igri za glavno nagrado.
Letos pa je to malo drugače....večina jih gleda bistveno dlje od enega tedna in kakšnih posebnih osebnih izpovedi in hvalisanja ni bilo, razen Damjane, ki itak ne more biti tiho in Sebastjana, ko mu poči živec in se ga ne da izklopit......
Tko da žal, ja .....tudi meni je bil lanski BB mnogo bolj zanimiv, zabaven, z veliko večjo nestrpnostjo sem čakala, kaj se bo zgodilo.....letos pa je vse bolj predvidljivo.....ŽAL...:nonono:
pa še noben dec ni glih posebno gledljiv pod tušem :dontknow:.... letos se tipi tuširajo v kopalkah....bljak..:nonono:
močno pogrešam tuširanje mišičnjakov od lani......:p:p

henry_
04.04.2008, 18:48
Ista štala lani ali letos, le da je je bilo lani prvič in za prvič vsi vemo kako se potencira

itak je vse tule limitirano in ni pričakovati presežkov

smešen ali posebno zanimiv tako ni nihče niti približno

.... je pa res da bi pod tušem vsaj žanin lahko odvrgla krpice, da bi bilo vsaj malo zanimivo :p

henry_
04.04.2008, 18:52
aha sicer pa je cipresa kot persona ipakl najbolj zanimiv, kolikor sem pogledal ... čeprav je kokoš v bistvu ;)

Morena
04.04.2008, 20:49
Danes gledam oddajo.
Kakšno obleko ima to Osenarka?! V njej ima nenormalno čudno postavo - tam pri pasu.

Sara - ok, smo ugotovili, da ima dobro rit (kar je edina dobra stvar na njej) - ampak omg, kako debilno razkazovanje - gre ven v debeli bundi, ampak hej, glavno, da je spodnji del zgolj v tangah. Bruhahah.

Tramp
04.04.2008, 21:04
Zgleda, da so res vsi gasilci glasval za Sandija...

TuNina
04.04.2008, 21:08
brezveze.. harmonikaš mi gre na jetra

se mi pa zdi fajn, da so se podložniki uprli in se niso hotli oblečt v tiste tangice

ponga
04.04.2008, 21:15
Ah, brezveze...
Zmaga gospodarjev, ven pa gre Damjana. :nonono:
Čist kontra mojim željam. :nonono:

Sicer pa obupno dolgočasna oddaja. Še Gačanovič ni nobene pametne rekel.

Tramp
04.04.2008, 21:16
Mislim, da jim grozi kazen. Čeprav je bil pobudnik Sebastjan, pa bo BB težko kaznoval samo njega po moje. Če bi blo tako, potem bi verjetno letel iz hiše. Ker pa noben od podložnikov ni upošteval navodil, bodo najverjetneje vsi kazensko nominirani.

nemehecat
04.04.2008, 22:32
<Moderator> Brkic: Ko je Alma prisla iz Bara, se je takoj slekla za Playboy. Ali bi se tudi ti?
<Moderator> marko641: hy,zanima me kateri clovek ti je sel ze od vsega zacetka naj bolj na zivce?
<Damjana_BB> najbrz odvisno od honorarja in drobnega tiska..
<Moderator> marko641: hy,zanima me kateri clovek ti je sel ze od vsega zacetka naj bolj na zivce?
<Damjana_BB> nihče konkretno, sem pa za šale na račun vseh, tudi na svoj seveda..
<Moderator> borsh: kaj menis o Sandiju? se ti zdi dobra osebnost?
<Damjana_BB> pošten, preprost fant..
<Moderator> ddi: bila si odlicna ta teden .zdaj bo pusto brez tebe.kateri od fantov ti je bil najbolj usec
<Damjana_BB> el tib zaradi humorja in tudi sebastjan, ko je odprl svoj srček in nehsl žaliti..
<Moderator> nomen: Damjana, glede na to, da so bile naloge podloznikov tezje, se ti ne zdi, da bi morali zamenjati stanovanja?
<Damjana_BB> niti ne , borci se pokažejo v slabših razmerah..
<Moderator> Leiiiiko: Ali menis, da se boste po koncani oddaji BB-ja se kaj druzili stanovalci?
<Damjana_BB> odvisno kako se bodo ostali stanovalci prenašali v naslednjih dneh, meni osebno bo cool videti prav vse..
<Moderator> Ali si res skrivala jezo, tako kot so dejali nekateri - in le to prikrivala z jokanjem ?
<Damjana_BB> ja skoda pudinga, je bil namenjen za zmago, jok je pa za srčne in ljudi, ki se ne bojijo solz in svojih čustev..
<Moderator> Samir: Kdo ti je dal idejo za prvo aprilsko salO? In kako si ugostovila,da je prvi april?
<Damjana_BB> moja velika domišljija, dneve pa še znam šteti..
<Moderator> haby: Damjana, ali te je v hisi kdaj prijelo, da bi se samozadovoljila??
<Damjana_BB> večkrat, kar je najbrž zelo naravno?
<Damjana_BB> nihče konkretno, razen sporov sebastjana in žalitev, vendar sva uredila nastalo.
<Moderator> Tara: čau damjana ! koga boš najbolj pogresala iz BB ?
<Damjana_BB> vsakega po malem, vsak je po svoje zanimiv in zabaven, slabe svari je pa treba športno prenašati..
<Moderator> megatron: ali se bos probala 'prodati' v slovenskem javnem prostoru kot marsikateri bb-jevec al bos sla naprej z obicajnim zivljenjem?
<Damjana_BB> odvisno od ponudb..
<Moderator> aaaaaaaaa: Mene zanima zakaj tako sparas z slabimi besedami za Sebata, on jih za tebe vsekakor ni?
<Damjana_BB> imam svoj slog izražanja in razmišljanja..
<Moderator> skater: damjana, naprej cestitke za tri tedne bivanja v hiši BigBrother. Zanima pa me kje je lokacije tvoje gostilne ker bi pač prišli te pozdrav in malo poklepetati.LP
<Damjana_BB> city cats caffe bar, izvoz ac zalec v smeri maribor, industrijska cona arnovski gozd. torej desno na izvozu in še unkrat desno do mačk..
<Moderator> Ninika: Pozdravljena Damjana... mene za zanima koga bi ti izlocila od gospodarjev iz hise BB in zakaj?
<Damjana_BB> dada mi ni iskren človek, kar se bo najbrž prikazalo v prihodnjih dneh..
<Moderator> jstja: Ali si Markotu kaj zamerila, ko te ni izbral za v luksuzni del stanovanja?
<Damjana_BB> ne, se pa mora zavedati kaj pomeni timsko delo, najbrž bo tudi to ščasoma prišlo..
<Moderator> cau Damjana. kaj po tvojem mnenju je oviralo podložnike da se niso hoteli potegovati pri zadni nalogi. in sicer kopalnica in sobotno kosilo...ali je biu to je ponos?
<Damjana_BB> ponos, borijo se za celoto ne za delčke..
<Moderator> lubenicka:zivjo damjana! Mene pa zanima zakaj si se prjivabla v big brotherja? Pa zanima me kaj bi recimo nardila z dnarjem ce bi zmagala?
<Damjana_BB> razdelila bi ga med državo, želje in razvade, pa tudi za mačke in kužke v zavetiščih bi kaj prikapljalo..
<Moderator> ninciii074: pozdravljena mene pa zanima ce bi ti morala izbirati kdo bo šel v luksuzni del koga bi ti izbrala da gre s tabo?
<Damjana_BB> vsi ali nobeden..
<Moderator> kekec1222743: Zdravo Damjana ali si zelis postati voditeljica na dnevniku kajti zelo si se vzivela v svojo vlogo viditeljice.
<Damjana_BB> bi , vendar v drugih smereh..
<Moderator> Princess: Ali misliš, da se danes pri nalogi fantje niso hoteli obleči v tangice(al kai je blo to) samo zaradi sebata. Ker ste vsi utihnili in nič komentirali ko je on rekel da tega ne bo naredil
<Damjana_BB> ne, gre za dojtojanstvo, zaslužijo si vse, ne samo drobtinice..
<Moderator> d4mj4n4: damjana prvo vsaka čast ker si carica ampak mene zanima kdo te je najbol privlačo v hiši big brother?
<Damjana_BB> fizično ni bilo nobene privlačnosti, osebnosto pa vsi po malem..
<Moderator> tjasikaa053: lp damjana! mene pa zanima ce bi ti imela se enkrat moznost da bi se prjavla na big brother ali bi se?
<Damjana_BB> mogoče, oziroma na kakšen drug šov..
<Moderator> cocca: damjana, tvoja izselitev je največja beda do zdaj...ostani taka kot si, mislim da si zgled vsem ljudem, da je treba otroka v sebi obdržati živega, s tem pa tudi širiti dobro voljo.Tak človek si kakršn si vsi želimo biti...cmoka....svaka čast...koliko tetovaž imaš?????
<Damjana_BB> tri, bom pa poskusila še druge stvari, mogoče materinstvo.., fanta imam čudovitega..
<Moderator> Klepet bomo kmalu zakljucili.
<Moderator> daki_224: čao damjana mene pa zanima ali bo sedaj sebastjan stresal svojo jezo in se kregal s tjaso ali na koga druega?
<Damjana_BB> glejte bb, pa boste na tekočem..
Moderator> C48COKOLADA: Živjo Damjana!Kaj boš naredila, ko prideš domov, se šla tuširat in spat ali bo žurka u tvojem gostišču??
<Damjana_BB> se bom odločila na poti domov..
<Moderator> TheSaso_: katerega izmed stanovalcev bos najbolj pogresala?
<Damjana_BB> vsakega bom pogrešala en delček, čustveno se nisem novezala na nobenega prav posebej..
<Moderator> <arnovski_gozd> čao damjana!zanima me,če boš v svoj lokal povabila tamaro kot go-go plesalko?
<Damjana_BB> stvar dogovota in honorarja..
<Moderator> Balog: kaj menis o marku? Ali si bo uredil zivljenje , ko pride iz hise BB?
<Damjana_BB> odvisno od njegove volje in ciljev..
<Moderator> IZI: damjanna kje se vidis v prihodnosti?
<Damjana_BB> v družini s svojim fantom in živalmi ter izzivih v potovanjih po svetu, da vsakič ovržem delček stereotipov..
<Moderator> jadis: Damjana, ali te je blo strah izpostaviti svoj karakter (ki je pac precej unikaten in v nekaterih pogledih "konflikten") pred celo Slovenijo? Sej bojis posledic (kako bodo nate gledali ljudje zdaj po tvoji izselitvi)?
<Damjana_BB> ne, sem ponosna na svoje oblikovanje osebnosti in še naprej želim rasti kot pozitiven človek..
<Moderator> moniBB: ali je tvoj fant kaj oporekal, ko si se odlocila, da se bos prijavila v BB.?
<Damjana_BB> prijavil me je sam z besedami, pokaži jim vetra deklič..
<Moderator> lali: caw Damiana!Čestitam ti za 3 tedno bivanje v hiši BB.Vprašala pa bi te ce bi dobila končno nagrado torej če bi zmagala ali bi ta denar razdelila tudi med tvoje stanovalce in sostanovalce?ČE BI KOMU BI GA PODARILA?
<Damjana_BB> ne, ima pravico vsak do svojega zaslužka, ni enostaven zasložek, niti bivanje. prijavite se, pa boste videli..
<Moderator> Josip: Kdo te je preprical, da si se odlocila z Big Brotherja?
<Damjana_BB> spontana ideja in odloćitev med mano in fantom..
<Moderator> Jakse: Koga bi nominirala jutri, ce bi se bia v hisi?
<Damjana_BB> sebastjana in ga poslala v tečaj lepega obnašanja in izražanja..
<Moderator> SaC5A1oR: Ali si marku ''verjela'' oz. njegovi zgodbi o ''nezmožnosti'' za delo ?
<Damjana_BB> krivci so v ozadju, marko se najbrž tudi trudi nekoč imeti družino in dom..
<Moderator> lali: živio!Ali je bil po tvojem BB pravičen do vas torej podložnikov in gospodarjev glede rezultata končne naloge kdo jo je bolje upravil?
<Damjana_BB> brez komenratja..
<Damjana_BB> brez komentarja..
<Moderator> Miah: Misliš da bo Sebastijan naslednji ki bo šel ven?
<Damjana_BB> postimo se presenetiti..
<Moderator> JASNA: ce te ne bi bilo v big brotherju, za koga bi navijala?
<Damjana_BB> všeč mi je stil marčela..
<Moderator> ancyBB: damjana same pohvale z moje strani ! si prerokovala z kave kar tako z domišljijo ali si se to učila? super je biu tisti pingvin ;)
<Damjana_BB> domišljija je velik gospod če znaš z njo gpspodarit..
<Moderator> lada: damjana se vam zdi Tjaša dovolj močna, da zdrži do finala?
<Damjana_BB> če ne bo skrivala sebe, bo postala super tjaša..
<Moderator> JASNA: ali znasš prerekovati tudi iz kart
<Moderator> <klepet2.24ur.com> ooo: AL ISI VEDELA DA BOS ODSLA IZ BB P
<Damjana_BB> vedela sem, da enkrat bom šla, so se me pa kmalu naveličali, konkurenca prevelika..
<Moderator> Z Damjano lahko komunicirate tudi na portalu Frendi & Flirt.

Katrin
04.04.2008, 22:47
Nja, tole je sranje, Sandi je živ dolgčas. Pa Seba je bil že tko na koncu, da bi mu zdej zdej plafon odneslo... še familija se ga boji :)

Zmaga pa un dečko, ki pravi, da je najboljša rit tista, k ima črto na sredini naravnost... :)

Tanatie
05.04.2008, 07:39
to sem pa dejansko idu/slisu...roke je mel pa meter pa pol narazen ko je reku da so mu normalne mere vsec:)

kinsley
05.04.2008, 11:35
res mi ni jasno da je gasilec notri ostal:nonono:
...drugače pa,kaj ko bi enkrat za spremembo nominirali komentatorje v studiu?...pa da zopet zapravljamo ojrote za Tino...kake ven strela...ta bjonda ma vakum u glavi:rolling:

kinsley
05.04.2008, 11:50
Ah, brezveze...

Sicer pa obupno dolgočasna oddaja. Še Gačanovič ni nobene pametne rekel.

Gačanovič,na vprašanje katera ritka mu je najbolj všeč kao ni hotel odgovoriti...seveda ni hotel pred vesoljno Slovenijo povedat,da mu je všeč moška rit.....

ponga
05.04.2008, 18:38
Upam, da BB kmalu s čim popestri dogajanje v hiši.
Lani ni bilo takega mrtvila na temle forumu. :d

TuNina
05.04.2008, 19:05
damjana tudi s to tono makeupa zgleda zdelano.. v bistvu še malo bolj.

Morena
05.04.2008, 19:18
Res je. :d
Ampak še kar dobro odgovarja no...

zakon5
05.04.2008, 20:02
naš Marko vztrajno iz tedna v teden nominira Sebota,dočim se v bajti stalno plazi za njim,kot kakšen ostarel pes:veryevil::nonono::nonono::nonono:
ta klošar je res en velik hinavec:nonono:

ponga
05.04.2008, 20:56
A Seba je pa kaj manj hinavski? Med tednom je na dušo pihal Markotu, se mu opravičeval, ga poveličeval... potem ga pa nominira.

Pa Sara je tut že tečna - že tretjič zapored je pri nominacijah izrekla identičen stavek, da nominira Sandija, ker "samo vloga zabavljača ni dovolj za obstanek v hiši"... Sej nč hudga, če ji gre Sandi na živce, ampak ta stavek se ji očitno zdi tko nobl, da ga iz tedna v teden ponavlja kot pokvarjena plošča.

Torej: Sandi, Dada in Tjaša. Po moje Tjaša ne bo šla ven, med Sandijem in Dado pa se težko odločim, kateri mi gre bolj na živce - gresta mi oba.
Po moje tokrat odleti eden od gospodarjev. Čeprav bi bilo zanimivo, če odleti Tjaša in se mora potem eden od gospodarjev prestavit v drugo skupino.

zakon5
05.04.2008, 21:09
[QUOTE=ponga;1342967]A Seba je pa kaj manj hinavski? Med tednom je na dušo pihal Markotu, se mu opravičeval, ga poveličeval... potem ga pa nominira.

ja, zihr je manj hinavski,klošarji so že v osnovi vsi mal hinavčki,ker se dobrikajo folku ko žicajo za dnar,litrco....

Morena
05.04.2008, 21:16
A ni on eden izmed tistih klošarjev, ki naj ne bi žical za denar in litrco, ampak dejansko pisal nek cajtng in ga prodajal? Če se ne motim...
Meni je Sara tako odvratna... ta njen razpotegnjen ksiht in Šumaherska brada...

Aja, mi je Damjana izpadla res kul v oddaji. Dobro je odgovarjala,

Tanatie
06.04.2008, 01:29
med temi ki so na izbiro zberem tjaso ker je fakin boring...

ponga
06.04.2008, 08:06
ja, zihr je manj hinavski,klošarji so že v osnovi vsi mal hinavčki,ker se dobrikajo folku ko žicajo za dnar,litrco....

No, pa mejva vsak svoje mnenje o tem .;) Moram pa priznat, da ne opažam, da Marko caplja za Sebo (oz.caplja ravno toliko, kot vsi ostali), poleg tega ga je nominiral, ker Seba najbolj od vseh zavida gospodarjem njihovo udobje, kar pa čist drži. Sicer cel čas trdi drugače, a ravno to poudarjanje v stilu "naj imajo, jaz jim privoščim" kaže na to, kako zelo trpi v bednem delu hiše.

Pa da se razumemo - ne navijam za Markota. :d

In se strinjam s tem, da mora Seba čim dlje ostati, čeprav je tečen kot sto hudičev - če bi šel med podložniki še on domov - kaj bi se sploh še dogajalo pri njih?

KissMe
06.04.2008, 09:26
"Naj majo, js jim privoščim" pa "men je vseen če sm tle, al pa grem takoj vn".... še enkrat to slišim, pa bom tv skoz okno vrgla :mad: če mu je vseen, naj gre ven, ker folku samo živce kravžla, pa samo sramoto si dela...

Men je kr bed da je Damjana šla, ker mi je bla kul, čeprav na začetku ni tko zgledala.

Dobr bi blo, da bi šla Tjaša ven in bi Sandi prepričal Dado, da se dasta dol :d :blush: ... zanč sm vidla tist posnetek z lisicami... ni dost manjkal in priznam, da sem mela kar mravljince ;) :blush:

chaser
06.04.2008, 09:27
Pa Sara je tut že tečna - že tretjič zapored je pri nominacijah izrekla identičen stavek, da nominira Sandija, ker "samo vloga zabavljača ni dovolj za obstanek v hiši"... Sej nč hudga, če ji gre Sandi na živce, ampak ta stavek se ji očitno zdi tko nobl, da ga iz tedna v teden ponavlja kot pokvarjena plošča.
Saj Jaenine pa tudi tri tedne zapored tumba, kako sta njena kandidata odmaknjena od skupine. Pa z enim stavkom kar obadva odpiše.:d Sploh pa ne vem, o kakšnem zabavljaču govori Sara. Po tem, kar je prikazanega po tv-ju, je tip kvečjemu najbolj zdolgočaseno bitje v luksuznemu delu.

soncnica
06.04.2008, 10:01
naš Marko vztrajno iz tedna v teden nominira Sebota,dočim se v bajti stalno plazi za njim,kot kakšen ostarel pes:veryevil::nonono::nonono::nonono:
ta klošar je res en velik hinavec:nonono:

ahhh, js pa nebi rekla, da je hinavski....:dontknow::nonono:

zakon5
06.04.2008, 10:37
;)glumac Marko začel s preverjeno taktiko smiljenja folku

Marko na koncu pove: „Vidva sta ena redkih, ki sem vama zgodbo do konca povedal.“:rolling:

http://bigbrother.24ur.com/bb_article.php?article_id=3121949

ponga
06.04.2008, 14:00
Saj Jaenine pa tudi tri tedne zapored tumba, kako sta njena kandidata odmaknjena od skupine. Pa z enim stavkom kar obadva odpiše.:d Sploh pa ne vem, o kakšnem zabavljaču govori Sara. Po tem, kar je prikazanega po tv-ju, je tip kvečjemu najbolj zdolgočaseno bitje v luksuznemu delu.

Ja, tut men ni jasno, zakaj bi bil Sandi zabavljač?! :dontknow:

A kdo že šteka novo nalogo - nekaj v zvezi z Adams family? Gospodarji se preoblačijo v njih, kaj potem, pa še ne vem... :shy:

Žvauca
06.04.2008, 18:36
Približno takole, Ponga:

Gospodarji so preoblečeni v člane te ljubke družine in sicer:

Sandi = Gomez
Dada = Morticia
Sara = Wednesday
Jeanine = Pugsley
E.T. = Lurch
Marcello = stric Fester

Preobleke morajo nositi ves dan, razen če gredo pod tuš, v savno ali v jakuzzi. Poleg tega morajo, ko zaslišijo temo Addamsovih, na primernih mestih tleskati s prsti in če se ne motim, ko zaigra tango, mora Gomez poljubljati Morticijino roko (in to tako, kot je treba, od prstov do rame). Ne smejo se klicati po pravih imenih. Ponoči spijo v tistih krstah, ki jih je moč videti pred rešetkami.

Ta teden za podložnike kuha stric Fester. In podložniki morajo pojesti vse, kar skuha in do zadnje pikice. Poleg tega BB določa podložnike, ki posamično prihajajo na obisk k gospodarjem in tam jih mučijo (ne vem, kako to izgleda). Če podložnik mučenja ne zdrži, mora biti zaprt v neki kletki, toliko časa, da je BB-ju prav.

Podložniki pravkar jedo bikova jajca. Ugotovili so, da če hrane ne vohaš, je okus bolj znosen, zato si zraven zatiskajo nos. Reveži komaj goltajo, ampak pogumno govorijo, kako čudovito je. Dejan in Tjaša sta videti še najbolj pogumna. Gospodarji stojijo pred rešetkami in jih dražijo.

Izbira Sandija za Gomeza se mi zdi zgrešena. Gomez je zrel in strasten moški, ne pa ena razvajena pohotna zmrda. Tudi Morticia je v osnovi nežna in občutljiva ženska, zanjo bi bla Jeanine dosti bolj primerna, kot Dada. Sari so dali navodilo, naj bo nagajiva, čeprav Wednesday to ni. Učinkuje kot kakšna Lolita. Vloga majhne nagajive punčke ji odločno leži.

Ima pa Marcelo prav dober prijazno poblazneli pogled strica Festerja.

ponga
06.04.2008, 18:50
Hvala, žvauca. ;)

Prej sem videla prvo "mučenje". Tjaša je morala iz posode polne belih mišk z usti pobirati koške sira. Zelo dobro se je držala!

Bi pa rada v takšni ali podobni vlogi videla Sebastjana... ne vem, zakaj si ga težko predstavljam pri čem podobnem... Al me bo fant ta teden ful presenetil, al bo pa spokal kufre in šel domov.

Žvauca
06.04.2008, 21:45
Hvala, Ponga! :)

Ne vem, če je kdo kaj mislil na to, da glodalci lahko prenašajo kakšne ljubke bolezni. Tjaša je res faca.

Naslednje mučenje: Marko je ležal na postelji iz žebljev. Pravzaprav so bili bolj topi in debeli, tako da poznavalci, ki so bili v hiši eksperimentov, pravijo da ni tako hudo. Vseeno izgleda grozno.

Ne vem, kaj je letos ustvarjalcem. Stalno neko slačenje do spodnjega perila, pa najlepše ritke, pa tisti slončki, zdaj pa še tole.

Sprva je kazalo, da bodo vsaj tokrat imeli gospodarji težjo nalogo, kot podložniki, vendar očitno ne bo tako.

Sploh pa mi ni jasno, zakaj izkrivljajo Addamsove, ki so čisto prisrčna družina, samo malo drugačne navade imajo. Namenoma niso nikoli mučili nikogar. No, z izjemo Pugsleya in Wednesday, ki v dobi odraščanja mučita drug drugega. In prav ta dva lika sta v BB-ju bolj vaba za kakšne pedofile, kot to, kar sta v resnici. Ostali ki so (sicer rahlo čudaški) mucki, so pa neki skoraj satanistični mučitelji.

Katrin
06.04.2008, 22:25
...drugače pa,kaj ko bi enkrat za spremembo nominirali komentatorje v studiu?...pa da zopet zapravljamo ojrote za Tino...kake ven strela...ta bjonda ma vakum u glavi:rolling:

Kle pa takoj primaknem kak euro zraven...

Ta teden mora Sandi ven, drugače bodo res kmal sami fantje ostal notri, pol se bo pa spet davljenje purana pričelo... :)

Tanatie
06.04.2008, 22:55
hmm...kokr se addamsovih spomnim bi bla za Wednesday dada, za pugsleya mal bolj debel sandi, morticia (kot je blo ze omenjen) jeanin, gomez bi bil lohk recimo tayb ceprov si ga tut kot lurcha predstavljam...I guess fester je pol lahko samo se marcello al pa sara (:)), enga od njiju bi preobleku v cousin it...verjetn saro...za festerja bi bil dobr poduhovljenc, sam je na napacni strani...

anyway, blagor jim...jst sem si vedno zelu spat v krsti...

Katrin
06.04.2008, 23:19
Enkrat se ti bo želja že uresničila :)

ponga
07.04.2008, 07:21
A so si vloge sami razdelili, al je blo določeno, kdo bo kdo?

nemehecat
07.04.2008, 07:25
Dolgčas!:sleepy:

nemehecat
07.04.2008, 07:28
A so si vloge sami razdelili, al je blo določeno, kdo bo kdo?

Jaz bi rekla, da je bilo določeno, ker so jim obleke prav. V sandijevo obleko bi težko kdo drug zlezel, eltyebova bi bila pa vsakemu drugemu prevelika....

stLARA
07.04.2008, 09:43
Tjaša :2thumbs::clapping:

Sicer pa: sanjske nominacije: Sandi in Dada. Hm, kdo mi gre bolj na živce? :d

kinsley
07.04.2008, 15:01
ooo tudi Žvauca se je pojavila:rolling:...z svojim živalskim seciranjem,kar tako naprej.
Sicer pa se tudi jaz cudim da forum ni tako vesel kot lansko leto...se vidi da so se letošnji kandidati dobro pripravilli na show.
Drugace pa v petek ven leti Dada...v svoji predstavitvi veliko obljubljala,a je v resnici ena mona

Tramp
07.04.2008, 19:03
smrkavci pa v Tjašine joške.

Misliš rečt Jeaninine joške...

Drugače pa mi je letošnji BB, kar se nalog tiče zelo čuden, in me čudi, da lahko po TV tako ponižujejo ljudi. Čeprav mi gre Seba na živce, ga razumem, da kako nalogo zavrne... Mislim, da se da oddajo tud drugače naredit zanimivo.

Tramp
07.04.2008, 20:32
No ja, jst bi rajši valil jajca, kot pa med mišmi z usti iskal sir, jedu bikova jajca in podobno...

Katrin
07.04.2008, 20:56
Jaz se kar strinjam s tabo. Eno je biti oblečen v kuro, drugo pa z usti natikat kondom na banano in se slačit vsake tri dni. Čisto brez potrebe, samo da se jih ponižuje.

kinsley
07.04.2008, 22:16
saj,počasi bo postalo zanimivo.po 24 dneh so začele padati maske in na plan prihajajo pravi karakterji...pač nominacije naredijo svoje in mislim da bi bilo najbolje da gre v petek ven Dada,ker je že začela po tiho vsiljevat drugim svoje mnenje...če nisi z mano si proti meni

Žvauca
07.04.2008, 22:43
Mene to slačenje do spodnjega perila spominja na sistematske preglede v osnovni in srednji šoli.Pa še tam nismo bili fantje pa punce pomešani..he he

To slačenje je po moje zarad gledanosti.Da najstnice bulijo v tipe, če ma kateri mišice, smrkavci pa v Tjašine joške.

Bi znalo biti res, producenti so res biser modrosti. Ampak tole prisilno slačenje je meni totalno neerotično. Celo rahlo asociira na taborišča iz II. svetovne vojne. Ali pa na device, ki so jih matere poučile, da je treba moža ubogti, pa karkoli si izmisli. V stilu: zapri oči in misli na Anglijo.

Nekaj priskutnega je v letošnjem BB-ju. Sploh tisto mrmranje med 'mučenjem'. Bljak!

Vendar napetost med skupinama je narasla in zdaj so res razdeljeni. Gospodarji slutijo, da jih čaka revščina, podložniki slutijo, da bo luksuz. Zanimivo, da gospodarji raje že vnaprej pasejo užaljenost in se predajajo strahu, da bodo podložniki ravno tako 'prijazni', kot so bili sami do njih, namesto da bi reševali, kar se še rešiti da. Sploh ker Sebastjana prej vidim v vlogi velikodušneža, kot ne. Res pa je, da bo treba zato vsak dan z njegove strani marsikaj slišati. Vsako žlico kofeta bodo drago plačali. Ampak zdi se mi, da gre bolj kot za izgobo dobrin, tukaj za izgubo nadrejenega položaja.

Dada in Sandi sta prava sramota. Vsak povprečno nadarjen otrok, ki hodi še vrtec, bi znal bolje odigrati Morticio in Gomeza. Zdi se mi tudi, da sta si nekako vbila v glavo, da jima 'ena Tjaša' ni nobena konkurenca.

Upam, da šovinistično nastrojeni klub moškega dela podložnikov ne bo ponovno nominiral Tjaše. Punca daje vse od sebe za nalogo, medtem ko sta Dejan in Naske proti njej izpadla prava pussyja. Pupi postaja vedno bolj gledljiva in zanimiva.

kinsley
07.04.2008, 23:28
:kar se Tjaše tiče imaš prav,je postala čisto druga oseba odkar ni Tamare notri.nisem ravno dosti spremljal,ampak če se ne motim v teh dobrih treh tednih še sploh niso bili pošteno v rožicah:drunk:

freya
08.04.2008, 07:05
pa je letos dobra gledanost?
po moje je folk tega že malo sit
:approve:

Tanatie
08.04.2008, 09:14
folk je sposoben vsak dan gledt vzemi ali pusti pa se ne navelica...

Katrin
08.04.2008, 17:56
A misliš, da ljudje res gledajo vzemi ali spusti?

A ste opazil, da je Dejan opazno shujšal kar je notri, slonček pa nič? Kak to?

KissMe
08.04.2008, 18:00
Hm... glede razglablanja o tem, koliko jih ponižujejo in koliko se pustijo... ne pozabmo, da oni tega ne delajo zato, da bi izpadl častni, ampak zarad nagrade... 92.000€ ni mal dnarja, kljub vsemu :dontknow: zdej se pa odločš, al si 3 mesce bebec na tv-ju al pa 7 let ali več bebec v službi :rolling::veryevil:

ponga
08.04.2008, 19:55
Ko gledam danes v oddaji Dado, se komaj nazaj držim, da še jaz ne primem v roko telefona in glasujem zanjo!

Tanatie
08.04.2008, 20:00
na zalost je po mojem vzemi ali pusti ena izmed bolj gledanih oddaj pri nas...kar se pa hujsanja tice pa hurley na otoku brez pametnga futra ni shujsal prakticno nic:)

KissMe
08.04.2008, 20:12
Dada je res grozna. Govori, kolk je Seba brez poguma, ker ji nikol u faco ne reče, da je ne mara, potem, ko pa ona opravlja Tjašo in utihne, ko se le-ta prikaže, je pa ok.... hm hm....

Seba pa... drama queen :rolling: res je cela tragedija če so dal Dejanu jajc na glavo pa ga mal z moko posul.... hm hm, nimam kej rečt.

Katrin
08.04.2008, 21:03
Pol misliš, da je hitrost hujšanja obratno sorazmerna z obilnostjo telesa? :)

Aldebaran
08.04.2008, 21:14
Pol misliš, da je hitrost hujšanja obratno sorazmerna z obilnostjo telesa? :)

Pri hujšanju je takole:
a) najprej gre od tebe odvečna voda
b) ob nezadostnem vnosu hrane se telo najprej odloči pojesti mišice, ker so enostavno slastne
c) počasi pride na vrsto špehek

ko sem bil pred časom privezan na wc ( nek fakin rota virus) sem najprej izgubil ogromno vode... potem sem opazil, da mi je začelo pobirat mišice ( brez moči in scence) ... no seveda je bil tisti majhen šlaufek, ki je še na trebuhu ves ta čas izven nevarnosti, demit...

Ergo: Dejanu se zaradi zgoraj naštetega bolj pozna kot pa Tjaši, ki po mojem mnenju ni v večji nevarnosti, da bi šla ven iz hiše s kakšno kilco manj... sicer pa sedaj ne tehtajo več, ampak pri vsaki shujševalni kuri zmerijo obseg pasu...

... kar se pa same naloge tiče: A so lahko še bolj uničili Adams Family? mislim, ker tole ni niti slab približek adamsovih, ampak je gaziljon svetlobnih let stran... Sprašujem se, če so tile modeli sploh kdaj v lajfu gledali Adamsove?

Še zmeraj navijam za to, da ta teden zapusti hišo Sandi...

Tanatie
08.04.2008, 21:27
a pol pravs da ma tjasa vec misic kot svarci?

Aldebaran
08.04.2008, 21:30
a pol pravs da ma tjasa vec misic kot svarci?

ne, ima več špeha in ker organizem zelo zelo počasi kuri špeh, se ji to ne pozna pri postavi, kajne... Dejanu naprimer, ki je pa suh in recimo mišičast, se pa pozna da ga je vedno manj... Zanima me, kako bo pobralo Seba... ko bo prišel ven, bo moral začeti trenirati na dnu in se počasi počasi vračati na svojo prejšnjo moč in kondicijsko pripravljenost...

Tanatie
08.04.2008, 21:37
ah, stekam...sicer si me pa tok razsvetlil da nimam pojma kaj nej se zraven napisem...bom mogu spet kak del pogledat da bom mal bolj na tekocem...se mi zdi da so itak bolj kot santa barbara, nic ne zamudis ce spustis en teden...

Katrin
08.04.2008, 22:04
Pa sej ti Nina vse obnovi v petek :) kar je pomembnega pa tu izveš medtem ;)

V glavnem... Sandi, ne? Prejšnji teden je bil hudo blizu pakiranju.

Tanatie
08.04.2008, 22:11
sam ma ta teden vecjo konkurenco kokr berem..

ponga
09.04.2008, 06:23
Sandi je zaenkrat ta teden precej neopazen, zato stavim na Dado!
Bi rada vidla njeno faco, ko leti ven. Ko je tako prepičana, kako je najmočnejša, kako ji "praznoglavec" - pravi ona, ne seže do umazanije za nohti. Pa pravi, da pogleda Tjašo v oči, čeprav ta ni vredna njenega pogleda... V glavnem - po njenem so vsi podložniki ničvredneži. In zelo se trudi to vbiti v glavo tudi drugim gospodarjem.
Pa pravi, da Seba pere možgane drugim. Če kdo pere možgane, je to ona. ElTajba prepričuje, da Seba ni vreden njegovega prijateljstva.
Grauž od grauža. :nonono:
Bljek! :dead:

PoisonIvy
09.04.2008, 06:29
Enkrat se ti bo želja že uresničila :)

:rolling::rolling::2thumbs:

nekej časa me ni blo, pa tut gledala sem bolj malo... v glavnem, žal mi je da je šla cipresa ven... v bistvu sploh ne morem verjet da lahko nekdo raje gleda unega dolgočasneža kot pa njo. njej se je vsaj ves čas kaj dogajalo, tole tele pa ne da od sebe nič.... eh:nonono:

cipresa mi je bla ful všeč tudi kot komentatorka nominacij naslednji dan, dobro je odgovarjala, se vid da ma nekej soli v glavi...pa tut luštna je bla...sicer res še vedno cipresasta :veryevil: ampak useen prou luštna 50letnica :d

všeč mi je blo ko je seba zavrnil one roza hlačke :2thumbs: tut men bi se zdel brezveze da mi mečejo neke bedne drobtince, en faking tuš in eno faking kosilo... gačanovičev komentar na to zavrnitev je bil pa tipično gejevski (valjda on bi se pač z veseljem pustil pof....:evil: ), in tukaj za spremembo toplo pozdravljam tinin komentar...

držim pesti da slonček ostane noter, še vedno bi pa rajš videla da ostane dada kot sandi... je bolj zoprna in zato vsaj malo bolj zanimiva...

pa tole slačenje do spodnjega perila je tut meni čist mimo...

a je v vseh teh tednih kdo slučajno opazil naskeja?:veryevil:

PoisonIvy
09.04.2008, 06:31
Sandi je zaenkrat ta teden precej neopazen, zato stavim na Dado!
Bi rada vidla njeno faco, ko leti ven. Ko je tako prepičana, kako je najmočnejša

kako sem se režala, ko je sandiju razlagala, da sta onadva najmočnejša člena in so ju zato nominirali :rolling::rolling::rolling: tut za sekundo ni pomislila da je komu merbit mal zoprna

kinsley
09.04.2008, 08:32
lani Tina,letos Dada...pa kaj je z temi primorkami?jaz imam z njimi same dobre izkušnje:rolling:
Ponavlja se lanska zgodba.Gospodarji,še posebno Dada in Sandi sta prepričana da so nedotakljivi in da so pri ljudstvu zelo priljubljeni,vendar je resnica povsem drugačna.Bom razkiral kaki ojro za izselitev Dade,zdaj ko je priložnost...
Drugače pa mi zelo všeč da imajo ta teden na jedilniku same dobrote,samo na napačni strani.Če bo šlo tako naprej si bo letošnji zmagovalec nekako bolj zaslužil glavno nagrado,za razliko od lani ko so v glavnem poležavali...

nemehecat
09.04.2008, 09:45
Gospodarji,še posebno Dada in Sandi sta prepričana da so nedotakljivi in da so pri ljudstvu zelo priljubljeni,.

Jaz pa se s tem ne strinjam. Sandijeva največja napaka v bb je, da se je zagrel za Dado, največjo letošnjo hinavko. Povsod lazi za njo in posluša njeno nakladanje, vendar bolj malo komentira. Sandi je ob vsaki nominaciji živčen in se zaradi tega predaja malodušju, tri dni pred izselitveno oddajo sploh ni sposoben niti funkcionirati. Zaveda se, da je nominiran zaradi odnosov v hiši (ne zato ker je najmočnejši člen) in zato se je nekaj časa močno trudil okrog ostalih dveh žensk, vendar po njegovem mnenju neuspešno. Po drugi strani je Dada prepričana v svojo moč, njen karakter in se nominacije ne boji, ker je prepričana, da bo ostala notri. Tako kot lani stane, letos sandi sploh ni prišel do izraza drugače, kot dadina copata.

Po drugi strani se je razkril drugi "hinavec" marko, ki je včeraj zvečer razkril gospodarjem taktiko podložnikov. Jasno je bilo, da se mare med podložniki ne počuti dobro (saj zato jih pa ni izbral za luksuz, ko je imel možnost), sebastjanu se je že uprl, da njemu ni prav, da ne sme govoriti z gospodarji, zdaj pa je dejansko večer raje preživel v njihovi družbi, kot v družbi podložnikov, ki so bili v sobi. Šimfali so itak oboji.
Marko bo zagotovo fasal nominacijo od sostanovalcev in drug teden bo še zanimiv, saj bi ga forumaši že zdaj radi kazensko nominirali, da dela razdor v skupini.

Mislim, da je režija bb izredo uspešna. Uspelo jim je spreti skupino, ki j bila še prejšen teden prepričana, da oni se bojo vedno "štekali", ne tako kot uni lani... Iz podložnikov, ki so bili prvi teden vsem smotani, je naredil mučenike in ljudje že obljubljajo bojkot, če jih ta teden ne zamenjajo v luksuz. Seveda je bb poskrbel, da bojo več napak naredili gospodarji (čisto jasno je, da ne moreš cel dan igrati nekoga drugega, mimogrede se zmotiš pri imenu, govoriš v napačnem spolu, ali mogoče ne tleskneš s prsti ob pravemčasu, ko spustijo temo adamsovih, el tyeb pa itak nebi smel cel dan niti govoriti) in ta teden zagotovo bo revolucija.
Ne vem, zakaj imam občutek, da ko bojo mučeniki na drugi strani, bojo še hujši kot gospodarji in bojo gospodarji še večji mučeniki kot so sedaj podložniki. Takrat pa se bo začelo odločati o zmagovalcu. Nekoga je vsekakor treba narediti tako močnega, do bo vreden tistih 100.000 glasov v finalni oddaji...

nemehecat
09.04.2008, 09:56
Pa jaz jim naloge nebi priznala že zato, ker dada zgleda bolj kot ena bosanska k...., ne pa morticia...

nemehecat
09.04.2008, 10:06
Kri, v kateri bi se moral okopati Dejan, ni bila prava. Narejena je bila iz kakava, moke in soka rdeče pese. Če bi podložnik to vedel, bi se morda le ulegel v banjo s krvavo kopeljo in mu ne bi bilo treba prenašati nagajive Srede.

:d

nemehecat
09.04.2008, 10:14
Brezplačen vpogled v hišo bb:
Greš na stran bb, ko se naložijo stanovalci, z greš z miško na tretjega (sara), počakaš, da se poveča, ne klikneš. Potem greš dol in isto narediš na stanovalca 1, pa spet na 3, še enkrat na 3. in nato na 7 (mare).
Torej koda 3 1 3 3 7 - izginejo sostanovalci, pokaže se okence s prenosom iz hiše.

TuNina
09.04.2008, 11:17
a je v vseh teh tednih kdo slučajno opazil naskeja?:veryevil:

ta mulc je meni vedno bolj nadležen.. postal je šaolinova senca. karkoli seba reče, naske potem petkrat ponovi in si še kaj izmisli zraven. totalen nevretenčar je.

Aldebaran
09.04.2008, 16:32
Seba je pa žabe poljubljal, pa kot piše na BB strani mu je uspelo, ... me prav zanima, kaj bo v petek...
ima kdo kakšne sveže novice o dogajanju v bajti?

nemehecat
09.04.2008, 17:30
V hiši se ne dogaja nič. Preoblekli so se lahko v svoje cunje in ni jim treba igrati. Valjajo se po kavču, razen sandija, ki je dado skoraj strgal, ker mu baje manjka seks. Dada se je zato preložila z vrta na kavč in pustila na vrtu sandija samega. To je izkoristila Tjaša, ki se zdaj z njim pogovarja o seksu.

nemehecat
09.04.2008, 17:47
sebastjan je prosil naskeja, da ga zmasira...
Dejan sedi na mizi, mare leži na klopci (mater da zgleda ko taprav klošar), unadva se masirata, tjaša s sandijem zunaj.
Menda jakuzi ne dela.... matr kaki luksuz...

nemehecat
09.04.2008, 17:50
Aja, podložniki so prepričani v svojo zmago, skoz govorijo o tem, tudi gospodarjem. Seveda je glavni sebastjan, madona, temu se bo utrgalo če jih bb zafrkne in ostanejo tam. Naske ves čas ponavlja, da samo še dva dni zdrži in to je to...

doody
09.04.2008, 18:06
Ali ni že dovolj B.B. na TV,zakaj še tukaj komentirat?:censored:

ponga
09.04.2008, 18:44

doody, tukej je bolj zabavno. ;)

Katrin
09.04.2008, 18:47
nemehecat, tista koda res dela, ampak se itak nič ne vidi in sliši

nemehecat
09.04.2008, 20:07
Dopoldne se je dobro slišalo, vidi se pa malo manj, pač zaradi kvalitete...

Katrin
09.04.2008, 21:12
Saj sem itak ugotovila, da zna bit pol urni pogovor o češnjah na moč dolgočasen :)

Tanatie
09.04.2008, 21:27
damn, spijo v krstah, kopajo se v krvi...zakaj se nisem prjavu?

Katrin
09.04.2008, 22:05
Ker bi se potem, ko bi ugotovil, da je kri iz rdeče pese, moke in kakava, zmešalo.

Tanatie
10.04.2008, 07:36
mas point...ne maram pese...

nemehecat
10.04.2008, 09:28
Jedli bojo goveji rep v omaki. Dada in janine se zgražata - o fak, kako lahko ljudje to jejo... kako lahko to delajo sploh... kaj ljudje delajo z bogimi živalmi... Pa rekle so, naj ne reže meso na leseni deski, da se ne umaže. Pa ji pravijo, saj jo bomo dal v vrelo vodo namakat, da se spere...

Zgleda mislijo, da je še drek gor. Pa ko kravi z noge zrezek odrežejo, takrat je pa o.k.

Wanted
10.04.2008, 09:42
Tale bb mi je čedalje bolj glup, ker so vsi notri glupi...

mrjerry
10.04.2008, 10:02
Iz govejega repa se ipak skuha najboljsa mozna goveja juha, da o omakah sploh ne bi.

Samo pri takih zabitkih se ipak sploh ne splaca trudit, za njih so se pomije predobre.

freya
10.04.2008, 10:08
kdo pa kuha? oz. zna kuhat?
al živijo samo od čokolešnika in makaronov?

KissMe
10.04.2008, 12:00
Učer sem gledala oddajo... in sem ugotovila, da so vsi ... ne najdem besede... grozni... js ne vem no, kakor mam v spominu, so bli lanski vseen bolj zabavni, ti se pa res samo opravljajo, prepirajo.... Mislm, da bom nehala gledat, ker me resnično spravljajo v slabo voljo.

Sem poskusla tisto "kodo"... pa ne vem, a js ne znam al so že ugotovil pa preprečl... ker men se nč ne odpre

KissMe
10.04.2008, 12:03
Aaaa, pa mi je ratal:) pa še tko lepo se je izpisal "čestitke:)" Wiiiiiii

Katrin
10.04.2008, 15:56
kdo pa kuha? oz. zna kuhat?
al živijo samo od čokolešnika in makaronov?

Pa še čokolešnik bodo ukinili... :d

snežko
10.04.2008, 16:37

:) ker po tv ne gledamo eni, tukaj prebereš kaj je zanimivega in to je to...po najnujnejši potrebi pa še pojutubaš

monster
10.04.2008, 17:14
totali agree snežak :approve:

doody
10.04.2008, 17:47
doody, tukej je bolj zabavno. ;)
Potem si pa kar privoščite opravljanja.HIHI.

stLARA
10.04.2008, 20:41
good bless 31337 :blush::approve::2thumbs:
za enkrat imajo Sebastjan, Dejan in Tjaša (yebote, uf - pristna mariborščina :veryevil:) pri meni pluse :d

Wanted
11.04.2008, 12:18
good bless 31337 :blush::approve::2thumbs:
za enkrat imajo Sebastjan, Dejan in Tjaša (yebote, uf - pristna mariborščina :veryevil:) pri meni pluse :d

Ja pa kako to naredite? A sam se jim prbližate, da vam pokaže osebo, pol pa dol, alč kako?

Wanted
11.04.2008, 12:19
okej, dela, v lisici ni prjel :)

ponga
11.04.2008, 13:27
Kaj se kaj dogaja v hiši? Razen da Marko spet tožari in da je Sara povedala, da je oče alkoholik?

kinsley
11.04.2008, 13:36
nič posebnega.V glavnem mlatijo prazno slamo...zatišje pred burjo.vsi so nekako v pričakovanju večera in čakajo kaj se bo zgodilo.
nekako so vsi stanovalci prepričani da se bo zgodila revolucija,da bodo stanovalce zamenjali,da bodo podložniki postali gospodarji in obratno...
jaz pa mislim da revolucije ne bo:angel:

KissMe
11.04.2008, 14:33
Js pa upam da bo revolucija, ker bi to ful popestrilo dogajanje. Zanimivo bi blo gledat, kako se bojo s spremembo situacije ljudje začeli drugače obnašati.

zakon5
11.04.2008, 14:56
Kaj se kaj dogaja v hiši? Razen da Marko spet tožari in da je Sara povedala, da je oče alkoholik?

:clapping:glih en teden si rabla ,da si Markota pogruntala;):d

KissMe
11.04.2008, 15:06
Ja, Mare je... v sredo sm gledala, ko so bli že vsi podložniki v spalnici, Mare jih je pa "izdajal" Dadi, da bi se prikupu... In Dada mu pol ful reče "svaka čast" pa kao d sta ful frenda, v resnici ga je pa samo izkoristla da ji je kej povedal... res so otročji...

lady_lucifer
11.04.2008, 16:13
a je zloglasni novomeski pretepac ze kej po****u? :d:d

KissMe
11.04.2008, 17:00
Kaj je bla tista "vroča debata" med Sebastijanom in Dado? Na strani bb je namreč naslov.. "Dada: "Lahko s prstki, lahko tut oralno, veš."" Me zanima kaj sta mela povedat na to temo :blush:

nemehecat
11.04.2008, 17:11
besedaje nanesla na seks in športnike, ker športniki pred tkmo ne seksajo. IN dada j rekla, da če nje nebi vsaj enkrat na mesec nategnu, da adijo. In potem je sebastjan po****il, da kakšna je, da seks postavlja pred spoštovanje do partnerja in bla, bla...., pa da kako bi bilo, če gre na službeno potovanje, a potem bi ona lahko jahala z drugim, al pa če ima nesrečo in je več mesecev v bolnici, da se ona lahko z drugim goni.... pa ni ****a.
Potem jih je bb prekinil, morali so v sobo, da so pospravli krste in ostalo in v spalnici se seba še ni pomiril, prav tako, ko so lhko začeli čistiti stanovanje.
Kasneje je dada nekomu namignila v stilu, da ga zanalašč....

nemehecat
11.04.2008, 17:16
Aja, uni prstki... dada je rekla, da če je športnik in ne seksa zarad tekme en mesec, da potem jo more vsaj kako drugače zadovoljit, seba pa pravi ne, ker si potem hitro do konca...

nemehecat
11.04.2008, 17:17
seba in dada imata spet eno žolčno razpravo, ostali pa zehajo zraven... dada pravi, da nebi šla iz hiše prostovoljno, ker ji je fajn in se nebi prijavla, če bi mislila, da ni sposobna pritiska. Seba pravi, da če se on odloči, če mu klikne, da bo šel ven....

KissMe
11.04.2008, 17:25
Aha, hvala... se strinjam z Dado... začuda :)

Ja, sej zdej pa poslušam... me že mal ušesa bolijo:) kolk sta bolna ej.... Seba je tolk smešn... pravi, da če bo šel prostovoljno ven, da noče, da oni govorijo, da je brez hrbtenice.... Govoril bojo, kar bojo hotl... sploh glede na to, da je vsem dest v želodcu, po mojem ne bojo samo o tem da nima hrbtenice :rolling: U resnici je, kot prav Dada (spet se strinjam), ful presran in brez samozavesti... prestrašen je k en piščanček :)skos analizira druge, kakšni so in išče vzroke (npr. da je Sara zlobna v dno duše in sovraži moške ker je odraščala brez očeta itd.).... pri takih analizah pomislim, kaj, za vraga, se je njemu dogajalo v otroštvu :rolling: :veryevil:

Pa da ne bi kdo dobil napačnega vtisa... Dada mi gre ful na živce in upam da dons leti ona. Sandi se mi sploh ne zdi tolk slab, sam na napačno osebo se je prlepu.

nemehecat
11.04.2008, 17:29
pri takih analizah pomislim, kaj, za vraga, se je njemu dogajalo v otroštvu :rolling: :veryevil:

saj v tem je finta njegovega obnašanja. Že damjana je povedala nekaj o tem (rekla je, da je imel probleme z mamo in da verjetno zato tak zaničevalen odnos do žensk) in da je rekel, da mogoče jim bo enkrat povedal, kaj se mu je zgodilo.

KissMe
11.04.2008, 17:32
Uau, pol sm ga pa dobr prebrala :) upam da bo pol, k bo šel ven, pogledal oddaje pa ugotovil, kakšen cepec izpade s takimi izjavami...

KissMe
11.04.2008, 17:33
In... za koga zdej navijate, da gre ven?

Wanted
11.04.2008, 17:34
Ma vsi so emoti

Wanted
11.04.2008, 17:35
jaz upam da leti dada, sicer pa lahko glasujete na www.tipovej.com

ponga
11.04.2008, 18:01
:clapping:glih en teden si rabla ,da si Markota pogruntala;):d

Ni blo tukej kaj za pogruntat, zakon5. Sm napisala, da SPET tožari. ;)

ponga
11.04.2008, 18:06
In... za koga zdej navijate, da gre ven?

Definitivno za Dado!
Tjaša mi je čist nemoteča, tudi Sandi mi ta teden ni šel tolk zelo na živce. :d
Komaj čakam Dadino faco, ko bo danes izseljena - upam! Itak bo rekla, da to zato, ker je najmočnejši karakter v hiši. :d

Drug teden pa Sara ali Marko! :angel:

nemehecat
11.04.2008, 18:11
danes popoldne marko stoji pri ograji:
sandi: kaj je marko, zakaj ne čistiš?
marko: ma se mi ne da, zato nočem...:d

KissMe
11.04.2008, 18:34
Ful dober razlog :rolling:

zakon5
11.04.2008, 18:51
Ni blo tukej kaj za pogruntat, zakon5. Sm napisala, da SPET tožari. ;)

***at ga ,prehitr sm te pohvalu:veryevil:

TuNina
11.04.2008, 19:29
o moj bog, kaj ma nina na glavi?

monster
11.04.2008, 19:32
bbb ..sračje gnezdo?

ponga
11.04.2008, 19:34
Ampak tokrat RES sračje gnezdo! :nonono:

.:WoLf:.
11.04.2008, 19:40
Mene zanima kdo bo to žensko oženu (Osenar).

monster
11.04.2008, 19:47
mogoče kaka lejzbijka? :d

kabala
11.04.2008, 19:48
Ah, vi sploh ne veste, kaj je trenutno IN :clown:

In naj se že enkrat nauči sklanjat hči

monster
11.04.2008, 19:51
lol :)

mogoče lahko začne z gospo za vajo ;)

cute poison
11.04.2008, 19:55
o bo en bruhal :rolling:

stLARA
11.04.2008, 20:00
ah, kaj so tečni s temi dodatnimi nalogami ... :sleepy:

kabala
11.04.2008, 20:07
Kaj so res vsi špricali slovenščino??? (v osnovni šoli)

stLARA
11.04.2008, 20:17
kaj pa je bilo s temi procenti narobe?:rolling:
pred reklamami vsi okoli 33%, čez tri minute pa čisto kontra :d

cute poison
11.04.2008, 20:20
ah, kaj so tečni s temi dodatnimi nalogami ... :sleepy:

nekaj se mora dogajat, Gačanovič itak ne zna nč povedat, sam reži se in govori: ne bi komentiral .... WTF:nonono:

ni blo bruhanja :)...je vzdržljiv šaolin :)

stLARA
11.04.2008, 20:25
joi, če ne bi bil Seba tečen kot pyzda in malo manj živčen, bi ... :blush::blush:
:angel:

Socialninesporazum
11.04.2008, 20:39
Bedno je vse skup. Te producente na poptv oziroma tiste, ki naj bi imeli ideje za šov, bi blo treba vse po vrsti nagnat iz služb, ne pa da so za to skropucalo še plačani.
Neizvirnost, dolgočasnost, pomanjkanje idej in domišljije... Al pa so tolk slabo plačani da se jim enostavno je*e za vse skup. Kje so vsi naši DOBRI dizajnerji, ljudje z idejami... Res vsi bežijo v tujino?

stLARA
11.04.2008, 20:40
in spet so se slačili :d

monster
11.04.2008, 20:40
Čist po mojih željah, he he...Tjaša ostane, revolucija se je zgodila.

kaj se je zgodilo? :)

ponga
11.04.2008, 20:47

REVOLUCIJA! :2thumbs:

11.04.2008, 20:48
Kje so vsi naši DOBRI dizajnerji, ljudje z idejami... Res vsi bežijo v tujino?

To se tud jst sprašujem..

11.04.2008, 20:48

a si na šihtu?

monster
11.04.2008, 20:51
ne. nimam tv-ja in ne gledam :)

vidm. podložniki so postali gospodarji in obratno. 24ur temu pravi izredna novica :rolling:

11.04.2008, 20:52
ne. nimam tv-ja in ne gledam :)

Nč ne zamujaš.

monster
11.04.2008, 20:55
ja vem, samo rad pa komentiram ;)

stLARA
11.04.2008, 20:57
Sebastjanova majčka zmaga :veryevil:
http://image.24ur.com/media/images///extra/Apr2008//60121519.jpg

solsikke
11.04.2008, 21:10
Dada je Sebastjana označila kot "prazna glava, totalno".:rolling:

Sam ima pa majčko zato polno. Rožic ... :2thumbs:

PoisonIvy
11.04.2008, 21:39
lahko dada bleja koker če, še zmer mi je bolj všeč rožasti seba kot ona :d

zmagovalni v tej oddaji (poleg sebovega travnika) je bil vsekakor foter od Dade :d:d:d

Nina:" Gosod Pero, ali je Dada v hiši takšna kot je doma?"
Pero: "Jeste!" :rolling:

Mama od Tjaše je (popolnoma po nepotrebnem) še enkrat obrazožila da se oni v njihovi familiji vsi samo na glas menijo in se ne kregajo :sleepy:

Doroteja je povedala da je dada direktna česar ljudje ne marajo, sicer pa poštena in ni zahrbtna (yeah right)... baj d vej, če bom mela kdaj hčerko, ji bo vsekakor ime Doroteja:)

Jure (al kaj je bil on prijajtelj od Sandija), je povedal, da... kaj je že povedal? aja, da se sandi babam ne pusti ukazovat... seveda, sandi nam je to ves čas BBja vztrajno dokazoval :veryevil:

pričakovano so zmagali gospodarji (zdaj bi blo seveda že RES bedno če ne bi) in pričakovano je bila izgnana Dada - kot najmočnejši člen, seveda, hohohoho. Da vidmo zdej kako bo s Sandijem....danes se je že po Tjaški vesil hehe prav dolgo zgleda da ne bo žaloval, čeprav je kako sekundo točil krokodilje solze :d

še eno ali dve bi rekla na račun komentatorjev - mislim, gačanovič res ne razume da enostavno ni smešen???? vse kar mu prileti iz ust, je za v peti razred OŠ, njegov smeh NI nalezljiv in njegove muže na obrazu so UNapetitlih! Tko :approve:
max me je po začetnem dokaj dobrem komentiranju zadnje oddaje razočaral, in roko na srce je tam najboljša komentatorka prav Tinki Binki (je res da med precej mlačno konkurenco ampak ipak...)

aja pa tale sebatova naloga - z vsemi tistim smrdečimi stvarmi ki so mu jih zmetal v škatlo, ni 30 sekund niti mrdnil s faco... najbrž mu je tisto okolje (svečke, mrmranje) pisano na dušo in je lahko za trenutk zameditiral :clown:

da vidmo zdej kako se bojo obnašal novi šefi :approve: maščevanje je sladko!!!!!

monster
11.04.2008, 21:44
Ajvi za precednico

PoisonIvy
11.04.2008, 21:45
joj skor bi pozabila ninino top frizuro danes - res prekaša vse dosedanje stvaritve. mene MIČ studio niti od daleč ne bo videl!!!!!

okej, iz grde babe nardit nekej prijetnega za oko za na TV res ni tako zlo težko, to nekako večina maskerjev obvlada... ampak iz lepe punce nardit ven bedno pojavo, to zna pa samo velik umetnik! in pri nas jih je zgleda kar nekaj!:veryevil:

ma dal bi nanjo eno normalno sexy elastično oblekco, sfenal bi ji lase in jih skuštral mal okrog glave, en pameten, mal bolj nežen make up, pa bi bla ko princeza napram temu kar so iz nje spacali skupaj danes:nonono:

PoisonIvy
11.04.2008, 21:47
Ajvi za precednico

:blush::blush::blush:

Katrin
11.04.2008, 23:29
Matr, kdo Osenarci frizuro dela... mogoče je pa nekdo vikler v njeni glavi pozabil?

Gačanovič je men ful car, vsaj en zabaven, Tino (k je bila lansko leto tko močna in direktna, a ne), bi zaprla v klet.

Tale Seba je pa men k pehotna mina, sam čaka, da stopiš nanj na taprav način, pa bo eksplodiral da bo joj :) zato mi je ža Damjane... Se mi zdi, da je vsako stvar iz svojega kovčka posebaj poljubil :)

nemehecat
12.04.2008, 07:06
Ja, tale sandi... že odkar ga je dada zavrnila, se trudi okoli tjaše, njej pa to očitno paše. Že v četrtek, ko so jih poklicali vse tri skupaj v spovednico, je sandi rekel, da bi raje, če gre ven dada, sicer z razlogom, ker je zmanjkalo čikov in bo sitna. Potem se ji je opravičeval, da je izbral mnj slabo varianto, ona pa mu je govorila, da ni treba in da se s tjašo ful razumeta, da bi bila lahko par.
Tudi včeraj zvečer sta veliko časa preživela pred rešetkami in tjaša mu je dvakrat rekla, da je izpadlo tako, kot si je želela - da so se zamenjali in da sta ostala onadva. Kar ni se mogla ločit od njega, ko so jo vabili v jakuzi, še potem je kričala: čakte, da se od sandija poslovim...
Glede na to, da je sandi že malo živčen od kao pohote, bi se v primeru, da sta oba na eni strani rešetk, zagotovo kaj zgodilo, tako pa se mi zdi, da bomo kmalu spet gledali kreganje znotraj in med skupinami, samo da jim spet dajo kakšno za***ano nalogo.

nemehecat
12.04.2008, 07:10
Tale Seba je pa men k pehotna mina, sam čaka, da stopiš nanj na taprav način, pa bo eksplodiral da bo joj :) zato mi je ža Damjane... Se mi zdi, da je vsako stvar iz svojega kovčka posebaj poljubil :)

včeraj je bil ful rečen, ker so jih zamenjali, vprašanje, koliko časa bo to trajalo. Celo podložnikom je iz mini lux proračuna (zaradi kazni jim je ostalo le 70 eur) namenil cigarete, naskeju pa ni naročil poli salame.
Bogi naske, upam, da dobijo vsaj zadost čokolinota, pa kakšen krompir za pomfri, ker če ne bo tip pri njegovi izbirčnosti spet stradal...

ponga
12.04.2008, 08:03
baj d vej, če bom mela kdaj hčerko, ji bo vsekakor ime Doroteja:)

Ne bo Daliborka? :d Pa jo kličeš tudi ti - Dada? :clown:

Mimogrede - Dadin oče. A je njega včeri isti frizer kot Osenarco obdelal? :shy:
Drgač pa se je gospod na začetku še trudil govorit slovensko, na koncu bi pa skoraj že podnapise rabili.

Katrin
12.04.2008, 08:09
Dadin oče je že ok, tko je padel v zagovarjanje svoje hčere in odgovarjanje na glupa vprašanja, da ga je na koncu mal odneslo... če samo pomislim, da bi mojega fotra tist vikler včeri spraševal, kakšna sem jaz do svojih fantov... no, naj rečem samo, da ne bi dobila zelo ustvarjalnih odgovorov :d

ponga
12.04.2008, 09:09
Seba je svojo sexy rožasto majčko že zamenjal za belo-sivo kombinacijo. :)

Gospodarji imajo genaralno pospravljanje luksuznega stanovanja. Seba je zgrožen, da so v stanovanju živele 3 ženske, pa pustile tak svinjak.

ponga
12.04.2008, 09:13
Dejan bo pa zaprosil BB za čistilo za usnje. Najbrž hoče razkužiti sedežno. :d

Nase je Dejan navlekel očitno vse cunje iz svojega kufra - drugi so v kratkih rokavih, on pa puli, čez še jakna, na glavi neka baretka... :nonono:

nemehecat
12.04.2008, 09:31
Ja, res so se nakičili, vsak ma svoj stil - dejan zgleda kot en bogataški pokovec južnjaških korenin, seba je res smešen v njegovi zbirki pisanih majčk, naske si je dal gor nek hud pas, kjer se sponka vrti, mare si je obul one copate iz blaga....:d
Edino tjaša izgleda bolje, ker je končno oblečena in ne hodi z nago ritjo naokrog...

nemehecat
12.04.2008, 10:23
http://www4.slikomat.com/08/0412/jz4-601216.jpg

šaolin se je končno sprostil:d

h3x0r
12.04.2008, 10:27
hahaha ... tipi so se že začeli kazat ...

kinsley
12.04.2008, 11:15
...zdaj čakamo kdaj bodo ženske odvrgle krpice....če bodo sploh?:lol:

Tramp
12.04.2008, 11:33
Če bomo še dolgo čakali, jih bo zmankalo... žens namreč!

KissMe
12.04.2008, 11:36
Zarad mene, tud če ženske ne odvržejo krpic, men tipi čist zadoščajo :veryevil:

Hm... ja res škoda ker nism gledala včeri :sad:

Sicer pa.... sem ful vesela, da je šla Dada ven, mislm, da bo celotno vzdušje ful bolš. Ja, škoda ker Tjaša pa Sandi nista na isti strani... sicer se da pa tud med rešetkami :rolling:

In... kaj mislite, kdo bo danes nominiran?

KissMe
12.04.2008, 11:41
Sem opazila, da se je Sebastjanu ful priljubljenost povečala... pa menda ne zato, ker smo lahko videli njegove čare, ki jih je do zdaj skrival? :rolling: :clown:

kinsley
12.04.2008, 12:05
[QUOTE=KissMe;1344752]Zarad mene, tud če ženske ne odvržejo krpic, men tipi čist zadoščajo :veryevil:

..zlo egoistično..

kinsley
12.04.2008, 13:11
v včerajšnji oddaji niso povedali koliko je bilo glasov!...a sem mogoče spregledal?

cute poison
12.04.2008, 13:12
dobili so hrano....kakšno veselje:)....za vsako stvar vprašajo podložnike, če rabijo ....se vidi, da so dobro občutili, kako je biti brez dobrin.....

cute poison
12.04.2008, 13:22
Seba kuha puding:rolling:...in po vsem skuhanem pudingu zlije vse mleko kar na prašek in veselo meša ...:2thumbs:

ponga
12.04.2008, 15:49
v včerajšnji oddaji niso povedali koliko je bilo glasov!...a sem mogoče spregledal?

Sem tudi jaz pogrešala ta podatek. Samo procente so povedal.

ponga
12.04.2008, 15:50
In... kaj mislite, kdo bo danes nominiran?

Pri gospodarjih sigurno Marko, bo pa tudi Naske po moje dobil kar kak glas.
Pri podložnikih pa po moje Sara in Sandi.

ponga
12.04.2008, 15:59
Zakaj so gospodarji vsake 2 ure drugače oblečeni?
Seba je svoje svetlo modre hlače zamenjal za bele, majčke trenutno ne nosi, Tjaša je tudi v drugih barvah, Dejan je čist "takmašno" oblečen...:nonono:

drejca
12.04.2008, 16:02
... in novopečeni podložniki ugotavljajo, da niso bili taki "šminkerji" kot t novi gospodarji in so bli bolj normalno oblečeni.

henry_
12.04.2008, 16:34
Glede porasta pribljubljenosti pri Sebastiju pa ... ma tudi Seba ni tako neumen in ve, kako se da razživeti smrkljice .... mal pokažeš pimpača in ritko, pa si in :d

tudi tale topic je malce razživel tale "dogodek" :sleepy: matr dolgcajt :nonono:

kinsley
12.04.2008, 16:41
Seba je svoje svetlo modre hlače zamenjal za bele, majčke trenutno ne nosi, Tjaša je tudi v drugih barvah, Dejan je čist "takmašno" oblečen...:nonono:

...ja so bli celi mesec v istih cotah,pa morajo not prinest:rolling:

Katrin
12.04.2008, 18:05

Daj jih razumi, v kovček so spravili svoje ta boljše cote, en mesec nosili zaporniške in sedaj KONČNO lahko pokažejo kaj imajo :d

ponga
12.04.2008, 18:13
Ok, razumem, no.
Glede na to, da bojo mogoče že v petek spet podložniki, naj jim bo. ;)

KissMe
12.04.2008, 18:46
Ja, zdej si morjo dat duška na vseh področjih:) sem včeri (oz. danes) ponoč ob 2h pršla, so bli Dejan, Seba pa Tjaša veselo v savni... treba je izkoristt čimveč čimprej:)

Js upam da ne bo spet Sandi nominiran ta tedn, nej si mal živce ohladi enkrat :)

Zdej se pa o obrezanosti pogovarjajo...

ponga
12.04.2008, 19:12
Dada je prepričana, da so jo drugi nominirali zato, ker ji zavidajo njen karakter in bi radi bili del nje! "Ampak karakterja se ne da kupiti", je zaključila. :rolling::rolling::rolling:
Pa seveda je bila najmočnejši člen, to itak že cel čas tumba. :rolling:
Kriv, da je šla ven, je pa po njenem itak samo Seba, ker je zahrbten. :veryevil:

Kako je lahko on kriv, če je sploh nominirati ni mogel? :shy:

Hvala bogu je zunaj! :veryevil:

cute poison
12.04.2008, 19:17
nina viklar št. 2 :p
http://shrani.si/f/r/q7/11Zy441H/1/clipboard01.jpg

chaser
12.04.2008, 19:42
A je Sara once again povedala, da vloga zabavljača ni dovolj za obstanek v hiši?

prekmurec
12.04.2008, 19:44
Sem opazila, da se je Sebastjanu ful priljubljenost povečala... pa menda ne zato, ker smo lahko videli njegove čare, ki jih je do zdaj skrival? :rolling: :clown:

A večjega še nisi videla?:rolling:

monster
12.04.2008, 19:59
loool :d

stLARA
12.04.2008, 20:10
jeanine je že prepričana, da gre ven ... ne vem, v Marku ima močno "konkurenco" - tudi POP-Tv ga ne idealizira več, kot morda v prvih tednih

monster
12.04.2008, 20:12
...kaj sem napisal pred enim mesecem? Marko je adut za prve tedne

stLARA
12.04.2008, 20:17
...kaj sem napisal pred enim mesecem? Marko je adut za prve tedne

ja, recimo da je bil res tisti trenutek največja "atrakcija" za gledalce ... logična izbira, seveda;)

monster
12.04.2008, 20:39
čas je, da gre in prepusti tekmovanje "ta pravim"

verjetno ne bo skoraj nihče več omenjal tega, da si zmago zasluži prav Marko, da bi se z dnarjem dvignil iz dna :)

ponga
12.04.2008, 20:53
A je Sara once again povedala, da vloga zabavljača ni dovolj za obstanek v hiši?

A veš da ni tega rekla! ;)
Sem tudi jaz čakala. :d

Žvauca
12.04.2008, 21:14
čas je, da gre in prepusti tekmovanje "ta pravim"

verjetno ne bo skoraj nihče več omenjal tega, da si zmago zasluži prav Marko, da bi se z dnarjem dvignil iz dna :)

Vse je mogoče. Nekaj histeričnih bab na BB forumu organizira glasovanje za Jeanine, ker 'Marko mora ostati' in če je verjeti njihovim besedam, že zdaj kličejo kot zmešane ter so za Marka pripravljene nekaj časa živeti ob kruhu in vodi.

Tudi kar se mene tiče, je Marko svoje odigral. Ni zanimiv, ne sodeluje, kar pa že počne, ga ne kaže ravno v najlepši luči. Pri nalogi sodeluje mehanično, za higieno ne skrbi, pospravljajo in kuhajo naj pa drugi zanj, v glavnem pa preži na kakšen požirek. Marsikateri 'kralji ulice' bi znali vsak dan povedati vsaj deset zanimivih zgodb, on pa gre že marsikomu na živce, ker samo čaka, kaj mu bo padlo v naročje.

Ni mi bilo čisto jasno, zakaj se prilizuje svoji bivši grupi, ki ni najlepše ravnala z njim. Sploh, ker ga ta skupina, v kateri je sedaj, dosti bolj 'obrajta' kot človeka. Potem je pa neka BB forumašica ugotovila, da je Marko takrat, ko je izbiral prvo skupino gospodarjev, bolj gledal na to, kdo ga raje cukne, mi je pa postalo jasno. Pri bivši grupi je več možnosti za kakšen požirek. Četudi je treba malo ovajati in štrene mešati.

Če bo izglasovan, bo v skupini novih gospodarjev bolj zanimivo. Trije 'nesmrtni prijatelji' bodo morali žrtvovati 'enega izmed svojih'. Večkrat bodo nominirali Tjašo, ki jo nominirajo čisto po krivici, bolj bo med gledalci priljubljena. Tukaj je pa šaolin pljunil v lastno skledo.

KissMe
12.04.2008, 22:14
A večjega še nisi videla?:rolling:

Očitno nisi zaznal ironije v mojem stavku... zgleda, da večjega še niso videle/i tiste/i, ki glasujejo za priljubljenost:dontknow:

Res mi je čudno, da nominirajo Tjašo, in to kar vsi, ker se mi zdi, da to počnejo brez razloga. Seba je rekel, da jo nominira zato, ker bojo mogoče prihodnje naloge težje in ona kot ženska ne bo zmogla.:nonono: V preteklem tednu se je ravno ona najbolje izkazala, kolikor vem. Sicer je pa prav, s tem, ko je nominirana, ji bo priljubljenost narasla, tko da ni v nevarnosti.

Tud to mi ni jasn, zakaj gre Sandi vsem tko v nos.:dontknow: Men se zdi čist ok. Sicer bo pa zdej zanimivo, kako se bo obnašal, ko ni več Dade. Mislim, da se zna pokazat v čisto drugačni luči.

monster
13.04.2008, 06:42
pri tej femini podpori Marku se malo spomnim na dr. Ruglja ;), ki bi to znal žmohtno pokomentirat ...

Tudi glede na razmerje moški-ženske je čas, da ven leti kak tip, za kar bodo tudi na POPu poskrbeli ;)

ponga
13.04.2008, 07:47
Tudi glede na razmerje moški-ženske je čas, da ven leti kak tip, za kar bodo tudi na POPu poskrbeli ;)

Oz. bo kmalu prišla kaka rezerva v krilcu. ;)

monster
13.04.2008, 08:33
uh, točno pongič ... še rezervistke :)

kinsley
13.04.2008, 09:55
sedaj je na vrsti moški da gre ven in to Marko...ker mu je potekel rok trajanja.V zadnjih dveh tednih je pokazal zakaj je brezdomec.Nezainteresiranost,lenost in hinavščina,pa da o pomanjkanju higiene ne govorim.V triu z Jeanin in Tjašo je najšibkejši člen.

Tanatie
13.04.2008, 10:06
hmm...mogoce bojo pa vrgl vse zense vn pa bo gasilec hotu spricnt sebata?

h3x0r
13.04.2008, 10:11
hahahaha ,.. tudi možno

Katrin
13.04.2008, 10:21
Sandi postaja nervozen, vse ženske mu bodo pometali :)

Tanatie
13.04.2008, 10:23
ce se ne motim si je se sam eno nominiru...

PoisonIvy
13.04.2008, 10:27
pa sem v petek mislila da osenarca ne more met slabše frizure :d

daliborka je pa res ena modelka hahaha tista njena izjava o karakterju ki se ga ne da kupit, me je res nasmejala.. lepo da je punca samozavestna, sam mal realnosti ji pa res ne bi škodlo :veryevil: v glavnem, oddaja z njo je bila dolgočasna, zobatka in cipresa sta bli velko bolj zanimivi.

je pa zanimivo kako vsi še vedno mislijo da gre ven tisti ki se skrega s sebastjanom :d

nominacije so bile pričakovane, upam da gre ven marko, se strinjam da je odigral svoje.... v resnici je ena dolgočasna lena puščoba, da o higieni, prdenju in riganju sploh ne govorim.... saj ni od nekdaj na ulici mende...

PoisonIvy
13.04.2008, 10:28
hmm...mogoce bojo pa vrgl vse zense vn pa bo gasilec hotu spricnt sebata?
:d:d:d

zakon5
13.04.2008, 10:29
sedaj je na vrsti moški da gre ven in to Marko...ker mu je potekel rok trajanja.V zadnjih dveh tednih je pokazal zakaj je brezdomec.Nezainteresiranost,lenost in hinavščina,pa da o pomanjkanju higiene ne govorim.V triu z Jeanin in Tjašo je najšibkejši člen.

ja, maš prav,sam da te ponga slučajno ne sliši

monster
13.04.2008, 11:48
kaka je pa naloga? se že ve?

ponga
13.04.2008, 13:20
pasji teden

Podložniki bodo psi, gospodarji jih bodo imeli pod komando - hranijo in umivajo jih oni. Psi spijo v utah, v spalnico nimajo vstopa.

monster
13.04.2008, 13:20
sori, ampak tole men ni smešn ... :(

ponga
13.04.2008, 13:23
Sej ni noben reku, da je smešno, pošastko. :nonono:

Me zanima, kako jih bodo sparili... :shy:

monster
13.04.2008, 13:25
tud zanimivo ni ...:o

meni bolj kaže na pomanjkanje idej na pop-u

stLARA
13.04.2008, 13:40
:o samo tole je pa res zgrešeno. :nonono:

ponga
13.04.2008, 13:45
ja, maš prav,sam da te ponga slučajno ne sliši

zakon5, daj razsvetli me. Sama namreč že en mesec živim v prepričanju, da mi gre Marko na živce, ampak očitno veš nekaj več, kot jaz. :veryevil:

Če je Marko tvoj tip, ti to mirno povej, bomo razumeli. ;) Ni treba svoje simpatije izražati skozi drugo osebo. :)

ponga
13.04.2008, 13:48
Sara je Sebatov pes - pričakovano.
In Sandi Tjašin - tudi pričakovano.

ponga
13.04.2008, 13:50
Seba je zadovoljen z nalogo, ker bosta zdaj obe skupini skupaj (pse imajo stalno na povodcu), edino ponoči se bodo zaprla vrata med obema prostoroma.

ponga
13.04.2008, 13:57
Marčelota že skrbi, če ga bo moral njegov gospodar tudi po intimnih delih umivati...

Tramp
13.04.2008, 14:14
Ko sm že mislu, da BB ne more nardit še kaj bolj poniževalnega, evo pa so me. Po moje bomo do konca vidl še bičanje, križanje in umor. To je grozno, pa še nezanimivo. A je res vse to dovoljeno???

ponga
13.04.2008, 14:53
Zdej sestavljajo ute za pse.
Vsak pes mora dobiti ime - izpeljanko iz svojega imena, končati se mora na i.