Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ogrci, na pomoč!

Malbrskam
02.04.2008, 20:54
Ok star sm 15 let, pa mam fuul probleme z ogrci predvsem po nosu. Ful pazim kaj jem tko da verjetn ni zarad prehrane, tko da a ma kdo kaksn "recept" proti ogrcom? Aja pa se neki, kaksn je normaln ITT? Jst sm visok 181 cm pa tehtam 57 kg tko da je moj ITT 17, kar naj bi blo rahitično, sam jst se sam seb ne zdim presuh! Ful bi vam bil hvaležn za kakšn nasvet!

Irina
02.04.2008, 21:03
Preden začneš eksperimentirati z izdelki kozmetične industrije, ki ti bo obljubljala tudi nemogoče, stopi do kozmetičnega salona. Tam te bodo poučili kako skrbeti za mastno kožo.
Si v obdobju, ko se v telesu dogajajo burne spremembe in tudi zamaščene lojnice, ki se spremene v neprikupne ogrce "sodijo" zdraven.

clashofopposites
03.04.2008, 09:43
Svetujem ti obisk pri kozmetičarki, ki bo to strokovno in natančno opravila. če pa hočeš sam negovati kožo doma, pa v akcijo!

1. na obraz nanesi topel obkladek to je lahko mokra brisača al gaza... pusti približno 5 minut, zato da se koža zmehča in se pore odprejo, s čistim robčkom počasi in nežno stiskaš ogrce, če gre lepo vn pol nadaljuj, drugače odnehaj ker si lahko preveč poškoduješ kožo.

2. peeling za obraz

3. čiščenje obraza zjutraj in zvečer temeljito!

4. čistilna maska (iz alg ali morske gline 1x tedensko)

če si sam sebi ne zdiš presuh pol je kul... vsak ma svojga umetnika k nam oblikuje telo, če normalno ješ in se gibaš pol ne skrbi...

Veliko sreče

kokos
05.04.2008, 19:19
kozmetičarke so cruel!!! sem šla enkrat, so mi solze tekle k me je tolk bolel. Zdej uporabljam od Vichy neutrogena. mi kr pomaga mam občutek. seveda pa je vsaka koža drugačna. :2thumbs:

anit
05.04.2008, 21:25
Oila. Za ogrce je tako : Jaz mislim, da je najbolje da greš k kozmetičarki ali pa mogoče v lekarni vprašaš če je kakšna dobra krema (samo mislim, da to ni najbolje, ker kreme niso najbolj zanesljive) ... Ali pa si kupi puder oziroma kolektor za prekrivanje ogrcev. Sicer pa si zdaj v takšnem obdobju da mislim, da bo to čez nekaj časa minilo.

Kar pa se tiče ITM : Nisi presuh. Za fante stare 15 let je ITM normalne mase 15,9-23,9 (toraj ti si PRIMERNO hranjen) .. tako da nič skrbet.. Čeprav kar lepo jej, da dobiš lepo oblikovano postavo . Drugače pa mislim , da si čisto ok.

Lp;)

Irina
05.04.2008, 21:32
Ogrce, ali jih očisti kozmetičarka, ali sam, nikakor pa ni lepo videti, da jih prekrivaš s korektorji ali pudrom, To deluje neurejeno.
Obisk kozmetičarke ti bo praktično "pokazal" kako se lahko kasneje ogrcev lotiš sam.

dina
05.04.2008, 23:44
V lekarni kupiš losion in kremo proti ogrcami! Uporabljaš po priloženem navodilu! Ogrce ne stiskaj,naj se same posušijo od uporabe te kreme in losiona ker se lahko zgodi da ti ostanejo vidne luknjice na koži. Ne jej preveč sladkarij,čokolade se pa najbolj izogibaj! Svež zrak in sončenje sušijo ogrce!