Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : hitrost alias Speed

spartan
09.04.2008, 19:57
hja no....kaj je za vas prava hitrost oz. počasnost pri vstopanju v zvezo:shy:

hitro na brzake....razvlečeno.....kakšen tempo je za vas pravi tempo (če pravo sploh obstaja, seveda):blush:

Dancefreak
10.04.2008, 09:11
heh vedno pravim, go with the flow, oz kaj ti srce pravi, v ljubezenskih zadevah nimaš kaj komplicirati, ALI Je ali pa NI!
Seveda je odvisno od človeka, če je človek bolj zaprti potrebuje več časa za vstop v zvezo, korak za korakom.
Ljudje ki so bolj odprte narave pa dajo karte kuj na mizo ;) Jaz sem bolj za to sorto ljudekov .

dina
10.04.2008, 09:47
Jaz pa mislim da je bolj sigurno premisliti in mala več spoznati partnerja...se pravi vstopiti v zvezo počasi...počasi se daleč pride!

snežko
10.04.2008, 12:15
:) zaradi takega pristopa sem zgubil ljubezen življenja...preveč razmišlat ni dober, premal tud ne...nikol pa ne veš kaj je ravno prav...poslušaj srce in tako se odzivaj pa bo vse ok. in nikoli si ne moraš nič očitat kasneje...če te udari te udari in takrat nobena pamet ne pomaga, če greš v zvezo samo s pametjo pa sigurno ni dobro...preveč premišljene zveze so hladne in dolgočasne...

samarjan
10.04.2008, 14:13
Snežak.
Kak pristop je pa bil tvoj? Kako pa veš da si izgubil ljubezen življenja? a ne moreš popravit za nazaj.

Dancefreak
11.04.2008, 08:23
:) zaradi takega pristopa sem zgubil ljubezen življenja...preveč razmišlat ni dober, premal tud ne...nikol pa ne veš kaj je ravno prav...poslušaj srce in tako se odzivaj pa bo vse ok. in nikoli si ne moraš nič očitat kasneje...če te udari te udari in takrat nobena pamet ne pomaga, če greš v zvezo samo s pametjo pa sigurno ni dobro...preveč premišljene zveze so hladne in dolgočasne...

tako je, tudi sam sem izgubil v rosni mladosti veliko luštnih punc samo zaradi prevelikega cincanja, če srček zajoka daš100%, če bo ratalo super! Če ne pa dalje! :approve:

snežko
11.04.2008, 12:10
Snežak.
Kak pristop je pa bil tvoj? Kako pa veš da si izgubil ljubezen življenja? a ne moreš popravit za nazaj.

:) tko mislim. ne morem popravit...šmrc šmrc

nattka
11.04.2008, 15:35
hja no....kaj je za vas prava hitrost oz. počasnost pri vstopanju v zvezo:shy:

hitro na brzake....razvlečeno.....kakšen tempo je za vas pravi tempo (če pravo sploh obstaja, seveda):blush:

no, če dve leti čakaš ... da preneha "svoj čas zase" ... potem je vsekakor nekaj narobe s tvojim števcem hitrosti ...

btw: mišljeno je na splošno, nikar ne padi vznak ...
vse podrobnosti so zgolj naključne ...

gia
11.04.2008, 15:45
pri meni so se zveze skoro vedno začele s kom iz takratnje družbe in je absolutno moglo bit vsaj malo rajcanja, nedolžnih dotikov. tko da sem za počasi. (ampak ni pa to isto kot cincanje in pretirana sramežljivost-tisto je turn off):

KissMe
11.04.2008, 16:57
Js se strinjam, da naj gre vse po občutku. Neka srednja hitrost je najboljša :) boljš prehitro, kot prepočasi, se strinjam, cincanje je mem.

samarjan
12.04.2008, 09:51
in sedaj po****evaš...to razumem, poznam.
Saj bo! Snežak ne daj se!!!

kinsley
12.04.2008, 16:51
...zlata sredina,ne prehitro in ne počasi.jaz sem vedno izvisel ko sem hotel na hitro...seveda pa spet ne smes predolgo mencati,ker ti uide z drugim....

snežko
12.04.2008, 17:23
in sedaj po****evaš...to razumem, poznam.
Saj bo! Snežak ne daj se!!!

:) je že dolgo časa od tega - tko da je že mimo. vsak svojo pot sva šla - oba sva se spremenila, tko da je sedaj ne bi bila več kompatibilna...

kinsley
12.04.2008, 17:40
potem imaš isto zgodbo kot jaz....ampak ljubezen življenja srečaš samo enkrat v življenju...ostalo so ponaredki...

samarjan
12.04.2008, 22:32
ja snežak ljubezen življenja je samo ena. Pa ti si res nor. A je zasedena da je ne osvajaš več.

KissMe
12.04.2008, 22:38
ja snežak ljubezen življenja je samo ena. Pa ti si res nor. A je zasedena da je ne osvajaš več.

A si prepričan da je ljubezen življenja samo ena? Imaš dokaz? Me prav zanima. Sicer pa, zakaj bi bil nor, če ve, da to ni več aktualno... se ti zdi pametno zapravit življenje za stvar, ki jo mogoče sploh ne dosežeš in to delaš le iz principa?

samarjan
12.04.2008, 22:45
Če se je ženska spremenila na boljš-predvidevam potem zakaj ni več aktualno, če pa je takrat bilo. Torej se je edino oženila da ni aktualno. Jaz bi vsekakor poskusil če imam še kaj šans. Če ga je ona npr. ljubila in če je fraj bo koj za. Ženske, ki ljubijo se ne ohladijo kar tako!!!!!

KissMe
13.04.2008, 15:50
Ljudje se spreminjamo... in tudi če ti nekoga, s katerim nisi več oz. nikoli nisi bil skupaj, kao "ljubiš", je velika verjetnost, da ljubiš človeka, kakršen je bil, ko sta še bila skupaj oz. kakršnega si predstavljaš, da je.

Verjetno veš, da nobena stvar ni vedno aktualna in meni se brezveze zdi živet nekje v oblakih in gnat svojo do onemoglosti, treba je it v korak s časom, če vidiš, da stvar ne gre. Če pa si zaslepljen, je pa drugo.

snežko
13.04.2008, 18:18
:) hvala kiss me, ker odgovarjaš namesto mene...dobro ti gre...sam nazaj daj star avatar...

KissMe
13.04.2008, 19:13
Hm... no, kul da se strinjava. Sicer nisem hotla pisat v tvojem imenu, je pa res tko izpadl :) no ja, mal spremembe vsekakor ne škoduje;)

samarjan
13.04.2008, 20:41
Zakaj jo potem klices ljubezen zivljenja? Ce je ni v tvojem lifu?
Jst sem mel podobno situacijo in se je fajn speljala, tako da govorim s svojih izkusenj!

snežko
14.04.2008, 09:57
:) ker ljubezen je lahko tudi neuslišana, pa še vedno je. ker občutki ostanejo. seveda nikoli ne veš kaj bi bilo, če bi bilo. lahko da bi se poročila pa sedaj že ločila. ampka vseeno sem mnenja da sva bila ustvarjena eden za drugega in da bi nama špilalo odlično - če bi se takrat združila v eno. sedaj pa pač ne več.

kiss me - ok - bom potrpel do naslednje spremembe...

samarjan
14.04.2008, 11:13
:) ker ljubezen je lahko tudi neuslišana, pa še vedno je. ker občutki ostanejo. seveda nikoli ne veš kaj bi bilo, če bi bilo. lahko da bi se poročila pa sedaj že ločila. ampka vseeno sem mnenja da sva bila ustvarjena eden za drugega in da bi nama špilalo odlično - če bi se takrat združila v eno. sedaj pa pač ne več.

Fajn povedano. Občutki so še pri tebi. Kako je pa misliš pri njej?
Govoriš sedaj pa pač ne več. Zakaj in kakšna sprememba.
Sory upam da ti ne povzročam zmedo, ampak sem sam šel skozi to in se je dobro končalo.

nattka
14.04.2008, 19:47
Sory upam da ti ne povzročam zmedo, ampak sem sam šel skozi to in se je dobro končalo.

nam je dobro znano ja ... ko si v roku 4 tednov osvajal, osvojil in zlomil srce dekletu, zato ker je bivša pomigala z repom ...

samarjan
14.04.2008, 20:59
Vsi 4 smo zadovoljni in poparčkani, zgleda da je tako moglo bit... usoda tako hoče!

nattka
15.04.2008, 08:40
potem se pa brezveze hvališ z izkušnjami ... če itak delaš, kar mati usoda hočejo ...

KissMe
15.04.2008, 11:48
kiss me - ok - bom potrpel do naslednje spremembe...

Kaj ti pa ni všeč pr tem avatarju?

mrjerry
17.04.2008, 14:42
noht :approve:

snežko
17.04.2008, 14:46

:) lizika, zavzema preveč prostora...deluje tko agresivno

snežko
17.04.2008, 14:49

:) ne vem kako je pri njej...in me v bistvu tudi ne zanima več...
vsak človek se z leti spremeni in mi2 sva se pač vsak na svojo stran...se zgodi...
ni nobene zmede...vse popredalčkano...

samarjan
17.04.2008, 15:41
:) ne vem kako je pri njej....
Torej nimata stikov, ne gresta na kofe,drink in podobno? Zakaj?
Sam daj se zdaj bolj zjasni a je ženska poročena, da nisi v stiku z njo ali je tvoja proti da se bi videval?
Ali je ta situacije že 10 let nazaj? Res mi ni jasno zakaj rečeš ljubezen življenja, če je pa v tvojem životu nema? Zgleda da sem butelj kaj???

snežko
18.04.2008, 19:35
:) greva na kofe občasno...je pa že res skoraj 10 let...in sedaj jo res ni več v mojem življenju...evo, da boš lažje razumel - lahko bi bila moja ljubezen življenja... a je zdej boljš...

snežko
18.04.2008, 19:51

:) ne še optimalno, ampak boljš...

samarjan
20.04.2008, 19:10
ah ja ..no 10 let je pa veliko, zdaj razumem. Mislil sem da je to "sveža stvar".