Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : CROCS čevlji

bambus67
17.04.2008, 07:11
Imate kakšne izkušnje? Se splača dati 40€ ?? LP

Vsemogočni
17.04.2008, 21:14
Eni jih zelo pohvalijo. Sicer ne vem ali iz resnično dobre in zdrave nošnje, ali zato ker je to moderno. Sam nimam izkušenj in kaj konkretnega ne morem napisati.

lila5
18.04.2008, 11:43
Jaz sem si v Massu kupila nek "identičen" ponaredek.....Josh......in dala zanj 16 EUR......in so tudi zelo udobni za nošenje......ker sem si jih kupovala za sobni copat mi je bilo pa res škoda dajati 40 EUR zgolj za ime......

ponga
19.04.2008, 16:12
Tud jaz imam Massove in so mi super. Ful lahki in udobni, lani sem bila celo poletje v njih.

Hči ima enake, so jo pa ful užulili - tako da enim pašejo, enim ne... :dontknow:

blustar
20.04.2008, 09:11
Jaz se tudi sprašujem. Zadnjič sem mimogrede v izložbi videla ene full majhne, na uč dobrih 20. Za tako majhne otroke pa to res ne more bit dobra obutev. Ali pač?

Katrin
20.04.2008, 22:07
Za en vlitek iz plastike je vsak euro preveč.

ursa
21.04.2008, 06:30
Vsekakor priporočam. Vendar le originale. Cena ni neprimerna, saj so šokantne razlike v občutku na nogi. Le v originalnih kroksih se ne potijo noge, sandali ne drsijo niti po mokrih skalah in ne smrdijo. V tem so kilometre pred konkurenco, zato je izjava o preplačevanju znamke čista neumnost.

ponga
21.04.2008, 12:27
Vsekakor priporočam. Vendar le originale. Cena ni neprimerna, saj so šokantne razlike v občutku na nogi. Le v originalnih kroksih se ne potijo noge, sandali ne drsijo niti po mokrih skalah in ne smrdijo. V tem so kilometre pred konkurenco, zato je izjava o preplačevanju znamke čista neumnost.

Nimam originala, ne potijo se mi noge v njih, ne smrdijo, ne drsijo.

Vsemogočni
21.04.2008, 14:54
Kje pa dobiš originl in kako jih ločiš od ponaredka :dontknow: a cena je pa enaka, a je original kej dražji :dontknow:

lila5
21.04.2008, 15:08

Originala sicer nisem imela na nogi.....vendar s "ponaredkom" nisem doživela nič tako šokantnega kot ti pripoveduješ.......;)

lila5
21.04.2008, 15:10
Kje pa dobiš originl in kako jih ločiš od ponaredka :dontknow: a cena je pa enaka, a je original kej dražji :dontknow:

Na originalu piše Crocs.....in imajo jih v Hervisu, se mi zdi......na "ponaredkih" pa piše različno......na tistih iz Massa piše Josh.....razlika pa je okoli 20 EUR.......

ponga
21.04.2008, 16:59
Originalni so meni FUL preširoki, pa nimam neke ekstra ozke noge. :dontknow:

Irina
21.04.2008, 19:18

Original Crocs - Lekarna Plavž v Mercatorjevem centru (Jarše) nasproti City Parka, Ljubljana € 34,00.
V trgovini naj pod imenom Crocs ne bi prodajali ponaredkov. Originalni??? natikači imajo na pomičnem traku napis Crocs, ostali ga nimajo.

TuNina
21.04.2008, 20:49
zdravi ali ne, udobni ali ne, ni šans, da dam to grdobijo na noge.

šnela
21.04.2008, 21:16
Ja, tud jst se sprašujem, zakaj sploh HOTETI kupit krokse. Pa še raspasli so se kot emoti po celem svetu.

ponga
22.04.2008, 06:38
Ja, tud jst se sprašujem, zakaj sploh HOTETI kupit krokse. Pa še raspasli so se kot emoti po celem svetu.

Tud jaz sem tako razmišljala, dokler jih nisem prvič na noge dala. ;)

TuNina
22.04.2008, 08:12
uporabniki kosmodiska isto pravijo.

Katrin
22.04.2008, 09:01
Pa dormeo. Sami verniki.

ponga
22.04.2008, 13:02
Ja no, eni pa apriori odklanjajo in šimfajo stvari, ne da bi jih sprobali.

TuNina
22.04.2008, 14:45
:d

glej, ni hec v tem, da ne bi verjela, kako udobni so.. pravim samo, da jih navkljub temu strašnemu udobju ne bom nikoli obula, ker so tudi strašno grdi.

Teo
22.04.2008, 17:00
V pasaži Maxi marketa je trgovina, kjer jih imajo miljon. Vsakič ko grem mimo, dobim refleks bruhanja. Res ne štekam, kako lahko kdo obuje to plastično grdobijo.

Irina
22.04.2008, 17:12
Se strinjam z nekaterimi gospodičnami, da so Crocs-ke grde kot smrtni greh, ampak ravno toliko tudi udobne. Seveda je na izbiro še veliko drugih lepih in udobnih obuval, ampak letos bom doma nosile te, drugo leto pa verjetno spet natikače z masažnimi bunkicami ali pa kaj drugega.

Aikaterina
02.05.2008, 20:54
Mene nikaor niso prepričale, ne po izgledu, še manj pa po udobju. Tiste male masažne bunkice ali kako bi temu rekla me prav živcirajo, ne rabim jih.

nattka
02.05.2008, 21:34
tudi jaz imam občutek, da bi se mi noge notri znojile tako, da bi voda tekla v potokih ...

Irina
02.05.2008, 22:51
@nattka, če preneseš njihov "neodoljivi izgled" ti jih priporočam.

nattka
03.05.2008, 05:05
joj irina ... :d:d

res so neodoljive ... samo jaz bi jih nosila ponoči, da si svetim v temačnih ulicah z njimi ...

Irina
03.05.2008, 09:02
Nisem imela v mislih onih fluorescentno zelenih ali pinky. Moje so nežno modre, udobnost in praktičnost odtehtata nemogoč izgled. Res pa je, da jih nosim samo doma in z njimi ne racam po cesti.

nattka
03.05.2008, 09:05
a se ti kaj noge znojijo ...

Irina
03.05.2008, 09:15
Ne, nič. Tudi sama sem bila v začetku skeptična.

nattka
03.05.2008, 09:16
samo si sploh ne predstavljam ... mislim men delujejo kot ponesrečen kitajski plastični ponaredek nizozemskih cokl ...

Irina
03.05.2008, 09:37
Res so ponesrečen križanec, jaz sem si jih ogledovala več kakor leto dni in se zgražala nad tistimi, ki jih nosijo. No, potem je prišel trenutek slabosti in ženske radovednosti, ter jih kupila.

Nogi se mi odpočijeta od "službene" obutve, predvsem pa so enostavne za vzdrževanje. Z njimi racam po vrtu, jih oplaknem in grem z njimi v stanovanje. Tudi ne ropotajo tako kot cokle, ki so moja omiljena, poletna obutev.

nattka
03.05.2008, 10:04
bom si pustila še nekaj časa za razmislek ...

ponga
03.05.2008, 10:16
Dokler jih nisem dala na noge, sem tudi jaz govorila, da tega pa ne bi nosila...
No, pa jih imam. In jih ne dam nikamor več! ;)

Kar se tiče vzdrževanja - perem jih v pralnem stroju.

Irina
05.05.2008, 19:20
bom si pustila še nekaj časa za razmislek ...

Imaš prav, da boš pa na tekočem, pripravili so tudi japonke, ki na izgled niso tako obupne, razen cene, ki je zopet zasoljena.

nattka
05.05.2008, 19:30
sem šla danes mirno mimo njih ... me niso ganile ...

Irina
06.05.2008, 21:07
Ježeštana, vsaj kratek pogled bi jim pa lahko namenila.

šnela
22.05.2008, 09:26
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/05/funny-pictures-red-shoes-cat-stupid.jpg

Mowgli
22.05.2008, 12:54
Ko bom gumenjake želel, si bom Borovo omislil... brez lukenj...

Smaug
22.05.2008, 16:05
http://img400.imageshack.us/img400/1765/borosana3yw.jpg

:approve:

Snif
07.06.2008, 15:55
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/05/funny-pictures-red-shoes-cat-stupid.jpg

Lol. Itak se večina podaja v nakup, ker mora slediti trendu.

Burda
18.06.2008, 09:04
moram priznat, da so mi ti ˝cokli˝ grdi...

kje so tisti stari usnjeni cokli z debelim lesenim podplatom, ma, to je blo zakon.

Dalmatinec
18.06.2008, 10:18

kje so tisti stari usnjeni cokli z debelim lesenim podplatom, ma, to je blo zakon.

tudi meni gredo zelo na ku*ac...

Vsemogočni
18.06.2008, 22:22
Jz moram reč, da so na obešalniku v trgovini še kar nekam. Ampak, kermu so všeč in jih je kupil, jih je verjetno kupil za svoj denar, zato naj uživa v njih, pa če je to le modna muha al pa resnično kako maziljenje podplatov :2thumbs: sam nimam proti nobenmu nič, če jih je ali jih bo ali pa ne bo kupil. Coklni so prodajni artikel. Sam jih bom sicer rajši gledal na obešalniku, ampak to ni problem drugih :2thumbs:

Barossa
20.07.2008, 14:42
Pejte na morje, 4 Eur. 40Eur za malo penaste gume?? Pac kdor se prvi spomni, je pac kao original, ta bul firma itd... Zena ima original, saj jih je kupila ko so prisli ven...no zdaj ko jih imas pa na vsakem vogalu, jih imava pa oba po dva para za male pare kolikor so tudi vredni. Iz prve roke lahko povem da je material enak...nobenega smrdenja in potenja. No mogoče so kakšni ponaredki tudi zares slabi, ampak najini pač niso. Meni osebno tudi niso ne vem kaj za pogledat, ampak za okrog bajte je dobr...

Katrin
20.07.2008, 21:39
Ful mi je smešno, ko vsi pravite, da res niso lepi, ampak za okoli bajte bodo dobri :) Pa saj nismo v socializmu, izbire je nešteto. Lahko dobite udobno IN lepo tudi za okol bajte :D

Irina
20.07.2008, 21:56
Ne, res v njih ni nikakršne lepote in tudi jaz jih nosim zaradi udobnosti in seveda samo doma/vikend/vrt. Rada imam lepo in udobno obutev, tako, da si ne predstavljam, da bi v njih hodila po mesto ali, bog ne daj v službo. Kupila sem tudi japonke, ki so za odtenek lepše, te nosim, tudi izven domaših logov.

Glavni plus, ki jih vidim v tej obutvi, je razen udobnosti, možnost pranja v stroju. Oprane so kakor nove. Ne obarva jih ne zemlja ne trava in to mi je všeč.

n...
21.07.2008, 17:01

se popolnoma strinjam. mislim, da sem svoje zadnje cokle dobila pri kopitarni sevnica, ki pa so ze za v pokoj tako da se priporocam za predloge, kje dobim nove.ker crocsi so res grdi. naja, japonke zgledajo se dokaj normalno. ali zulijo med prsti?

sv_Boštjan
03.09.2008, 22:24
Jest sm letos spomlad najprej kupu ORIGINAL (sploh nism vedu de so tud ponaredki). Noge uživajo u njih. Pol sm pa nek najdu (sm mislu) "ENAKE" za 5 EUR, pa sm jih kupu čeprou so že ob nakupu smrdele po enem strupu (sm si mislu de bo že zginl). Paščki so mi odpadl že v 1. tednu, zarad smradu pa jih imam že 3 mesce na balkonu pa še zmerom strupen smrdijo. Originalke pa delujejo dobr in to vsak dan.

Katrin
03.09.2008, 22:49
In ti si se registriral samo zato, da poveš to?

ponga
06.09.2008, 10:23
Jest sm letos spomlad najprej kupu ORIGINAL (sploh nism vedu de so tud ponaredki). Noge uživajo u njih. Pol sm pa nek najdu (sm mislu) "ENAKE" za 5 EUR, pa sm jih kupu čeprou so že ob nakupu smrdele po enem strupu (sm si mislu de bo že zginl). Paščki so mi odpadl že v 1. tednu, zarad smradu pa jih imam že 3 mesce na balkonu pa še zmerom strupen smrdijo. Originalke pa delujejo dobr in to vsak dan.

In zakaj si kupil druge, če so originali tako super? :shy:

Barossa
06.09.2008, 21:20
In ti si se registriral samo zato, da poveš to?

Ja enkrat je treba začet ane? Potem lahko zate rečemo da nakladaš ko imaš že toliko postov!

Katrin
07.09.2008, 14:18
Hm. Še vedno ima samo en post ;)

KissMe
09.09.2008, 14:02
:d

glej, ni hec v tem, da ne bi verjela, kako udobni so.. pravim samo, da jih navkljub temu strašnemu udobju ne bom nikoli obula, ker so tudi strašno grdi.

Evo, se čist strinjam. Moja mati jih je kupila in je čist srečna, fotr jih nos povsod (baje da gre še v posteljo z njimi, če ga ne opomniš:rolling:)-aja, pa oba imata ponaredek za 10€... in sem rekla da jih niti ne probam, ker bom v strašni dilemi, če mi bojo udobni, ker so mi res ogabni. Sorry vsem, če vam sede, jih dobro nosite;)

galaxy
09.09.2008, 15:24
heh...glede na to, da sem prežvečil že dva para, lahko povem da so crocksi zakon.Idealna obutev za plažo, za na vrt al pa šetnjo s psom.
Kupljene v trgovini so seveda kvalitetnejše, v pol leta še niso spustile dušo, in jaz res ne pazim kod hodim.
One druge, kupljene na štantu ob plaži, pa romajo v reciklažo al kam...res da sem jim bolj vadil dušo po istrskem skalevju.:rolling:

aja, za šminkiranje def. odpadejo, bolj so zgoneni lažje jih je nositi...naj zgleda, kot da so bili edina izbira.:d

pecnikr
09.09.2008, 16:08
bambus67; imate kakšne izkušnje? Se splača dati 40€ ?? LP

Seveda se splača dat 40 evrov...tisti ki pravi da firmo plačaš pojma nima da je v materialu kvaliteta.....dejte že enkrat pametno razmišljat pa vam naj bo jasno da malo dnarja malo muzike.........Lp

Barossa
09.09.2008, 17:52
bambus67; imate kakšne izkušnje? Se splača dati 40€ ?? LP

Seveda se splača dat 40 evrov...tisti ki pravi da firmo plačaš pojma nima da je v materialu kvaliteta.....dejte že enkrat pametno razmišljat pa vam naj bo jasno da malo dnarja malo muzike.........Lp

Lahko bi vedel, da firma, v tem primeru Crocs, ki izumi nekaj novega, bo vedno seveda original in najdražja...za kvaliteto pa ne govori nekaj napamet ampak se prej pozanimaj pri tistih ki to preverijo. Kot če bi rekel da je Mercedes najboljši in da se zato nikoli ne pokvari..jah ne vem no, ravno tako visijo na servisih kot Kia, pa ima slednja dvakrat daljšo garancijo. Ne ga srat no..

pecnikr
09.09.2008, 21:20
Lahko bi vedel, da firma, v tem primeru Crocs, ki izumi nekaj novega, bo vedno seveda original in najdražja...za kvaliteto pa ne govori nekaj napamet ampak se prej pozanimaj pri tistih ki to preverijo. Kot če bi rekel da je Mercedes najboljši in da se zato nikoli ne pokvari..jah ne vem no, ravno tako visijo na servisih kot Kia, pa ima slednja dvakrat daljšo garancijo. Ne ga srat no..

nebi rajš govorili o servisih ker dobro vem kaj je mercedes kaj pa kia....naredi 200 tisoč km z kio al pa 200 tisoč z mercedesom boš hito umaknil te besede zgoraj ...:nonono:

pa še nekaj za vsak izdelek je treba prebrat kaj firma zajema pod garancijo že tukaj se razni izdelki popolnoma razlikujejo...tak da....

Barossa
10.09.2008, 10:26
nebi rajš govorili o servisih ker dobro vem kaj je mercedes kaj pa kia....naredi 200 tisoč km z kio al pa 200 tisoč z mercedesom boš hito umaknil te besede zgoraj ...:nonono:

To govorim iz svojih izkušenj, nikoli več na Mercedesa, če ga že popolnoma nov serje..včasih je bil nekaj, ampak to danes ni več (isto je z VW). Z Mercedesom Vitom nism naredu niti 20.000 km ker sem ga imel poln k...c, precej cenejša Kia Pregio z dobrimi 290.000 samo z rednimi servisi me pa samo preseneča. Tudi poznam dva-tri ljudi ki so imel enake probleme z Mercedesom kot jaz tko da..Hočem to povedat, da ni vedno firma najboljša izbira, imeti moraš tudi nekaj sreče. Se spomnim leta nazaj ko so prišle ven Yellow Cab, kupil njihove zelo drage sandale, ki pa so hitro razpadli. Vem da niso vsi taki, imel sem pač smolo, ampak zaradi te smole jih ne bom nikoli več kupil.
Ravno take izkušnje imava z ženo in najinimi kroksi kot sem že v enem postu prej napisal..veliko je ponaredkov, ampak niso vsi enake kakovosti. Tudi meni je že kdo rekel, da njegovi smrdijo in da so hitro razpadli, nekateri pa z njimi zadovoljni kot z originalom. Meni osebno se mi zdi cena originalnih močno precenjena ce gledamo sam material, ampak sej to je normalno ker so pač prvi in zato original in seveda nadražji. Brez zamere, samo moje mnenje.

bambus67
11.09.2008, 09:15
No moram vam povedati , da sem cevlje nabavil (original) ... nisem jih dolgo nosil, ker je zena sla z njimi (kljub temu da so bili preveliki za njeno nogo ). Tako mi ni preostalo drugega, kot, da se kupim njej ene. Meni ni zal 80 € , ker jih oba z zeno nosiva cele popoldneve .. na vrt .. kosnja trave .. v kratkem prenesejo res vse. Ko jih operes v pralen stroju izgledajo kot novi. LP

Mowgli
11.09.2008, 09:36
Quasi cokli so grdi ko pes (ampak to je druga tema), sicer pa moja zelo hvali Crocs japonke iz istega materijala.

Katrin
11.09.2008, 11:27
Misliš plastike?

Mowgli
11.09.2008, 11:44
Ja, na enak poli-nekaj mislim. Isti šmorn, druga oblika.

lana
11.09.2008, 15:26
baje se je pojavla zimska izvedba ;) s štumfki;) verjetn lahk pričakujemo tud božično v rdeči barvi in verjetn še s sliko rbd;)

KissMe
11.09.2008, 15:42
baje se je pojavla zimska izvedba ;) s štumfki;) verjetn lahk pričakujemo tud božično v rdeči barvi in verjetn še s sliko rbd;)

Ja, sem vidla že nekaj časa nazaj.... takoj k so ven pršli. Nisem vedla da je za pozim dobr met čevlje z luknjami in štumfi:rolling:

ponga
11.09.2008, 19:04

Sej so že lani prodajali take z mucko podložene.

Irina
11.09.2008, 23:22
Quasi cokli so grdi ko pes (ampak to je druga tema), sicer pa moja zelo hvali Crocs japonke iz istega materijala.

V tej hvali se ji bom takoj pridružila. Sivo/lila kombinacija me spremlja že celo poletje.

Ne sodi ravno v temo, ampak dobro je vedeti. Formaldehid (HCHO) največkrat neprostovoljno "srečamo" v izdelkih iz plastičnih mas. Telesu ni prijazen, povzroča alergijske reakcije in daljše izpostavljanje večjim koncentracijam je dokazano karcinogeno. Izogibajte se kupovanju izdelkov po stojnicah, predvsem kitajjskega izvora, ki v nobenem primeru niso deležne nadzoru Zdravstvenega inšpektorata RS. Že v trgovinah najdejo prekrškarje, kaj se dogaja šele drugje. Zavarujte sebe, predvsem pa svoje otroke.

hyena
12.09.2008, 21:42
hja tudi jaz sem pogojno (zaradi sluzbe, ker japanke, kjer ti noga res diha, niso primerne) kupila Crocse in to original za celih 39.90€ z nevem kolk zagotili da to je pa to...edino kar lahko recem res so lahke in trpezne (trenutno delam na gradbiscu) ampak vsaj meni noga nenormalno svica v teh slapih

Vsemogočni
13.09.2008, 19:53
Trenutno delaš na gradbišču in nosiš navadna plastična obuvala. Želim ti veliko sreče in da bi še dolgo imel zdrave, predvsem pa cele noge :2thumbs:

Punca, pamet v roke, vsak se sekira šele potem, ko je prepozno. Kaj pomeni za zdravje gradbišče, manjše ali večje pa mislim, da ni potrebno ugibati. Mislim prevsem na poškodbe take ali drugačne. Plastične šlape na gradbišču, ježeš, groza :veryevil: :nonono:

hyena
14.09.2008, 20:55
no ja res da je gradbisce v zakljucni fazi, zato bi lahko hodila tudi v japankah, ampak ker sem na njemu ze od vsega zacetka in ker vem kaj je bilo na gradbiscu prej mi apriori ni, da bi hodilja v samih japankah. ceprav so vi ostli ze zelo turisticno obuti...tako naj te pomirim relativno dobro skrbim za svojo varnost in se zavedam vseh moznih nevarnosti, ne bom pa trdila da sem obuta po predpisih pa ceprav smo z deli ze nakoncu. vseeno hvala za skrb.