Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pasji hoteli - varstvo za pse

arcibald
26.04.2008, 19:54
Vase dobre in slabe izkusnje z hoteli oziroma varstvom za pse med dopustom. :nonono:
Ker odhajam na pot kamor na zalost ne morem vzeti svojega snaucerja Arcija, me zanima kaj mi lahko svetujete oziroma priporocate kak dober naslov. Pes ni navajen v boksu, je precej razvajen, lepo vzgojen skratka nas druzinski član za katerega si zelimo najboljso oskrbo.
Hvala

Irina
26.04.2008, 20:31
Za oba Hotela so bile na forumu že objavljene dobre reference. Najbolje je, da brez predhodne najave obiščeš obe lokaciji in se sam prepričaš o tem, kako skrbijo za zaupane jim hišne ljubljenčke.

http://www.kanina.si/

http://www.misa-pasjihotel.com/

arcibald
26.04.2008, 21:30
Irina,

Hvala za odgovor, Kanino sem nasla ze prej na netu in mi je vsec saj psi ne bivajo v boksu ampak hisi. Bom sla pogledat.
Ker potujem cez luzu in sem slisala za raznorazne probleme z prevozom psov in bivanje v karantenah, sem se odlocila da ga pustim doma ceprav bi ga raje vzela z sabo.
Na zalost ga nimam nikomur pustit v varstvo.:mad::mad::

Irina
26.04.2008, 22:20
Rešitev je tudi, da pes ostane doma in če imaš koga, ki bi ga v času tvoje odsotnosti vodil na sprehode in hranil. Tako si pomagamo mi, kadar smo vsi hkrati službeno odsotni. To je za psa še najbolj udobno.

Poglej še naslednji naslov, mogoče se bo tu našla kaka rešitev.

http://www.sol-team.si/dokumenti/tacke/podjetje.html

arcibald
27.04.2008, 08:34
Mislim da je 14 dni malo prevec, čeprav sem razmisljala tudi v tej smeri. Koliko casa ste ga pa vi pustile samga in ali vam jih sprehajajo sprehalaci iz naslova ki ste mi ga priporocali ? :)

Irina
27.04.2008, 16:30
Naša psička je bila tri tedne sama doma. Kolegica ji je dala hrano in vodo, ter jo sprehodila zjutraj pred službo in popoldne po službi. Balkonska vrata smo pustili priprta, tako, da si je krajšala čas na balkonu, kar tudi običajno rada počne.

Reklamni listič profesionalnih sprehajalcev sem shranila, če bi slučajno potrebovali tovrstne usluge, nisem pa še koristila njihovih uslug.

misswho
09.06.2008, 00:46
če gremo na daljši dopust, damo kužka v pasji hotel - zonzani. sicer ni ravno luksus za psa, ampak vsaj nekdo se malo ukvarja z njim, pa še družbo drugih psov ima:). sicer pa še nismo imeli slabih izkušenj (tam je bil že 5x).

covergirl
27.07.2009, 13:16
Z veseljem sprejmem v varstvo kakšnega psa v mesecu avgustu.
Informacije: 041/261 957

tetra
17.09.2009, 09:49
Tudi jaz z veseljem vzamem kakšnega kužka v varstvo. Ker imam živali zelo rada, vam obljubim, da bom v vaši odsotnosti lepo poskrbela zanj. Sem pa iz Medvod.

Jeri3003
22.07.2010, 18:50
Ojla!

Vem, da ste se o tej temi pogovarjali že leto dni nazaj, ampak trenutno brskam po forumih in pasjih hotelih, ker bi čez cca 10 dni potrebovala varstvo za kužka (mešanec med labradorcem, nemškim ovčarjem in zlatim prenašalcem). Kuža je zelo prijazen in socializiran (običajno med potjo obišče tudi kakega soseda in mu nosi palico :), tako da me ne skrbi, da ne bi bil dobra družba ;) Živi v stanovanju in je čist, je pa zelo družaben in je zato primeren za druženje z otroci ali ostalimi kužki.

Če še vedno obstaja kak intuzijast za varstvo psa, bi ga z veseljem spoznala in mu predala kužka (vendar samo za nekaj dni:d)

Dosegljiva tudi na 040 582 583.

lp, Jerca

tomi
02.04.2011, 10:13
iščem varstvo kužka med dopustom(25.7--10.8--cca14dni)na našem domu.blizu gozda-okolica ljubljane