Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Konec in kako naprej

vincet
01.05.2008, 22:38
OK, tole se bo bralo kot osladna pravljica iz kaksne mehiske nadaljevanke (ko bi bilo vsaj res), ampak ni.Zadeva je namrec taka, s punco sva se pred krakim razsla, ceprav sva, po njenem se prijatlelja.Prijaltelja ze, samo kaj, ko jo imam jaz se vedno rad, ona je pa postala hladna kot led. OK, med nama so razlike in za konec je precejsni del krivde na meni (sem pac malce samosvoj), ampak vseeno, kaj naj naredim, jaz jo imam se kar rad, precej, prevec (ne spim, ne jem, imam lep obraz pred kolegi, ces vse je OK, ampak ni), ona pa smozavestno koraka naprej. Pravi sicer mogoce da bo kdaj kaj, ce se bos potrudil. OK, nisem popolen, ampak se trudim, ona pa, kot da ne bi bilo nic. Ne vem, mogoce sem res *****, mogoce sem dve leti vrgel prec in ni prava, ampak zakaj jo potem se vedno ljubim. Komplicirano, verjamem, kako naprej ne vem, naj se trudim, naj neham in priznam poraz, naj igram kot da nisem prizadet, ne vem. Ce ima kdo podobne izkusnje, nasvete (dobre ali slabe), ideje, karkoli, vse pride prav.... Hvala, MP

Dancefreak
02.05.2008, 08:01
Podobno kot pri meni, samo verjemi mi da nikoli ni samo eden kriv, za to sta tudi obadva potrebna da gre narobe, meni se je to zgodilo pred tremi meseci.
Ja jaz tudi svojo bivšo imam zelo rad, ampak je podobno, sva kao najboljša prijatelja po njenem, po drugi strani razmišlja da sva popolna za en in drugega.
Problem je da se mora ženska tudi sama enkrat odločit JA ali NE, ker kao nekakšno prijateljevanje bo samo tebe prizadelo in te morilo.
Saj vem je težko jaz sem npr 3krat rekel da se nočem z njo kot prijatelj dobit, samo sem se vedno zlomil, no tretjič sem držal besedo in moram povedati da mi je bolje.

Najbolje da ne pričakuješ nič in se posvetiš samemu sebi, vem težko je ko ji imaš v mislih, probaj nekaj delat čez dan, bodi s prijatelji, družino, idi ven na zrak v naravo, en hobi si najdi, boš videl ko boš prezaposlen s samim sabo jo ne boš tako več pogrešal. Lahko pa prideš k meni na free dance trening ;) v Kranju, je veliko luštnih "free" punc ;) pa še plesat se boš naučil ;)

Uglavnem to je super čas da se posvetiš samemu sebi, glede da bosta kaj skupaj prišla...jah ženska ne ve kaj bi rada imela veš, pomoje niti nima kakšnega določenega cilja v življenju. Ti si pa sam naredi cilj zase da boš nekaj naredil iz sebe in usmeri svojo energijo v to.

Good Luck my Bro ;)

KissMe
02.05.2008, 11:39
1. Po mojem, bolje da vsaj nekaj časa nista prijatelja. Mislim, da je v taki situaciji še najbolje prekiniti stike, človek prej preboli, kot če ima bivšega partnerja stalno pred nosom

2. Ne pretvarjaj se pred prijatelji. Zakaj bi se? Če so res prijatelji, potem se jim zaupaj.

Žeruh
02.05.2008, 13:34
Nisi napisal svoje starosti. Čisto drugače konec zveze prebolevajo srednjošolci, drugače študenti in spet drugače malo starejši.
V glavnem je "densfrik" napisal zelo dober nasvet in probaj se ga držati. Pot je boleča, verjemi, a ko boš imel to za seboj, boš videl da se za nekatere zadeve ni bilo vredno toliko sekirat.
Srečno, in drži se.

snežko
02.05.2008, 17:43
:) en mesec boš trpel ko žvau, potem bo pa bolje...vsekakor pomaga da se zamotiš z drugimi stvarmi...študiraj, beri knjige, napiši knjigo, začni se aktivno ukvatjat s kakšnim športom, sestavi eifflov stolp iz šibic...v glavnem karkoli da ti bo misli speljalo z nje. in čim manj je videvaj. sedaj ne moreta biti prijatelja. to bosta lahko čez 3 mesece..če bosta še oba za to.

Dancefreak
02.05.2008, 20:45
Najbolj pomembno, NE PRIČAKUJ NIČ, njente nada, KER ČE NE BO FUL BOLELO

nattka
03.05.2008, 08:42
ko je konec neke romance, vedno boli ... temu se ne da izogniti ...

boli dejstvo, da nekomu več ni do skupnih trenutkov ... boli spoznanje, da je treba začeti živeti sam ... boli praznina ...

ne pomagajo razumske odločitve ... ne pomagajo realna dejstva ... ne pomaga, da punca nonšalantno hodi mimo tvojega srca in čustev ... ti pač ljubiš, močno, srčno in ne dojameš, da je konec ...

ampak, nekaj drobnih nasvetkov pa vendarle ...

izogibaj se predelčkom, ki so bili vajini vroči ... ne poslušaj glasbe, ki bi ti vzbujala močna čustva ( raje kak bedast komad od atomikov, kot kak dober sentiš) ... energijo usmerjaj na nekaj, kjer boš pozabil na bolečino ...
ples je odlična ideja, šport, nekaj kar ti bo dvignilo samozavest ...

pretrgaj vse niti, vsaj za začetek ... le kaj boš imel od tega, da jo gledaš dnevno ... videvaš z drugim ... poslušaš kako je srečna brez tebe ...
ko preboliš ... jo boš videl v realnejši sliki in se takrat odloči, če želiš prijateljevati z njo ...
lahko recimo ona v osamljenosti poišče tolažbo pri tebi ... ti pa boš moral celo pot spet znova ...

posveti se sebi ... saj boli še vedno, le čas ti bo hitreje minil ... in čas je edini, ki nam zaceli rane ...
le včasih ostanejo brazgotine ... a to je del življenja ... to nas utrdi in prekali ...

pa nikar ne hiti v novo zvezo ... daj si čas, da sam sebe spoznaš ... in boš v novo ljubezen vstopal zrel in sproščen ...

pa srečno ...:):):)

Žeruh
04.05.2008, 05:42
o tem sem se zadnič pogovarjal s prijatelji - obujali smo svoje boleče izkušnje. Na koncu smo vsi prišli do spoznanja, da .... to kar so zi vsi ostali odgovorili... da je to to - pravi način prebolevanja.
IN VENDAR, smo še nekaj dognali, takoj, ampak mislim res TAKOJ, izbriši njeno telefonsko številko iz mobitela. Tudi vse listke z njeno telefonsko vrži stran. To ne boš storil iz zlobe do nje, ampak za svoje in njeno dobro.
V kašnem trenutku boš lahko podlegel osamljenim čustvom in jo poklical, ter nekaj brezveze težil in moril in bo potem samo še huje. Če je pa ne moreš poklicati ti bo velko bolje...ko to prespiš. Saj veš, podobno kot narkoman, ki se želi ozdraviti in iz mobitela izbriše vse številke dilerjev.

KissMe
04.05.2008, 07:45
Sam hudič je, če znaš cifro na pamet:rolling:

clashofopposites
04.05.2008, 08:38
Sam hudič je, če znaš cifro na pamet:rolling:

ja. sam še večji hudič je k jo ne moreš pozabit....

KissMe
04.05.2008, 09:22
ja. sam še večji hudič je k jo ne moreš pozabit....

Še predobr vem kako je to;) pa sej... v bistvu pr prebolevanju samo ne smeš pričakovat, da bo takoj vse kul... boli, ful boli, sam sčasoma se tud na bolečino navadiš:d res...

nattka
04.05.2008, 09:28
Še predobr vem kako je to;) pa sej... v bistvu pr prebolevanju samo ne smeš pričakovat, da bo takoj vse kul... boli, ful boli, sam sčasoma se tud na bolečino navadiš:d res...

pravzaprav sčasoma bolečina izgine ...

KissMe
04.05.2008, 09:31
Ja, hvalabogu, zgine, sam po mojih izkušnjah se jo najprej navadiš:d pol, ko te pa ne moti več, pa gre... tko kot večina stvari:d

spartan
15.05.2008, 09:54
OK, tole se bo bralo kot osladna pravljica iz kaksne mehiske nadaljevanke (ko bi bilo vsaj res), ampak ni.Zadeva je namrec taka, s punco sva se pred krakim razsla, ceprav sva, po njenem se prijatlelja.Prijaltelja ze, samo kaj, ko jo imam jaz se vedno rad, ona je pa postala hladna kot led. OK, med nama so razlike in za konec je precejsni del krivde na meni (sem pac malce samosvoj), ampak vseeno, kaj naj naredim, jaz jo imam se kar rad, precej, prevec (ne spim, ne jem, imam lep obraz pred kolegi, ces vse je OK, ampak ni), ona pa smozavestno koraka naprej. Pravi sicer mogoce da bo kdaj kaj, ce se bos potrudil. OK, nisem popolen, ampak se trudim, ona pa, kot da ne bi bilo nic. Ne vem, mogoce sem res *****, mogoce sem dve leti vrgel prec in ni prava, ampak zakaj jo potem se vedno ljubim. Komplicirano, verjamem, kako naprej ne vem, naj se trudim, naj neham in priznam poraz, naj igram kot da nisem prizadet, ne vem. Ce ima kdo podobne izkusnje, nasvete (dobre ali slabe), ideje, karkoli, vse pride prav.... Hvala, MP

ne bit zamorjen....ozri se mal okoli pa boš videl da so še druge punce. Vzemi si mal časa zase, svoje pristne potrebe in prisluhni sebi.

Ne se težit, da si samosvoj in da so razlike med vama; med vsemi ljudmi so razlike in vsi so samosvoji. Ko bo prišel čas boš tudi povsem drugače gledal na celotno stvar.

Ko takle razmišljam se mi ravno zdi, da če je katera izmed najtežjih stvari v lajfu...potem je ziher sprejemanje drugih z vsemi dobrimi in ostalimi lastnostmi ter sprejemanje samega sebe.

Ljudje pravijo....korak po korak se daleč pride;)

Luccka
15.05.2008, 11:50
da bi bil še naprej njen prijatelj, ti močno odsvetujem, ker boš še bolj trpel...skratka, to je huje od prebolevanja!!!
obrni povsem nov list, vzemi si nekaj časa čisto zase, razvajaj se....., če se že moraš spremeniti, se spremeni zaradi sebe................
.....spoznavaj nove stvari, nove ljudi..in verjemi, da bo to tvoje razočaranje le še bled spomin!!!

in ja, če ti prijoka nazaj, ji pokaži smerokaz, ki je 1000 svetlobnih let oddaljen od tebe!!!!!! ali na kratko- nima šans!!

spartan
15.05.2008, 20:11
da bi bil še naprej njen prijatelj, ti močno odsvetujem, ker boš še bolj trpel...skratka, to je huje od prebolevanja!!!
obrni povsem nov list, vzemi si nekaj časa čisto zase, razvajaj se....., če se že moraš spremeniti, se spremeni zaradi sebe................
.....spoznavaj nove stvari, nove ljudi..in verjemi, da bo to tvoje razočaranje le še bled spomin!!!

in ja, če ti prijoka nazaj, ji pokaži smerokaz, ki je 1000 svetlobnih let oddaljen od tebe!!!!!! ali na kratko- nima šans!!

ne vem zakaj toliko jeze....

Po enem listu še ne moreš soditi kam je veter obrnjen.

Luccka
16.05.2008, 17:48
Spartan

ah kakšna jeza, jaz mu samo kričim, naj preteklost pusti za sabo....v prihodnost pa z novim dekletom.......

samarjan
26.05.2008, 13:51
Vincet, kako je s tabo? Kaj novega?

AnKaa
28.05.2008, 11:19

Ti si zaljubljen v neko drugo osebo. Osebo, ki si si jo sam ustvaril v glavi, ne pa v njo.

Praviš da ni prava, v isti sapi pa da je edina zate, da jo ljubiš.:o

Praviš da nisi popoln, pa saj nihče ni!

In verjemi, da bo prišla punca, ki te bo imela rada takšnega kot si.

In nehej se že poniževat, zveniš kot en cucek, ki hodi okrog brez glave. In to je vse voda na njen mlin.

Ni hujšega, kot če se človek čist zapusti, usmerja vso energijo, čas, čustva v neko osebo, ki tega sploh noče, ne ceni, ne vidi, ko ta oseba normalno deluje naprej, medtem ko ti, tako fizično kot psihično propadaš.

Prenehaj zdaj, v tem trenutku!

Vem da je težko, da ni lahko kontrolirati čustev, a verjemi, da ko boš to dojel, spremenil, bo naenkrat svet lepši. In ti boš spet tisti stari, samosvoj, kot praviš. Spet boš normalno jedel, normalno dihal, normalno živel.

A ti ta stavek 'mogoče še bo kdaj kaj med nama, če se boš potrudil' (verjento je mislila, spremenil) ne pove nič??

Hočeš bit z nekom, ki te ne mara takega kot si?

Premisli. ;)

spartan
28.05.2008, 19:56
Spartan

ah kakšna jeza, jaz mu samo kričim, naj preteklost pusti za sabo....v prihodnost pa z novim dekletom.......

seveda bo...sam mora se mal obrnit

Soleil
30.05.2008, 16:18
Sprijazniti se moraš s tem, da je konec med vama. Samo to, da se sprijazniš z nečem tako delikatnim lahko traja tudi dalj časa kot samo nekaj mesecev. Ampak saj bo bolje, boš videl.

Dancefreak
31.05.2008, 23:38
No da povem kako je bilo s mojo in bivšo,
tudi jaz sem zajokal tukaj na forumu ker sem jo hotle nazaj.
Samo sem se trmasto posvetil sebi in svojim željam ter ciljem, joj kako sem se spremenil, in trenutno se še slišim s bivšo, samo vidim šele sedaj da res ni bila zame.
Tako da gospod kar potrudi se in trmasto delaj na sebi. bodi aktiven, ne ustavi se, ne smili se samemu sebi. AKCIJA.