Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : slovenski pokal

la_Pelota
14.05.2008, 11:13
Čau vsem skupi!

Ste si včeraj uspel pogledat finale pokala med Interblockom in Mariborom? Jaza mislm, da je bla tekma vredna ogleda, predvsem so štajerci vzpostavli eno dobro navijaško atmosfero, ki jo pri nas žal bolj malokrat doživimo.
Tud sama igra je bila zanimiva in je blo opazit kvalitete pri igralcih...Rakoviču je seveda uspelo, vsaka mu čast.
Drugače pa me zanima kako kaj Zahovič zdej....tako je bil prepričan v svojo zmago;). Mogoče bo pa požrl ponos pa prosil Pečečnika za kak nasvet....sej vem mal nesramno.:p

Kaj vi kej mislte?

Dalmatinec
14.05.2008, 20:33
ma slovenskki nogomet je ena sramota, kar se kvalitete fuzbala tiče, vsaj če mene vprašaš.:nonono: pač interblock je prav tako kvalitetna ekipa z veliko kapitala in kaj takega je blo za pričakovat. mislim da so imeli več želje in motiva. tekme si pa nisem ogledal, na splošno si tekem slovenskih klubov ne ogledam ravno velikokrat.

kissli
15.05.2008, 07:27
Ej, v športu moraš bit prepričan v zmago, drugače si lahka kr doma na kavču.
Mislm, bunkovc-liga :D eni in drugi. Treba bič pa gnat kot živali da bojo mel vsaj kondicijo, če že nimajo skill.
Mar bi dal kaj bol pametnega po tv, za deco risanke.
Ko gledaš Ligo Prvakov misliš da je hiter posnetek tole pa, "slou-moušn" :D
Pol pa še idioti, ki uničujejo stole pa to.
Jaz bi tisti del tribune demontiru stole dol, pol pa živino gor spustu "muuuuuuuuu" ....

la_Pelota
15.05.2008, 13:38
Ja, sej je res, da ni isto, ko gledaš neko slovesnko tekmo al pa recimo Barcelono pa Madrid...valda ni za primerjat. Sam se mi zdi, da pri nas niti folk nima tok močnega filinga za naše klube....seveda to niso veliki klubi, samo mogoče bi blo treba nekje začet. Klinc...majhni smo in še manjši so naši klubi. Mogoče bi se moral vsi skupi mal bolj "navijaško" obnašat pa bolj "živet" z našim nogometom in klubi...kaj veš mogoče bi pa nam uspelo vzpostavit neko nogometno vzdušje v tej naši mali alpski deželici.
Mislm, da se tud za reprezentanco noben več kej preveč ne zanima...

Kar se pa tiče uničevanja štadiona...ja, to je pa tista žalost...uničevat še tisto kar imamo, sej pol si pa res ne zaslužmo. enostavno idiotsko.

Dalmatinec
16.05.2008, 06:49
Ja, sej je res, da ni isto, ko gledaš neko slovesnko tekmo al pa recimo Barcelono pa Madrid...valda ni za primerjat. Sam se mi zdi, da pri nas niti folk nima tok močnega filinga za naše klube....seveda to niso veliki klubi, samo mogoče bi blo treba nekje začet. Klinc...majhni smo in še manjši so naši klubi. Mogoče bi se moral vsi skupi mal bolj "navijaško" obnašat pa bolj "živet" z našim nogometom in klubi...kaj veš mogoče bi pa nam uspelo vzpostavit neko nogometno vzdušje v tej naši mali alpski deželici.
Mislm, da se tud za reprezentanco noben več kej preveč ne zanima...

Kar se pa tiče uničevanja štadiona...ja, to je pa tista žalost...uničevat še tisto kar imamo, sej pol si pa res ne zaslužmo. enostavno idiotsko.
To o majhnosti ni noben argument. Tudi Nizozemska ni velika in ni jih dosti, pa majo eno najmočnejših reprezentanc in izjemno močne klube. Kitajska pa bi po tej logiki kot največja država sveta morala met en kup vrhunskih klubov in reprezentanco ki bi bla nonstop svetovni prvak!