Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Lastne izkušnje in vaša pomoč

PeterAX
28.05.2008, 20:10
Pred kratkim (nekaj mesecev nazaj) sem zaradi razočaranja po končani dvo letni resni zvezi zabredel v težave. Vse je šlo še samo navzdol, izgubil sem prijatelje, zapiral sem se vase, iz norosti prebarval avto iz rdeče na črno. Vse skupaj me je peljalo tako daleč, da sem si začel rezat žile na rokah, kasneje tudi na nogah. Zabredel sem v kult, ki se ukvarja s satanizmom, klicanje hudiča in padlih duš. Nekajkrat sem opazoval njihovo početje nakar sem se tudi sma poglobil v zadevo. Sposodil sem si verske knjige, bral satanistične izpovedi, ogledoval slike demonov, se jih učil na pamet. Dva meseca nazaj sem popolnoma zapadel v to. Poizkusil sem z običaji, ki sem jih najdel preko interneta. Nikoli se ni zgodilo nič. Po pogovoru in večkratnem dobivanju s satanisti sem postal njihov član. Skupaj smo izvajali obrede in od takrat moje življenje ni več to, kar je bilo dneve poprej. Neprestano vidim čudne stvari, prijatelji kateri so mi ostali trdijo da sem nor, a nisem. Videvam čudne stvari, prikazujejo se mi nekakšne bele stvari. Člani kulta pravijo da sem najverjetneje obseden z demonom, ker se nisem držal njihovih načel in nisem bil dovolj trdno prepričan vase. Sedaj bi rad iz tega, rad bi se rešil, kako se naj? Pa ne mi svetovat psihiatra kr nisem nor. Hvala

Peter

ARP
29.05.2008, 09:28
Hmmm, ne vem kaj se tako bojiš psihiatra. Tudi če se ti zdi ponižujoče in se bojiš, da te bodo drugi zasmehovali se mi zdi, da bi ti psihiater lahko malo več povedal o tej tvoji obsedenosti.

Sploh pa, danes bi že vsak potreboval psihiatra, ali pa vsaj nobenemu ne bi škodil. Psihiater ni samo za nore ljudi - tako kot farmacevt ne prodaja samo zdravila za akutne bolezni.

Lp.

p.s. Tako na hitro bi ti dal edinole tale nasvet: Dobi nekaj kar te veseli in si zapolni čas s čim bolj koristnim od branja teh mračnih pravljic.

tom777
29.05.2008, 09:51
Če že verjameš v hudiča, moraš verjeti tudi v izgon hudiča...

poglej si posnetek...

http://users.rkc.si/zsehovic/video2/eksorcist.m3u

http://www.misteriji.si/?content=tema_meseca&content_id=232

Absolutno pa predlagam še obisk psihiatra...

legenda
30.05.2008, 13:56
Pojdi na stran, ki je močnejši od Hudiča.
Pojdi na Božjo stran.

ARP
30.05.2008, 15:42
Pojdi na Božjo stran.

Pa smo spet tam. :dontknow:
Pusti eno zablodo, da boš spoznal drugo. Lep nasvet.

Black
31.05.2008, 01:26
Pojdi na Božjo stran.

res genialno..:nonono:

peterax...opiši mi prek zs te tvoje podobe in videnja malo bolj podrobno....

legenda
02.06.2008, 09:43
Dragi moji ni zabloda, jaz sem tam bil. Vem da je rešitev, ker sem je doživel.
Je pa stvar posameznika, sprejme ali ne.
Jaz sem sprejel.

ARP
02.06.2008, 12:00
Dragi moji ni zabloda, jaz sem tam bil. Vem da je rešitev, ker sem je doživel.
Je pa stvar posameznika, sprejme ali ne.
Jaz sem sprejel.

Ja, jaz tudi "VEM" da imajo "VSI" dioptrijo -1. Vem, ker jo imam tudi sam.
Drugače se pa čim prej vpiši v kult Elvisa, s tako pričesko sem jaz doživel rešitev....

Če je stvar posameznika - ne oglašuj in ne vsiljuj. Če si ti nekaj "doživel" to še nič ne pomeni. Marsikdo je že marsikaj "doživel" in če hočeš "doživljat" rabiš samo malo bolj močno opojno substanco.

legenda
02.06.2008, 14:32
ARP

Ko govoriš nasprotno, potem nisi nič boljši ali slabši od mene!
Ne potrebujem pa nikakršne opojne substance da se rešim zla...

ARP
02.06.2008, 15:08
ARP

Ko govoriš nasprotno, potem nisi nič boljši ali slabši od mene!
Ne potrebujem pa nikakršne opojne substance da se rešim zla...

Govorim nasprotno? Si prepričan? Kaj je zate nasprotno? Ne-ponujanje dogme je zate nasprotno.

Če pa si pa vzel resno tisto o kultu Elvisa, potem ti ni pomoči. Samo zavedaj se, da je samo ogledalo tistega kar ti ponujaš - dogmo.

Lencka
08.06.2008, 15:20
Peterax, ni treba biti nor, da greš lahko k psihiatru ;)

(Huh, a mal pozabit nase pa na svoje metanje ega v luft pa se kje ne da, ha? :nonono: človek tu nekaj vpraša, pa se tema kojci izkoristi za pingponganje... :nonono: )

bico
10.06.2008, 12:53
Poišči gospoda Marjana Veternika. Ga osebno poznam. Me je mel verouk. Sedaj ga lahko pokličeš in vsaj vprašaj za nasvet. Tudi sami smo klicali kao duhove, ko smo bili klinci, pa verjem, da tud jaz nisem mogel mirno spat, to pa dela psiha..
http://www.google.si/url?sa=t&ct=res&cd=2&url=http%3A%2F%2Frevija.ognjisce.si%2Fleto2006%2Fm ar2006%2Fpdf%2Fgost.pdf&ei=JWpOSMbiPIykwgGdiPnWDA&usg=AFQjCNGUZCWXgBKko2phLBk6e8GBIBeo9w&sig2=6wS_lfMG9Yco8hmQlZuCmw

sati
19.06.2008, 09:47
Pred kratkim (nekaj mesecev nazaj) sem zaradi razočaranja po končani dvo letni resni zvezi zabredel v težave. Vse je šlo še samo navzdol, izgubil sem prijatelje, zapiral sem se vase, iz norosti prebarval avto iz rdeče na črno. Vse skupaj me je peljalo tako daleč, da sem si začel rezat žile na rokah, kasneje tudi na nogah. Zabredel sem v kult, ki se ukvarja s satanizmom, klicanje hudiča in padlih duš. Nekajkrat sem opazoval njihovo početje nakar sem se tudi sma poglobil v zadevo. Sposodil sem si verske knjige, bral satanistične izpovedi, ogledoval slike demonov, se jih učil na pamet. Dva meseca nazaj sem popolnoma zapadel v to. Poizkusil sem z običaji, ki sem jih najdel preko interneta. Nikoli se ni zgodilo nič. Po pogovoru in večkratnem dobivanju s satanisti sem postal njihov član. Skupaj smo izvajali obrede in od takrat moje življenje ni več to, kar je bilo dneve poprej. Neprestano vidim čudne stvari, prijatelji kateri so mi ostali trdijo da sem nor, a nisem. Videvam čudne stvari, prikazujejo se mi nekakšne bele stvari. Člani kulta pravijo da sem najverjetneje obseden z demonom, ker se nisem držal njihovih načel in nisem bil dovolj trdno prepričan vase. Sedaj bi rad iz tega, rad bi se rešil, kako se naj? Pa ne mi svetovat psihiatra kr nisem nor. Hvala

Peter

Vsak spiritualist ti bo povedal, da si se igral z ognjem. Zaradi takih stvari se ti lahko zmeša in pristaneš na psihiatriji. Edina rešitev je, da se okleneš "bele magije", molitve, meditacije, predaje Bogu in začneš prenehat konzumirat opojna sredstva, se začneš vegetarijansko prehranjevat itd.

merilo
19.06.2008, 12:16
Vsak spiritualist ti bo povedal, da si se igral z ognjem. Zaradi takih stvari se ti lahko zmeša in pristaneš na psihiatriji. Edina rešitev je, da se okleneš "bele magije", molitve, meditacije, predaje Bogu in začneš prenehat konzumirat opojna sredstva, se začneš vegetarijansko prehranjevat itd....in potem pristaneš na psihiatriji.

phreakstep
21.06.2008, 22:22
Nočem biti krut ali kaj ampak to je moje mnenje:

Ljudje se počutijo depresivni žalostni, ker se sami tako odločijo, če bi ti gledal na svet bolj optimistično tudi če ni bi se stvari veliko bolj končale.

Poskus samomora oziroma samomor je hitra rešitev za majhne težave. Če imaš težave nikar ne bejži ampak jih probaš rešit.

V satanistični kult nisi zapadel, ker satanisti sploh ne vrjamejo v hudiča kot dejansko bitje, ampak je satanizem bolj fizolofija o tem, da je vsak človek sam seb bog, ker prevod besede satan pomeni nasprotnik boga ampak še zmer je satanizem beden, ker so to večinoma egoistični ateisti.

Če vidiš neke stvari, ki se ti zdijo čudni imaš ali:
A: Zastrupitev z kako stvarjo, ki povzroči halucinacije naprimer kaki plini.
B: Mentalna bolezen to ti povem kot resno stvar in ne kot žaljenje.
C: Optična iluzija ljudje se doskrat zdi, da so nekaj čudnega videl, ki pa se je izkazalo, da je bilo čisto nekaj normalnega.

Magija in ostale stvari ne obstajajo vse je odvisno od moči vere, če boš ti v nekaj vrjel boš imel občutek, da je res čeprov se včasih nekaj zgodil zgolj zarad naključja.

franjagerdej
01.07.2008, 20:11
Ker se nisi nič več oglasil, domnevam da so se stvari uredile same po sebi, takoj ko si se zaupal na forum.

Hvala Bogu.