Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Likanje...peglanje...

spartan
12.06.2008, 20:02
...no; me zanima mal....kateri od pobov si sami peglate srajce:shy:

Ste spretni al ste potem še bolj zmučkani:clown: tak da Vas ima lepša polovica dovolj - pa vzame zadevo (beri: srajco) v svoje roke:shy:

Pa ne diplomatsko odgovarjat....kr pogumno:)

spartan
17.06.2008, 19:20
...al nobeden ne lika:shy:

Burda
18.06.2008, 08:03
:rolling: moški sami peglajo srajce...:rolling: če je tako, ok...mam jaz kar nekaj za speglat, se lahko kateri oglasi. :2thumbs:

KissMe
18.06.2008, 09:19
:rolling: moški sami peglajo srajce...:rolling: če je tako, ok...mam jaz kar nekaj za speglat, se lahko kateri oglasi. :2thumbs:

A to se ti zdi smešn? Men se zdi pa smešn, da bi jo js tipu likala. Kako smo ljudje različni :think:

Matiz
18.06.2008, 09:35
se bom mogu naučit likat ja, ker zdej mam tak šiht, da morm kdaj pa kdaj tudi srajco oblečt. =)

če sm se kuhat naučil, bom pa še to. :P

Burda
18.06.2008, 09:47
A to se ti zdi smešn? Men se zdi pa smešn, da bi jo js tipu likala. Kako smo ljudje različni :think:

ne to, da bi mi blo smešn, da bi moški likal, grejt je to, če pač lika.
jaz tega nisem vajena, priznam pa tud, da raje vidim, da mi skuha, jaz pa likam, pa sva pri gllihi. likanje mi ne predstavlja takega groznega opravila. počakam, da se naredi en veeeeeliiiik kup, potem pa eno urco namesto, da po netu šnofam, zaženem mašino in greeemo švicat. :d

pecnikr
18.06.2008, 11:24
js si vse sam zlikam ..seveda dam tud prej sam prat...ker če ne dobim večkrat kaj barvastega in cote se uničijo js si jih pa z srcem kupim tak da delam to vse sam.....si vzamem čas in to uredim in vedno dan prej vem kdaj bom kaj oblekel mam red....še bivši sem vse cote js likal ker je vedno na zadno min čakala kar pa men ni blo všeč in pol se je navadla ....joj nikoli več take ženske ....kar se pa kuhanja tiče ...dobro nisem nevem kak mojster ampak znam kr velik skuhat klasična hrana taka vsakodnevna ... no celo potico mi je že ratala tak da.... o specjalitetah pa nebi kaj govoril .....:):)

KissMe
18.06.2008, 12:40
ne to, da bi mi blo smešn, da bi moški likal, grejt je to, če pač lika.
jaz tega nisem vajena, priznam pa tud, da raje vidim, da mi skuha, jaz pa likam, pa sva pri gllihi. likanje mi ne predstavlja takega groznega opravila. počakam, da se naredi en veeeeeliiiik kup, potem pa eno urco namesto, da po netu šnofam, zaženem mašino in greeemo švicat. :d

No sej, to je kul če se zmeniš, sam res mi grejo na živce tipi, k mislijo ta so likanje, pospravljanje, kuhanje in še kaj "ženska dela". Seveda so ženska dela, zato ker tko hočejo moški.

Me pa zelo veseli, da se to počasi spreminja:2thumbs:

Cifra
19.06.2008, 08:42
Mislim, da smo si ženske včasih same krive, da smo same pri gospodinjskih opravilih. Ker smo kar se tega tiče večinoma bolj natančne in perfekcionistke, nismo zadovoljne z delom, ki ga namesto nas opravi dragi in se naslednjič gospodinjskih del raje lotimo same :d
Vsaj pri meni je tako :d

Matiz
19.06.2008, 09:01
No sej, to je kul če se zmeniš, sam res mi grejo na živce tipi, k mislijo ta so likanje, pospravljanje, kuhanje in še kaj "ženska dela". Seveda so ženska dela, zato ker tko hočejo moški.

Me pa zelo veseli, da se to počasi spreminja:2thumbs:

z bivšo sma živela v lj v stanovanju in ker ni bilo veliko moških opravil, sma si pač razdelila gospodinjska opravila.

tako da mi ni tuje obešanje perila, sesanje, brisanje prahu, zlaganje posode, občasno kuhanje, itd. itd. itd.

šlo mi je edino na živce to, ker se ni dalo zmenit, da bi pa za kakšno "moje" opravilo poprijela punca, če je vidla da nimam časa in me je namesto tega raje za***avala v glavo.:clown:

KissMe
19.06.2008, 20:36
Mislim, da smo si ženske včasih same krive, da smo same pri gospodinjskih opravilih. Ker smo kar se tega tiče večinoma bolj natančne in perfekcionistke, nismo zadovoljne z delom, ki ga namesto nas opravi dragi in se naslednjič gospodinjskih del raje lotimo same :d
Vsaj pri meni je tako :d

Po mojem pa "dragi" ve, da ženska ne bo zadovoljna, če bo površno naredil in mu potem nikoli več ne bo treba in mislim, da to s pridom izkorišča:d Pa še to... namesto nas?

Cifra
20.06.2008, 05:05
Po mojem pa "dragi" ve, da ženska ne bo zadovoljna, če bo površno naredil in mu potem nikoli več ne bo treba in mislim, da to s pridom izkorišča:d Pa še to... namesto nas?

:d:d:d Hja, samo kaj naj? Sem pač "nasedla" :d

Na žalost pa pri večini še vedno vlada prepričanje, da mora ženska sama postorit vsa gospodinjska dela in sem se temu primerno tudi izrazla :d
Sej ne rečem, meni dragi veliko pomaga, čeprav s hudo muko :d

Katrin
20.06.2008, 06:00
Težava je že v defniciji "meni dragi veliko pomaga". Zakaj bi ti pa moral pri čemu pomagat, saj gre za skupno gospodinjstvo, hišna opravila opravljata vendar vsak zase, ne?

KissMe
20.06.2008, 06:40
Evo, točno to imam v mislih. Zakaj on pomaga tebi in ne ti njemu? Js bom mojemu z veseljem pomagala:d:d:d

biba
20.06.2008, 12:16
Evo, točno to imam v mislih. Zakaj on pomaga tebi in ne ti njemu? Js bom mojemu z veseljem pomagala:d:d:d

..ja, jaz tudi, vsaj dokler se ne bi vsega navadil narediti sam:rolling::2thumbs:

KissMe
20.06.2008, 13:49
..ja, jaz tudi, vsaj dokler se ne bi vsega navadil narediti sam:rolling::2thumbs:

:2thumbs::2thumbs::2thumbs: Girl power!

Matiz
20.06.2008, 13:53
hahahaha....not.:nonono:

za mestne ritke ne rečem, ker oni imajo samo hišna opravila in gledanje TV cele dneve...na podeželju, bi pa potem lahk dekleta šla kamot namesto moških v gozd drva žagat, pa te zadeve:2thumbs: moški bi pa doma TV limonade gledali in likali poleg.:d

Mowgli
20.06.2008, 14:05
Pha... da ne bi znal svojih srajc zlikat!????

Klinc pa macho, ki zna samo krigl držat in obvlada v nulo šank politiko... In klinc barbika, ki ne zna sama žarnice ali gume na avtu zamenjat.

Katrin
20.06.2008, 22:15
Tko se govori Mowgli, tis ta prav dec.

Mowgli
21.06.2008, 07:38
Tko se govori Mowgli, tis ta prav dec.

Da, draga! :angel:

ss77
29.08.2008, 10:04
Likanje nikakor....če bi se jaz s tem ukvarjal, bi bankrotiral zaradi nakupa novih cunj....
Sicer se mi pa zdi, da je likanje res bolj ženska zadeva....:2thumbs:
Že sam pogled na likalnik in ono dilo me zmrazi....:nonono:

Mowgli
29.08.2008, 12:22
Pa ja ne boš priznal, da nisi kos opravku, ki ga dečve z levo roko opravijo? :clown:

ss77
29.08.2008, 13:42
Pa ja ne boš priznal, da nisi kos opravku, ki ga dečve z levo roko opravijo? :clown:

Saj verjetno, če bi se en malo potrudil, bi zadeva šla čez....ker pa se mi zaenkrat ni treba...naj kar tako ostane...:d

Mowgli
01.09.2008, 17:24
Če Jar s samo kapljico pol vasi očisti, ni vrag, da ne bi kak peglezen sam peglal :clown:

Katrin
01.09.2008, 18:40
Sej obstaja, sam nočejo ga pokazat. To je zarota na najvišji ravni.

KissMe
01.09.2008, 19:44
Likanje nikakor....če bi se jaz s tem ukvarjal, bi bankrotiral zaradi nakupa novih cunj....
Sicer se mi pa zdi, da je likanje res bolj ženska zadeva....:2thumbs:
Že sam pogled na likalnik in ono dilo me zmrazi....:nonono:

Še en šovinist. Zanimivo, men se zdi pa ravno obratno, ker tud mene namreč že sam pogled na likalnik in dilo zmrazi. A svojo žensko (oz. kdorkoli ti pač lika zarad tvojih zmrzlin), kdaj vprašaš kako se počuti ona, ker "mora" likat? :verymad:

Lencka
01.09.2008, 19:46
Katrin - ko ga bodo, bo pa ziher fleten mladec v reklami rekel: "bom jaz likal" :d

Lencka
01.09.2008, 19:47
Še en šovinist. Zanimivo, men se zdi pa ravno obratno, ker tud mene namreč že sam pogled na likalnik in dilo zmrazi. A svojo žensko (oz. kdorkoli ti pač lika zarad tvojih zmrzlin), kdaj vprašaš kako se počuti ona, ker "mora" likat? :verymad:
polupčkejme... a veš, da si včasih mislim... če določene ženske ne bi pristajale na to, določeni moški ne bi mogli igrati igre na tak način... :dontknow:

Irina
02.09.2008, 00:23
Verjetno je ta razdelitev na ženska in moška dela ostalo še iz časov, ko je večji del prebivalstva živel na podeželju-kmetiji. Časi so se spremenili, večina nas živi v mestu, a moški, ne vsi, so ostali v preteklosti, kar jim to sila vstreza.
Vsekakor pa delovne navade in razdelitev domačil del pridobiš v domu kjer odraščaš in jih nato preneseš v svoje "novo gospodinjstvo".

Mowgli
02.09.2008, 07:58
Mater, ste ga zradirale, reveža. Se luna pozna... :angel:

Če bi se dedci spravili na vsako "emancipirano", ki ne zna žarnice zamenjat, gumba prišiti ali pa z daljincem ttx-a najti... :rolling: :clown:

KissMe
02.09.2008, 08:28

Če bi se dedci spravili na vsako "emancipirano", ki ne zna žarnice zamenjat, gumba prišiti ali pa z daljincem ttx-a najti... :rolling: :clown:

Jah no... ženske smo bile toliko časa zatirane s strani moških, da moramo zdaj vsakega, prav vsakega opomniti, da se zdaj z nami ne da več za*ebavati:approve:

Mowgli
02.09.2008, 10:00
Opominjanje na pamet in počez lahko rodi rojstvo nove "emancipacije" :angel:

Začeti bomo nositi krila, kuriti bokserke, paradirati po DM in Muellerju s transparenti "ker se cenimo"... :clown:

Lencka
02.09.2008, 15:57

:rolling: kdo pa ga je zradiral, reveža?

jah, vidiš, to je pa zato, da ima dec občutek, da je koristen, potreben, oh in sploh :clown:

sem mislila, da je to tema o likanju, pa je očitno o emancipaciji :rolling:

Katrin
02.09.2008, 19:29
Krilo je samo kos oblačila.

Irina
02.09.2008, 21:54
Začeti bomo .................................... paradirati po DM in Muellerju s transparenti "ker se cenimo"... :clown:

Ne bomo likali !!!

ss77
03.09.2008, 06:52

Ona pravi, da ji sicer to ni nek hobi...., da je pa ne moti.....
Nisem noben šovinist....pri drugih zadevah enakopravo sodelujem....samo likanje mi pa res ni....ampak, sem ravno par dni nazaj sklenil, da se bom lepo naučil likat.....Izogibanje neprijetnim stvarem ni ravno dobra zadeva....

Mowgli
03.09.2008, 11:55
:rolling: kdo pa ga je zradiral, reveža?

jah, vidiš, to je pa zato, da ima dec občutek, da je koristen, potreben, oh in sploh :clown:

sem mislila, da je to tema o likanju, pa je očitno o emancipaciji :rolling:

Peglezen bo postal simbolj moške emancipacije! :approve: Čeprav mu manjka ABS, ESC, navigacija... :angel:

lila5
03.09.2008, 12:17
Oh, saj še obstajajo likalni sistemi, kjer je baje likanje prava zabava:)........

Likanje uravnavaš kar z nožnim stikalom......tudi za varnost je poskrbljeno.....če recimo prsti zaidejo blizu vroče likalne plošče se samodejno vklopi letev za zaščito prstov.......

Izgleda, da vse več moških lika, da se likalniki prilagajajo raznoraznim navigacijam in postajajo že kar pravi stroji.......:d

Mowgli
03.09.2008, 13:07
Obstajajo enostavnejši modeli, kot so "mati" in posodobljen "žena". Z modelom "ljubica", ki je v testni fazi, pa so baje težave in v kratkem ni pričakovari posodobitve "žene"...

Oglasno sporočilo: www.bosch-nebom.com

lila5
03.09.2008, 14:54
K ljubici tako in tako greš od žene speglan.......

Lencka
03.09.2008, 19:04
... da te ona zmečka :d

ss77
04.09.2008, 07:03
... da te ona zmečka :d

Saj zato pa so ljubice....:veryevil:

Mowgli
04.09.2008, 11:21
Ma, kdo bo to bral, jest grem raj peglat

ss77
04.09.2008, 13:57
Sicer ni direktno povezano z likanjem....
A se, da z likalnikom npr. skuhat čaj.....(seveda je treba pazit, da se ne poliješ)...namreč štedilnik je odpovedal....in se je treba nekako znajdet....

Katrin
04.09.2008, 19:19
Vzami tanko žico, daj en konec v vtičnico in drugi v posodo z vodom. Vmes se žice ne dotikat. Boš imel čaj in povišan srčni utrip.

spartan
04.09.2008, 19:39
Sicer ni direktno povezano z likanjem....
A se, da z likalnikom npr. skuhat čaj.....(seveda je treba pazit, da se ne poliješ)...namreč štedilnik je odpovedal....in se je treba nekako znajdet....

..to pa še nisem probal:clown:

Mislim, da ti je najbolj einfach varianta nabava električnega čajnika;)

ss77
05.09.2008, 06:53
Vzami tanko žico, daj en konec v vtičnico in drugi v posodo z vodom. Vmes se žice ne dotikat. Boš imel čaj in povišan srčni utrip.

Hm, to bi se lahko dokaj slabo končalo.....morda tudi z oživljanjem......:nonono:
Ampak bom danes poizkusil in javim...(če bom tega zmožen).....:d

ss77
05.09.2008, 06:53
..to pa še nisem probal:clown:

Mislim, da ti je najbolj einfach varianta nabava električnega čajnika;)

Škoda denarja za kuhalnik.....treba je biti inovativen in iznajdljiv.....kot oni Mk Gajver al kaj je že bil....

Mowgli
05.09.2008, 07:36
Koliko časa je pa treba balansirati z lončkom na likalniku, da voda zavre?

BTW, si dal na bombaž? :p

ss77
05.09.2008, 07:53
Koliko časa je pa treba balansirati z lončkom na likalniku, da voda zavre?

BTW, si dal na bombaž? :p

Hehe, bom poročal.......
sedaj pa resno, ta vikend se imam namen naučiti te mračne veščine....:(

darthvader
05.09.2008, 08:09
...no; me zanima mal....kateri od pobov si sami peglate srajce:shy:

Ste spretni al ste potem še bolj zmučkani:clown: tak da Vas ima lepša polovica dovolj - pa vzame zadevo (beri: srajco) v svoje roke:shy:

Pa ne diplomatsko odgovarjat....kr pogumno:)

...jaz sem navajen še iz samskega živeljana..vse postorit....tako da mi tudi to ni tuje..okej ni u 100 % je pa 90 %.....kot bi bilo peglanje rezervirano samo za ženske....ah

KissMe
05.09.2008, 13:56
Hehe, bom poročal.......

:rofl:

:2thumbs: :clapping:

Mowgli
05.09.2008, 16:14
Übermensch guides: :angel:

http://www.youtube.com/watch?v=vowMEtiB0_U

http://www.youtube.com/watch?v=QusBUu0xnCg&feature=dir

spartan
05.09.2008, 23:28
Hehe, bom poročal.......

a peglanje je mračna veščina....gledaj na to, kot da delaš nekaj zase pa ne bo tako mračno;)

Konc koncev ne moreš hodit kot cota okol:clown:

ss77
08.09.2008, 07:18
a peglanje je mračna veščina....gledaj na to, kot da delaš nekaj zase pa ne bo tako mračno;)

Konc koncev ne moreš hodit kot cota okol:clown:

Evo, ni mi uspelo.....:d, vem, da bi to počel zase....samo občutim nek odpor...ne znam razložiti....

Lencka
08.09.2008, 16:36
predlagam regresijo

Mowgli
08.09.2008, 16:50
predlagam hišno pomočnico

ss77
09.09.2008, 07:39
predlagam hišno pomočnico

ej, to bi pa prec imel.....kako mlado.....in simpatično.....:p

KissMe
09.09.2008, 07:51
ej, to bi pa prec imel.....kako mlado.....in simpatično.....:p

;)
Tko kot js čistilca bazenov... brez bazena:p:p:p :rolling:

No, maš že kakšen plan, kdaj se boš učil likat (če pustimo tvoje fantazije o hišni pomočnici ob strani:rolling:)?

Mowgli
09.09.2008, 08:10
potem bo hišno pomočnico oženil, potem pa spet jamral zaradi enakih težav s problemi :angel:

KissMe
09.09.2008, 08:44
potem bo hišno pomočnico oženil, potem pa spet jamral zaradi enakih težav s problemi :angel:

Ja... tipi se ne znate dobr organizirat:rolling:

ss77
09.09.2008, 09:10
;)
Tko kot js čistilca bazenov... brez bazena:p:p:p :rolling:

No, maš že kakšen plan, kdaj se boš učil likat (če pustimo tvoje fantazije o hišni pomočnici ob strani:rolling:)?

Morda bom jutri zbral dovolj poguma za akcijo....., bi pa rabil kakšno vzpodbudo.....;)

ss77
09.09.2008, 09:11

Hišna pomočnica bi bila samo za delat...poroka odpade.....morda bi lahko kdaj razveselila s kakšno dodatno ponudbo.....:p

KissMe
09.09.2008, 10:29
Morda bom jutri zbral dovolj poguma za akcijo....., bi pa rabil kakšno vzpodbudo.....;)

go ss77 :Cheer: :Cheer: :Cheer:

A bo dost?:d

Mowgli
09.09.2008, 11:02

Znamo, znamo, samo gospodinjske pomočnice bi takoj rinko :clown:

ss77
09.09.2008, 12:31
go ss77 :Cheer: :Cheer: :Cheer:

A bo dost?:d

Jaz rabim drugačno vzpodbudo....;)

KissMe
09.09.2008, 12:42
Jaz rabim drugačno vzpodbudo....;)

:nonono:

Pejt peglat pa tišina!:rolling:

ss77
09.09.2008, 13:10
:nonono:

Pejt peglat pa tišina!:rolling:

ja mater, to ni ravno neka vzpodbuda, ki se je človek lahko veselil....:(

KissMe
09.09.2008, 13:36
ja mater, to ni ravno neka vzpodbuda, ki se je človek lahko veselil....:(

Kar je treba je treba... vzpodbuda je to, da boš mel zlikane srajce pol... pa še lahko se boš pohvalil, da si to sam zlikal. Ne vem, zakaj bi rabil še kakšno posebno vzpodbudo... sej je sam likanje:nonono:

Lencka
09.09.2008, 18:12
ne morem verjet, ss77, da bi bil ti res taka reva, no. likat si ne upaš, pa alkohol za sprostitev... dej no. si tko kt levček iz Oza :d mogoče pa rabiš samo kako budilko, da bo tiktakala, pa boš bolj hraber...

KissMe
09.09.2008, 19:17
ne morem verjet, ss77, da bi bil ti res taka reva, no. likat si ne upaš, pa alkohol za sprostitev... dej no. si tko kt levček iz Oza :d mogoče pa rabiš samo kako budilko, da bo tiktakala, pa boš bolj hraber...

Al pa če najprej mal spije, da se opogumi in sprosti:veryevil:

spartan
09.09.2008, 19:59

ne se ustrašit...kr pogumno;)

saj je samo peglanje:clown::d

ss77
10.09.2008, 12:39
ne se ustrašit...kr pogumno;)

saj je samo peglanje:clown::d

evo, sem malo probal.....uvidel sem, da je zadeva lahko nevarna....do incidenta k sreči ni prišlo.....mi pa tudi ni pustilo nekega prijetnega spomina....:(

Lencka
10.09.2008, 15:33
ja, prvič lahko boli... ampak vaja dela mojstra...

Katrin
10.09.2008, 20:01
Saj ni mišljeno kot zabava, ampak bolj pod "must be done". Tam nekje pri pomivanju posode.

Mowgli
11.09.2008, 09:25
Pa saj bi, ampak ta presnet glavobol... :clown:

KissMe
11.09.2008, 09:29
evo, sem malo probal.....uvidel sem, da je zadeva lahko nevarna....do incidenta k sreči ni prišlo.....mi pa tudi ni pustilo nekega prijetnega spomina....:(

:clapping: :2thumbs:

Ja no.. kdo ti je rekel da je to zabavno? In šele zdaj si uvidel, da je to lahko nevarno:nonono: ne morem vrjet:nonono:

ss77
11.09.2008, 10:10
:clapping: :2thumbs:

Ja no.. kdo ti je rekel da je to zabavno? In šele zdaj si uvidel, da je to lahko nevarno:nonono: ne morem vrjet:nonono:

Jaz zelo rad vsako zadevo povežem z zabavo......sem pa že prej vedel, da je to precej rizična stvar....:d

KissMe
11.09.2008, 10:24
Jaz zelo rad vsako zadevo povežem z zabavo......sem pa že prej vedel, da je to precej rizična stvar....:d

Življenje ni praznik:d:veryevil:

Mowgli
11.09.2008, 11:45
Ponovi 1.novembra!