Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prvi pristop/poizkus pri njej...

tomzzi
23.06.2008, 13:33
Živjo!

Imam določen problem... Pred kratkim sem spoznal novo punco katera mi je zelo, zelo všeč. Nimam veliko izkušenj na tem področju... Lahko rečem, da imam nek strah pred vsako možno zvezo, da me bo dekle zavrnilo. No tale mi je pa res všeč in je strah še večji. Prvič sva se videla v gostilni, kjer je delala prek študenta... Že takrat sem dobil občutek, da se ji dopadem, ker se je njen pogled vsake toliko časa ustavil pri meni. Tudi na smeh ji je šlo... Okoliščine so prinesle, da je potrebovala novo službo in le kje drugje kot tam kjer tudi sam delam... No sedaj ne zdržim več. Vsak dan mislim na njo bolj kot na vse drugo. Ko se spomnim na njo je ne spravim iz glave tudi cel dan če je treba.

Je pa nastal določen problem... Pred kratkim sem se ustavil pri isti gostilni kjer smo se "spoznali". Občasno še vedno dela tam (popoldne). Takrat sem se odločil, da ji pač ponudim pijačo. Pač sem ji rekel naj si še sama kaj vzame na moj račun. Odgovorila pa je, da trenutno ne bi nič. To kaj pomeni? Morda da ima fanta? Ker do tega še nismo prišli. Mi je dala znak, da pač tukaj nimam kaj iskati?
Ker po drugi strani mi je takoj za tem rekla, da kdaj drugič. Da se bomo kmalu spet videli. Kaj to pomeni? Je še kaj možnosti za naprej? Naj grem jutri do nje, ker mi je povedala da jutri še dela tam in jo povabim na kakšno pijačo zvečer ali za kakšen drug dan? Ali bi bilo to vsiljivo? Kako naj zvem pri čem sem, ker ne bi rad izpadel "teslo". Je prijetna in lahko rečem, da bolj mirne narave. Prava lepotica s katero bi preživel vsako sekundo svoje časa.

Hvala.

tom777
23.06.2008, 13:36
Poskusiti ni greh...če ne boš poskusil ne veš pri čem si, vsekakor pa bodi to kar si in se ne pretvarjaj ali pači pred njo...če boš tisto kar si v resnici nimaš kaj izgubiti...

katjusha
23.06.2008, 13:50
hej...

mislm d ni problem v tem, da ji ti ne bi bil všeč, ampak gre bolj za to, da se v lokalih vsak dan najde nebroj čudakov, ki rečejo da si še kaj zase vzemi... in potem tega pač ne storiš, ker je pač zoprno. tako d pomoje je boljše, če jo "uloviš" kje izven delovnega mesta in jo tam povabiš na pijačo. bo delovalo veliko bolj nevsiljivo in prijazno. je pa druga štorija če ma fanta/ni zainteresirana/...

tomzzi
23.06.2008, 14:01
Torej je najbolje se spustiti v pogovor in nato dekle povabiti na pijačko pač takrat ko ima čas in izven delovnega mesta? Nekam čisto drugam. Na kakšen lepši plac. Če pa zavrne pa nimam kaj iskati? Ali pač da najde kakšen izgovor? Se splača vztrajat?

katjusha
23.06.2008, 14:19
ja tko nekak... uglavnem , v lokalu pecat deklico je mim na več načinov :) ker tud sama delam v lokalu in je vsak dan par takih, k rečejo nej si vzamem še kej zase pa tko naprej. takih ljudi se preprosto ne jemlje resno :)

pa ne prehitevi... če si ji všeč, te najbrž ne bo zavrnila ane... boš pa vidu kaj se bo dogajal :)

pa veliko sreče :)

lady_lucifer
23.06.2008, 14:21
ne bod mevža, pa jo direkt vprašej.

Snif
23.06.2008, 15:57
Luci ima prav.

tomzzi
23.06.2008, 20:27
OK. Potem bo res tako še najboljše. Grem jutri na en "drink" tam pa še kakšno bova rekla. Potem bomo pa vidli kako bo. Bojim se pa, da ne bi s tem "porušil" najinega sicer "prijateljskega" odnosa. Zase vem, da pač če ni za stvar ali če je ne zanimam je pač ne in je ok tudi vnaprej. Ne vem pa kako bi to ona sprejela.

lady_lucifer
23.06.2008, 20:46
skor noben ni tega vedu, pa smo vseeno probal..

d3vil_b4b3
23.06.2008, 21:50
Bolj kot boš načrtoval prej ti bo spodletelo. Ne delaj si scenarija kaj boš reku in kak boš to povedu, kje jo boš ustavu, kaj boš obleku in kter deodorant uporabu... Preprosto stopi do nje, bodi kar si in če je kemija tut z njene strani se bojo zadeve same odvijale naprej. ;)
Pa velik sreče!!! :2thumbs:

kobilica
24.06.2008, 10:10
Če ti je odklonila pijačo, če ne pomeni, da ima fanta, pač pa bolj kaže na to, da ni žejna.
Kot rečeno, spontano, če ne boš probal, ne boš vedel, če pa ne boš probal, pa tudi ne boš nikoli vedel, kaj bi rekla. Torej, če te odbije, vsaj veš, kje si, če pa ne, pa toliko boljše. In ne oklevaj, stori to čimprej.
Pa veliko sreče.

tomzzi
24.06.2008, 10:27
Hvala vsem za vsem za nasvete. Danes grem tja, ker grem tako ali tako mimo in se bom ustavil tam. Odvisno bo pa vse od pogovora. Vsiljeval nebom nič. Prvo bom videl kako bo pogovor stekel. Potem pa naprej. :)

KissMe
24.06.2008, 12:41
No, vsekakor sem prepričana, da če je rekla da trenutno ne bo nič pila, še nič ne pomeni:d je pa res tko kot je rekla lady, pri takih stvareh nikoli ne veš, vedno nekaj tvegaš. Ampak če v življenju nikoli ne tvegaš, potem nimaš nič.
Poskusit je vsekakor treba, če se ti zdi, da je vredno.
Poskusi biti čimbolj sproščen in res, ne se pretvarjat, bodi to kar si-to najbolj vžge;) med pogovorom opazuj govorico telesa, ta običajno pove več kot besede. Ampak opazuj-ne buljit kot tele v nova vrata:rolling:
Kr pogumno, pa velik sreče:2thumbs:

spartan
24.06.2008, 15:34
Živjo!

Imam določen problem... Pred kratkim sem spoznal novo punco katera mi je zelo, zelo všeč. Nimam veliko izkušenj na tem področju... Lahko rečem, da imam nek strah pred vsako možno zvezo, da me bo dekle zavrnilo. No tale mi je pa res všeč in je strah še večji. Prvič sva se videla v gostilni, kjer je delala prek študenta... Že takrat sem dobil občutek, da se ji dopadem, ker se je njen pogled vsake toliko časa ustavil pri meni. Tudi na smeh ji je šlo... Okoliščine so prinesle, da je potrebovala novo službo in le kje drugje kot tam kjer tudi sam delam... No sedaj ne zdržim več. Vsak dan mislim na njo bolj kot na vse drugo. Ko se spomnim na njo je ne spravim iz glave tudi cel dan če je treba.

Je pa nastal določen problem... Pred kratkim sem se ustavil pri isti gostilni kjer smo se "spoznali". Občasno še vedno dela tam (popoldne). Takrat sem se odločil, da ji pač ponudim pijačo. Pač sem ji rekel naj si še sama kaj vzame na moj račun. Odgovorila pa je, da trenutno ne bi nič. To kaj pomeni? Morda da ima fanta? Ker do tega še nismo prišli. Mi je dala znak, da pač tukaj nimam kaj iskati?
Ker po drugi strani mi je takoj za tem rekla, da kdaj drugič. Da se bomo kmalu spet videli. Kaj to pomeni? Je še kaj možnosti za naprej? Naj grem jutri do nje, ker mi je povedala da jutri še dela tam in jo povabim na kakšno pijačo zvečer ali za kakšen drug dan? Ali bi bilo to vsiljivo? Kako naj zvem pri čem sem, ker ne bi rad izpadel "teslo". Je prijetna in lahko rečem, da bolj mirne narave. Prava lepotica s katero bi preživel vsako sekundo svoje časa.

Hvala.
Hmmm.....smejoča se lepotica mirne narave ki povrh tega dela v gostilni:clown:

Povabi jo ven...kaj čakaš da bo sneg zapadel;)

tomzzi
24.06.2008, 15:45
Novička! Bil na drinku in padel v dolg, prijeten pogovor. Na konc sem le rekel naj bo kar bo in jo povabil na pijačko. Z nasmehom na ustih mi je rekla... Ne vem, zakaj pa? Še a nisem uspel izgovoriti je že imela mobi v rokah in mi omenila, da nima moje cifre. Seveda sva si jih izmenjala. V trenutku mi še reče, da me pokliče ONA. :o Nasplošno je med pogovorom imela tudi ona vprašanja kje bom čez teden in če imam kaj v planu. :o Ja očitno je tudi z njene strani nekaj. Bomo vidli. :)

spartan
24.06.2008, 15:53
Novička! Bil na drinku in padel v dolg, prijeten pogovor. Na konc sem le rekel naj bo kar bo in jo povabil na pijačko. Z nasmehom na ustih mi je rekla... Ne vem, zakaj pa? Še a nisem uspel izgovoriti je že imela mobi v rokah in mi omenila, da nima moje cifre. Seveda sva si jih izmenjala. V trenutku mi še reče, da me pokliče ONA. :o Nasplošno je med pogovorom imela tudi ona vprašanja kje bom čez teden in če imam kaj v planu. :o Ja očitno je tudi z njene strani nekaj. Bomo vidli. :)

ja no....vidiš da ne grize:d

Ti kr pojdi z njo ven....se bosta spoznala pol pa bo strah tak sam od sebe izpuhtel;)

tomzzi
24.06.2008, 16:07
Moderatorje prosim za izbris teme. Hvala. :)

Aldebaran
24.06.2008, 16:14
ne, ne ...jo bomo kr pustili, če bo imel še kakšen v bodoče podoben problem in si bo lahko tule prebral :)
tomzzi: ti pa kar pogumno in kot so ti že ostali rekli: bodi TI, ne se pretvarjat in si zmagal:) pa srečno in zaljubljeno poletje, kanede, hehe...

Katrin
24.06.2008, 17:09
Hvala Aldebaran, vsekakor bi radi vedeli, kako se bo stvar razvijala, pa kdaj bojo kej otroc itd. :)

KissMe
24.06.2008, 18:03

No super, sem prav vesela da življenje koga kdaj tudi pozitivno preseneti;):2thumbs:

spartan
24.06.2008, 18:21
No super, sem prav vesela da življenje koga kdaj tudi pozitivno preseneti;):2thumbs:

zakaj pa lajf ne zna prijetno presenetit:shy:

KissMe
24.06.2008, 20:11
zakaj pa lajf ne zna prijetno presenetit:shy:

Nisem napisala da ne zna, je pa res da človek ponavadi pogosteje sliši jamranje in pritoževanje, zato mam najbrž tak občutek:dontknow:

tomzzi
27.06.2008, 09:18
Zakaj ne pokliče? Ali vsaj sporoči? Saj sem potrpežljiv ampak trenutno me preveč stiska v... Saj veste kje. Tak težek občutek je. Kot, da me bo razneslo vsk trenutek. Dihat mi ne da... Saj je vročina te dni ampak tole je še hujše. :d Kaj naj naredim? Čakam kot... Ne vem več. Po drugi strani pa se mi zdi, da ne bi bil zanimiv, da bi bil redkobeseden, da se ne bi znal pošaliti ali da bi izpadel "teslo" v vsej stvari. Obupal pa ravno ne bi... Vsaj do kakšnega odločnega in stoprocentnega odgovora. Ker le tega še nisem dobil. Trpim v tem čakanju bolj kot si mislite.

Aldebaran
27.06.2008, 09:23
njeno številko gotovo imaš, kajne? No uporabi jo, kaj še čakaš...

KissMe
27.06.2008, 09:28
Zakaj ne pokliče? Ali vsaj sporoči? Saj sem potrpežljiv ampak trenutno me preveč stiska v... Saj veste kje. Tak težek občutek je. Kot, da me bo razneslo vsk trenutek. Dihat mi ne da... Saj je vročina te dni ampak tole je še hujše. :d Kaj naj naredim? Čakam kot... Ne vem več. Po drugi strani pa se mi zdi, da ne bi bil zanimiv, da bi bil redkobeseden, da se ne bi znal pošaliti ali da bi izpadel "teslo" v vsej stvari. Obupal pa ravno ne bi... Vsaj do kakšnega odločnega in stoprocentnega odgovora. Ker le tega še nisem dobil. Trpim v tem čakanju bolj kot si mislite.

Saj veš... Nič čakat, hitr srečko kupit:d Vem kako je s tem čakanjem, sem se že veliko načakala v življenju in sem prišla do tega, da se čakanje ne splača. Zakaj ne? Ker lahko čakaš nekaj dni ali tednov, si ves živčen in pod stresom itd., na koncu se pa lahko zgodi, da nič ne dočakaš. Če je res za, da se dobi s tabo, potem bo čisto v redu, če jo pokličeš. Če pa ni, boš pa vsaj prej ugotovil in prekinil neznosno čakanje.
Torej - v akcijo!

Katrin
27.06.2008, 09:30
Ah ja, to čakanje... :) Nič ne pomaga, ali čakaš in se delaš da si kul al pa ti pokličeš.

snežko
27.06.2008, 11:59
:) zihr je v cosmotu prebrala, da mora 3 dni čakat preden pokliče....

KissMe
27.06.2008, 13:00
Snežko, nismo vse ženske tok zelo pod vplivom kozmota ipd., kot ti očitno misliš.

lady_lucifer
27.06.2008, 13:14
sej ne morm verjet. cifro mas, pa se kr cakas in si razbijas glavo....kako mevzasto!!

pecnikr
27.06.2008, 18:08
ej js pa tkole rečem ne poslušat norih nasvetov in zlo pametnih ljudi....poslušaj svoje srce ,,,svoje želje in naredi to kar si želiš zagotovo že veš odgovor......prisluhni !!

Katrin
27.06.2008, 21:06
A dej Lucy no, fant je mlad, mal se pa že lahko mevžasto obnaša, saj nihče ni prišel Casanova na svet.

Mirko1
27.06.2008, 21:52

Vedi, da si ti v tej igri glavni, zato jo ti prvi pokliči, punca čaka na tvoj klic, da vidi ali občuti koliko si samozavesten? Pokliči in bodi brez skrbi, vedi, da se ti sreča lahko pripeti. Kar korajžno:2thumbs::2thumbs::2thumbs:

Dalmatinec
27.06.2008, 22:04

Ona čaka da ti pokličeš!

tomzzi
27.06.2008, 22:30
To bo verjetno to ja. Se bomo že zmenli. Saj konec koncev je ona tista katera je prva povprašala o cifri. In konec koncev ni rekla NE takrat. Če ne bi hotela bi to že takrat rekla...Ker toliko jo pa poznam. Tako da...

lady_lucifer
28.06.2008, 07:08
A dej Lucy no, fant je mlad, mal se pa že lahko mevžasto obnaša, saj nihče ni prišel Casanova na svet.

ce ne bi mel cifre in bi cakal k norc, pol bi zastopla. ampak to, da imas vse moznosti nekaj nardit, pa tega ne nardis in si rajs unicujes psiho, je pa naravnost brezveze...

KissMe
28.06.2008, 08:27
Vedi, da si ti v tej igri glavni, zato jo ti prvi pokliči, punca čaka na tvoj klic, da vidi ali občuti koliko si samozavesten? Pokliči in bodi brez skrbi, vedi, da se ti sreča lahko pripeti. Kar korajžno:2thumbs::2thumbs::2thumbs:

Zakaj je pa on glavni? A je to spet ena šovinistična fora??

Mirko1
28.06.2008, 12:39
Zakaj je pa on glavni? A je to spet ena šovinistična fora??

Ne to ni nobena šovinistična fora. Koliko jaz vem, ženske vedno čakajo, da prvo pokliče moški, saj je on osvajalec s tem pri ženski pokaže svoj čar in lahko kasneje vzbudi tudi zanimanje. Iz mojih izkušen me še nikoli ni nobena ženska na prvi zmenek poklicala, pa tudi ,če je rekla da bo (lahko sem samo čakal in čakal njenega klica pa od nikoder:dontknow:). Moški izbiramo oz. osvajamo ženske pa izberejo;)

KissMe
28.06.2008, 13:45
Mhm, no, sam da ni šovinistična fora:) Čeprav se pa ne strinjam popolnoma s tvojo teorijo...

snežko
28.06.2008, 19:46
Snežko, nismo vse ženske tok zelo pod vplivom kozmota ipd., kot ti očitno misliš.

:) sej nisem rekel, da ste vse...vse tud tega berete ne...sicer je pa 3 dni že mim, pa nič ni blo, tko da mislim da je šla na morje...

tomzzi
29.06.2008, 10:17
Fantje in dekleta hvala vam vsem. Danes sem zvedel to kar sem se bal... Ni mi pa jasno zakaj tega ni omenila prej? Zakaj tako zavlačevanje iz njene strani? No še dobro, da nismo začeli kaj več... Bo že enkrat bolje... :nonono:

lady_lucifer
29.06.2008, 10:19
a si zvedu, da ma ze tipa? :d
no, kakor koli, zdej vsaj ves, pr cem si! tko da gres lahk naprej v lov ;)

snežko
29.06.2008, 13:53
:) ne ...to da je v resnici tip...

freestar
29.06.2008, 14:24
hej...

mislm d ni problem v tem, da ji ti ne bi bil všeč, ampak gre bolj za to, da se v lokalih vsak dan najde nebroj čudakov, ki rečejo da si še kaj zase vzemi... in potem tega pač ne storiš, ker je pač zoprno. tako d pomoje je boljše, če jo "uloviš" kje izven delovnega mesta in jo tam povabiš na pijačo. bo delovalo veliko bolj nevsiljivo in prijazno. je pa druga štorija če ma fanta/ni zainteresirana/...
Tvoj odgovor je zelo razumljiv in tudi realen. Sicer pa se spomnim izkušje iz otroštva, ko so poštarji nosili penzije. K nam je vedno prisopihal dokaj zajeten in vedno nabrkljan možakar. Stara mati se je pomenljivo nasmihala in ga odkimajoč pospremila k vratom. Ko jih je zaprla pa je pripomnila, da so poštarji eni veliki pijanci. Seveda temu ni bilo tako. Človeku so pri vsakih vratih ponudili žganje. Nikoli pa soka, ali česa manj "utrujajočega". In človek je bil kaj hitro trd. Zato je predvsem prvi del tvojega odgovora zadel bistvo. Kelnerici ponujati pijačo je nekaj podobnega. Dekle bi bila po parih urah polna sokov in tonikov. Verjeto bi kar klokotala kot kjantarica, ko bi se sukala med mizami. :veryevil: