Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Predvajalnik DVD/DivX, ki podpira zunanji disk

ervin34
24.06.2008, 19:19
Odločam se za nakup predvajalnika DVD/DivX, ki podpira zunanji disk, usb ključ in da bere slovenske podnapise. Kakšni predlogi?

Slowhand
25.06.2008, 10:06
vse kar ni xoro bo vredu....

tom777
25.06.2008, 12:47
Zunanje diske ne bere nobeden dvd, avtoradio...samo use-keye berejo.

Slowhand
25.06.2008, 16:33
hm,pol mam pa čudežno delujoč predvajalnik - bere tudi z zunanjega diska priključenega prek usb :approve:
žal ma optiko bolj slabo (oz.mehanizem)

ervin34
26.06.2008, 17:37
hm,pol mam pa čudežno delujoč predvajalnik - bere tudi z zunanjega diska priključenega prek usb :approve:
žal ma optiko bolj slabo (oz.mehanizem)

Kateri predvajalnik imaš?

el_juero
25.07.2008, 11:20
Sem nabavil philipsa dvp5990. Bere tudi iz WD zunanjega diska (160Gb), čeprav v navodilih piše, da usb podpira samo flash pomnilnike. Zunanji disk ni flash a ne? Je pa očitno težava z branjem iz usb ključa. Sem sprobal dva in pri obeh je slika čez nekaj časa zmrznila. Ne vem kaj bi lahko bilo krivo, saj je še posebej en super hiter, tam nekje 32x brzino bere. Drugače pa podnapisi dovolj veliki, mogoče malo preveč prosojni. S šumniki pa ni težav, čeprav sem ga dobavil iz nemčije, ker še pri nas ni dobavljiv.

SaO
15.10.2008, 19:36
Sem nabavil philipsa dvp5990. Bere tudi iz WD zunanjega diska (160Gb), čeprav v navodilih piše, da usb podpira samo flash pomnilnike. Zunanji disk ni flash a ne? Je pa očitno težava z branjem iz usb ključa. Sem sprobal dva in pri obeh je slika čez nekaj časa zmrznila. Ne vem kaj bi lahko bilo krivo, saj je še posebej en super hiter, tam nekje 32x brzino bere. Drugače pa podnapisi dovolj veliki, mogoče malo preveč prosojni. S šumniki pa ni težav, čeprav sem ga dobavil iz nemčije, ker še pri nas ni dobavljiv.

Hej. Tudi jaz sem pred kratkim kupil omenjeni dvd. Zanima pa me kako naložiš podnapise!? Meni namreč nikakor ne uspe in nimam pojma kaj bi lahko bilo ''narobe''... Sem probal tako, da sem dal naslov podnapisa enak kot naslov filma (da bi ga samodejno prijelo) in ni uspelo... PROSIM za pomoć!

Sicer pa @ervin34... ta omenjeni dvd player je res dober in priporočam nakup

http://www.mimovrste.com/artikel/1110043818/dvd-predvajalnik-philips-dvp5990

lp :D