Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kanarski otoki

mikkeni
27.06.2008, 20:58
Preko katere agencije priporočate za kanarske otoke?!?!?

Konec julija mam namen it....

bobi
28.06.2008, 08:04
Bolj malo agencij se ukvarja z kanarskimi otoki, ko ni sezona! Na Kanarske otoke se hodi čez celo leto, razen poleti, ker je temperaturni razpon čez celo leto 5-6 stopinj razlike. Atlantik je za kopanje zelo hladen, aquapark pa tudi ne ogreva vode.

sinser
28.06.2008, 12:44
No, ampak vseeno je tudi poleti tam fajn. in vroče :) pa v morju se da brez problemov kopat. bolj kot mrzle vode atlantika se morš bat njegovih tokov ;)
sem zašla... izkušenj z agencimiji pa nimam.

mikkeni
29.06.2008, 05:46
thanks za informacijo... bom pa kakšno alternativo ubral...

bobi
29.06.2008, 08:07
Če si najdeš kakršen koli prevoz, za na otok Tenerif, se ti splača da si sam poiščeš nastanitev pri domačinih. Vzameš si rent a car na letališču, ki je ugoden (ceneje kot pri nas) in se odpelješ na obrobja naselij in povprašaš pri lokalnih vaških gostilnah za namestitev. Sam sem se tako pozanimal in dobiš pri njih spanje in hrano skoraj zastonj.
Edini problem ki ostane je, kako priti na otok, ker poleti so vsi čarterski.

tashy
26.05.2009, 07:06
Mene pa zanima, če je kdo že bil na Tenerife, s katero agencijo se najbolj splača iti in v katerem času?
Šla bi v sredini junija pa se odločam med Tenerife in Grčijo, pa sem slišala, da zna na Kanarskih v določenem odbobju kar zelo pihat.

Prosim za nasvete:)

Aldebaran
26.05.2009, 20:27
Virtual Tourist (http://virtualtourist.com) klikneš na kanarske otoke in dobiš vse informaciej iz prve roke:) ali pa Thorntree (http://www.lonelyplanet.com/thorntree/index.jspa) oziroma še tole (http://www.google.si/search?q=canary+islands+tourism&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a) :)

tanchhab
29.05.2009, 15:10
Tja vozijo skoraj vse resne EUR agencije, ki imajo predstavništva tudi v SLO. Trenutno se bolj splača paket hotel + let kot samo polet, ki ga je sploh težko dobiti (manj vozijo zaradi krize).

Najbolj resni sta Neckermann in TUI, (poišči na Najdi.si).

Za uvod so najboljše Tenerife, priporočamo hotel 4 ali vsaj 3*. Najboljše Lokacije so Playa Americana in Puerto Cruz.

Lp

Maja123
24.02.2011, 13:48
Zdravo!

Za prvomajske praznike s fantom planirava ogled Kanarskih otokov, pa bi želela par informacij od tistih, ki ste tam že bili. V 14 dneh bi si ogledala par otokov, katere se splača pogledat? Spala bi v hostlih, mogoče imate kake izkušnje, kje je fajn? Kakšne so kaj cene tam, hrana pijača? Med otoki se najlažje premika s ferriji, mogoče kater prevoznik je pocen?

Karkoli mi bo prišlo prav. :)
Hvala. Lp

precizno
08.04.2011, 19:46
Zanima me,če je gdo že potoval na Kanarske otoke-Tenerife-iz letališča Bologna.Namreč prvič se z družino odpravljam na tako pot,pa me zanima kje se vstopa na letalo-pritličje ali nadstropje-1-in kje opraviš vse formalnosti.
l.p

carniolan
19.07.2011, 13:52
Na Kanarske otoke je najboljse v svoji reziji - lowcost avio prevozniki iz Benetk ali iz Trevisa - mogoce z enim presedanjem - booking.com za najem garsonjere (studio) ali apartmana taxi iz letalisca do najetega "kvartirja" - kupujes za kosila v Spar-u na vecerje pa kot turist lepo zabredes v kaksno restavracijo - Zadnjo zimo 12 dni tja in nazaj bili obvezni nocitvi v Porto ob reki Douro po osebi avion in najeta garsonjera brez hrane - 152 € (pazi karte placane z Mastercard prepaid in z Visa Electron) + 40 € dva dni Porta ( potovanje iz St Etienne v Franciji)

kdanica
01.04.2013, 15:40
:)letos se odpravljamo za 1. maj na Kanarske otoke, Fuerteventura, pa me zanima, kaj naj s seboj vzamem za obleči, kratke hlače pa kratke majčke, ali je dobo tudi kakšne dolge rokave ali pa celo trenirko???? kakšno je vreme tam ta čas, kako je z morjem, se da kopat??? hvala za kakršenkoli nasvet!!!! lp

rock
01.04.2013, 18:04
V čem bomo čez en mesec hodili tu. Dans sem bil zunaj oblečen kot za novo leto. Lani že pol marca skakl okoli v kratkih rokavih...

Par dni pred odhodom začneš spremljat vremenske napovedi za destiniacijo in ustrezne cunje z malček rezerve vzameš sabo.

carniolan
23.04.2013, 13:15
Moj post prvic pred dvemi leti - Lani 2012 smo imeli med 2 in 12 februarjem temperature okrog 22 do 26°C - bivanje na Playa de la Americas - letos 2013 bivanje med 2 in 16.2 pa smo bili v Las Galletas - kraj je malo bolj vetroven samo ne toliko kot El Medano - temperature med 20 in 27°C - prednost Galletas pa je vsakodnevna sveza riba ki jo dobite direktno od ribica na trznici - "san pierrino" ki je v Dalmaciji ca 30 € je tam doli 8,20 € (whyski 7 € - Jägermeister 1 l 6,20€ ) Kakor pravi prejsnji post - en teden poglej na "meteo las canarias" in se odlocis kaj vzeti