Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kako bo v prihodnje?

Miridius
29.06.2008, 10:28
lep pozdrav

mene zanima kaj bo v prihodnje z zvezo med mano in mojo punco

situacija je sledeča...
pa v osnovni šoli nisem nikoli imel punce, ali se za njih sploh zanimal
v drugem letniku se je pa na šolski ekskurziji zraven mene na busu usedla ena sošolka, z katero sm dotlej spregovoru le par besed,
in sva se pač pogovarjala, pogovarjala,....
ker sm med tednom u dijaškem domu, sm biu zlo velik pr njej, in mi je full prirasla k srcu, postala sva best frenda itd,itd
sam problem je pa ratal ko sm se jst vanjo zaljubu, in brez nje nism mogu več bit,
in k sm ji to povedu je ona rekla da do mene ne čut nč več kt da sva frenda, in da noče tega pokvart kar mava....

ok do tukej mi je use jasno kaj pa kako... do mene ne čuti več k do frenda

pol pa pride pustni torek, vsi so bli na plesu, sam jst ne, nism meu maske, pa še neki sm se slabo počutu, nakar pride ona k men u sobo, v kateri je biu še moj cimer, in me pelje ven iz sobe, tm za en vogal, najprej sva se neki pogovarjala, pol me je začela sprašvat zakaj sm tok žalostn zadne cajte, itd. in pol sva se žvalit začela...

men ni blo pol nč več jasn

no in v naslednih mescih do zdj, do konca šole, sva bla naprej best frenda, eneparkrat skregana, ona je mal z drugimi srala, jst z drugimi, full sva bla skupi, res use odmore, njene frendice so mi tud povedale da sm ji ušeč, sam da se boji najine zveze, da bi preresno postal use

in tazadn večer pride s5 k men, je blo isto k na pustu, sam da sva bla u sobi, sva bla ene 2 ure u sobi skp, sva se pogovarjala o nama, da bova septembra lahko skupi, itd. jst čist veseu
tud pol tazadn dan u šoli sva bla skp, itd, se za rokce držala =)

sam problem je pa nastov zdej med počitncam

jst nevem kaj bo k se novo šolsko leto začne, zdej sm ji neki pisu kako je, kako se ma na morju, odpiše da se ma fajn itd, pol sm jo pa uprašu če se velja tist k je rekla da bova skupi septembra,

je pa rekla nevem, bova vidla

a je drucga spoznala? a je blo tist na pustu pa na konc šolskega leta sam zafrkancija?

KissMe
29.06.2008, 11:10
Js bi ti predlagala da počitnice izkoristiš, kolikor se da, pa boš pol videl kaj bo. Res se ti ne splača 2 meseca samo o tem razmišljat, ker če ne bo nič, potem ne bo nič+dva izgubljena meseca.
Mal poglej okol, počni stvari, ki te veselijo, pa mogoče še kakšno punco spozaš vmes... V glavnem, pravim ti to, da živi svoje življenje, ker je vsak trenutek dragocen in ga je škoda zapraviti za razmišljanje o stvareh, na katere trenutno nimaš glih vpliva. Kot si opazil, si je ona tud bolj na izi zdej vzela in zato si dej še ti.
Nikol ne veš kam te življenje pripelje, mogoče ti bo čez 2 meseca že čist vseen, mogoče boš zaljubljen v drugo...
Ti samo živi!:2thumbs:

Miridius
29.06.2008, 11:50
sm tud to že probal =)

ma sj probavam da bi čim mn mislu, sj k smo kje zuni z frendi al pa da delam kj, kr pozabm, sam pol enkrat pa je spet ne morm iz glave izbit.

thx 4 advice

KissMe
29.06.2008, 11:53
Ja, sej te razumem da ne morš kr izklopit, če si zaljubljen, sam vseen probi kej počet pa to, da ne boš zgubljal časa, več se pa ne da naredit, po mojem:dontknow:

Pa sej se bosta kej vidla med počitnicam, a ne?

Miridius
29.06.2008, 11:56
bova... u toplice greva, mislm ona bo pršla za 2 dni k bom jst tm 14 dni

pa na njen rd grem...

drgač pa k sm mu jst rojstn dan mi je torto spekla =) pa gate prnesla =)=)
nevem pa full sva skp... zdj pa kr nč

KissMe
29.06.2008, 13:31
No vidš, pol pa ni tolk hudo;) jah no... prej je blo tud več priložnosti da sta bla skupi, ker sta se v šoli vidla itd.

Hm... a je mogoče tud to vzrok ker je med vama velika razdalja? Ne vem, tko sm pač pomisnla glede na to da si bil ti v dijaškem domu...

Počak da bo z morja pršla, pol jo pa na kakšen sladoled povab... pa probi ne težit s tem kaj bo septembra... Ker to ful odbija. Če na človeka pritiskaš in se nalimaš na njega, potem vsak zbeži... Tko da bod v izi, pokaž da si zelo zainteresiran, ampak da se ti ne bo svet podrl če ne bo tko kot ti hočeš... Bodi kul:rolling:

Miridius
29.06.2008, 13:39
oba sva v dijaškem domu, sva pa ene 50 km različno doma.

sj grem na vlak pa sm pr njej, to sploh ni problem

fora je da sva se ene dvakrat skregala, k sm jo sprašvov mal preveč zakaj noče bit z mano, takrt sva se full skregala, sam pol sva nekako al sm se jst njej al pa ona men opravičla pa je blo s5 ql.

pa enkrat sm jo uprašu če sm pregrd pa preneumn zanjo pa je čist po****la, pol je še neki nakladala o mojih drugih puncah, itd

sam pol sva bla frenda, zdj pa nvem

snežko
29.06.2008, 13:52
:) ej polubme - a maš ti uno vedeževalsko stekleno kuglo, k se not vse vid kaj bo v prihodnosti??

monster
29.06.2008, 13:55
ona je maruča ;)

KissMe
29.06.2008, 14:19
Snežko, Monster...
Ja no, k sm res napisala kako bo. Fantu sm dala par nasvetov kako nej se obnaša... A sem slučajno kje napovedala prihodnost?? :hammer: Prosim da mi napišeta točen citat v katerem sem napovedovala prihodnost, al pa zavežita! :mad:

Miridius...
No, pol si že sam ugotovu, česa ne smeš... To je res ogabno, tako sitnarjenje... Pol pa pravjo da smo ženske sitne... ja ja...:o

Snif
22.08.2008, 10:55
Jst vem za en nasvet samo, k se mu bo pol za vrat zalepila, pa ne bo hotela dol it. :lala:

zverina
22.08.2008, 16:41
lep pozdrav

mene zanima kaj bo v prihodnje z zvezo med mano in mojo punco

situacija je sledeča...
pa v osnovni šoli nisem nikoli imel punce, ali se za njih sploh zanimal
v drugem letniku se je pa na šolski ekskurziji zraven mene na busu usedla ena sošolka, z katero sm dotlej spregovoru le par besed,
in sva se pač pogovarjala, pogovarjala,....
ker sm med tednom u dijaškem domu, sm biu zlo velik pr njej, in mi je full prirasla k srcu, postala sva best frenda itd,itd
sam problem je pa ratal ko sm se jst vanjo zaljubu, in brez nje nism mogu več bit,
in k sm ji to povedu je ona rekla da do mene ne čut nč več kt da sva frenda, in da noče tega pokvart kar mava....

ok do tukej mi je use jasno kaj pa kako... do mene ne čuti več k do frenda

pol pa pride pustni torek, vsi so bli na plesu, sam jst ne, nism meu maske, pa še neki sm se slabo počutu, nakar pride ona k men u sobo, v kateri je biu še moj cimer, in me pelje ven iz sobe, tm za en vogal, najprej sva se neki pogovarjala, pol me je začela sprašvat zakaj sm tok žalostn zadne cajte, itd. in pol sva se žvalit začela...

men ni blo pol nč več jasn

no in v naslednih mescih do zdj, do konca šole, sva bla naprej best frenda, eneparkrat skregana, ona je mal z drugimi srala, jst z drugimi, full sva bla skupi, res use odmore, njene frendice so mi tud povedale da sm ji ušeč, sam da se boji najine zveze, da bi preresno postal use

in tazadn večer pride s5 k men, je blo isto k na pustu, sam da sva bla u sobi, sva bla ene 2 ure u sobi skp, sva se pogovarjala o nama, da bova septembra lahko skupi, itd. jst čist veseu
tud pol tazadn dan u šoli sva bla skp, itd, se za rokce držala =)

sam problem je pa nastov zdej med počitncam

jst nevem kaj bo k se novo šolsko leto začne, zdej sm ji neki pisu kako je, kako se ma na morju, odpiše da se ma fajn itd, pol sm jo pa uprašu če se velja tist k je rekla da bova skupi septembra,

je pa rekla nevem, bova vidla

a je drucga spoznala? a je blo tist na pustu pa na konc šolskega leta sam zafrkancija?

....ne ji težit z zvezo, na par dejtov jo samo povabi....potem bo ena prevzela iniciativo.

Miridius
05.09.2008, 18:44
hodva zdej :)

po dveh mescih k se nisva vidla je bla kr navdušena za zvezo

KissMe
05.09.2008, 18:51

:clapping: :yey: ful dobr :2thumbs:

Lencka
06.09.2008, 16:59
uživajta! :)

Onejash
06.09.2008, 19:48
No, zdaj pa en realn pis of advajs. Zenske mogoce pisejo, da bo vse kul ipd, well, po moskih izkusnjah je zelo velika verjetnost, da bos tu in tam pokasiral jezik v usta ali kaj podobnega, takoj, ko bo nasla "tapravga" pa bos zgodovina.
Moras nehati poskusati z zenskami biti najboljsi prijatelj, ce jih hoces kadarkoli videti v horizontali pod/nad sabo. Obstajajo izjeme, vendar sam ne poznam nobene take izjeme in tudi v mojem krogu znancev ni se nikoli bilo take izjeme.

Enostavno hodi okoli, zuraj, mej se fajn, ce najdes kako drugo kul, ce ne pac ne, nehaj pa se truditi okoli te. Pusti jo enostavno na miru. Ce ji je kaj do tebe bo ze sama prisla za tabo, ce pa ji ni pa itaq nimas kaj zgubiti, ker nicesar nimas.

Eliza
06.09.2008, 20:35
Onejash, a potem po tvoje nobena veza ne zraste iz začetnega prijateljstva?? Ker poznam nekaj primerov, kjer se pa to je obneslo.

ss77
08.09.2008, 06:51

:2thumbs:

Sedaj pa po pameti..., da je ne boš preveč razvajal....se lahko tega prehitro navadi....;)

Lencka
08.09.2008, 06:55
No, zdaj pa en realn pis of advajs. Zenske mogoce pisejo, da bo vse kul ipd, well, po moskih izkusnjah je zelo velika verjetnost, da bos tu in tam pokasiral jezik v usta ali kaj podobnega, takoj, ko bo nasla "tapravga" pa bos zgodovina.
Moras nehati poskusati z zenskami biti najboljsi prijatelj, ce jih hoces kadarkoli videti v horizontali pod/nad sabo. Obstajajo izjeme, vendar sam ne poznam nobene take izjeme in tudi v mojem krogu znancev ni se nikoli bilo take izjeme.

Enostavno hodi okoli, zuraj, mej se fajn, ce najdes kako drugo kul, ce ne pac ne, nehaj pa se truditi okoli te. Pusti jo enostavno na miru. Ce ji je kaj do tebe bo ze sama prisla za tabo, ce pa ji ni pa itaq nimas kaj zgubiti, ker nicesar nimas.
oh jej, imaš pač očitno slabe izkušnje :veryevil:

in prav gotovo imaš prav - če se bo zdaj začel delati, da mu ni do nje in se nehal truditi, njuna zveza res nima šans :approve: