Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Gradnja brunarice

SlovenskiSlavcek
01.07.2008, 19:48
Pozdravljeni!

Nameravam kupiti nezazidljivo parcelo, ki je kar na idiličnem kraju v naravi. Bližina gozda, mirna lokacija, bližina reke.... No, kot rečeno, parcela je nezazidljiva, mene pa zanima, ali lahko postavim gor brunarico. Torej, leseno barako, brez kakršnegakoli betona, brez temeljev, kopanja.... vse izključno leseno. Zanima me, ali je za to potrebno kakšno dovoljenje. Skratka, vse v tej zvezi.

Hvala za pomoč in koristne nasvete!

spartan
01.07.2008, 19:56
Pozdravljeni!

Nameravam kupiti nezazidljivo parcelo, ki je kar na idiličnem kraju v naravi. Bližina gozda, mirna lokacija, bližina reke.... No, kot rečeno, parcela je nezazidljiva, mene pa zanima, ali lahko postavim gor brunarico. Torej, leseno barako, brez kakršnegakoli betona, brez temeljev, kopanja.... vse izključno leseno. Zanima me, ali je za to potrebno kakšno dovoljenje. Skratka, vse v tej zvezi.

Hvala za pomoč in koristne nasvete!

....poskusi na http://www.podsvojostreho.net/index.php?c=0

Vsemogočni
08.07.2008, 17:00
Nezazidljivo, ti bi pa gradil, ne zidal. "E, to može", mogoče boš čez čas potreboval drva ali te bo v to prisilila inšpekcija.

Zakaj pa se ne obrneš na gradbeno inšpekcijo v tisti občini, ali pristojne službe, ki so v vsaki občini, če res ne bi zidal, ampak samo gradil?